The Sims 2: Open for Business

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The Sims 2: Open for Business
РозробникMaxis
ВидавецьElectronic Arts
Жанр(и)Симулятор
ПлатформаWindows, Mac OS X
Ліцензіяпропрієтарна ліцензія[d]
Дата випуску2 березня 2006
Режим гриоднокористувацька гра
Вік. обмеженняESRB: T
OFLC: M
PEGI: 12+
Технічні деталі
РушійPixomatic Engine
НосійCD
The Sims
Попередня граThe Sims 2: Nightlife
Наступна граThe Sims 2: Pets
Офіційний сайт

The Sims 2: Open for Business — третє доповнення для відеогри 2004 року жанру симулятору життя «The Sims 2». В Північній Америці вийшло 2 березня 2006, в ЄС — 3 березня 2006. Для Mac OS X реліз відбувся 4 березня 2006. Доповнення додає можливість створювати в грі бізнеси.

Геймплей

[ред. | ред. код]

Можливість створення бізнесу та додання нового району під назвою Блувотерс Вілледж (англ. Bluewater Village) є головними введеннями в ігровий процес. Також були додані нові об'єкти, функціональність, будівлі.

Бізнес

[ред. | ред. код]

Гра представляє два типи бізнесу: домашній та зовнішній. Домашній функціонує на тому ж лоті, на якому мешкає сім; зовнішній бізнес працює на окремому лоті, до якого сім має подорожувати на машині. Керування бізнесом відбувається під повним контролем гравця: можна вибирати що саме і в якій кількості продавати, яких людей наймати на роботу, як облаштовувати крамницю, якого фінансового плану дотримуватися. Зовнішнім бізнесом на суспільному лоті можна керувати віддалено, найнявши менеджера. Кожен день сім-менеджер буде повідомляти про успіхи бізнесу.

Іноді до сімів-бізнесменів можуть завітати журналісти, яких не можна відрізнити по зовнішності від інших сімів. Їм потрібно приділяти більше уваги, щоби вони написали гарну рецензію про крамницю.

З'явилися три майструвальні прилади: для іграшок, квітів і роботів. Зроблені предмети на такому приладі можуть бути не тільки для продажу, а й для використання. Квітами можна прикрасити будинок сіма, іграшки подарувати дітям, роботами можна значно поліпшити комфорт життя.

Роботи

[ред. | ред. код]

Найпростішими роботами є робот-іграшка, робот-поливалка і робот сміттєзбиральник. Також є робот, який приносить їжу і охороняє будинок. Робот під назвою Серво коштує найбільше, і при його першому увімкнені можна вибрати йому стать. Серво стає новим членом сім'ї і додається у список сімів родини. Ним можна керувати, але йому потрібно сонячне світло для зарядки. Також Серво боїться води, тому його/її не можна купати у ванній чи відправляти плавати у басейні. Кожен робот час від часу виходить із ладу, після чого стає не керованим і робить неприємні речі. Щоб припинити бешкетування, його потрібно вимкнути і відремонтувати.

Значки таланту

[ред. | ред. код]

Існує сім значків таланту, кожний з яких має чотири етапи. Кожен значок показує уміння сіма:

  • Значок продажу: професійність персонажа продавати речі іншим сімам. Із золотим значком сіми можуть продавати своїм покупцям ті речі, які їм навіть не потрібні.
  • Значок касира: професійність персонажа стояти на касі і обмінювати куплені речі на гроші. Із золотим значком сіми можуть набагато швидше виконувати свою роботу.
  • Значок поповнення запасів: професійність персонажа замінювати куплені речі новими та таким чином поповнювати запаси. Із золотим значком сіми можуть набагато швидше виконувати свою роботу.
  • Значок перукара: професійність персонажа робити зачіски і макіяж іншим сімам. Із золотим значком сім ідеально виконує свої завдання перукаря та візажиста.
  • Значок виробника роботів: професійність персонажа робити роботів. Із кожним значком додаються нові типи роботів.
  • Значок квітняра: професійність персонажа створювати букети. Із кожним значком додаються нові типи букетів.
  • Значок виробника іграшок: професійність персонажа робити іграшки. Із кожним значком додаються нові типи іграшок.

Архітектура

[ред. | ред. код]

Додались нові функції для будування, а також багато нових об'єктів. З'явились ліфти, опуклі, конічні і восьмикутні дахи, дугові колони, навіси.

Саундтреки

[ред. | ред. код]

У доповненні додалася нова радіостанція та нові пісні. Також з'явилась нова музика в режимі покупок і будування.

Рецензії

[ред. | ред. код]

Доповнення отримало 79 % від агрегатору GameRankings та 78 % від Metacritic. Вебсайт Eurogamer оцінив гру у 7 із 10 балів, та написав, що вона є «дещо заплутаною на початку»[6].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Ryan Davis (8 березня 2006). The Sims 2: Open for Business Review. Архів оригіналу за 2 липня 2014. Процитовано 7 липня 2016.
  2. The Sims 2: Open for Business Reviews. GameRankings. Архів оригіналу за 14 травня 2009. Процитовано 7 липня 2016.
  3. The Sims 2: Open for Business. Metacritic. Архів оригіналу за 5 травня 2011. Процитовано 7 липня 2016.
  4. Reviews: The Sims 2: Open for Business Expansion (PC). GameSpy. Архів оригіналу за 5 квітня 2006. Процитовано 7 липня 2016.
  5. Dan Adams (6 грудня 2001). The Sims 2: Open for Business Review. IGN. Архів оригіналу за 20 листопада 2012. Процитовано 7 липня 2016.
  6. Tom Bramwell (3 жовтня 2006). The Sims 2: Open For Business. Eurogamer. Архів оригіналу за 13 лютого 2009. Процитовано 7 липня 2016.