Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Позбавлення статусу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Feat lists candidate minus.svg На цій сторінці обговорюють вибрані списки, які не відповідають критеріям. Виставляти статтю кандидатом на позбавлення статусу можна не раніше, як через 3 місяці після обрання. Винятком можуть бути вибрані списки, суттєво змінені після обрання (вилучено недостовірну інформацію; вилучено фрагменти тексту чи зображення, що порушують авторські права; стали відомими факти, невідомі під час обговорення статті, і це суттєво вплинуло на якість статті чи її відповідність критеріям).

Бажано спробувати виправити недоробки, щоб довести статтю до рівня, який відповідає критеріям. Якщо це не вдасться зробити за результатами обговорення протягом одного місяця, то список втрачає статус вибраного. Проте, якщо у вибраному списку виявлено фрагменти, що порушують авторське право, обговорення триває один тиждень — і стаття втрачає свій статус, якщо не була протягом тижня перероблена.

Якщо за позбавлення статусу аргументовано висловилося понад троє учасників і немає аргументованих голосів проти позбавлення статусу, то за рішенням адміністратора, який підводить підсумок, термін обговорення може бути скорочено, але він не може бути коротшим за один тиждень.

На статті, які є кандидатами до позбавлення статусу, обов'язково ставте шаблон {{До позбавлення статусу вибраного списку}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Вибраний список}}

Наступна дата позбавлення статусу: 5 липня 2017 року

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

Кандидати[ред. код]

Національні природні парки України 2—0—0[ред. код]

Пропонує: --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:57, 12 березня 2017 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Національні природні парки України 2 0 0 100% 12 березня 2017 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. Незавершений список, у такому вигляді він стаб, а не вибраний. Тут нема описів парків. Деякі поля не заповнено. Деяких просто немає. Але, головне: ніхто не знає скільки тих парків взагалі. У версії до моїх редагуваннь (див отут) їх було 44. Бот за даними вікідата знаходить 47. Методом порівняння таблиці знаходимо ще 5 штук. Скільки ще усього бот не знайшов - я не знаю, на сайті міністерства такого списку нема (він є але не повний), на сайті protectedplanet.org теж нема. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:57, 12 березня 2017 (UTC)
  2. У стовпці Кількість видів, занесених до Червоної книги доволі багато порожніх клітинок: це відсутня інформація, чи видів там таких немає, як дізнатись? Окрім того, неповний, є посилання на перенаправлення, джерела та посилання змішані в одному розділі. --Lexusuns (обговорення) 08:19, 1 квітня 2017 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені голосування[ред. код]