Обговорення користувача:Vogand

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.


Icon NoText.svg
Будь ласка, не присилайте мені запрошень до тематичних тижнів/проектів/обговорень, якщо вони не стосуються рок-музики.

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. — NickK 20:34, 6 березня 2011 (UTC)

Тиждень Формули-1[ред. код]

Вітаю! Запрошую Вас взяти участь у вікі-тижні присвяченому Формулі-1. На даний момент в Укр. вікі на дану тематику написано лише близько 200 статей, приміром у Болг. вікі їх 800, а Рос. вікі понад 2000. То ж буду вдячний за участь у тижні. З повагою, Dimant 14:42, 12 березня 2011 (UTC)

Шаблон:... номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Шаблон:..., значний внесок до написання якого зробили Ви, був номінований на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2011. Вікіпедія - не рекламна площадка. --Сіверян 14:22, 19 липня 2011 (UTC)

Статтю Одночлен номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Одночлен, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 жовтня 2011. YarikUkraine 19:53, 31 жовтня 2011 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. LoveGame
  2. Music of the Sun

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:26, 15 грудня 2012 (UTC)

Статтю One Two Three номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття One Two Three, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 вересня 2013. — Шиманський હાય! 05:37, 28 вересня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Lamsec!

В минулому ви створили 21 стаття Вікіпедії та додали 110 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:31, 24 квітня 2014 (UTC)

Дружня порада.[ред. код]

Добрий день, пане Володимиру!

Я бачу, Ви останнім часом почали всіх висувати в адміни. Це добре, АЛЕ. Але є кілька але. В нас 34 адміни. Це не так багато, але серед тих БІЛЬШІСТЬ неактивні! ;-( Тепер щодо останнього номінанта. Чи бачили Ви його сторінку? Якщо бачили і читали оце - "Деякий час не матиму можливості приділяти достатню увагу Вікіпедії." - то НАВІЩО нам ЩЕ ОДИН неактивний адмін?! І чи дивилися, КОЛИ був останній внесок? Це я до того, що він був аж 5 липня. Це типу, через 2 тижні, коли вже ТИЖДЕНЬ, як пройде від завершення голосування, він, може, таки побачить, що його номінували і ... Вже закрите обговорення?! ;-0 ;-( Крім того, висування когось кудись без його ПОПЕРЕДНЬОЇ згоди - це як? ;-0

Думаю, що Ви врахуєте все написане вище і, сподіваюся, в майбутньому, принаймні, будете вивчати сторінку користувача, його внесок, принаймні за останній місяць і, врешті-решт, ХОЧ отримаєте від нього попередню згоду. Дякую і сподіваюся на розуміння. ;-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 06:40, 23 липня 2014 (UTC)

Ну і щодо висування і ПОЗБАВЛЕННЯ прав адміна. Я тільки за, щоб ці речі активніше у нас у вікі відбувалися. ;-) Сам свого часу теж доклав багато зусиль. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 06:43, 23 липня 2014 (UTC)

А самовисування кандидатури на вiдкочувача я правильно написав? --Lamsec (обговорення) 13:54, 24 липня 2014 (UTC)

Все ок. Правда, щось адміни забили на ту сторінку - не дивляться! ;-0 Ото ж такі в нас "активні" адміни! Загальна кількість редагувань: 1555 і 3 роки, як зареєструвався. Щодо патрулювання - може відразу і в патрульні? Головне - ПРАВИЛА вивчіть і ВИКОРИСТОВУЙТЕ. Далі - зробіть аудит власних статтей. Тобто пройдіться по останнім і по першим - як правило, їх найчастіше дивляться ті, які за Вас будуть голосувати. В ідеалі - добре було б всі привести до вимог відпатрульованої статті. Ну і почитайте, що інших запитують. ;-) А тоді можна і подаватися. Але, бажано НЕ раніше, як все зробите. Щоб не було, як із висуванням в адміни неактивного користувача. ;-) Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 20:29, 24 липня 2014 (UTC)

ПС. Якщо б всі адміни були активні і дивилися, принаймні хоч те, що МАЮТЬ дивитися, то вже Ви були б відкочувачем. Так, до слова. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 20:29, 24 липня 2014 (UTC)

ООООО! То я бачу, що Вас вже італійці з росіянами заблокували! Росіяни-то ладно. У мене в ру-вікі теж терки досить часто бували. А от ІТАЛІЙЦІ?! ;-0 ;-) Ви італійську добре знаєте? Хоча.. за 7 років, мабуть, добре. Так все ж таки? Що сталося в італовікі? :-) --Nickispeaki (обговорення) 20:33, 24 липня 2014 (UTC)

Вітаю! Що значить пінг - наче чарівна паличка! ;-) Тепер користуйся прапорцем за правилами! бо я знаю, як мінімум одного серйозного дядька - Агонка, він мігом з тебе зніме всі регалії, якщо десь правило порушиш. ;-0 ;-) --Nickispeaki (обговорення) 20:58, 24 липня 2014 (UTC)

Пане Nickispeaki, ви мене питаєте, що зі мною сталося в італійській вікіпедії. Нщу тоді я вам розкажу по пунктах. Я вперто продовжував ставити прапори в шаблон «Сингл» та додавати хибну інформацію. За це мене заблокували на тиж... на день. На рівно один день. Але я й після того продовжив поводитись погано, і влаштували збори, щоб вирішити мою вікідолю, а я туди не втрутився, а вандалізував чужу сторінку. В кінці кінців мене заблокували на тиждень. Потім я став задавати безглузді питання на кшталт «Чому у тебе сторінка така?» І за це мені дали ще тиждень. Потім влаштували другі збори й от. --Lamsec (обговорення) 14:28, 25 липня 2014 (UTC)

;-0 Кхм! Ну то.... Вже наче досвід є. То розкажіть ситуацію, і якщо Ви такого більше НЕ БУДЕТЕ робити, то так і скажіть. І Вас розблокують. ;-) Ну якщо ДІЙСНО не плануєте такого ж робити. :-) --Nickispeaki (обговорення) 20:16, 27 липня 2014 (UTC)

Кому розказати? --Vogand (обговорення) 07:02, 28 липня 2014 (UTC)

тест[ред. код]

Vogand'е, я таки не думаю, що сповіщень буде два, але дивіться ) -- Ата (обг.) 11:59, 12 серпня 2014 (UTC)

Ні, тільки сповіщення про повідомлення прийшло, але сповіщення про згадку в мене включене (але воно не прийшло). --Vogand (обговорення) 12:31, 12 серпня 2014 (UTC)

Vogand чи то Ламсек? ;-)[ред. код]

Привіт!

Я бачив питання Агонку. І до чого воно було....? ;-0 То у Вас новий нік? З чим пов’язано? Взагалі-то, краще вже ПІД одним ніком все робити. Щоб потім не плутатися... --Nickispeaki (обговорення) 15:15, 12 серпня 2014 (UTC)

Ви бачили те питання, яке я Анатолієві задав? Ну я на одній сторінці, якою я зазвичай навіть не займаюсь, випадково відкотив його редагування, а потім відкотив своє. Тепер я вночі не можу спати, усього боюсь, адже він, як ви сказали, може мене бистро зняти. (Чи ви про те, що я вас спитав про нього?) А якщо ви мені радите працювати під

« одним ніком «

, то мене вже хорвати перейменували, а от з англійцями я ще не розібрався. --Vogand (обговорення) 17:16, 12 серпня 2014 (UTC)

Добрий день! :-) Ну, діло Ваше! :-) --Nickispeaki (обговорення) 09:26, 14 серпня 2014 (UTC)

Бутусов.[ред. код]

Що ото воно значить? --Nickispeaki (обговорення) 09:11, 29 серпня 2014 (UTC)

То я б відпатрулював. А то в росіян КОЛИШНЬОГО слова немає у статті. :-) І Наутілус наче ж у 2013 знову збирався разом.... --Nickispeaki (обговорення) 09:12, 29 серпня 2014 (UTC)

Але ж то було в 2013... І наскільки я пам'ятаю, це було для концерту... --Володимир Ганджук 09:13, 29 серпня 2014 (UTC)

А те редагування значить, що я на транслейт-вікі виправив переклад відкоту редагувань, і, щоб перевірити, чи він оновився, відкотив своє редагування, а потім хотів відкотити своє нове редагування, повернулось повідомлення про помилку, і я скасував. З іншого боку, Ковелман перевірив таке саме редагування. --Володимир Ганджук 09:16, 29 серпня 2014 (UTC)

Тестові редагування краще робити десь не в статтях. Можна тут: ВП:Пісочниця -- Ата (обг.) 10:38, 29 серпня 2014 (UTC)

Ви теж вважаєте Анатолія тролем? --Володимир Ганджук 10:40, 29 серпня 2014 (UTC)

Може за Ату відповісти - росте нова зміна Агонку? ;-Р
По-перше підписуйтесь, а по-друге, не говоріть дурниць. --Володимир Ганджук 18:51, 14 вересня 2014 (UTC)
Хто б казав, пане Володимире! Ви, мабуть, уже всім зустрічним задавали таке от питання - "Ви теж вважаєте Анатолія тролем?" = це як розуміти? Крім того, почитайте наступний розділ. Може трохи протверезить. Пс. Попередній допис мій, просто підвисла панель із синім олівцем (Підпис, як Ви, може зрозуміли :-) ). --Nickispeaki (обговорення) 19:03, 14 вересня 2014 (UTC)
1) Знаю, що ваш, мені сповіщення прийшло. 2) Я нікому таке питання не задавав. 3) Я не п'яний. 4) Ви лінуєтесь власноруч написати --~~~~? --Володимир Ганджук 19:07, 14 вересня 2014 (UTC)

Кхм! То мені ще й гуглити, скільки Ви разів питали про Агонка? І КОГО саме?! ;-0 ;-) - троль із Вас добрячий вже вийшов. Щодо тильд, то так, лінуюся тричі перемикати клаву, потім із шіфтом тицяти 4 рази. Крім того, що Ви мали на увазі в першому запитанні? Хоча добре було б не відповідати, бо тільки пусті теревені будуть. Чи Ви взагалі збираєтеся писати статті в укр-вікі, чи тільки тролити інших редакторів?.... Nickispeaki (обговорення) 19:31, 14 вересня 2014 (UTC)

Редактор і патрульний це по-моєму те саме. --Володимир Ганджук 19:32, 14 вересня 2014 (UTC)

Статей не пишете, але відволікаєте[ред. код]

Воґанде, ви ведете тут сумнівну діяльність. Основний внесок полягає не в просторі статей, а в безглуздих питаннях на СО інших користувачів. Їм доводиться відволікатись на відповіді, а часу в інших буває менше, ніж у вас. Створення перенаправлень типу ВБ і Макар теж сенсу не має, справді. Зате на своїй сторінці наплодили підпросторів… Це має бути у Вікіпедії? Кому це треба? Хочете писати статті — пишіть. Хочете спілкування — є інші місця; і в інтернеті, і поза ним. Тому попрошу цінувати час інших. І повидаляйте те сміття зі своїх підпросторів. Всього найкращого. --94.248.22.98 19:27, 29 серпня 2014 (UTC)

До речі, перенаправлення з ВБ щонайменше спірне, бо мої навколишні використовують його виключно для «Велика Британія» -- Ата (обг.) 18:24, 30 серпня 2014 (UTC)
Мені його поставити на вилучення? --Володимир Ганджук 07:31, 4 вересня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Кандидати у добрі статті[ред. код]

Привіт! Тут зараз йдуть активні голосування. Так що там можна висловитися. ;-) Особливо, про Путіна. Заходь, голосуй! ;-)--Nickispeaki (обговорення) 11:59, 29 вересня 2014 (UTC)

Я займаюсь роком, а не політикою. --Володимир Ганджук 12:42, 2 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:34, 27 травня 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Велике прохання відповісти на обов'язкові питання. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:37, 14 грудня 2015 (UTC)

А без цього ніхто не буде голосувати ні за, ні проти? --Володимир Ганджук 18:21, 14 грудня 2015 (UTC)
Це обов'яковий елемент. Без нього статус не надається. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:10, 15 грудня 2015 (UTC)

Відповів. Що тепер? --Володимир Ганджук 09:32, 15 грудня 2015 (UTC)

Дякую! Тепер будемо чекати результатів голосування. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:58, 15 грудня 2015 (UTC)

А взагалі, скільки воно триває? --Володимир Ганджук 10:00, 15 грудня 2015 (UTC)

Мене довго мурижили, аж 17 діб. А так... як повезе. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:04, 15 грудня 2015 (UTC)

А патрульний і редактор — це те саме? --Володимир Ганджук 15:11, 15 грудня 2015 (UTC)

Якщо я хочу відповісти на ваше «Загалом внесок позитивний. Дещо відпатрулював.», де мені це робити? --Володимир Ганджук 15:15, 15 грудня 2015 (UTC)

Де вам завгодно. Поки що дійстно мало підтримки.

Так поки що ж лише ви проголосували. --Володимир Ганджук 18:52, 15 грудня 2015 (UTC)

Вилучення особистих сторінок, що не використовуються[ред. код]

Доброго дня! Якщо сторінки, які я перелічив у Вашій номінації на отримання статусу патрульного, «це минуле», просив би Вас поставити їх на вилучення за допомогою шаблону {{db-author}}. Не забудьте і про перенаправлення, що ведуть на окремі з цих сторінок. --Volodymyr D-k (обговорення) 08:45, 3 січня 2016 (UTC)

зробив перші 10 --Володимир Ганджук 14:02, 3 січня 2016 (UTC)

зробив, але тільки коли зберіг, прочитав що то не місце для запиту на вилучення довелось відкочувати --Володимир Ганджук 17:24, 3 січня 2016 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Вітаю! Вам надано статус патрульного. Врахуйте зауваження користувачів, особливо щодо мікроредагувань. Успішної роботи. --Basio (обговорення) 19:23, 21 лютого 2016 (UTC)

Дякую. Врахую. А якщо не врахую, то робіть мені ЗЗСП. --Володимир Ганджук 20:43, 21 лютого 2016 (UTC)
Вітаю зі статусом! --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:25, 22 лютого 2016 (UTC)
Дякую. --Володимир Ганджук 12:48, 22 лютого 2016 (UTC)
Успіхів! Будуть питання - пишіть на СО, no problemo. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:05, 23 лютого 2016 (UTC)

Добрес. --Володимир Ганджук 10:29, 23 лютого 2016 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Ось що пише:

Sorry, you cannot vote in this election as you are blocked on at least 2 wikis. We apologize, but you do not appear to be on the eligible voter list or there was another issue with verifying your account. Please visit the voter help page (https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_Foundation_elections/2017/Vote_Questions) for more information on voter eligibility and information on how to be added to the voter list if you are eligible. --Володимир Ганджук 11:06, 14 травня 2017 (UTC)

Так, перепрошую, не врахував, що ви заблоковані більш ніж в одній вікі, я дивився лише на блокування в нас. На жаль, ви не зможете проголосувати — NickK (обг.) 17:06, 14 травня 2017 (UTC)

Попередження: розголошення особистих відомостей[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, зверніть увагу що розголошення персональної інформації про інших користувачів може призвести до вашого довічного блокування. Не робіть такого більше ред.№ 21983941. Див. Вікіпедія:Правила блокувань#Розголошення особистих відомостей --Helixitta (t.) 17:50, 7 лютого 2018 (UTC)

Ви про те, що я писав ROMANTYS 'у? Ну за логікою, якщо я назвав ці прізвища, це означає, що я їх знав. А звідки? NickK 'а та Ahonc 'а не я перший згадав на прізвище, а прізвище Jphwr 'и я дізнався, роблячи пощук про його нік (так, для цікавості). То чому інші цього не знають? І по-друге: чому це тільки зараз стало "розголошенням"? --Володимир Ганджук 10:14, 1 березня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]

Потрібна Ваша допомога![ред. код]

Вітаю Вас пане Володимир! Шкода, що Ви останнім часом не заходите до Вікіпедії, але сподіваюсь, що Ви відгукнетесь на звернення! Враховуючи, те, що Ви колись цікавились біографією Адріано Челентано, і те, що Ви проживаєте в Італії, чи не могли би Ви допомогти з перекладом з італійської мови статті про мультфільм Челентано «Adrian», який вийде в січні 2019 року? Я намагався перекласти цю статтю, але переклад виходить досить ламаним та малозрозумілим. Я вже написав статті про всі види діяльності Челентано, а ось сторінки про цей мультфільм — у нас немає. Дякую!--Парус (обговорення) 13:50, 16 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Так, не було часу, ось вирішив заглянути. Вже написали? --Володимир Ганджук 10:07, 9 травня 2019 (UTC)
Ага, бачу. --Володимир Ганджук 10:11, 9 травня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Vogand!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши вже тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:23, 26 січня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 10:10, 6 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:43, 6 вересня 2019 (UTC)

Я не зрозумів, яке слово треба ввести? --Володимир Ганджук 12:02, 7 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:11, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:49, 3 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:41, 2 листопада 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Vogand!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:05, 27 січня 2020 (UTC)

Запрошення до тижня Туреччини[ред. код]

Flag of Turkey.svg

İyi günler! Sizi devam eden Türkiye Haftası 2020'ye katılmaya davet ediyoruz!
Доброго дня! Запрошуємо вас долучитись до Тижня Туреччини 2020, що триває в українській Вікіпедії!

--Sakateka (обговорення) 10:21, 17 травня 2020 (UTC)