Обговорення користувача:Viiictorrr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Viiictorrr!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:39, 19 червня 2015 (UTC)

Перейменування статті Шарф[ред. код]

Вітаю. Ви перейменували цю статтю на Шалик, але не вказали підстави. Якщо дивитися СУМ, то слово шалик є діалектним, зменшувальним від шарф. Тобто підстави для перейменування відсутні. У таких випадках потрібно виставляти статтю на перейменування, а робити це одноосібно. --Basio (обговорення) 11:58, 21 вересня 2018 (UTC)

Псевдо[ред. код]

Пане Viiictorrr, Ви зробили перенаправлення у статті Харук Микола в терміні «псевдо» на загальну статтю «Військове прізвисько», замість на «Псевдо діячів ОУН та УПА». Хоча поясніть свій мотив, бо цим Ви суттєво погіршуєте пошук тим, хто цікавиться історією. --Долинський (обговорення) 12:06, 2 жовтня 2018 (UTC)

Випадковість, переправив.--Viiictorrr (обговорення) 12:17, 2 жовтня 2018 (UTC)

Замбрів[ред. код]

Вітаю! При таких і подібних перейменуваннях потрібне посилання на джерела (якщо це усталена назва). За правописом має бути Замбрув. Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 08:33, 22 жовтня 2018 (UTC)

Дякую за реагування. Знайшов кілька джерел 1, 2, 3, однак не принциповий випадок.--Viiictorrr (обговорення) 09:30, 22 жовтня 2018 (UTC)
Я заплутався з Лузки, не ображайтеся на відкот редагування. Там давня помилка: Біла Підляська не є частиною повіту.--Rar (обговорення) 20:18, 31 жовтня 2018 (UTC)
+ :) --Viiictorrr (обговорення) 20:35, 31 жовтня 2018 (UTC)

Російська імперія[ред. код]

Доброго дня!

Ви б могли будь ласка надати джерела, які подають ліквідацію гетьманства і автономії Війська Запорозького/Гетьманщини як " територіальну експансію" Російської імперії. А також одразу джерела що підтверджують Війського Запорозьке/Гетьманщина з 1721 до 1765 рр. не входила до складу Російської імперії, а було повністю або напівзалежним державним утворенням чи входило до складу іншої країни. Дякую. Korwinski (обговорення) 11:29, 28 жовтня 2018 (UTC)

Добрий день. Там був повзучий процес експансії від військового союзу до повного поглинання. Переяславська угода — лише військовий союз.--Viiictorrr (обговорення) 09:12, 29 жовтня 2018 (UTC)
Це чудово, але будь ласка надайте джерела. Бо нажаль наразі це все ОД. Korwinski (обговорення) 20:45, 29 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо статті про Зеновію Франко[ред. код]

Вітаю! Ви поміняли її ім*я з "Зеновія" на "Зиновія", отже наведені мною аргументи https://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення:Франко_Зиновія_Тарасівна Ви вважаєте непереконливими ? Які ж тоді аргументи Ви вважатимете переконливими ? Дякую !

Добрий вечір. Не бачив, на жаль, тоді обговорення. Можете подати ось тут запит на перейменування. Бо насправді, в джерелах є і Зеновія, і Зіновія, і зрештою Зиновія.--Viiictorrr (обговорення) 20:37, 5 листопада 2018 (UTC)

Авторитетні джерела[ред. код]

Вітаю. Стосовно «100-тисячного польського війська» (під час Чортківської офензиви), як навіть у підручниках пишуть, то раджу критичніше ставитися до джерел, а особливо до шкільних (та й деяких університетських) підручників, бо пропаганду і занижені/завищені цифри можуть малювати з обох сторін — як української, так і польської. --Friend (обг.) 09:40, 12 листопада 2018 (UTC)

Гаррі Поттер[ред. код]

Вітаю, ви скасували мою правку, то ж я її поясню. У самій франшизі сказано, що Гаррі Поттер є Хрещений. А отже він по віроісповіданню є Християнин. Його релігією є Світське Християнство. Враховуючи те, що він є Англієць, скоріше за все його релігією є Світське Англіканство.--NOSFERATU (обговорення) 18:55, 23 листопада 2018 (UTC)

Російська вулиця (Київ)[ред. код]

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чим там все закінчилося?--Nickispeaki (обговорення) 09:51, 24 листопада 2018 (UTC)

Добрий день. Власне, прийшли результати громадських голосувань на сайті за запитом нардепа після перерахунку. Видно цілковиту накрутку тих, що проти, зокрема по вул. Російській з 962 голосів лише 41 — не накручений. Загальний ж результат — 618 «за», 41 «проти» (фото додаю). Тому наразі, перемога ;)--Viiictorrr (обговорення) 14:32, 24 листопада 2018 (UTC)
То .. Коли перейменують? --Nickispeaki (обговорення) 13:08, 25 листопада 2018 (UTC)
Депутати дуже з тим тягнуть. Можуть і за місяць, а можуть і за рік. Як повезе.--Viiictorrr (обговорення) 15:53, 25 листопада 2018 (UTC)

Оформлення новин[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «січень 2019». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 13:09, 25 листопада 2018 (UTC)

Дякую, надалі додаватиму ;) --Viiictorrr (обговорення) 15:52, 25 листопада 2018 (UTC)

Відкидання[ред. код]

Прошу пробачення, випадково мишка зісковзнула. --Буник (обговорення) 10:31, 26 листопада 2018 (UTC)

Стан українізації гри Європа Універсаліс 4[ред. код]

Вітаю, ви дописували в статті про ЄУ4 щодо стану перекладу. Я на даний час керую перекладом і супровідним модом, тож не додавайте інформацію без уточнення в авторів, блск. До того ж, ви затвердили свої зміни самотужки, а мої виправлення чекатимуть на перевірку... Дякую
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:33, 19 грудня 2018 (UTC)

Проект правопису 1999 року[ред. код]

А чому Ви прибрали зі сторінки думку Русанівського? Мені, власне, вона теж не подобається (особливо частина про «пів» здається нелогічною) — але ж він визнаний філолог, ВП:ПРОТЕСТ і т.ін. Sasha1024 (обговорення) 09:12, 6 січня 2019 (UTC)