World of Warcraft: Warlords of Draenor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
World of Warcraft: Warlords of Draenor'
РозробникСША Blizzard Entertainment
ВидавецьСША Blizzard Entertainment
Дистриб'юторBattle.net
Жанр(и)MMORPG
Платформа Microsoft Windows
 macOS
Ліцензіяпропрієтарне програмне забезпечення
Дата випуску13 листопада 2014
Режим гри Багатокористувацька гра
Моваанглійська, португальська, іспанська, французька, німецька, італійська, російська, китайська, корейська
Вік. обмеженняESRB: TTeens
PEGI: 12PEGI 12
Творці
Ігродизайнер(и)Джеффрі Каплан
Композитор(и)Рассел Бровер
Технічні деталі
Носійцифрова дистрибуція
World of Warcraft
Попередня граWorld of Warcraft: Mists of Pandaria
2012
Наступна граWorld of Warcraft: Legion
2016
Офіційний сайт

World of Warcraft: Warlords of Draenor (укр. Світ Воєнного ремесла: Вожді Дренору) — п'яте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 8 листопада 2013 року на BlizzCon 2013[1] та випущене 13 листопада 2014 року.

Доповнення продовжує історію світу Warcraft, концентруючись на конфлікті Азероту з Дренором альтернативної лінії історії, породженого діями колишнього вождя Орди Ґарроша Пеклокрика.

Нововведення

[ред. | ред. код]

Основи

[ред. | ред. код]

Гра надає нові локації рідної планети орків — Дренору, нові підземелля та запрошення глядачів на PvP-битви. З'явилася можливість збудувати на Дренорі свою фортецю, яку потім можливо буде розширити. В гарнізоні є садок, шахта, озеро, а також зона для битв істот-вихованців.

В доповненні було вдосконалено графіку, зокрема моделі персонажів[2]. Максимальний рівень персонажа зріс до 100. Гравці отримали можливість миттєво збільшити рівень одного персонажа до 90-го[3].

Структура рейдів змінилася в бік більшої гнучкості. Так їх складність підлаштовується під кількість учасників, виняток становлять рейди, за які призначена винятково цінна нагорода.

Для всіх успадкованих предметів стала діяти система колекцій, яка не вимагає займання цим предметом місця в інвентарі. Тобто, предмети стали доступними для всіх персонажів облікового запису незалежно від сервера, і їх не потрібно видаляти для звільнення місця. Також перестали займати інвентар предмети, необхідні для виконання завдань. З'явилася можливість розподілити предмети за сумками, відповідно до їх типу.

Таблиця результатів бою стала більш повно відображати успіхи гравця. З'явився параметр «Очки на полі бою», що враховує повернуті прапори, захоплені об'єкти, ефективність лікування, кількість отриманих ушкоджень.

Альтернативний Дренор

[ред. | ред. код]

Представлений у грі Дренор містить локації, що в оригінальній історії стали частинами Позамежжя. Темний Портал, що веде туди, відрізняється від звичайного, зеленого, червоним світінням, оскільки веде до його альтернативної версії. Світ стає доступним для гравців, котрі досягнули 90-го рівня.

Сюжет

[ред. | ред. код]

Після подій доповнення Mists of Pandaria вождь Орди Ґаррош Пеклокрик зазнав поразки від спільних дій Альянсу та Орди на чолі з Вол'джином та потрапив до в'язниці. Однак перед судом Ґаррошу вдалося втекти за допомогою дракона Кайроздорму, який переніс його в альтернативний Дренор минулого.

Ґаррош опинився на Дренорі у часи, коли його народ ще не був поневолений демонами Палаючого Легіону. Він відмовив свого батька, Ґроммаша Пеклокрика, пити кров Маннорота та почав атаку на сили демонів. Оркам вдалося вбити Маннорота, а на чолі з Ґаррошем була утворена Залізна Орда, яку він повів крізь Темний Портал для завоювання сучасного Азероту.

Розробка

[ред. | ред. код]

Розробники змінили формат файлів, використовуваних грою, з MPQ на CASC[4]. Гра отримала оновлені моделі персонажів з покращеними текстурами та більшою кількістю полігонів; за словами розробників, вони прагнули «зберегти дух оригінальних персонажів» підводячи його до якості пандаренів з попереднього доповнення, та ворґенів і гоблінів з Cataclysm. Також було вдосконалено продуктивність гри, аби нова графіка не впливала на швидкість гри під час великих битв[5].

У Warlords of Draenor вперше можна було зіграти на PAX East 2014, альфа-тестування стартувало у квітні 2014 року. Бета-версія стала доступною з червня того ж року[6][7].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Fahey, Mike (11 серпня 2013). Warlords Of Draenor Brings The Original Warcraft Trilogy To WoW. Kotaku (англ.). Архів оригіналу за 11 червня 2016. Процитовано 13 серпня 2015.
  2. Нові моделі персонажів. Blizzard Entertainment (англ.). Архів оригіналу за 27 квітня 2015. Процитовано 13 серпня 2015.
  3. Миттєве збільшення рівня до 90-го. Blizzard Entertainment (англ.). Архів оригіналу за 27 квітня 2015. Процитовано 13 серпня 2015.
  4. Stickney, Anne (3 квітня 2014). Warlords of Draenor Alpha testing begins. Joystiq (англ.). Архів оригіналу за квітень 6, 2014. Процитовано 28 квітня 2014.
  5. Maiberg, Emanuel (17 квітня 2014). World of Warcraft: Warlords of Draenor's new character models won't affect performance. PC Gamer (англ.). Архів оригіналу за 24 серпня 2014. Процитовано 28 квітня 2014.
  6. Pitcher, Jenna (3 квітня 2014). World of Warcraft: Warlords of Draenor enters alpha testing. Polygon (англ.). Архів оригіналу за 4 березня 2016. Процитовано 28 квітня 2014.
  7. Sarkar, Samit (17 березня 2014). Blizzard bringing Diablo 3 PS4, Hearthstone iPad, more to PAX East. Polygon (англ.). Архів оригіналу за 4 березня 2016. Процитовано 28 квітня 2014.

Посилання

[ред. | ред. код]