Обговорення користувача:Вальдимар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви обговорень 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Шаблон Edited у статті Черкаська наступальна операція[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Черкаська наступальна операція був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:29, 22 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті 254-та стрілецька дивізія (СРСР)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 254-та стрілецька дивізія (СРСР) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:43, 30 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Черкаська наступальна операція[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Черкаська наступальна операція був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:44, 30 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Музичні імпрези України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музичні імпрези України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:03, 19 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Вальдимар! Запрошую Вас, за старою-доброю традицією, долучатися до проведення тижня!) З повагою, — Шиманський હાય! 23:53, 24 квітня 2018 (UTC)

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців

Сторінку Вулиці Камбарки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиці Камбарки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 червня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:52, 16 червня 2018 (UTC)

Батик[ред. код]

Дякую за створення сторінки Батик. Тільки звертаю Вашу увагу на те, що після перейменувань необхідно виправити всі посилання: бо всі посилання «батик» зі статей вели саме на статтю про матеріал, а не про маловідомі населені пункти. Я все виправивив, але якщо Ви визнаєте доречним перейменувати сторінку назад, не забудьте виправити посилання в шаблоні Текстиль і ще на 10 сторінках. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 12:15, 22 червня 2018 (UTC)

Климчук Олександр Васильович[ред. код]

Доброго часу доби! 15 червня Ви вилучили статті про людину, що вказана в темі, із поміткою "недостовірна інформація". Чи могли б Ви пояснити яка саме інформація із статті на Вашу думку була недостовірною? Ажде ця людина насправді є керівником одного з підрозділів СБУ.[1] Robotiaha (обговорення) 09:05, 6 липня 2018 (UTC)

Шановна колего, складається враження, що цей редактор вікіпедії ніби відпрацбовує чиєсь замовлення, спрямоване на недопущення появи статей про найбільш одіозних та резонансних діячів СБУ, які завдяки власним непродуманим діям отримали особливо неоднозначну та різку оцінку у ЗМІ: це і пан Климчук, і Кріцин Едуард Володимирович, і навіть сбушник високого генеральського звання - заступник начальника СБУ Поярков Вадим Олександрович, і уповноважений президента України по контролю за СБУ Ярмак Дмитро Борисович. Всі вони допустили ряд помилок та недопрацювань, які українська Вікіпедія, як дехто вважає, повинна замовчувати, бо ж критикувати сбушників - це ж, мовляв, непатріотично, це ідеологічна диверсія, й так далі. Але я не стверджую категорично, але лише можу припустити, що пан Вальдимар намагається видавати себе за людину, яка нібито виконуює волю СБУ, захищає її інтереси та репутацію, грає роль Штірліца, хоча я сумніваюсь, чи спарвді його уповноважував на таку бурхливу діяльність хтось із справжніх діючих працівників СБУ. Можу лише констатувати: певні деструктивні дії щодо статей про працівників СБУ почалися саме весною цього року, після появи статей про керівників відділу кібер-безпеки СБУ, вже згадуваного Климчука та його заступницю Лапутіну Юлію Анатоліївну. До того нічого не траплялося. — Це написав, але не підписав користувач 188.247.103.90 (обговореннявнесок) 19:16, 11 липня 2018 (UTC)).

Читайте ВП:ЧНЄВ і гайда критикувати в інших місцях безмежного Інтернету. --Вальдимар 20:59, 11 липня 2018 (UTC)
Під який саме пункт ВП:ЧНЄВ, на Вашу думку, підпадала ця стаття? На мою думку, все було коректно. Robotiaha (обговорення) 11:31, 17 липня 2018 (UTC)
  1. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/ru/35/2017