Гомогенат

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Гомогенат трутневий в сотах

Гомогенати — тваринні або рослинні тканини, подрібнені до стадії руйнування клітинних стінок. Зовні гомогенати становлять однорідну (гомогенну) масу[1].

Гомогена́т трутнево-розплідний або Трутневе молочко — розплід бджолиних трутневих личинок на стадії розвитку.

Склад гомогенату[ред. | ред. код]

У складі гомогенату є протеїни, амінокислоти, жири, вуглеводи. Мікроелементи: калій, натрій, кальцій, фосфор, магній, залізо. Вітаміни: А, В, В1, В2, В3, В5. Серед продуктів бджільництва гомогенат по спектру вітамінного складу займає перше місце, випереджаючи навіть маточне молочко.

Дослідження гомогенату[ред. | ред. код]

Гомогенат сприяє прискореному відновленню характеристик семенників і передміхурової залози. Він підвищує статевий потяг, інтенсивність утворення андрогенів у чоловіків при чоловічому безплідді. За відгуками чоловіків, які постійно приймають гомогенат, цей натуральний препарат істотно ефективніше хімічної віагри.

Дослідження показують, що прийом гомогенату стимулює функціонування яєчників у жінок, сприяє відновленню гормонального фонду і дітородної функції. Незамінний гомогенат і для дорослих з ослабленим організмом, і для дітей при відставанні у фізичному, статевому і розумовому розвитку, а в геронтології — як чудове стимулюючий, оздоровлюючий і омолоджуючий засіб.

У народній медицині Китаю, Японії та інших країн трутневе молочко застосовують як стимулятор розвивитку організму дітей, а також при лікуванні захворювань органів травлення. На основі личинок трутнів випускають і широко використовують лікарські форми, харчові добавки, протизапальні косметичні креми. Цей продукт у всьому світі цінують за найсильніші біостимулюючі властивості. Про застосування препаратів на основі трутневого молочка повідомлялося на конгресі бджолярів Апімондія в Будапешті в 1983 р.

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Хісматулліна Н.3. — «Апітерапія» — 2005

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]