Щолківська (станція метро)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Координати: 55°48′34″ пн. ш. 37°47′55″ сх. д. / 55.80944° пн. ш. 37.79861° сх. д. / 55.80944; 37.79861

Щолківська
Арбатсько-Покровська лінія
Shchelkovskaya-mm.jpg
Загальні дані
Тип Колонна трипрогінна мілкого закладення
Глибина закладення 8 м
Кількість 1
Тип Острівна
Форма Пряма
Дата відкриття 22 липня 1963 року
Архітектор(и) І. Г. Таранов, Н. О. Бикова
Інженер(и)-конструктор(и) М. В. Головінова, В. А. Шмерлінг, В. Щепихін
Станція споруджена БМУ-3 Мосметробуду
Виходи до Щолківське шосе, Уральська вул., 9-а Паркова вулиця
Час відкриття 5:52 — по непарних днях,
5:35 — по парних днях
Час закриття 1.00
Код станції 053, Щк
Арбатсько-Покровська лінія
Щолківська
Першотравнева
Ізмайлівська
Першотравнева
ТЧ-3 «Ізмайлово»
Партизанська
Семенівська
Електрозаводська
Бауманська
Курська 
СЗГ до ЗЛ
Хмельницька
     
Площа Революції
СЗГ до ФЛ
Арбатська
Смоленська
Київська
Парк Перемоги
Слов'янський бульвар
Кунцевська
СЗГ до ФЛ
Молодіжна
Крилатське
Троїце-Ликово
Строгіно
М'якініно
Волоколамська
Митіно
Оборотні тупики
П'ятницьке шосе
ТЧ-16 «Митіно»
Рождествено

Щолківська — станція Московського метрополітену. Кінцевий пункт Арбатсько-Покровської лінії, після станції «Першотравнева».

Відкрита 22 липня 1963 року, в результаті продовження лінії на північ. Архітектори: І. Г. Таранов, Н. О. Бикова. Назва дана по розташованому поруч Щолківському шосе.

Вестибулі та пересадки[ред.ред. код]

Конструкція типова, без наземних вестибулів. По підземних переходах здійснюється вихід до Щолківського шосе, на 9-у Паркову і Уральську вулиці.

Південний вестибюль має звичайну для таких станцій планування входів і виходів. Північний же, поряд з яким розташовується Центральний автовокзал, отримав 2 різних входи і виходи — направо і наліво від кас — у 2 не пов'язаних безпосередньо один з одним підземних переходи під Щолківським шосе. Перейти з одного підземного переходу в інший можна тільки прямо через касовий вестибюль, а також двома наземними регульованими пішохідними переходами через Уральську і 9-у Паркову вулиці.

Біля станції знаходиться Центральний Московський автовокзал, з якого здійснюються приміські та міжміські перевезення.

Технічна характеристика[ред.ред. код]

Конструкція станції — колонна трипрогінна мілкого закладення (глибина закладення — 8 метрів). Висота над рівнем моря — 155 м. Пікет ПК0155 +35. Поруч зі станцією розташовується автовокзал. Щоденний пасажиропотік становить 104300 чол. — більше 1% від перевезень всього метрополітену.

Оздоблення[ред.ред. код]

У станційному залі два ряди по 40 залізобетонних колон з кроком 4 м (відстань між рядами 5,9 м), оздоблених зеленуватим мармуром і білою керамічною плиткою. Підлогу викладено сірим гранітом. Колійні стіни спочатку були оздоблені жовтою (вгорі) і чорною (внизу) глазурованою керамічною плиткою, в 2002 році були переоздоблені вініловим сайдингом лимонного кольору; назву станції на колійних стінах тепер зображено золотистими літерами на чорних вставках. Оздоблення нижньої частини стін замінено з чорною облицювальної плитки на чорний граніт.

Колійний розвиток[ред.ред. код]

Колійний розвиток станції Щолківська

Колійний розвиток станції — 6 стрілочних переводів, перехресний з'їзд, 2 станційні колії для обороту та відстою рухомого складу і 2 колії для відстою рухомого складу. У оборотних тупиках розташований пункт технічного огляду .

За станцією розташовані 4 глухих тупики, що використовуються також для нічного відстою потягів. Тупики відомі тим, що є найдовшими оборотними тупиками у всьому Московському метро — їх довжина становить близько 500 м.

Перспективи[ред.ред. код]

У майбутньому передбачається продовження Сокольницької лінії за станцію «Черкізівська» з переходом ділянки «Черкізівська» — «Вулиця Підбільського» до Другої Кільцевої лінії. У зв'язку з цим на станції «Щолківська» ймовірно будівництво пересадки на перпендикулярно розташовану станцію Сокольницької лінії. У майбутньому передбачається пересадка на лінію легкого метро прямуючу до Балашихи.

Посилання[ред.ред. код]