Обговорення користувача:Vitaliyf261

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vitaliyf261!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 19:02, 7 березня 2018 (UTC)

Правопис[ред. код]

Вітаю. В українській Вікіпедії використовується чинний український правопис (детальніше у ВП:МОВА). Будь ласка, перед перейменуванням звіряйте правопис слів зі словниками. --yakudza 21:36, 10 грудня 2018 (UTC)

Українська Вікіпедія — україномовна енциклопедія.[ред. код]

Вітаю! Українська Вікіпедія є україномовною енциклопедією. Якщо Ви маєте намір створити статтю, яка вже є в україномовному розділі англійською мовою, то переходьте до Англійської Вікіпедії за адресою en.wikipedia.org-- Кучер Олексій (обговорення) 18:13, 15 грудня 2018 (UTC)

Вітаємо!
Дякуємо вам за інтерес до Вікіпедії та намагання її покращити! Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що це — україномовна Вікіпедія, і тому всі статті та тексти мають бути написані українською мовою, інакше адміністратори будуть вимушені їх вилучити. Будь ласка, зверніть увагу на існування інших розділів Вікіпедії.
Якщо Ви хочете перекласти свою статтю українською мовою — поставте на її початку шаблон {{перекладаю}} і спокійно дороблюйте — у такому випадку Вам ніхто заважати не буде.
Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! --Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:15, 29 грудня 2018 (UTC)

Досить перейменовувати сторінки, або створювати нові з таким стилем.[ред. код]

  • Не треба ставити *** (Marvel Comics) персонажам. На українській вікіпедії є стандартом писати дві різні статті: одні про самих персонажів, інші про однойменні комікси.
    Тобто є Флеш (персонаж) і Флеш (комікс). Це інші Вікі іноді пишуть одну статтю, одразу і про персонажа/команду, і про однойменний комікс. У нас же дуже багато є чого написати про саму серію, бо є офіційні переклади коміксів. Дивіться - Список коміксів, перекладених українською.
    Та й взагалі менше перекладайте через автоматичний перекладач Вікі, хоча б вже самі у ґуґл перекладачі перекладайте текст - та вставляйте його у код нової сторінки, тобто самому усе створювати та покращуючи. Бо через автоматичний перекладач Вікі просто жах виходить, зі збитим кодом, кривим перекладом та неадаптованим стилем. Sourlemoning (обговорення) 13:11, 30 грудня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з відсутністю жодної реакції на попередження і зауваження двох різних користувачів і продовження створення цілком нечитабельних статей та неконсенсусні перейменування, що суперечать ВП:ІС. Тому заблоковано для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)