Міжнародний ліцей «Гранд»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ліцей «Гранд»
Grandlogo.png
Тип Ліцей
геокоординати не задано:
Засновано 1988
Директор Співаковський Володимир Михайлович
Учителі 80
Учні 200
Адреса (01033) м. Київ, вул. Жилянська 38
Телефон (044) 289-07-43
E-mail school@grand.kiev.ua
Сайт Офіційний веб-сайт
Мови українська, російська, англійська, німецька, французька, японська
Фасад ліцею

Ліцей «Гранд» (Міжнародний ліцей «Гранд») — освітній заклад у Голосіївському районі міста Києва, на вулиці Жилянській, 38. Викладання здійснюється українською і російською мовами. У ліцеї навчаються з 1 по 11 класи. Навчання платне. Повний навчальний день (з 9:00 до 17:45). Посилене вивчення англійської мови, бізнесу та комп'ютерних технологій.

Ліцей працює з 1988 року. Це перша приватна школа в Україні.

Гранд визнано однією з найкращих 5*****-зіркових шкіл світу американським акредитаційним комітетом Ai. Ліцей має вищий рівень Міжнародної аккредитації NCPSA, що підтвержує визнання високих стандартів навчання.

Вивчаються іноземні мови: англійська, німецька, французька, японська.

Крім необхідних за державним стандартом занять з англійської мови, додані уроки авторського курсу «Англійська розмовна», де акцент робиться на активний speaking, рольові ситуації, інтенсивне запам'ятовування.

Відвідуються за вибором і бажанням дітей і батьків: саксофон, блокфлейта, фортепіано, синтезатор, рукопашний бій, гітара, спів, хореографія, акробатика, футбол, настільний теніс, шахи; додаткові заняття з предметів.

Навчання різним видам спорту здійснюється за урочною системою (за державною програмою), а також по системі практикумів, секцій, факультативів, тренінгів.

Такі види спорту як верхова їзда, гірськолижний спорт, ролер-спорт, боулінг, великий теніс і плавання проводяться на спеціально обладнаних спортивних базах: інститут фізкультури, база Олімпійського резерву, кінно-спортивна база, роледром, боулінг тощо. Для гірськолижного спорту - «Пролісок» або «Протасів Яр».

Ділова економічна гра проводиться з 1 по 11 класи. Гра заснована за зразком реальної економічної системи і передбачає існування своєї валюти, своїх фірм, проведення реальних аукціонів, ярмарків.

На території ліцею розташовано: дитячий майданчик з атракціонами для молодших школярів, сквер, тенісний корт, стадіон, тренажерна зона для старшокласників.

Територія повністю закрита, охороняється, забезпечена відеоспостереженням.

Навчальна техніка: 120 комп'ютерів, 140 планшетів, інтерактивні дошки, плазмові панелі, мультиборди, ноутбуки, швидкісний безпровідний Інтернет (Wi-Fi).

Харчування: 3-разове, вітамінізоване і збалансоване. Це забезпечується за рахунок роботи власного штату кваліфікованих кухарів та постачання сертифікованих продуктів. Розроблено п'ять дієт-меню для різних категорій дітей. Працює ліцейське кафе «Ситий ліцеїст».

Шкільний трансфер представлено 10 «Мерседес», які курсують за спеціальними маршрутами вранці і ввечері, а також возять дітей на виставки, в музеї, спортивні секції та інші активності.

Медичне обслуговування ліцеїстів проводять лікар-педіатр і медсестра, передбачено систему щорічних медоглядів.

Ліцей розташований в колишній садибі Міллера XIX століття — це комплекс з 5 будинків у центрі Києва, побудованих в неогрецькому стилі архітектором А.-Ф. Крауссом. Будівлі мають історичну та архітектурну цінність. На початку 1860-х років тут існувала школа товариства «Стара громада». Серед членів «Старої громади» були Володимир Антонович, Тадей Рильський, Павло Житецький, Микола Лисенко, Михайло Старицький, Павло Чубинський, Володимир Страшкевич та інші. Число її членів було близько 200 чоловік.

Відомі випускники[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]