Київська (станція метро, Арбатсько-Покровська лінія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Координати: 55°44′35″ пн. ш. 37°33′51″ сх. д. / 55.7431528° пн. ш. 37.5643167° сх. д. / 55.7431528; 37.5643167

Київська
Арбатсько-Покровська лінія
Kievsk APL 28.jpg
Загальні дані
Тип Пілонна трисклепінна глибокого закладення
Глибина закладення 38 м
Кількість 1
Тип Острівна
Форма Пряма
Дата відкриття 5 квітня 1953 року
Архітектор(и) Л. В. Лільє, В. А. Литвинов(рос.), М. Ф. Марковський, В. М. Доброковський
Архітектор(и) вестибюлів І. Г. Таранов, Г. С. Тосунов
Пересадка на BSicon BAHN.svg Москва-Пасажирська-Київська
Moskwa Metro Line 5.svg Київська,
Moskwa Metro Line 4.svg Київська
А: 119, 132, 157, 205, 205к, 320, 791, 840, 902;
Тб: 7, 17, 34, 39
Виходи до Київська вул., 2-й Брянський провулок
Час відкриття вихід до Київського вокзалу — 7:00, до приміських поїздів — 5:30
Час закриття вихід до Київського вокзалу — 22:00, до приміських поїздів — 1:00
Код станції 042, Кв
Арбатсько-Покровська лінія
Щолковська
Первомайська
Ізмайловська
Первомайська
ТЧ-3 «Ізмайлово»
Партизанська
Семеновська
Електрозаводська
Бауманська
Курська 
СЗГ до ЗЛ
Хмельницька
     
Площа Революції
СЗГ до ФЛ
Арбатська
Смоленська
Київська
Парк Перемоги
Слов'янський бульвар
Кунцевська
СЗГ до ФЛ
Молодіжна
Крилатське
Троїце-Ликово
Строгіно
М'якініно
Волоколамська
Митіно
Оборотні тупики
П'ятницьке шосе
ТЧ-16 «Митіно»
Рождествено

Київська — станція Арбатсько-Покровської лінії Московського метрополітену. Розташована між станціями «Смоленська» і «Парк Перемоги».

Відкрита 5 квітня 1953 в складі ділянки «Площа Революції»-«Київська». Назву отримала по Київському вокзалу, як і однойменна станція Фільовської і Кільцевої лінії . Станція була кінцевою протягом 50 років (1953–2003).

Вестибулі і пересадки[ред. | ред. код]

Станція має пересадки на однойменні станції Кільцевої і Фільовської лінії. На станції один вестибуль, поєднаний зі станцією Кільцевої лінії, що знаходиться в будівлі Київського вокзалу. Для виходу в місто служать сходи ліворуч від глухого західного торця станції. Перехід на станцію Фільовської лінії здійснюється через той же вестибуль. Навпроти сходів переходу на Фільовську лінію знаходяться закриті в даний момент сходи, які, імовірно, ведуть до заділу під додатковий вихід. Перехід на Кільцеву лінію здійснюється як через суміщений вестибуль, так і по ескалаторному нахилу в східному торці станції. Сходи в центрі залу служать для спуску пасажирів з вестибуля на станцію.

Технічна характеристика[ред. | ред. код]

Конструкція станції — пілонна трисклепінна станція глибокого закладення (глибина закладення станції — 38 м). Споруджена за типовим проектом. Діаметр центрального залу — 9,5 м, бокових залів — 8,5 м.

Щоденний пасажиропотік по вестибулям становить 75 270 осіб, на Кільцеву лінію — 30 900 осіб, на Фільовську лінію — 40 300 осіб.

Оздоблення[ред. | ред. код]

Оздоблення станції присвячено Радянській Україні і темі возз'єднання України з Росією. Пілони і колійні стіни оздоблені білим мармуром «коєлга»; підлогу вистелено сірим Янцівським гранітом і мармуром «саліеті». Керамічний фриз, що прикрашає пілони, декоровано українськими орнаментальними мотивами з елементами класики. Освітлення — люстри (з гранованого кришталю) з лампами розжарювання авторського виконання, згодом неодноразово застосовувалися на інших станціях (наприклад, на старій станції «Першотравнева» (в депо «Ізмайлово») і на ВДНХ).

Архітектурна цілісність станції досягається застосуванням мармуру «коєлга» для оздоблення пілонів як центрального залу, так і бічних нав. Суцільна сіра підлога з Янцевського граніту підкреслює відчуття стриманої цілісності. Основну ж роботу взяв на себе саме керамічний кольоровий фриз, що оздоблює пілони, що диктує мажорний настрій в цілому. Ритм пілонів посилений червоним мармуром «саліеті», яким вистелено підлогу по периметру пілона.

Автори «Київської» приділили основну увагу архітектурі пілонів, які є провідною деталлю архітектурної композиції станції. Гладкий пілон, оздоблений світло-сірим мармуром, оздоблений звичайним класичним антаблементом. Але антаблемент отримав значне керамічне оздоблення, запозичене з багатющої української кераміки.

Колійний розвиток[ред. | ред. код]

Київська

За станцією розташовані два тупики, що використовували для обороту потягів, коли станція була кінцевою. На 2010-і, після продовження лінії в Митіно оборот потягів на «Київській» відбувається рідко (в основному в разі екстрених нештатних ситуацій), раніше його використовуваи в години пік, оскільки тільки частина потягів прямувала до колишньої кінцевої станції «Парк Перемоги». Також тупики використовують для нічного відстою. Раніше їх використовували для технічного обслуговування потягів, на 2010-і все це відбувається в оборотних тупиках за станціями «Молодіжна» і «Строгіно». Але, ці тупики активно використовували 15-16 серпня 2009 року, коли ділянка від станції «Строгіно» до станції «Київська» був закритий на реконструкцію з установки АЛС-АРС. (Ділянка «Кунцевська» — «Крилатське» була не укомплектована АЛС-АРС).

Галерея[ред. | ред. код]

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]

Попередня станція Лінія Наступна станція
Смоленська   Арбатсько-Покровська лінія   Парк Перемоги