Обговорення користувача:Viiictorrr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Viiictorrr!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:39, 19 червня 2015 (UTC)

Авторитетні джерела[ред. код]

Вітаю. Стосовно «100-тисячного польського війська» (під час Чортківської офензиви), як навіть у підручниках пишуть, то раджу критичніше ставитися до джерел, а особливо до шкільних (та й деяких університетських) підручників, бо пропаганду і занижені/завищені цифри можуть малювати з обох сторін — як української, так і польської. --Friend (обг.) 09:40, 12 листопада 2018 (UTC)

Гаррі Поттер[ред. код]

Вітаю, ви скасували мою правку, то ж я її поясню. У самій франшизі сказано, що Гаррі Поттер є Хрещений. А отже він по віроісповіданню є Християнин. Його релігією є Світське Християнство. Враховуючи те, що він є Англієць, скоріше за все його релігією є Світське Англіканство.--NOSFERATU (обговорення) 18:55, 23 листопада 2018 (UTC)

Російська вулиця (Київ)[ред. код]

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чим там все закінчилося?--Nickispeaki (обговорення) 09:51, 24 листопада 2018 (UTC)

Добрий день. Власне, прийшли результати громадських голосувань на сайті за запитом нардепа після перерахунку. Видно цілковиту накрутку тих, що проти, зокрема по вул. Російській з 962 голосів лише 41 — не накручений. Загальний ж результат — 618 «за», 41 «проти» (фото додаю). Тому наразі, перемога ;)--Viiictorrr (обговорення) 14:32, 24 листопада 2018 (UTC)
То .. Коли перейменують? --Nickispeaki (обговорення) 13:08, 25 листопада 2018 (UTC)
Депутати дуже з тим тягнуть. Можуть і за місяць, а можуть і за рік. Як повезе.--Viiictorrr (обговорення) 15:53, 25 листопада 2018 (UTC)

Оформлення новин[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «березень 2019». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 13:09, 25 листопада 2018 (UTC)

Дякую, надалі додаватиму ;) --Viiictorrr (обговорення) 15:52, 25 листопада 2018 (UTC)

Відкидання[ред. код]

Прошу пробачення, випадково мишка зісковзнула. --Буник (обговорення) 10:31, 26 листопада 2018 (UTC)

Стан українізації гри Європа Універсаліс 4[ред. код]

Вітаю, ви дописували в статті про ЄУ4 щодо стану перекладу. Я на даний час керую перекладом і супровідним модом, тож не додавайте інформацію без уточнення в авторів, блск. До того ж, ви затвердили свої зміни самотужки, а мої виправлення чекатимуть на перевірку... Дякую
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:33, 19 грудня 2018 (UTC)

Проект правопису 1999 року[ред. код]

А чому Ви прибрали зі сторінки думку Русанівського? Мені, власне, вона теж не подобається (особливо частина про «пів» здається нелогічною) — але ж він визнаний філолог, ВП:ПРОТЕСТ і т.ін. Sasha1024 (обговорення) 09:12, 6 січня 2019 (UTC)

Маланюк[ред. код]

Привіт, Viiictorrr! Чим Вам так приглянувся Маланюк?--Dgho (обговорення) 20:23, 20 січня 2019 (UTC)

Привіт. Досить таки відомий був. Чим поганий?--Viiictorrr (обговорення) 09:00, 21 січня 2019 (UTC)
Недостатньо значима постать для фотки на головній, як не мене.--Dgho (обговорення) 09:38, 21 січня 2019 (UTC)
Багато хто визнає його класиком української літератури. А хто, на вашу думку, підпадає під такі критерії?--Viiictorrr (обговорення) 09:42, 21 січня 2019 (UTC)
Всесвітньо відомі особи або події. Потрібно економити місце на головній. Маланюк включений до шкільної програми, це його єдине "досягнення". До речі, сьогоднішній Сінклер теж під питанням. Я розумію Ваше бажання популяризувати українську історію, але це шлях до маргіналізації українського. Якщо ми будемо примусово ставити на одну полицю Сінклера і четвірку Паризької конференції… Ніхто не повірить у справедливість таких переліків.--Dgho (обговорення) 10:36, 21 січня 2019 (UTC)
Поділяю ваші думки з цього питання. Тим не менш, Маланюк усе ж доволі відомий за свої твори, за що й удостоєний у відносно багатьох містах вулиць на свою честь.
Щодо Сінклера, то складно погодитись тут у маргіналізації, позаяк саме ним від імені Армії УНР у Варшаві 24 квітня 1920 р. підписали Варшавський договір, не кажучи вже за його минулі здобутки й, що важливо, безпосередню розробку всіх бойових операцій Дієвої Армії УНР.--Viiictorrr (обговорення) 11:37, 21 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 16:29, 26 січня 2019 (UTC)

Сторінку Прапор Воронезького сільського поселення (Краснодарський край) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прапор Воронезького сільського поселення (Краснодарський край), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 січня 2019. Що ще можна зробити?--Олексій Мажуга (обговорення) 01:36, 29 січня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:28, 1 березня 2019 (UTC)

Отримав.Viiictorrr (обговорення) 09:15, 4 березня 2019 (UTC)

Список коміксів, перекладених українською[ред. код]

Прошу перевірити нові зміни. --Sourlemoning (обговорення) 09:11, 4 березня 2019 (UTC)

+Viiictorrr (обговорення) 09:16, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)