Обговорення користувача:Pohorynsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Wikipedia-logo BW-hires.svg Цей користувач покинув Вікіпедію.
Щотридцять днів оновлюваний архів обговорення що це?


Архіви:

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань у статті Аріанська вежа-каплиця (Тихомель) та демонстративним нехтуванням рішеннями спільноти для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 2 доби.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Нагадую, що перейменування включає до себе зміну назви статті та першого визначення терміну. --Brunei (обговорення) 16:36, 14 вересня 2017 (UTC)

Pożoga[ред. код]

Bardzośmy się długo nie widzieli. Zainteresowały mnie dwie miejscowości z wymienionej w tytule wiadomości książki Kossak-Szczuckiej: Starostwo i Małaszycha. Tę drugą znalazłem na liście miejscowości gminy starokonstantynowskiej, ale jej dokładniejszego położenia określić nie umiem. Pomożesz? Pozdrawiam serdecznie, Рембецький (обговорення) 07:31, 18 грудня 2017 (UTC).

Вітаю. Згодом відповім. --Pohorynsky (обговорення) 10:29, 22 грудня 2017 (UTC)
Rembecki Малашиха = Малишівка (Старокостянтинівський район). Староство очевидно йдеться про Старики = дільниця Старокостянтинова. --Pohorynsky (обговорення) 10:32, 25 грудня 2017 (UTC)
Dziękuję serdecznie! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia (tych, co trwają i tychże samych, co będą za kilka tygodni), oraz obfitości łask Bożych w całym roku 2018!! 18:34, 25 грудня 2017 (UTC).

Блокування від 29 січня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Настільки явне порушення ред.№ 21914693 при спробі початку діалогу з вами — це дуже грубе порушення ВП:НО. Ви не вирішите жодних суперечок з таким ставленням. Опис редагування я вилучу, але ви про нього знаєте. Вас заблоковано на добу. При повторі порушень ВП:НО термін буде збільшений. --VoidWanderer (обговорення) 21:55, 29 січня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:58, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Pohorynsky!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:43, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:11, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:49, 3 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Партнер (тижневик) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Партнер (тижневик), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2020. Що ще можна зробити? --Fosufofiraito Обг. 05:58, 3 січня 2020 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:45, 17 січня 2020 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 30 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)