Київська (станція метро, Арбатсько-Покровська лінія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Координати: 55°44′35″ пн. ш. 37°33′51″ сх. д. / 55.7431528° пн. ш. 37.5643167° сх. д. / 55.7431528; 37.5643167

Київська
Арбатсько-Покровська лінія
Kievsk APL 28.jpg
Загальні дані
Тип Пілонна трисклепінна
Глибина закладення 38 м
Кількість 1
Тип Острівна
Форма Пряма
Дата відкриття 5 квітня 1953 року
Архітектор(и) Л. В. Лільє, В. А. Литвинов(рос.), М. Ф. Марковський[ru], В. М. Доброковський
Архітектор(и) вестибюлів І. Г. Таранов[ru], Г. С. Тосунов
Пересадка на BSicon BAHN.svg Москва-Пасажирська-Київська
Moskwa Metro Line 5.svg Київська,
Moskwa Metro Line 4.svg Київська
А: 91, 91к, 119, 157, 205, 266, 320, 394, 474, 791, 840, м17, т7, т34, т39, т39к; обласні: 454, 477
Виходи до Київська вул., 2-й Брянський провулок
Час відкриття вихід до Київського вокзалу — 7:00, до приміських поїздів — 5:30
Час закриття вихід до Київського вокзалу — 22:00, до приміських поїздів — 1:00
Код станції 042, Кв
Арбатсько-Покровська лінія
Оборотні тупики
Щолковська
Первомайська
Ізмайловська
ТЧ-3 «Ізмайлово»
Партизанська
Семеновська
Електрозаводська
Бауманська
Курська 
     
Площа Революції
Арбатська
Смоленська
Київська
Оборотні тупики
Парк Перемоги
Слов'янський бульвар
Кунцевська
Молодіжна
Оборотні тупики
Крилатське
Строгіно
Оборотні тупики
М'якініно
Волоколамська
Митино
Оборотні тупики

«Київська» (рос. Киевская) — станція Арбатсько-Покровської лінії Московського метрополітену. Розташована між станціями «Смоленська» і «Парк Перемоги».

Відкрита 5 квітня 1953 у складі дільниці «Площа Революції»-«Київська». Назву отримала по Київському вокзалу, як і однойменна станція Філівської і Кільцевої лінії. Станція була кінцевою протягом 50 років (1953—2003).

Вестибюлі і пересадки[ред. | ред. код]

Станція має пересадки на однойменні станції Кільцевої і Філівської лінії. На станції один вестибюль, поєднаний зі станцією Кільцевої лінії, що знаходиться у будівлі Київського вокзалу. Для виходу в місто служать сходи ліворуч від глухого західного торця станції. Перехід на станцію Фільовської лінії здійснюється через той же вестибюль. Навпроти сходів переходу на Фільовську лінію знаходяться закриті в даний момент сходи, які, імовірно, ведуть до заділу під додатковий вихід. Перехід на Кільцеву лінію здійснюється як через суміщений вестибюль, так і по ескалаторному нахилу в східному торці станції. Сходи в центрі залу служать для спуску пасажирів з вестибюля на станцію.

Пересадки[ред. | ред. код]

Технічна характеристика[ред. | ред. код]

Конструкція станції — пілонна трисклепінна станція (глибина закладення станції — 38 м). Споруджена за типовим проектом. Діаметр центрального залу — 9,5 м, бокових залів — 8,5 м.

Щоденний пасажиропотік по вестибюлям становить 75 270 осіб, на Кільцеву лінію — 30 900 осіб, на Фільовську лінію — 40 300 осіб.

Оздоблення[ред. | ред. код]

Оздоблення станції присвячено Радянській Україні і темі возз'єднання України з Росією. Пілони і колійні стіни оздоблені білим мармуром «коєлга»; підлогу вистелено сірим Янцівським гранітом і мармуром «саліеті». Керамічний фриз, що прикрашає пілони, декоровано українськими орнаментальними мотивами з елементами класики. Освітлення — люстри (з гранованого кришталю) з лампами розжарювання авторського виконання, згодом неодноразово застосовувалися на інших станціях (наприклад, на старій станції «Першотравнева» (в депо «Ізмайлово») і на ВДНХ).

Архітектурна цілісність станції досягається застосуванням мармуру «коєлга» для оздоблення пілонів як центрального залу, так і бічних нав. Суцільна сіра підлога з Янцевського граніту підкреслює відчуття стриманої цілісності. Основну ж роботу взяв на себе саме керамічний кольоровий фриз, що оздоблює пілони, що диктує мажорний настрій в цілому. Ритм пілонів посилений червоним мармуром «саліеті», яким вистелено підлогу по периметру пілона.

Автори «Київської» приділили основну увагу архітектурі пілонів, які є провідною деталлю архітектурної композиції станції. Гладкий пілон, оздоблений світло-сірим мармуром, оздоблений звичайним класичним антаблементом. Але антаблемент отримав значне керамічне оздоблення, запозичене з багатющої української кераміки.

Колійний розвиток[ред. | ред. код]

Київська

За станцією розташовані два тупики, що використовували для обороту потягів, коли станція була кінцевою. На 2010-і, після продовження лінії в Митіно оборот потягів на «Київській» відбувається рідко (в основному в разі екстрених нештатних ситуацій), раніше його використовували в години пік, оскільки тільки частина потягів прямувала до колишньої кінцевої станції «Парк Перемоги». Також тупики використовують для нічного відстою. Раніше їх використовували для технічного обслуговування потягів, на 2010-і все це відбувається в оборотних тупиках за станціями «Молодіжна» і «Строгіно». Але, ці тупики активно використовували 15-16 серпня 2009 року, коли ділянка від станції «Строгіно» до станції «Київська» був закритий на реконструкцію з установки АЛС-АРС. (Ділянка «Кунцевська» — «Крилатське» була не укомплектована АЛС-АРС).

Галерея[ред. | ред. код]

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]

Попередня станція Лінія Наступна станція
Смоленська   Арбатсько-Покровська лінія   Парк Перемоги