Обговорення користувача:Вальдимар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви обговорень 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Шаблон Edited у статті Леб'яжевський район[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Леб'яжевський район був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:59, 19 січня 2019 (UTC)

База НП Казахско ССР 1989г[ред. код]

Доброго ранку! У вас есть База населенных пунктов Казахского ССР 1989г?--Kaiyr (обговорення) 11:59, 21 січня 2019 (UTC)

Так, маю. --Вальдимар 13:05, 21 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пам'ятки історії та культури місцевого значення Мангістауської області[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пам'ятки історії та культури місцевого значення Мангістауської області був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:36, 22 січня 2019 (UTC)

Повернення фейкової назви[ред. код]

Добюрого дня я не бачу ваших намірів обговорювати цю зміну сам придумав відкат сам зробив Тому створюємо загальну дискусію за участю спільноти --- без загального обговорення то всьо є вандалізм в откат На день Валентина 14 лютого без рішення на обговоренні всією спільнотою ваші фантазіі руского міра підут в откат Дістало ш о назви Казахстану калічать рос мовою в Україні У вікіпедіі є розділ де обговорюють коли виникають розбіжності Я зміну обговорював а Ви ні

 Щербактинський - це російська окупаційна кличка казахського шарбактинський 

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A9%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD&action=history Повернено фейкову назву Щербактинський Який сенс у продовдженні викоиристовування россійських бредней написаних у Москві в 20 столітті коли Казахстан як і Україна сиділи у країні-концтаборі де шо в них шо в нас росіяни їздили по ним і по нас танками знущались як могли коли є казахська офіційна назва Шарбактинський Чому ми принижуємо казахів замість викоритання їхніх справжніх назв - -викооритовуємо окупаційні назви східного сусіда Щербактинський - це російська окупаційна кличка казахського шарбактинський УКраїнська вікіпедія повинна очищатись від російських окупаційних кличок

Адмінцентром центром району є Шарбакти відповідно район має назву Шарбактинський

Казахстан - незалежна держава вона останнім часом голосує в ООН не так як Росія тому непотрібно писати про неї під соусом російськма провінція Українська мова привя зує переклади до російської лише з деяких країн Китай Південна Корея--Bohdan Bondar (обговорення) 08:57, 2 лютого 2019 (UTC)--Bohdan Bondar (обговорення) 08:57, 2 лютого 2019 (UTC)

О

Такого неграмотно написаного тексту я вже давно не читав, ще коли вів уроки у 6 класах. Вам сюди - Вікіпедія:Перейменування статей. --Вальдимар 07:23, 3 лютого 2019 (UTC)
Зміна назви районного центру зовсім не означає зміну назви району.--Анатолій (обг.) 11:04, 3 лютого 2019 (UTC)
@Ahonc: І сюди зайди. --Вальдимар 06:15, 4 лютого 2019 (UTC)
@Ahonc та Вальдимар:Замість конкретики тролінг . Бо реально нема чим заперечити Є тільки наміри захищати засунуті насильно російські назви у радянську окупацію .

Оті засунуті при СРСР з росіської мови -- жодного стосунку до канонів української мови не мають У казахській мові офіційна назва Шарбактинський район тому що було перейменування . Тому і в українській має бути аналогічно казахській мові - тобто відображено перпейменування . Переклади Казахстану треба підтягувати під казахську мову тому що саме ті назви є ідентичними . Для України росіська друга офіційна нічого не значить при створенні перекладів. Я бачу групу коритувачів які нав'язують радянську методику створення перекладів чсуть якої сліпе копіювання з російської А понаписувані росіянами окупаційні клички треба залишити у минулому Який сенс копіювати бред російської мови і ігнорувати перейменування у казахській мові. І взагалі чому російська мова є указом для українській мові в плані перекладів Казахстану Російська мова ніхто як і Росія щоб нам указувати переклади особливо коли у росіській мові цей переклад є бредом Більшість засунутих шляхом копіювання з російкої мови перекладів потрібно у смітник і створювати нові згідно канонів української мови--Bohdan Bondar (обговорення) 06:57, 4 лютого 2019 (UTC) --Bohdan Bondar (обговорення) 06:57, 4 лютого 2019 (UTC)

Я вже вам говорив. Я буду голосувати лише Symbol support vote.svg За використання казахських аналогів назв, як і таджицьких, узбецьких тощо. Щоб російську взагалі не брати до уваги. Але такі реалії, на жаль. --Вальдимар 06:59, 4 лютого 2019 (UTC)

Населені пункти[ред. код]

То це ви видаляєте статті чого? Бо не стало самих населених пунктів? Дивно, якщо так, бо у ВП повно статей про речі, яких уже нема. -- Ата (обг.) 20:23, 8 лютого 2019 (UTC)

Статті про колишні населені пункти теж мають право на існування. Можливо, Ви трішки погарячкували з видалянством і є резон відновити ці статті?.--Стефанко1982 (обговорення) 06:28, 9 лютого 2019 (UTC)
Підтримую звернення Ата і Стефанко1982.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:01, 9 лютого 2019 (UTC)
Всі населені пункти - і сучасні і вже не існуючі - це все ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ІСТОРІЯ. Поверніть, будь ласка, інформацію - не розумію Вашої логіки, мотивацій до вилучення.--Білецький В.С. (обговорення) 17:38, 9 лютого 2019 (UTC)
А також адміністративні одиниці.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:42, 9 лютого 2019 (UTC)
Це питання вже піднімалось, коли я видаляв статті про неіснуючі російські присілки. Навіщо нам статті про ліквідовані населені пункти інших країн, коли ми навіть про наші українські ще не усі написали. Якесь маленьке село у Казахстані офіційно було ліквідоване, бо там ніхто не живе, а навіщо цим історично-географічним мотлохом заповнювати українську Вікіпедію? Я ж не видаляв статті про українські колишні села а про казахські. Сам настворював, сам видалив. Ми ж не женемось за кількістю (бо ваша логіка - це кількість), нам потрібна якість. І нам не потрібні статті про неіснуючі села інших країн. Це мотлох. --Вальдимар 08:24, 10 лютого 2019 (UTC)
А хіба є різниця, українські це села чи казахські? До того ж, є статті про повіти позаминулих імперій, чого б не бути населеним пунктам. Принаймні читачам буде зрозуміло: населений пункт був і не став ось з такого року; якщо цього немає, тоді може виникнути сумнів, чи не був він перейменований, а про це нема інформації, і так далі. Серйозно, це як вилучати статті про померлих людей, статті про яких написали, ще поки вони були живі: так наче живі вони були значущі, а мертві вже ні. -- Ата (обг.) 17:55, 11 лютого 2019 (UTC)
Звичайно є різниця. Повіт - це адміністративна одиниця, прирівняна до сучасних районів. Вони мали свій "уряд", свої документи, печатки тощо. Він значимий, особливо для нашої історії. А от окремі населені пункти, які не мають ніякої значимості, більшість з них окремої влади - ні. Про існування таких пунктів згадується у статті вищого підпорядкування - село Безводне Приіртиського сільського округу Железінського району. --Вальдимар 10:08, 12 лютого 2019 (UTC)
  • Шановний Вальдимар! Все це — вже історія. Ви ж не вилучите статтю про Трою тільки тому, що цього іноземного населеного пункту не існує протягом століть? З повагою --Aibolytt (обговорення) 10:41, 11 лютого 2019 (UTC)
Оце так. Чого ж Ви рівняєте всесвітньо значимий населений пункт та якесь там Безводне якогось Приіртиського сільського округу якогось там Железінського району. Відомості про існування того села є на сторінці сільського округу і того досить. Про нього не забули, але й створювати окрему сторінку для мертвого казахсько-радянського села - немає сенсу. Не женіться за кількістю, треба хвилюватись за якість. --Вальдимар 10:59, 11 лютого 2019 (UTC)
Десь таке написано в правилах, що на відміну від нинішніх населених пунктів і адміністративних одиниць, ті, які вже перестали існувати, не заслуговують на окрему статтю?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:29, 12 лютого 2019 (UTC)
У правилах багато чого не прописано. Дайте відповідь на два запитання: 1. З якою метою (напрошується одна мета - настворювати багато статей, щоб наздогнати португальців) створювати окремі сторінки про мертві неукраїнські населені пункти? 2. Чи доцільно про мертві населені пункти прописати у інших статтях (про район чи сільраду), де згадати про їхнє існування або створюючи одну загальну - наприклад, Нежилі населені пункти Шарканського району. --Вальдимар 10:08, 12 лютого 2019 (UTC)

Адміндія[ред. код]

Видаліть сторінки Користувач:Eblan4373762 і заблокуйте. --93.126.95.15 08:50, 15 лютого 2019 (UTC) Пишу сюди, бо ВП:ЗА заблокована від незареєстрованих, а Ви єдиний адмін на горизонті

Видалив та заблокував. --Вальдимар 08:56, 15 лютого 2019 (UTC)
Дякую Дякую --93.126.95.15 08:57, 15 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Великий Рижанівський курган[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Великий Рижанівський курган був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 03:12, 7 березня 2019 (UTC)

Сторінку Вулиця Кагамлика (Гребінка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Кагамлика (Гребінка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 березня 2019. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:09, 10 березня 2019 (UTC)

Сувеніри найактивнішим авторам Вікімарафону 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу активну участь у Вікімарафоні. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:34, 11 березня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:30, 11 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:42, 16 березня 2019 (UTC)

Перегони[ред. код]

Доброго дня. Ви робили останні правки на цій сторінці. За 26-28 березня завантажено близько 500 нових статей. А цифри скочили на тисячі. Як це розуміти?--Білецький В.С. (обговорення) 04:09, 29 березня 2019 (UTC)

@Білецький В.С.:Добрий день. Я так розумію, що ви маєте на увазі різницю між кількістю статей у нас та португальців. Дійсно, у нас за ці дні написано всього 400-500 статей, але різниця скакнула на тисячі. Причина в тому, що у португальців зараз проходить генеральна чистка своєї Вікі, вони видаляють по декілька тисяч статей за день. Подивіться на кількість статей у них і все зрозумієте. --Вальдимар 06:13, 29 березня 2019 (UTC)
@Вальдимар: Дякую. Все зрозуміло. Логічно.--Білецький В.С. (обговорення) 08:06, 29 березня 2019 (UTC)

Лист[ред. код]

Доброго дня! Надіслав вам листа на пошту (ту, яка на ukr.net); перевірте, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 07:20, 5 квітня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.