Обговорення користувача:Вальдимар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви обговорень 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:49, 23 листопада 2018 (UTC)

Примітки[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:49, 23 листопада 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:40, 30 серпня 2018 (UTC)

Глубоківський район[ред. код]

Глибоківський.png

Вітаю.

Поясніть, будь-ласка, вилучення Глубоківський район без створення перенаправлення. Ви таким чином порушили норми ВП:КШВ і Довідка:Перенаправлення.

Приєднуйтеся також до обговорення уточнення критерію вилучення перенаправлень з помилкою. --VoidWanderer (обговорення) 10:51, 19 вересня 2018 (UTC)

Вилучив, тому що там помилка у назві - треба писати Глибоківський. Усі направлення на вилучене перенаправлення згодом виправлю, тим самим нічого не порушуючи. --Вальдимар 13:46, 19 вересня 2018 (UTC)
Ви все ж порушили, бо Глубоківський ажніяк не можна вважати грубою помилкою, а отже під ВП:КШВ вилучення сторінки він не підпадає.
Існують джерела про це https://mapio.net/a/114544817/?lang=uk та навіть якби вони не існували, несуттєва помилка транслітерації не є грубою ажніяк.
Більш того, наведіть, будь-ласка джерела, де він названий як Глибоківський? --VoidWanderer (обговорення) 13:50, 19 вересня 2018 (UTC)
Ну ви самі розумієте, на що вказуєте? Ми українці, а українською мовою буде не глУбоке, а глИбоке. Ось наприклад рішення українського суду, ось тут на сторінці 72 згадується теж Глибоківський. --Вальдимар 13:56, 19 вересня 2018 (UTC)
Введіть глубоківський район східно-казахстанської області в Гугл, і він сам здійснить запит: Може ви мали на увазі Глибоківський ... Бачу машина розумніша за деяких українців. --Вальдимар 13:58, 19 вересня 2018 (UTC)
Бачу машина розумніша за деяких українців.
Я можу розцінювати це як персональний випад?
Введіть глубоківський район східно-казахстанської області в Гугл
Ви розумієте, що тут мова не йде про Гугл як такий і його алгоритми пошуку. Мова йде про те, що ця помилка не є грубою, а відтак не підпадає під ВП:КШВ, і має цілковите право на існування як перенаправлення. --VoidWanderer (обговорення) 14:26, 19 вересня 2018 (UTC)
Ну тоді за такою логікою речей треба ще створити Глубоковський район та Глибоковський район. Я не розумію момент засмічування Вікіпедії такими перенаправленнями спеціально для неосвічених пошукачів.--Вальдимар 10:05, 20 вересня 2018 (UTC)
Ви зараз наводите приклад порушення правила ВП:НДА, наводячи абсурдні пропозиції. Вилучена вами назва існувала довгий час, існують зовнішні джерела, які такою назвою користуються, і єдине що від вас вимагалося — не вилучати перенаправлення.
Якщо вам не зрозуміла логіка, доєднуйтеся до обговорення, що зараз триває на цю тему, ви можете задати своє запитання там, його прочитають усі і поділяться своїми міркуваннями. Посилання на обговорення я навів у першому дописі.
Правило вилучення ви порушили, і це не залежить від того як ви до цього ставитеся. --VoidWanderer (обговорення) 10:31, 20 вересня 2018 (UTC)
 • Хотів повернутися до цього обговорення. Пройшло вже 5 днів, проте ви не відновили перенаправлення. Більш того — ви не виправили його вжиток у статтях Вікіпедії, 4 статті ще використовують старе посилання, нині червоне. Чи не могли б ви пояснити причину цього? --VoidWanderer (обговорення) 11:50, 24 вересня 2018 (UTC)
Мало часу. Посилання виправив, а перенаправлення можна було б і самому відновити. Чи це принципово, щоб зробив саме я? --Вальдимар 12:23, 24 вересня 2018 (UTC)
Так, це принципово. Скасування змін інших адміністраторів — це імовірний перший крок до війни адміністраторів, що є неприпустимим. Якби ви відповіли раніше згодою «Гаразд, відновлюйте», я б відновив і сам. --VoidWanderer (обговорення) 12:39, 24 вересня 2018 (UTC)
Звичайно я проти існування перенаправлень з грубими орфографічними помилками. І я не буду вилучати відновлене Вами перенаправлення заради запобігання ймовірної війни редагувань. --Вальдимар 12:45, 24 вересня 2018 (UTC)
Доведіть, що це груба помилка, в такому разі. --VoidWanderer (обговорення) 12:52, 24 вересня 2018 (UTC)
Хай правопис доводить. І що тут доводити, якщо навіть дитина знає, що глибокий - це українською, а глубокий - російською. --Вальдимар 12:55, 24 вересня 2018 (UTC)
Ви ж в курсі, що:
 • ваші особисті трактування правопису мають вкрай опосередековане відношення до власних назв, зокрема географічних;
 • Вікіпедія базується не на особистих переконаннях, а на джерелах.
То яким же чином це перенаправлення географічної назви є грубою помилкою? Ми ж говоримо про похідну назву, що може містити свою історію виникнення. --VoidWanderer (обговорення) 13:01, 24 вересня 2018 (UTC)
От коли Ви створите перенаправлення та зміните Нижній Новгород на Ніжній Новгород, Орел на Орьол, Новосибірськ на Новосібірськ або Новосібірск, от тоді ще раз до мене звернетесь із даною пропозицією. А зараз не маю бажання продовжувати цю розмову. ПС: Ви хоч глянули, хо взагалі створив ту статтю? --Вальдимар 13:13, 24 вересня 2018 (UTC)
Чому ви не відповіли на жодне із запитань до вас? Я ж їх не просто так запитував.
ПС. Ви, сподіваюся, в курсі, що у Вікіпедії немає «власності» на статті? Я, звичайно, бачив, що ви її створили. Цей факт має у нашому питанні нульове значення. --VoidWanderer (обговорення) 13:24, 24 вересня 2018 (UTC)
Я ні слова не сказав про авторство чи автора. Не треба створювати швидку і хибну думку про людей, яких не знаєте. Я вказав на те, що виправив свою ж помилку, зроблену мною ще 5 років назад. --Вальдимар 13:29, 24 вересня 2018 (UTC)
Я не маю жодних претензій щодо того щоб виправляти помилки. Я написав у самому початку, що претензією є вилучення перенаправлення. Чому? Бо помилка не груба. Чому? Бо щонайменше є джерела на той правпоис, який ви вилучили. --VoidWanderer (обговорення) 13:33, 24 вересня 2018 (UTC)
Уся дискусія заснована на тому, що Ви вважаєте цю помилку не грубою, а я - грубою. Ось все джерело проблеми. І вас навіть не переконує, що річка у нас глибока, і де б вона не текла, чи в Австралії, чи у Казахстані, чи в Україні. І те, що в українській мові не існує слова глубоке, Вам також не вважається за грубу помилку. Ось у чому уся проблема. Окрім того, за 30 Ваших редагувань за сьогодні, у статтях ви відмітились лише 6 разів. Я ж на відміну від Вас, створив до 10 нових та відредагував кілька десятків інших. І я не хвастаюсь (попереджаю ваш наступний коментар), в вказую те, що у Вікі потрібно працювати і працювати. Чого бажаю і Вам. --Вальдимар 13:39, 24 вересня 2018 (UTC)
До чого тут глибока чи глубока річка? Я перепрошую, що питаю це у адміністратора — ви щось чули про такі поняття як відсутність оригінальних досліджень, перевірність та джерела? --VoidWanderer (обговорення) 13:51, 24 вересня 2018 (UTC)
Я навів авторитетні джерела, які використовують назву Глибоківський. Чекаю від Вас, окрім, звичайно сайту Мапіо, який використовує інфу з Вікіпедії. --Вальдимар 13:55, 24 вересня 2018 (UTC)
Я навів вам джерело, яке дає підстави вважати помилку не грубою. Тут нема чого обговорювати навіть. --VoidWanderer (обговорення) 14:00, 24 вересня 2018 (UTC)
Повторюю, те джерело використовує інформацію з Вікіпедії як похідну. Що напишете у Вікі, те й буде відображатись там. Тому його не можна вважати авторитетним. Я ж навів рішення суду, наприклад, що надає назві значимості. --Вальдимар 09:22, 25 вересня 2018 (UTC)

Щодо блокування анонімів[ред. код]

Привіт. Сьогодні чистив сторінку з безстроково заблокованими користувачами-анонімами, і побачив кілька блокувань, здійснених Вами. Нагадую, що тривалі блокування анонімів дозволені лише для відкритих проксі, та й то безстроково блокувати небажано — зазвичай обирають один рік, або три роки (бо рано чи пізно IP-адреси перестають використовуватись як проксі). Всіх інших користувачів слід блокувати за стандартними принципами, тобто так само як і зареєстрованих, див. ВП:БЛОК#6.2. Термін закінчення й тривалість блокування. При цьому треба ще перевіряти, динамічна адреса, чи статична. Якщо динамічна — то блокувати слід виключно на добу, не довше (у рідкісних випадках можливі винятки й можна заблокувати на кілька днів — це кажу з практики), якщо статична — то за тим же принципом, що й зареєстрованих користувачів, але не більше одного місяця. Не слід застосовувати блокування при окремих випадках вандалізму, які не є постійною практикою для того або іншого користувача. Прошу врахувати цю інформацію й надалі блокувати анонімів відповідним чином, тобто в більшості випадків — на добу (зазвичай цього достатньо). --Piramidion 16:56, 20 вересня 2018 (UTC)

Ті аноніми були заблоковані не просто так на завжди. Їхнє блокування були викликані дуже серйозними причинами і проведені за підтримки та згоди вікіспільноти. Якщо має те доступ до Вікічату у Скайпі, зверніться туди і Вам пояснять. Тому прошу не переблоковувати їх допоки не дізнаєтесь причини. --Вальдимар 05:11, 21 вересня 2018 (UTC)
Перепрошую, але Ви розумієте, що порушуєте правила, чи не розумієте?--Piramidion 06:40, 21 вересня 2018 (UTC)
От яка причина могла бути чи, тим більше, "підтримка та згода вікіспільноти" (про яку таку згоду взагалі йдеться?) для безстрокового блокування Спеціальна:Внесок/46.72.155.2, у внеску якого лише одне редагування, та й те — корисне? Та й усі інші — я бачу, що Ви переблокували безстроково купу IP, які редагували статтю Стрілянина в Мукачевому. Тому вибачте, але я поставлю запитання по-іншому: чи усвідомлюєте Ви, що продовження таких дій може стати підставою для номінації на позбавлення прав адміністратора?--Piramidion 06:51, 21 вересня 2018 (UTC)
Я все прекрасно усвідомлюю, і мої дії були здійснені не просто так, і я прекрасно розумів, що можуть викликати незадоволення з боку інших користувачів різних категорій, які не в курсі тих подій, які призвели до таких блокувань. Ще раз прошу Вас зв'язатись зі мною іншим способом, а не на теренах Вікіпедії, і я все Вам поясню. --Вальдимар 07:48, 21 вересня 2018 (UTC)
Я не бачу підстав обговорювати це питання поза Вікіпедією. Якщо справді є підстави блокувати надовго, і якщо це справді статична IP-адреса, блокуйте, будь ласка, не довше ніж на місяць. Якщо згодні — можемо вважати питання вичерпаним. Якщо ні — Вам все одно доведеться пояснити свою позицію тут, у вікі, а не за її межами.--Piramidion 07:52, 21 вересня 2018 (UTC)
Проблема в тому, що Вікі відкрита і обговорювати питання, які, наприклад, стосуються інформаційної безпеки України, не доцільно. Якщо Ви переблокуєте їх на місяць, тому дуже прошу Вас слідкувати за діями дописувачів з цих адрес. --Вальдимар 08:03, 21 вересня 2018 (UTC)

Джерела у статті 254 СД[ред. код]

Ще раз доброго дня.

Я вже досить давно додав шаблон запиту джерел до статті 254-та стрілецька дивізія (СРСР), яку ви створили, не вказавши жодного джерела. Виправте ситуацію, будь-ласка. --VoidWanderer (обговорення) 14:20, 24 вересня 2018 (UTC)

Додав. --Вальдимар 09:27, 25 вересня 2018 (UTC)

Вікімапія[ред. код]

То якесь авторитетне джерело чи власне вподобання через відсутність таких?--Avatar6 (обговорення) 19:05, 26 вересня 2018 (UTC)

Більше, мабуть, власне вподобання. Подобається тим, що там кожен об'єкт має свою власну сторінку, на яку й даю посилання. Окрім розташування на сайті надається коротка інформація про той чи інший об'єкт. На інших ресурсах можна вставити лише посилання на точку на карті світу. --Вальдимар 10:51, 27 вересня 2018 (UTC)
Я також її за те саме колись вподобав. Геозацікавився саме з Вікімапії. Потім за відкритими даними пішов на OSM, врешті на WP. На Вікімапії купа користувачів видають дописи, які не є у відкритих проектах — вікіпедіях, зокрема, — це конфлікт ліцензії. Ось через ліцензію, ВМапія невподобана особисто мені, але масова їх ідея — то їм, авторам проекту, ++. Зрештою, "фейсбук" вони вже не зроблять. Але, нажаль, користувачі дописують туди де тикнули й потрапили... І, нажаль, бажання "зробити спільну базу даних" є "багатозначним перенаправленням".--Avatar6 (обговорення) 19:21, 2 жовтня 2018 (UTC)

Вилучення сторінок[ред. код]

Доброго дня.

Маю до вас питання — чим саме ви керуєтеся, коли вилучаєте сторінки? Тільки з останніх 50 ваших вилучень, що я глянув:

Тепер червоні посилання
Населені пункти, що перестали існувати (?)

Яка є логіка ваших вилучень? --VoidWanderer (обговорення) 13:53, 1 жовтня 2018 (UTC)

Шановний Вальдимар, питання було не риторичним. Мені справді хотілося б почути на нього відповідь. --VoidWanderer (обговорення) 20:44, 17 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Городище (санаторій) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Городище (санаторій), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2018. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 09:57, 3 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Нива (готель, Черкаси) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Нива (готель, Черкаси), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2018. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 09:57, 3 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Росава (готель, Черкаси) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Росава (готель, Черкаси), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2018. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 09:57, 3 жовтня 2018 (UTC)

Томар (значення)[ред. код]

Вітаю!

 • Навіщо ви редагуєте сторінки неоднозначностей таким чином [1]?
 • Для чого ставити {{DisambigG}}, коли є загальний {{Disambig}}? Це не логічно.
 • Для чого прибирати розділ «Топоніми» і перетворювати сторінку на «географічний дизамбіг», коли на сторінці не лише топоніми?
 • Для чого ставити надмірні внутрішні посилання у дизамбігах типу: [[село]], [[Каркаралінський район]], [[Карагандинська область]], коли доцільні посилання лише на основні статті? ВП:НВ --N.Português (обговорення) 09:50, 10 жовтня 2018 (UTC)
  • По останньому пункту я ставлю і пишу - як Вальдимар, оскільки вважаюце доречним. Адже буває, що в одній країні є кілька однойменних топонімів, а бувало навіть і в одному районі - аж ТРИ!!! ... тому цей варіант аж надто доречним є.--Когутяк Зенко (обговорення) 09:55, 10 жовтня 2018 (UTC)
Тому що такий вигляд є найоптимальнішим. ДизамбігГ створений саме для географічних об'єктів, тому я і ставлю його. Загальний ставиться лише коли існують загальні значення, але коли існують два і більше групових (імен, прізвищ, геооб'єктів тощо) - ставиться інший, уточнюючий. Посилання проставлені згідно з правилами постановки посилань, щоб користувачі змогли перейти на інші статті, які згадуються на сторінці. І я, до речі, противник надмірних посилань. У таких дизамбігах як Миколаївка вони надмірні, а я проставляю лише одноразово на статтю, а бо розділ (Жамбил). --Вальдимар 09:58, 10 жовтня 2018 (UTC)
 • Дякую за відповіді.
 • Оптимальне — це лаконічне. Я чесно не розумію навіщо замість розділу «Топоніми» (1 рядок) ви ставите {{DisambigG}}, який розтягує сторінку на 2-3 рядки і дублює сповіщення з загального {{Disambig}} (теж 2-3 рядки). Це при тому, що окрім «Топонімів» можуть бути інші розділи: «Особи», «У культурі», «Інше» тощо, які шаблонами не оформляються. Хіба не раціональніше писати просто і коротко — «Топоніми»?
 • Також не розумію для чого внутрішні посилання у дизамбігах на райони, області, коли основне — це топоміми-омоніми? Саме їх шукатиме потенційний користувач у неоднозначностях. Вони уже в самій назві [[томар (Каркаралінський район)]]-. Хіба не буде коротше і простіше просто писати: [[Томар (Каркаралінський район)]] — село? -N.Português (обговорення) 10:13, 10 жовтня 2018 (UTC)

У дизамбігах не прийнято прописуват назву на кшталт Томар (Каркаралінський район) - село, треба писати Томар - село. Тоді виходить чітка лінія переліку назв ліворуч, а не різнобій, бо різні за розмірами назви. Для осіб існує Шаблон:DisambigN та Шаблон:DisambigF. Якщо буде бажання, створіть на усі випадки. --Вальдимар 10:49, 10 жовтня 2018 (UTC)

 • Ваша пропозиція з шаблонами ірраціональна, бо суперечить принципу логіки. Ви пропонуєте множити сутності, коли їх можна і варто спрощувати. --N.Português (обговорення) 11:48, 10 жовтня 2018 (UTC)

Ця логіка не хибна і я використовую її вже багато років на теренах Вікіпедії. Тому я стверджую, що це є найоптимальніший варіант. До того ж використання шаблонів дизамбігів автоматично розкидає статті-багатозначності по відповідним категоріям. --Вальдимар 12:07, 10 жовтня 2018 (UTC)

До речі я противник розділення на дрібніші розділи. Наприклад у дизамбігові Миколаївка я б прибрав розділи Села, Селища тощо. От вони дійсно зайві. І я де-не-де виправляю і зменшує множення підрозділів. --Вальдимар 12:16, 10 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Апельсин (готель) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Апельсин (готель), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 жовтня 2018. Що ще можна зробити? -- --178.95.1.108 02:30, 19 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Optima (готель, Черкаси) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Optima (готель, Черкаси), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 жовтня 2018. Що ще можна зробити? ----178.95.1.108 02:33, 19 жовтня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Умань-краєзнавчий музей-16.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Умань-краєзнавчий музей-16.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:29, 28 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Optima (готель, Черкаси) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Optima (готель, Черкаси), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2018. Що ще можна зробити? ----178.95.8.243 17:41, 29 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Україна (готель, Черкаси) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Україна (готель, Черкаси), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 грудня 2018. Що ще можна зробити?--178.95.27.98 00:51, 3 грудня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Непарна дужка[ред. код]

Вітаю! У рос. поселеннях в параметрі "населення" є тільки закриваюча дужка (нп., Колвинське сільське поселення). Успіхів!--Rar (обговорення) 17:16, 19 грудня 2018 (UTC)

Дякую. --Вальдимар 10:18, 20 грудня 2018 (UTC)

Статтю Джукуноїдні мови необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Джукуноїдні мови, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 26 грудня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 16:48, 26 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Україна (готель, Черкаси)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Україна (готель, Черкаси) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:54, 28 грудня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Віталій Абдулов.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Віталій Абдулов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:16, 1 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Галян - кіборг.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Галян - кіборг.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:15, 1 січня 2019 (UTC)

Вальдимар, а яким чином ви завантажували це фото, ще й з отаким описом:
Опис Галян Сергій Володимирович у Донецькому аеропорту
Джерело персонально
Час створення жовтень 2014
Автор зображення Галян Сергій Володимирович
Ліцензія

Дозвіл: Дозвіл на використання файлу буде надіслано в OTRS найближчим часом. Шаблон:OTRS pending


Ліцензування
CC-BY-SA-3.0Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.00 Unportedhttp://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/
З першого погляду було видно, що це професійне фото. Не вимагаю це від кожного, але мені було також очевидно, що це фото авторства Сергія Лойка — простежувався стиль. Я здійснив пошук, і він миттєво видав це фото у заголовку статті, із вказаним автором: https://www.radiosvoboda.org/a/26689342.html
То про яке надання дозволу найближчим часом через OTRS йдеться? І чому ви чужі фото відмічаєте вільною ліцензією cc-by-sa-3.0 ? --VoidWanderer (обговорення) 14:03, 2 січня 2019 (UTC)
Фото я брав особисто у Сергія Галяна, просив його надати мені для статті. Я й гадки не мав, що фото авторства Сергя Лойка. "Дозвіл" на свої фотки мені має скинути Сергій Галян. Але якщо вони не його, то сміливо видаляй. Я ніяких претензій не ставлю. Окрім фото, звичайно, з картки. То фото належить Галяну. --Вальдимар 14:07, 2 січня 2019 (UTC)
А звідки у вас впевненість, що фото з картки — Сергія Галяна? --VoidWanderer (обговорення) 14:08, 2 січня 2019 (UTC)
У мене така ж є. Він був у нашій команді, яка йшла на вибори. Нас фоткали і віддавали нам наші фотографії, ми є власниками цих фотографій. --Вальдимар 14:11, 2 січня 2019 (UTC)
Ситуація, де фотограф знімає замовника і віддає йому фото, не позбавляє фотографа авторських прав, і не робить замовника власником прав на фото. Якщо не було укладено спеціальний контракт, звісно. Здається, саме таке трактування правил звучало у Кнайпі авторського права. --VoidWanderer (обговорення) 14:16, 2 січня 2019 (UTC)
Воно то так. Але там багато нюансів щодо витрат коштів на передвиборчу кампанію. І коли нас фотографували, ніяких авторських прав за фотографом не збереглось. Тим паче, він ніколи і не "заявить", що воно його. Офіційно фото наші, ми є власниками цих фотографій. Це 100%. --Вальдимар 14:20, 2 січня 2019 (UTC)
Пропоную перенести обговорення сюди: Вікіпедія:Кнайпа (авторське право)#Права замовника на фотопортрет, зроблений фотографом‎. --VoidWanderer (обговорення) 15:03, 2 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:ГалянСВ - кандидат у депутати.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ГалянСВ - кандидат у депутати.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:15, 1 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:ГалянСВ - кіборг АТО1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ГалянСВ - кіборг АТО1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:15, 1 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Україна (готель, Черкаси)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Україна (готель, Черкаси) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 4 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Леб'яжевський район[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Леб'яжевський район був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:59, 19 січня 2019 (UTC)

База НП Казахско ССР 1989г[ред. код]

Доброго ранку! У вас есть База населенных пунктов Казахского ССР 1989г?--Kaiyr (обговорення) 11:59, 21 січня 2019 (UTC)

Так, маю. --Вальдимар 13:05, 21 січня 2019 (UTC)