Проскурівський трамвай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Проскурівський трамвай
Маршрутна мережа
Кількість маршрутів 1 (проектувався у 1910 році)

Проскурівський трамвай — трамвайна система, яку планувалося спорудити у Хмельницькому (який до 1954 року називався Проскуровом) на початку XX століття.

Історія[ред. | ред. код]

У 1899 році проскурівський купець Давид Волькович Ніренберг, перебуваючи в Житомирі у комерційних справах, випадково став свідком відкриття там трамвайного руху. Це справило на нього велике враження і він почав виношувати ідею відкриття трамвайного руху в Проскурові. На той час це була нереальна ідея, адже у місті не було електростанції. Не зважаючи на це, Ніренберг розробив «План спорудження міської електричної залізниці» і, будучи впливовою в місті людиною[1], запропонував міській думі будівництво електростанції та трамвайної мережі.

Навесні 1910 року дума оголосила конкурс на будівництво електростанції в Проскурові та електрифікацію міста. У конкурсі взяли участь проекти від чотирьох приватних осіб, серед яких був і купець Ніренберг. На відміну від інших, лише в його проекті окремим пунктом зазначалося те, що після побудови електростанції і проведення по місту освітлення, буде споруджено трамвайну систему. Пропонувався наступний маршрут: «Кам'янецький Переїзд (район філармонії) — вул. Кам'янецька — вул. Олександрівська (нині — Проскурівська) — поворот по Старобульварній (нині — вул. Свободи) — вул. Велика Вокзальна (нині — вул. Шевченка) — залізничний вокзал».

Проте міська влада віддала перевагу проекту інженера Рабіновича, який передбачав побудову центральної електростанції, прокладання освітлювальної мережі та підключення всіх бажаючих електроспоживачів. Проект переміг передусім завдяки ряду пільг на освітлення міських вулиць і бюджетних установ (передбачалося безкоштовне освітлення будинку міської управи, міського саду, громадської бібліотеки тощо). Про перспективу будівництва трамвайної мережі під час голосування не згадувалося.

Наприкінці XIX — на початку XX століття по залізниці в межах міста курсувала німецька автомотриса, яка доправляла людей з тоді приміського села Гречани в Проскурів. Вона перебувала у власності міста і у народі називалася трамваєм.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Він займався доволі прибутковим бізнесом — оптовою торгівлею цукром і тютюновими виробами

Джерела[ред. | ред. код]