Дрім-хауз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Дрім-хауз
Стилістичні походження
Походження
середина 1990-х,
Швейцарія
Типові інструменти
Популярність Європа,
США,
Канада

«Дрім-транс» (англ. «Dream trance»), також відомий як «Дрім-хауз» (англ. «Dream house»), або «Дрім-денс» (англ. «Dream dance») — один з найбільш ранніх піджанрів трансу [1].

Жанр «Dream house» був найпопулярніший в період між 1995 і 1997 роками. Головною особливістю цього жанру є м'яка, мрійлива (як випливає з назви жанру) мелодія, яку переважно грали на фортепіано («Piano dream house»), або в деяких випадках на скрипці, саксофоні та інших музичних інструментах. В наш час[Коли?] використовуються в основному звуки синтезатора («Synth dream house»), а також комп'ютерні семпли. Присутні м'які мелодійні звуки, легкий біт, ненав'язливий лейер (фоновий звук), можливі жіночий вокал («Vocal dream house») або навіть хор. Це жива і емоційна музика, що піднімає настрій.

Перша згадка про «Dream house», «Dream trance» і «Dream dance» на обкладинках дисків невідомо.

Варто також відзначити, що в наш час[Коли?] назва «Dream house» цього жанру поширеніша, ніж «Dream trance» і «Dream dance», попри те, що початкова назва жанру — «Dream trance».

Примітки[ред.ред. код]

  1. EuroDance hits Robert Miles Biography. Eurodancehits.com. Архів оригіналу за 2013-07-14. Процитовано 2011-06-21.  (англ.)