Місячна змова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Астронавти Базз Олдрін та Ніл Армстронг. Прихильники теорії змови стверджують, що фільм про місію був зроблений із використанням аналогічних наборів цього навчального макета.

Місячна змова — конспірологічна теорія, яка стверджує, що деякі або всі елементи програми Apollo та пов'язаних з ними посадки на Місяць були фальсифікаціями в постановці НАСА та представниками інших організацій.

Існує безліч сторонніх доказів посадки Аполлона на Місяць, коментатори опублікували докладні спростування містифікацій. Різні опитування показали, що від 6 % до 28 % опитаних у різних місцях не думають, що посадки на Місяць мали місце.

Походження та історія[ред. | ред. код]

Перша книга, присвячена цьому питанню — книга Білла Кайзінга «We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle» самостійна публікація, випущена в 1974 році, через два роки після того, як рейси Apollo на Місяць припинилися.

Популярність в Росії[ред. | ред. код]

З кінця 90-х років і до теперішнього, теорія досить популярна на багатьох російських форумах, особливо, якщо тематика стосується космосу. Як правило, прибічники не є професіоналами в космонавтиці.

Посилання[ред. | ред. код]