World of Warcraft: Warlords of Draenor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
World of Warcraft: Warlords of Draenor'
World of Warcraft Warlords of Draenor.jpg
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Дистриб'ютор Blizzard Entertainment
Жанр(и) MMORPG
Платформа M box.svg Microsoft Windows
MacOS logo.svg macOS
Дата випуску 13 листопада 2014
Режим гри Мультиплеєр
Українська Ні
Вік. обмеження ESRB: Teend
PEGI: PEGI 12
Творці
Ігродизайнер(и) Джеффрі Каплан
Композитор(и) Russell Browerd
World of Warcraft
Попередня гра World of Warcraft: Mists of Pandaria
Наступна гра World of Warcraft: Legion
Офіційний сайт

World of Warcraft: Warlords of Draenor — п'яте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 8 листопада 2013 року на BlizzCon 2013[1] та випущене 13 листопада 2014 року.

Доповнення продовжує історію світу Warcraft, концентруючись на конфлікті Азероту з Дренором альтернативної лінії історії, породженого діями колишнього вождя Орди Ґарроша Пеклокрика.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Основи[ред. | ред. код]

Гра надає нові локації рідної планети орків — Дренору, нові підземелля та запрошення глядачів на PvP-битви. З'явилася можливість збудувати на Дренорі свою фортецю, яку потім можливо буде розширити. В гарнізоні є садок, шахта, озеро, а також зона для битв істот-вихованців.

В доповненні було вдосконалено графіку, зокрема моделі персонажів[2]. Максимальний рівень персонажа зріс до 100. Гравці отримали можливість миттєво збільшити рівень одного персонажа до 90-го[3].

Структура рейдів змінилася в бік більшої гнучкості. Так їх складність підлаштовується під кількість учасників, виняток становлять рейди, за які призначена винятково цінна нагорода.

Для всіх успадкованих предметів стала діяти система колекцій, яка не вимагає займання цим предметом місця в інвентарі. Тобто, предмети стали доступними для всіх персонажів облікового запису незалежно від сервера, і їх не потрібно видаляти для звільнення місця. Також перестали займати інвентар предмети, необхідні для виконання завдань. З'явилася можливість розподілити предмети за сумками, відповідно до їх типу.

Таблиця результатів бою стала більш повно відображати успіхи гравця. З'явився параметр «Очки на полі бою», що враховує повернуті прапори, захоплені об'єкти, ефективність лікування, кількість отриманих ушкоджень.

Альтернативний Дренор[ред. | ред. код]

Представлений у грі Дренор містить локації, що в оригінальній історії стали частинами Позамежжя. Темний Портал, що веде туди, відрізняється від звичайного, зеленого, червоним світінням, оскільки веде до його альтернативної версії. Світ стає доступним для гравців, котрі досягнули 90-го рівня.

Сюжет[ред. | ред. код]

Після подій доповнення Mists of Pandaria вождь Орди Ґаррош Пекельний Крик зазнав поразки від спільних дій Альянсу і Орди на чолі з Вол'джином та потрапив до в'язниці. Однак перед судом Ґаррошу вдалося втекти за допомогою дракона Кайроздорму, який переніс його в альтернативний Дренор минулого.

Ґаррош опинився на Дренорі у часи, коли його народ ще не був поневолений демонами Палаючого Легіону. Він відмовив свого батька, Ґроммаша Пекельного Крика, пити кров Маннорота та почав атаку на сили демонів. Оркам вдалося вбити Маннорота, а на чолі з Ґаррошем була утворена Залізна Орда, яку він повів крізь Темний Портал для завоювання сучасного Азероту.

Розробка[ред. | ред. код]

Розробники змінили формат файлів, використовуваних грою, з MPQ на CASC[4]. Гра отримала оновлені моделі персонажів з покращеними текстурами та більшою кількістю полігонів; за словами розробників, вони прагнули «зберегти дух оригінальних персонажів» підводячи його до якості пандаренів з попереднього доповнення, та ворҐенів і гоблінів з Cataclysm. Також було вдосконалено продуктивність гри, аби нова графіка не впливала на швидкість гри під час великих битв[5].

У Warlords of Draenor вперше можна було зіграти на PAX East 2014, альфа-тестування стартувало в квітні 2014 року. Бета-версія стала доступною з червня того ж року[6][7].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Fahey, Mike. Warlords Of Draenor Brings The Original Warcraft Trilogy To WoW. Процитовано 2015-08-13. 
  2. Blizzard Entertainment. Нові моделі персонажів. 
  3. Blizzard Entertainment. Миттєве збільшення рівня до 90-го. 
  4. Stickney, Anne (April 3, 2014). Warlords of Draenor Alpha testing begins. Joystiq. Архів оригіналу за квітень 6, 2014. Процитовано April 28, 2014. 
  5. Maiberg, Emanuel (April 17, 2014). World of Warcraft: Warlords of Draenor's new character models won't affect performance. PC Gamer. Процитовано April 28, 2014. 
  6. Pitcher, Jenna (April 3, 2014). World of Warcraft: Warlords of Draenor enters alpha testing. Polygon. Процитовано April 28, 2014. 
  7. Sarkar, Samit (March 17, 2014). Blizzard bringing Diablo 3 PS4, Hearthstone iPad, more to PAX East. Polygon. Процитовано April 28, 2014. 

Посилання[ред. | ред. код]