Обговорення користувача:Viiictorrr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Viiictorrr!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:39, 19 червня 2015 (UTC)

Маланюк[ред. код]

Привіт, Viiictorrr! Чим Вам так приглянувся Маланюк?--Dgho (обговорення) 20:23, 20 січня 2019 (UTC)

Привіт. Досить таки відомий був. Чим поганий?--Viiictorrr (обговорення) 09:00, 21 січня 2019 (UTC)
Недостатньо значима постать для фотки на головній, як не мене.--Dgho (обговорення) 09:38, 21 січня 2019 (UTC)
Багато хто визнає його класиком української літератури. А хто, на вашу думку, підпадає під такі критерії?--Viiictorrr (обговорення) 09:42, 21 січня 2019 (UTC)
Всесвітньо відомі особи або події. Потрібно економити місце на головній. Маланюк включений до шкільної програми, це його єдине "досягнення". До речі, сьогоднішній Сінклер теж під питанням. Я розумію Ваше бажання популяризувати українську історію, але це шлях до маргіналізації українського. Якщо ми будемо примусово ставити на одну полицю Сінклера і четвірку Паризької конференції… Ніхто не повірить у справедливість таких переліків.--Dgho (обговорення) 10:36, 21 січня 2019 (UTC)
Поділяю ваші думки з цього питання. Тим не менш, Маланюк усе ж доволі відомий за свої твори, за що й удостоєний у відносно багатьох містах вулиць на свою честь.
Щодо Сінклера, то складно погодитись тут у маргіналізації, позаяк саме ним від імені Армії УНР у Варшаві 24 квітня 1920 р. підписали Варшавський договір, не кажучи вже за його минулі здобутки й, що важливо, безпосередню розробку всіх бойових операцій Дієвої Армії УНР.--Viiictorrr (обговорення) 11:37, 21 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 16:29, 26 січня 2019 (UTC)

Сторінку Прапор Воронезького сільського поселення (Краснодарський край) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прапор Воронезького сільського поселення (Краснодарський край), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 січня 2019. Що ще можна зробити?--Олексій Мажуга (обговорення) 01:36, 29 січня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:28, 1 березня 2019 (UTC)

Отримав.Viiictorrr (обговорення) 09:15, 4 березня 2019 (UTC)

Список коміксів, перекладених українською[ред. код]

Прошу перевірити нові зміни. --Sourlemoning (обговорення) 09:11, 4 березня 2019 (UTC)

+Viiictorrr (обговорення) 09:16, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Сторінку Tokar.ua номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Tokar.ua, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 18:39, 24 липня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Росіяни[ред. код]

Привіт. Ваша боротьба з російськими діячами культури дуже дивує. Ви не витравите їх з історії, а зробите Вікіпедію ангажованою і тому менш авторитетною.--Dgho (обговорення) 11:00, 25 жовтня 2019 (UTC)

Привіт. Я не беру до уваги чиюсь національність, а звертаю увагу на відомість тої чи іншої людини. На жаль, наша Вікіпедія є заанґажованою вже, тому що українських діячів, на сторінках днів вкрай мало, порівняно з іншими національностями. Робімо Вікіпедію кращою :) Viiictorrr (обговорення) 07:45, 26 жовтня 2019 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Минулого року ви брали участь у проекті із патрулювання статей Вікімарафону. Можливо, вам було б цікаво долучатися і цього разу?

Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:35, 27 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

Комітати Трансильванії[ред. код]

Вітаю! У мене склалося враження, що Ви родом зі закарпатського села Зубівка і задля реклами рідного села заспамили його замість комітату Фогараш у шаблоні. Але я усуваю цей жарт.--Oleh z Kalusha (обговорення) 16:57, 18 лютого 2020 (UTC)

Кам'янське[ред. код]

Привіт, Viiictorrr. Я хочу уточнити, чому видалено Брежнєв Леонід Ілліч з "Відомі люди"? Якщо термін "відомість" визначити як кількість людей, які хоча б щось чули про особистість - то він в тому списку найвідоміша особистість. Доречі його національність в паспорті - "українець". Я звичайно здогадуюсь чому, але тоді питання, чому не видалені взагалі стаття Брежнєв Леонід Ілліч або КПРС? Якщо задача в тому, чтоб зробити з радянського минулого "темні часи", то варто було б уточнювати в заголовках, наприклад "Відомі люди (окрім радянских діячів)". Таким чином читач, якому потрібен вичерпний список, буде попереджений, що його потрібно шукати в інших джерелах.

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:19, 22 червня 2020 (UTC)

Сторінку Матис Роман Євгенович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Матис Роман Євгенович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2021. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 16:42, 14 січня 2021 (UTC)

Статус File:Кінець_імперії_зла._Москва,_серпень_1991.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Кінець_імперії_зла._Москва,_серпень_1991.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:06, 26 лютого 2021 (UTC)