Обговорення користувача:Sergiowiki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sergiowiki!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--ASƨɐ 14:59, 6 березня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Острови Тонги[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Острови Тонги був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:12, 6 квітня 2012 (UTC)

Тува у Другій світовій війні[ред. код]

привіт! варто натиснути кнопку вікіфікатора, бо деякі тире і лапки не так і не там стоять…

 1. щодо знаходитися: «знаходитися» у значенні «перебувати» не використовується [1]. можна замінити на перебувати, бути, розташовуватися, міститися... із консультації Чи правильно вживають дієслово "знаходитися" в нормативних документах?: «Тому в розроблюваних стандартах та інших нормативних документах потрібно вживати дієслово "знаходитися" тільки у таких двох значеннях: 1) бувати виявленим унаслідок розшуків; відшукуватися (про кого- або що-небудь загублене, втрачене, зникле); 2) виявлятися, з'являтися; і не плутати його з дієсловами "перебувати", "міститися" та іншими»
 2. милозвучність: за правилами милозвучності української мови, слід уникати збігу приголосних, наприклад тут: «…1930-их роках в ТНР…» має бути прийменник «у». також усі абзаци та речення (якщо наступне слово не починається голосною, звісно) слід починати із «У»: «В серпні 1921 року…»
 3. після джерел бажано наводити шаблон мови джерела: {{ref-ru}}
 4. у Вікіпедія:Стиль пише, що «Знаки процента (100%), проміле (23‰), градуса (12°), мінути (33′), секунди (33″) від попередніх цифр не відокремлюються». у статті принаймні % точно написані окремо. також ініціали треба писати через нерозривний пробіл О. І. Семенов
 5. тут пише, що «У «Джерелах та літературі» проставляють друковану бібліографію з теми статті, необхідної для глибшого вивчення теми». у Вас розділ називається «джерела», хоча це тільки література…
 6. перевірте підпис під малюнком «Тувинські» Як-7Б. вікіфіковано тільки частину. літера Б залишилася поза увагою… так і має бути?
 7. чисто з дрібно й суб'єктивного - переставила б посилання на вікіджерела у розділ «джерела». бо так воно, імхо, трохи псує вигляд приміток… і, так, мені подобаються відцентровані підписи малюнків за допомогою теґа <center></center> - краще сприймаються. але я майже не голосую, особливо, якщо тема від мене настільки далека… тож усе перелічене вище - на Ваш розсуд ) --Antanana (обговорення) 17:34, 12 червня 2012 (UTC)
  Дякую за конструктивну критику. Значок % після натискання на вікіфікатор самостійно проставляється через пробіл, значить так було задумано вікіпедистами, це не моя ініціатива. Ініціали також автоматично проставляються через пробіли без мого втручання. Щодо Як-7Б, то так, у росіян не існує окремої стаття про модифікацію Як-7, то ж я подумав, що якщо хтось і створить статтю про Як-7, то саме в ній і опише Як-7Б, тому я спеціально проставив саме Як-7Б. Я трохи не зрозумів щодо останнього пункту, у статті є лише Примітки, які використовуються у статті (зноски) та Джерела, де вказано книгу. Все інше візьму до уваги при покращенні статті. Якщо чесно мені мій наставник говорив не виставляти статтю на добру, але я більше всього хотів привернути до неї увагу громадськості, адже тема статті дуже цікава і мало (прямо дуже мало) описана у друкованих та інтернет-матеріалах. Я так думаю, що самі рівничани не знають, чому одна з їхніх вулиць названа іменем тувинських добровольців. Ще раз дякую, ось саме такі дискусії я полюбляю. Приємно було почути критику від Вас. --Sergiowiki (обговорення) 11:00, 13 червня 2012 (UTC)
  тнзщ. щодо вікіфікатора - ясно, це у ньому зміни були і тепер нерозривний пробіл не видно. вибачайте; щодо Як-7Б — запитала, бо далі по тексту статті зустрічається повністю вікіфікований: «…в користування 133-го винищувального авіаполку 10 винищувачів Як-7Б…»; щодо останнього пункту - мова йде про {{Вікітека|ru|Приказ по 133-му истребительному авиационному полку № 38|Приказа по 133-му истребительному авиационному полку № 38}}. пропоную «опустити» його у розділ «джерела», бо зараз він трохи псує зовнішній вигляд. і, взагалі, імхо, мав би бути у джерелах статті… --Antanana (обговорення) 12:38, 13 червня 2012 (UTC)

примітки[ред. код]

привіт! коли у статті перший раз зустрічається посилання на бондаренко, напишіть <ref name="bondarenko">[http://www.tuva.asia/journal/issue_4/914-bondarenko.html Бондаренко Т. А. История создания города в центре Азии. К 95-летию Белоцарска — Урянхайска — Красного — Кызыла // Новые Исследования Тувы (НИТ) : журнал. — № 4, 2009]</ref>. другий (і всі наступні, якщо такі є/будуть) - <ref name="bondarenko"/> --Antanana (обговорення) 12:46, 13 червня 2012 (UTC)

Я так і робив, але воно пише щось червоним і не працює. --Sergiowiki (обговорення) 13:03, 13 червня 2012 (UTC)
мо' ми про різні речі балакаємо… зробила. Ви так робили? --Antanana (обговорення) 13:29, 13 червня 2012 (UTC)
Можете глянути в історію статті і подивитись, що я не так робив. --Sergiowiki (обговорення) 13:20, 14 червня 2012 (UTC)
ясно. Ви все робили вірно, але у назві не можуть бути тільки цифри. хоча б <ref name="b1"/> тра було написать --Antanana (обговорення) 15:33, 14 червня 2012 (UTC)
слу, Тува далёкая и близкая здається за цим посиланням. моя Вам порада - якщо посилання не відкривається з російської теж - вводьте просто назву у ґуґл і шукайте інше або таке, що працює. а після того як знайшли (після шаблонів мови) ставте шаблон {{перевірено|13|6|2012}}. тоді буде ясно коли останнього разу це посилання було робочим… більше ніц не можу помогти(( --Antanana (обговорення) 12:58, 13 червня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Тока Салчак Калбакхорекович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Тока Салчак Калбакхорекович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:12, 20 червня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Систематика мишей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Систематика мишей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:13, 29 червня 2012 (UTC)

Назви ссавців українською[ред. код]

Вітаю, Сергію! Побачив Ваш доробок Систематика мишей — потрібна стаття. У той же час просив би Вас звернути увагу на неприпустимість перекладу назв таксонів з інших мов. Тобто, якщо вид мишей має назву українською, наведену в АД, її сміливо можна використовувати, якщо така назва Вами не знайдена, її не можна перекладати з російської, англійської чи інших мов, а необхідно застосовувати назву латиною. Раджу почитати Вікіпедія:Біологічні статті. Назви ссавців фауни України можна знайти за посиланнями, наведеними у цій статті. Якщо є бажання, долучайтеся до учасників Вікіпедія:Проект:Біологія. Успіхів, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 13:31, 2 липня 2012 (UTC)

Дуже дякую. Я про це неодноразово думав, але ось наприклад ця стаття подає українські назви, але немає джерела АД. Окрім того, якщо назва латиницею чітко дає назву українською, наприклад http://www.bucknell.edu/msw3/browse.asp?id=13001156, то її також не можна перекладати — піщанка Виноградова? Латинська назва — це ж основа. --Sergiowiki (обговорення) 13:42, 2 липня 2012 (UTC)
Я не можу відповідати за статті інших авторів, однак ми всі повинні дотримуватися одних правил. У випадку з піщанкою "Виноградова" - теж не можна перекладати. Адже назва організмів у різних мовах може утворюватися незалежно. Наприклад, Cygnus bewickii англійською Bewick's Swan, а українською - лебідь малий (хоча за логікою перекладу це «лебідь Бевіцького»). --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:27, 2 липня 2012 (UTC)
Якщо так, то я переробив таблицю, гляньте, може так буде краще. --Sergiowiki (обговорення) 08:51, 3 липня 2012 (UTC)
Від латини аж в очах рябить, але нічого не вдієш. Додайте назви українською до існуючих назв.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:56, 4 липня 2012 (UTC)
Спочатку заллю всю латинь, потім буду відшукувати українські аналоги. Хочу потім виставити як кандидата у вибрані списки, як Ви думаєте, список нормальний. Може щось додати? --Sergiowiki (обговорення) 11:14, 4 липня 2012 (UTC)
Стаття велика, але, як на мене, її можуть не підтримати на вибраний список - надто багато червоних посилань, для багатьох видів немає зображень (хоч останнє від Вас не залежить). Рекомендую вікіфікувати статус видів за МСОП - по більшості статусів є окремі статті. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:47, 5 липня 2012 (UTC)
У правилах нічого не сказано про червоні посилання, це навпаки буде спонукати бажаючих створювати статті, окрім того створюючи через цей список, користувачі будуть точно знати таксономічне розташування виду. --Sergiowiki (обговорення) 07:15, 6 липня 2012 (UTC)

Acomys airensis[ред. код]

Добридень. Наскілька я розумію, в дужках подано українську назву, тоді статтю варто перейменувати саме українською назвою. Ім'я відкривача та рік відкриття якщо вони не входять у назву, варто подати окремо або в дужках указати. А так як зараз дещо езрозумло виходить.--KuRaG (обговорення) 11:16, 23 липня 2012 (UTC)

Української офіційної назви не існує, то я переклав іншомовні варіанти і подав в дужках як аналогові. --Sergiowiki (обговорення) 11:32, 23 липня 2012 (UTC)
А як щодо автора та дати відкриття після назви? їх правильно саме так оформляти?--KuRaG (обговорення) 11:39, 23 липня 2012 (UTC)
Виправлю. --Sergiowiki (обговорення) 11:40, 23 липня 2012 (UTC)

агось!??......[ред. код]

Якось вже давно запримітив, що давня козацька звичка: набити пику при знайомстві - найдієвіший спосіб для подальшого побратимства помежи українського люду. Так уже повелося віками, що наше слов'янське племя в ратному бою визначало характер соплемінника і саме ті враження-висновки були найдушевнішими та визначальнішими в їх послідуючих спілкуваннях. І зовсім ми не зважали на лицемірні восхваляння та привселюдні панегірики - бо знали, що обернешся спиною і така особина завше нарече тебе купою непотребу та лайки, давлячись своєю жовчу. Тому справжні українці цінують відвертість та правду (навіть негативну щодо себе) - сказану їм у вічі.

Сергію, так уже сталося, що я в полеміці трішки перегнув палку (зі своїми відвертостями), чи мав на те право... не думаю (ну такий вже я, шибайголова:), але змушений був задля відстоювання того, за що .... навіть полягли, і не одиниці, а сотні, українські науковців 20-х та 50-х років (від Асканії-Нової до Харкова, від Лугані до Перегінська) яких за слово «цвіркун» чи «гас» по Соловкам та Магаданам. Наразі, вже такий тепер час, коли улещувати філософськими байками молоду й амбітну (та ще й технічно науськану) молодь, яка не рахується зі старшим поколінням - доволі складо і майже не можливо. Доводиться «брати за грудки й ставити перед фактом», себто стримувати їх запал та заставити оглянутися.... аби вони не відірвалися від фундаменту (наукового чи суспільного) - поманені красиво запакованою цяцькою-пустишкою.

Тому от мене й сколихнуло.... те як Ви ретиво взялися переінакшувати велику частину (а намір на маштабність перейменувань-змін - був очивидним) - доробку українського науковця і що найбільше мене вразило - - - те, що ви знехтували консультаціями саме з фахівцями в цій царині й поклалися на думки тутешніх форумчан, чи навіть учнів???? Може так склалося (через цейтнот часу у вас) що саме такі "горе фахівці" відгукнулися в цій чисто зоологічній тематиці, але ж, очевидно, що треба було зачекати й порадитися зі знаними тутешніми вікі-біологами - а не мітингувати (так я називаю місцеві площадки конфліктів - перейменування й знищення статей). Була би це розмова зоологів-біологів - навіть би не потикнувся, та коли завбачив: «в мишах я ні бум-бум, але скажу що має бути так....» - тоді і я взявся за свою, тутечки відому, "вікі-ключку" аби остудити галасування. Сергію, на вашу біду, ви зачали, виправдовуючись, ганьбити фаховість вченого-практика Загороднюка (признаюся чесно, за цього українського сподвижника-педагога - горлянку багатьом перегризу), котрий для української зоології зробив, робить й робитиме - ду-у-у-уже багато кориснимх та необхідних речей (і що головне - не вимагаючи за це посад-кар'єри і тому подібного сраколизства). Тому я й не стримався (перепрошуюся що то було в дуже різкій формі), аби зупинити вас від подальших таких дій (адже це може зашкодити вам в реальному житті - якщо підете по біологічно-зоологічним стежкам) - краще ви вже «поб'єте горшки» зо мною, далеким від зоології, натомість, таки дійшовши розуміння з Загороднюком (а гулі залишуться нам,.. що були такі от часи, і як ми сі чубили:).

Насамкінець; повернуся до початку цього «трактату»:) → опісля "детального знайомства" - козаки сідали до кола, витягали (бог-зна звідки) бочку меду та.... заливали рани-браталися, і так аж до ранку - браталися:). Потім уже кращіщих за них побратимів - не було, адже..... наші предки розуміли що найважливіше в людському спілкуванні щирість, відвага та прощення (читай вибачення, себто вміти Вибачати й найголовніше - уміти Вибачатись!!!). На разі, з ваших подальших вікі-дій, я побачив, що ви майже справжній козак (виправляючи поспішні редагування - ви вчитеся Вибачатися, ну й в спілкуванні, ваш запал поубавився - а мо' й Вибачатимете.... таких лиходііїв як я:). Сергійю, вікі Вам не слід полишати, адже це дуже хороша площадка здобуття навичків перебування в публічній площині (особливо для молодого покоління), обстоюючи свої думки, навчатись, спілкуватись.... ну і гуль набивати:)..... і ще, не тримайте зла на сего старого вуйка (тю, та я ще не надто старий, коли кількох кобилиць об'їзджую та ще й встигаю шабелюкою помахать:). --Когутяк Зенко (обговорення) 14:30, 23 липня 2012 (UTC) Шануймося!!!

наостанок, Сергію, я не маю жодної зневаги до молодого покоління й Ви мені не вороги (чай не Богуслаєв-україножер, чи Косеснік-кагхтавий злодій, і тим паче не дИбіл-Царьов:). Просто, маємо деякі непорозіміння між поколіннями. Ну й взагалі, якщо маєте намір піти, чи залишитися, в науці - та майте на увазі, що ще Франко підмічав: «Не йде наука без бука», «До науки служать і буки». Тому от: якщо хочете піти в науку — треба терпіти сесю муку:)--Когутяк Зенко (обговорення) 15:00, 23 липня 2012 (UTC)

Систематика мишевих[ред. код]

привіт! «не здужала» дві неоднозначності - Амамі (усі острови? чи Амамі-Осіма?) та Македонія (думала, Македонія (історична область) - кордони ж не для мишевих )). і буде добре, якщо переглянете. дякую --Antanana (обговорення) 13:44, 24 липня 2012 (UTC)

да-а… колосальна робота) --antanana 09:47, 26 липня 2012 (UTC)
Дуже дякую. Щодо Македонії, то намагався подавати якомога ближче до політичних меж, адже так буде багатьом зручніше для розуміння та пошуку. Щодо островів Амамі, то там все таки головний острів, але можливе заселення і дрібних сусідніх. Тому я подав усю групу. --Sergiowiki (обговорення) 10:07, 26 липня 2012 (UTC)
ясно. у Вас точно ввімкнена функція виявлення неоднозначностей? виправила Амамі на Острови Амамі. щодо Македонія - зараз це посилання на купу посилань) думаю, що треба або Македонія (історична область), або на сучасну македонію (Республіка Македонія). Ваш варіянт? --antanana 10:28, 26 липня 2012 (UTC)
Я навіть не знаю як ту функцію включати. Македонія мається на увазі республіка. --Sergiowiki (обговорення) 13:37, 26 липня 2012 (UTC)
ок. краще ввімкніть. для цього зайдіть у налаштування зверху, на вкладці додатки у розділі перегляд функцію виділяє червоним тлом посилання на неоднозначності (рожевим, імхо…) --antanana 14:06, 26 липня 2012 (UTC)

список вантажиться нереально довго… Acomys cineraceus → ареал поширення двічі південний судан (південний Судан, Південний Судан) мо' один раз мав бути північний? --antanana 14:51, 26 липня 2012 (UTC)

Там все правильно, Південний Судан то окрема країна, а південний Судан, то південна частина країни Судан. --Sergiowiki (обговорення) 07:34, 27 липня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Великі Зондські острови[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Великі Зондські острови був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:28, 26 липня 2012 (UTC)

Таксобокс[ред. код]

Вітаю, Сергію! Звертаю Вашу увагу, що відповідно до Кодексу зоологічної номенклатури наукові назви (латиною) пишуться курсивом тільки для виду та роду, інші - без курсиву. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:39, 30 липня 2012 (UTC)

ВП:ЗСП[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення, як ви і прохали, надано статус автопатрульного. Якщо забажаєте стати патрульним (чи ви це мали на увазі, а я не так зрозумів?), як бачите, підтримка буде майже гарантована. --Microcell (обговорення) 16:47, 17 серпня 2012 (UTC)

Тригемінальний нерв[ред. код]

Прошу долучитись до обговорення щодо вилучення сторінки Тригемінальний нерв на Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/23 жовтня 2012, з найкращими побажаннями --Andrux (обговорення) 09:32, 29 жовтня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Найманське ханство
 2. Афшари
 3. Король Тонги
 4. Тандинський кожуун
 5. Тока Салчак Калбакхорекович

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:25, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до Тижня «Життя в воді»[ред. код]

Запрошення до участі у проекті[ред. код]

Черкащина-2 --MSha (обговорення) 10:55, 9 квітня 2013 (UTC)

Шановний колего[ред. код]

Добрий день!

Я уважно слідкую за всіма сторінками укрВІКІ, що стосуються біологічної тематики. Ви створюєте багато цікавих статтей щодо різних організмів. І це чудово! Найбільше таланить «Зоології» – в цьому розділі працює найбільше активних авторів. Менше сторінок створюється в інших галузях біології. Інколи трапляються статіі з ботаніки та єволюції. Бувають сторінки з палеонтології. З іншими галузями зовсім погано.
Тривожний стан з проблемами екології, хоча давно уже існує проект «Екологія», але він досі був швидше мертвий, ніж живий. В інших розділах (крім англійського) теж кепсько. Всі нібито знають, що таке екологія, і навіть цікавляться пролемами екології, але, на жаль, пишуть до Вікіпедії дуже рідко.
Ми, небайдужі до укрВІКІ і проблем Екології, спробуємо, в міру наших сил, виправити цей стан. З цією метою реанімуємо Вікіпедія:Проект:Екологія.
Просимо активно приєднатися до цього проекту і залучити всіх Ваших колег і друзів. Пишіть про екологію тих тварин, рослин і інших організмів, якими Ви цікавитеся, та й про загальні питання екології теж. Кожний може внести значний внесок в «Екологічну термінологію», у крайньому разі використовуючі існуючі словники.

<<<Долучайтесь! >>> orestsero (обговорення) квітень 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з серпня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

 • якщо всі облікові записи з ім'ям Sergiowiki в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
 • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до серпня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Sergiowiki~enwiki
 • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до серпня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Sergiowiki~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 22:31, 14 травня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Sergiowiki!

В минулому ви створили 56 статей Вікіпедії та додали 579 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:08, 24 квітня 2014 (UTC)

Обговорення об'єднання проекту Біологія і порталу Біологія[ред. код]

Доброго дня. Оскільки Ви є (чи колись були) учасником проекту Біологія, інформую Вас що розпочалося обговорення пропозиції об'єднати проект:Біологія і портал:Біологія (оскільки портал:Біологія зовсім втратив свою активність). Будь ласка, візьміть участь в обговоренні цього питання тут. Дякую. --Helixitta (обг.)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Запрошення взяти участь у другому тижні біології[ред. код]

--Helixitta (обг.) 17:45, 10 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Sergiowiki!

В минулому ви створили 56 статей Вікіпедії та додали 579 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:36, 28 січня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 11:59, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт. також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:35, 15 вересня 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Міста Тиви номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Міста Тиви, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 листопада 2016. Що ще можна зробити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 17:27, 27 листопада 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Черкасах!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Sergiowiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Запрошення до участі у тижні біології № 3[ред. код]

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Sergiowiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:02, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Sergiowiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Sergiowiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Sergiowiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

 1. File:Tuva_planes.jpg
 2. File:Tuva_tankists.jpg
 3. File:Tuvan_eskadron_1943.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 11:48, 26 лютого 2021 (UTC)