Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України
Logo of State Service of Mountain Supervision and Industrial Safety of Ukraine.svg
Країна Україна
Замінено на Державна служба України з питань праці
Це картка органу виконавчої влади.
Допоможіть проекту, заповнивши її.

Держа́вна слу́жба гірни́чого на́гляду та промисло́вої безпе́ки Украї́ни (Держгірпромна́гляд Украї́ни) — до 10 вересня 2014 р. — центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Державну службу з надзвичайних ситуацій України.

Держгірпромнагляд України входить до системи органів виконавчої влади та забезпечує реалізацію державної політики з промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, охорони надр та державного регулювання у сфері безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Держгірпромнагляд України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства надзвичайних ситуацій України (МНС України), іншими актами законодавства України, дорученнями Президента України та Міністра.

10 вересня 2014 р. було прийнято Постанову Кабміну № 442, якою скасовано Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України. її правонаступник — Державна служба України з питань праці[1].

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]