Обговорення користувачки:Молоде вино

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Молоде вино!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:58, 5 грудня 2014 (UTC)

Тема[ред. код]

Добридень! Будь-ласка не перейменовуйте власні назви для них потрібні АД, правопис у даному випадку не регулює власні назви. --Fosufofiraito Обг. 14:56, 16 грудня 2019 (UTC)

Згідно з[ред. код]

Не буду сперечатися зі заміною "проект" на "проєкт", але в описі редагування пишіть, будь ласка, "згідно з чинним правописом", а не "згідно чинного правопису".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:13, 17 грудня 2019 (UTC)

Можна посилання на конкретний пункт чинного правопису? — ɪ 13:24, 18 грудня 2019 (UTC)

Також хотів би побачити це. Бо виглядає поки як вандалізм--UkrainianCossack (обговорення) 14:40, 19 грудня 2019 (UTC)

  • @ɪ: і @UkrainianCossack:. — § 126. Звук [j] // Український правопис 2019. Міністерство освіти і науки України. — C. 126.[1]. --

Грунт - Ґрунт[ред. код]

Вітаю. Ви робите правильну заміну, але краще її зробити ботом. Зробіть запит до ботовласників, тоді ці виправлення не будуть засмічувати списки спостереження іншим користувачам та їх не треба буде патрулювати. --Brunei (обговорення) 16:53, 31 грудня 2019 (UTC)

півтора року[ред. код]

Доброго дня!

Прошу вказати ВП:АД на масову заміну на "півтора року". Раніше було "півтора, два, три, чотири роки", але, можливо, правопис змінився.

Не певен, що Online Corrector є АД.

Yuriy V Dz в) 09:33, 2 січня 2020 (UTC).

Вікіпедія:Проект:Грамотність/Дискусії.

ЗНО: півтора, два, три, чотири відра, метра, місяця, десятка, яблука тощо.

Отже, оскільки два, три, чотири рОки, то півтора рОки.

На сторінці помилка: півтора два, три, чотири разИ, а не рАзу.

Yuriy V Dz в) 09:59, 2 січня 2020 (UTC).

[2] [3] [4] ужитті такого не було--Fosufofiraito Обг. 09:49, 2 січня 2020 (UTC)
Дякую. Дійсно, усі зараз так пишуть. Нічого не вдієш. — Yuriy V Dz в) 10:08, 2 січня 2020 (UTC).

Автопатрульна[ред. код]

Добридень! Я не задоволений розпатрулюванням сторінок, але бачу, що претензії до Вас були лише щодо "проект" → "проєкт", тож від таких суттєвих редагувань старайтеся уникати. Інших суттєвих проблем я поки не бачу, тому надав Вам права на 1 місяць, надіюсь Ви все-таки прислухаєтесь до думки отримати права на бота. І надіюсь, що проблема з правописом вирішиться упродовж цього місяця. --Fosufofiraito Обг. 14:21, 2 січня 2020 (UTC)

AlexKozur Дякую. Поки не вмію користуватися ботами, буду потроху опановувати теоретичну базу. -- Молоде вино (обговорення) 15:10, 2 січня 2020 (UTC)

Німецька марка[ред. код]

Вітаю Вас! Хотів Вас запитати, наскільки професійно Ви володієте українською мовою? Я у тому плані, що мені потрібен фахівець, який міг би вичитати цю статтю, виправивши помилки та зробивши стильові правки. Я її хочу номінувати на добрі, але ж треба щоб хтось її перевірив.--Парус (обговорення) 16:05, 18 лютого 2020 (UTC)

Парус Я не професіонал. -- Молоде вино (обговорення) 22:13, 19 лютого 2020 (UTC)

Заявка на права патрульного[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок із виправленням стилістичних та граматичних помилок є дуже важливим, а Ваша активність залишає по собі багато неперевірених змін. Думаю, для спільноти було б добре, щоб Ви мали права автопатрульного. Тому пропоную Вам подати заявку на отримання прав патрульного.--Кучер Олексій (обговорення) 12:55, 4 квітня 2020 (UTC)

Кучер Олексій Я вже маю права автопатрульної. -- Молоде вино (обговорення) 13:14, 4 квітня 2020 (UTC)
Перепрошую. Не догледів, що Ви вже маєте такі права. Просто за Вами залишається чимало неперевірених змін у зв'язку з тим, що попередні зміни не були перевірені і потребують додаткового перегляду.--Кучер Олексій (обговорення) 15:39, 4 квітня 2020 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

чому ви маючи права патрульного ропатрульовуєте статті??? Що це означає??? Ваша правка і Ви власну правку лишаєте без перевірки?? З якого дива?? Переглянте свої правки і поставте там перевірено будь ласка. --Jphwra (обговорення) 17:01, 4 квітня 2020 (UTC)

@Jphwra: автопатлульний не має таких прав. Ви помилились із звинуваченнями. --Fosufofiraito Обг. 20:53, 4 квітня 2020 (UTC)
@AlexKozur: мова йде про статтю, де була саме його правка неперевіреною, а не попередня. Якщо так, то я не знаю. Вона автоматично повинна бути перевіреною чи ні, як в нас патрульних в такому разі? --Jphwra (обговорення) 05:37, 5 квітня 2020 (UTC)
Ні, лише коли натиснути на значок перевірено, який відсутній в автопатрульних. Інакше автоматично перевірилися й навіть вандальні редагування--Fosufofiraito Обг. 05:41, 5 квітня 2020 (UTC)
дивно, а чорму він автопатрульний, а не патрульний? Він багато робить правок, дуже багато. --Jphwra (обговорення) 05:45, 5 квітня 2020 (UTC)

Стосовно терміну «обслуговчий»[ред. код]

Доброго дня.

Бачу, Ви у низці статей замінили термін «обслуговуючий персонал» на «обслуговчий персонал». А можна поцікавитись, на якій підставі? Я щось такого слова не знайшов.

СУМ-11 дає саме «обслуговуючий». Те саме дає «Великий тлумачний словник». А якими джерелами користувались Ви ?

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 16:14, 24 квітня 2020 (UTC)

@V Ryabish: це виправлення запропонував сервіс перевірки правопису Languagetool, який рекомендує Вікіпедія, а підтвердження для заміни знайшла тут і тут. Була впевнена, що виправляю доцільно.
Побачив, що «Російсько-український словник» під редакцією Бусела від «Перуна» дає і такий варіант перекладу. Але аж третім у списку синонімів (обслуговуючий, обслужуючий обслуговчий, обслужний). Тобто, це не помилка, але навряд чи є сенс масово заміняти у всіх статтях. Обидва слова зафіксовані у словниках, причому перше вживається частіше. --V Ryabish (обговорення) 20:21, 24 квітня 2020 (UTC)
@V Ryabish: взагалі, виходжу з позиції, що активні дієприкметники не характерні для української літературної мови. Відтак, якщо словники дають варіанти інших форм, слід віддавати перевагу їм. -- Молоде вино (обговорення) 21:51, 24 квітня 2020 (UTC)
Воно, в принцип, так. Хоча є тенденція до збільшення їх вживання. Але багато чого також залежить від місця дієприкметника у реченні. Так, «персонал, обслуговуючий пасажирів корабля» - явна помилка, і такого бути не може. А варіант «обслуговуючий персонал корабля» - звучить досить природньо. Це вже фактично прикметник, який майже втратив ознаки дії (не пам'ятаю всіх термінів :)). У будь-якому випадку я, звичайно, не буду виправляти Ваші зміни, бо ці 2 варіанти допустимі, це лише питання стилю. З повагою, --V Ryabish (обговорення) 07:52, 25 квітня 2020 (UTC)

Чашка кави для вас![ред. код]

Cup-o-coffee-simple.svg Дякую за Ваш великий внесок! Дмитро Савченко (обговорення) 01:00, 29 квітня 2020 (UTC)
@ДмитроСавченко: Дякую :) -- Молоде вино (обговорення) 23:25, 2 травня 2020 (UTC)

Подяка[ред. код]

Linum usitatissimum 003.JPG Квітка
Велика подяка за Ваш внесок. Продовжуйте і надалі! Yuriz (обговорення) 23:01, 2 травня 2020 (UTC)
@Yuriz: Приємно :) -- Молоде вино (обговорення) 23:25, 2 травня 2020 (UTC)

Подяка.[ред. код]

Дякую за виправлення помилок.--CitizenXXXX (обговорення) 12:54, 13 травня 2020 (UTC)

Прийміть і від мене подяку за виправлення й в «моїх» статтях. --ROMANTYS (обговорення) 11:23, 18 травня 2020 (UTC)

@SitizenX: @ROMANTYS: Дуже приємно) -- Молоде вино (обговорення) 11:55, 18 травня 2020 (UTC)

Дуже вдячний за вичитку текстів та виправлення моїх помилок. --SaltVisor (обговорення) 07:47, 19 травня 2020 (UTC)

Вікіфікувати статтю[ред. код]

Драстуйте!Допоможіть доповнити і вікіфікувати статтю будь ласка. Заздалегідь вам спасибі! uk:Рудольф Шуман Статтю перекладав сам з Rudolf Schumann

Хорошого хочеться більше[ред. код]

Доброго дня! Ви кілька разів непогано виправляли мої редагування. Можливо знайдете трохи вільного часу та переглянете одним оком статтю про письменника, фактично мого однолітка, яку я збираюсь номінувати на «добру». Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу, діями чи порадою. З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 13:20, 30 липня 2020 (UTC)

@ROMANTYS: переглянула статтю, внесла виправлення. -- Молоде вино (обговорення) 12:28, 1 серпня 2020 (UTC)
Велике спасибі за Вашу роботу. Як загальне враження: тягне на добру за змістом? Або навіть краще так: Вам було цікаво?--ROMANTYS (обговорення) 19:23, 1 серпня 2020 (UTC)

Активність[ред. код]

Вітаю! Щось давно не видно Вас на просторах Вікіпедії. Навіть якось скучно стало без Ваших редагувань. Надіюсь це лише невелика перерва і Ви повернетеся до проєкту. Ваш внесок дуже корисний для Вікіпелії. --Стефанко1982 (обговорення) 07:58, 7 серпня 2020 (UTC)

@Стефанко1982, у мене вже немає того потужного комп'ютера, на якому я зробила основну частину своїх редагувань і суттєво поменшало вільного часу. Матиму можливості - буду редагувати. --Молоде вино (обговорення) 20:19, 26 грудня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:25, 15 серпня 2020 (UTC)

Перевірка нових правок і патруль статті[ред. код]

Драстуйте! Потрібна Ваша допомога, перевірте правки в статті про композитора Шуман Рудольф Валерійович і відпатруліруйте її будь ласка. Стаття була вже перевірена і відпатрульована іншими учасниками, але я вніс кілька виправлень і видалив зайві посилання, а також вніс виправлення, відредагувавши оформлення посилань. Отпатрулируйте статтю ласка! Заздалегідь вдячний!

Допомога[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас долучитися до виправлення «на протязі» на «протягом», оскільки цей вислов неочікувано широко вживається в українській Вікіпедіїї. --  Gzhegozh обг. 19:04, 26 грудня 2020 (UTC)

@Gzhegozh, частина мовознавців не вважає цей вислів помилкою, тому я не роблю масової заміни, а лише випадково натрапивши на нього, змінюю на "протягом", "під час" або "упродовж". --Молоде вино (обговорення) 20:10, 26 грудня 2020 (UTC)
Дякую за відповідь! --  Gzhegozh обг. 20:10, 26 грудня 2020 (UTC)

І все-таки до тебе думка лине...[ред. код]

Доброго дня. Редагування перед вашим є вандалізмом і його потрібно просто відкидати, а не вішати негативні шаблони. ) --Roman333 (обговорення) 15:37, 29 грудня 2020 (UTC)

Слобода (Народицький район)[ред. код]

Доброго вечора! Дуже Вам дякую за роботу по виправленню помилок в статті Слобода (Народицький район). Велике до Вас прохання подивіться і відредагуйте ще один, сьогодні викладений, розділ цієї статті, а саме - Життя та традиції мешканців слободи Вислоцької на початку ХІХ століття. З повагою, --PPavloP (обговорення) 15:16, 26 січня 2021 (UTC)

Поглянула, зробила виправлення. --Молоде вино (обговорення) 16:20, 26 січня 2021 (UTC)
Велика Вам подяка! Тільки один нюанс - Деревня (рос.) це сільце, хутор (рос) це хутір. З повагою,--PPavloP (обговорення) 16:56, 26 січня 2021 (UTC)

Джон Лок (загублені)[ред. код]

Доброго дня! Це ви видалили фото з сторінки про Джона? Чи ні. Бо я щось не дуже розумів хто це зробив і навіщо. --Professor Senkler (обговорення) 12:56, 7 лютого 2021 (UTC)

Ні, не я. @Professor Senkler: -- Молоде вино (обговорення) 09:47, 8 лютого 2021 (UTC)

Ігор[ред. код]

Добридень! Зауважу щодо Вікіпедія:Перейменування статей/Святослав Ігорович → Святослав Ігорьович та підсумку. Щоб Ви знали, і щоб унеможливити конфлікт щодо цього. Дякую за увагу!--Gouseru Обг. 15:32, 12 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 22:52, 12 березня 2021 (UTC)