Обговорення користувача:Vovchyck/Архів 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Долучайтесь до проекту

http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Слобідська_Україна На Російській Слобожанщині нема українських Вікіпедистів. Ми мусимо підтримувати наші етнічні землі.--Ffederal 13:40, 12 лютого 2012 (UTC)

Географія Хорватії

Вітаю! Бачу Ви взялися за статтю Географія Хорватії. Але чи не могли б Ви переписати її, змінивши синтаксичні конструкції, змінивши деякі слова їх синонімами, оскільки це копівіо звідси: http://reff.net.ua/11070-Horvatiya.html. За правилами текст треба вилучити, бо це порушення авторського права. Гадаю, негоже, аби у статті подібної валивості були копівіом. Чи не так? Дякую. --Kharkivian 15:57, 18 лютого 2012 (UTC)-->

Трохи поправив, додав трохи інформації з хорватської вікі, і порівняв з посиланням, воно мало схожості не більше 20 % навіть до переробки --Vovchyck 22:46, 18 лютого 2012 (UTC)

Рівняння Вінера-Хопфа

Зверніть увагу, що це рівняння не належить до рівняннь в частинних похідних! Також не рекомендується редагування статей, над якими стоїть шаблон "В роботі"! над ними вже працює інший користувач! З повагою, --Звірі (обговорення) 10:48, 5 травня 2012 (UTC)

Щодо "Сооуоо"

І як же воно буде читатися українською мовою - чи не "Койоо"?? Дорогий друже, мені здається, що не варто плутати латину і українську. Якщо вже виникає такий кумедний випадок, то його треба виокремлювати, так як і зробив я. Прошу повернути стару назву. --orestsero (обговорення) 13:48, 21 травня 2012 (UTC)

не бачив щоб так статті називали, а якщо назва тварини чи рослини є тільки латинська, то пишуть просто назву, без вказування на мову--Vovchyck (обговорення) 16:20, 21 травня 2012 (UTC)
наприлад Euteleostomi чогось не називається Euteleostomi (лат.)--Vovchyck (обговорення) 16:25, 21 травня 2012 (UTC)

Хіба Ви не розумієте

що це випадок з унікальних ! Я маю досить значний досвід щодо написання назв латиною і українською. Але ж тут справа в іншому - чисто графічно ця назва читатиметься українською зовсім не так, як годиться. А читати її можна і українською !!! Зрозумійте це нарешті, і поверніть попередню назву, або зробіть так щоб українці (до речі, і росіяни) могли читати "Койоо", а не "Сооуоо"!

--orestsero (обговорення) 10:48, 22 травня 2012 (UTC)

Ну тоді треба написати повну назву Cooyoo australis, згода? --Vovchyck (обговорення) 13:02, 22 травня 2012 (UTC)

Санфорд (вулкан)

Доброго дня! ;-)

Чи не занадто швидко Ви додаєте зміни в статтю, що я щойно почав редагувати? ;-0 Воно то добре, що Ви допомагаєте, алє ж... Виник маленький конфлікт редагувань! ;-0 Я вже далі редагую. Якщо є бажання, більше, ніж у мене зробити статтю про вулкан, де знаходиться HAARP, з радістю уступлю. ;-) :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 11:14, 24 грудня 2012 (UTC)

  • тоді треба дописати шаблон пишу чи шо. Бо так не виглядає шо хтось обробляє :)--Vovchyck (обговорення) 11:17, 24 грудня 2012 (UTC)
    • ПС. Користуючись нагодою, чи могли б Ви допомогти перекласти одну статтю? :-) --Nickispeaki (обговорення) 11:19, 24 грудня 2012 (UTC)

Ок. буду спочатку ставити шаблона, а потім вже писати статтю. Наскільки я вже відчув, через 7 днів наша брава ботва шаблон забирає! ;-))) --Nickispeaki (обговорення) 11:19, 24 грудня 2012 (UTC)

оцю — Крушинка. Польською. --Nickispeaki (обговорення) 11:23, 24 грудня 2012 (UTC)
ОГО! Тут теж треба ставити шаблона редагую, щоб не було конфліктів?! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 11:23, 24 грудня 2012 (UTC)
шаблон пишу не розв'язує конфліктів редагування, він просто для того щоб інші користувачі знали, що хтось працює. щодо статті, я б з радістю переклав, але пишу польською ніяк--Vovchyck (обговорення) 11:28, 24 грудня 2012 (UTC)
А хто може перекласти? Ще таке питання - чи може підскажете, де є ГАРНИЙ заповнений шаблон Вулкан? А то куди не ткнусь - гора! ;-0 Навіть тут - Морнінг (вулкан). --Nickispeaki (обговорення) 11:50, 24 грудня 2012 (UTC)
Шаблон:Вулкан --Vovchyck (обговорення) 11:53, 24 грудня 2012 (UTC)
Е-е-е! Так я там ВЖЕ давно був! Навіть у Везувій заглядував! НЕМА. ГОТОВОГО заповненого і то вірно (!) - я не знайшов! ;-( Ще от пройшовся по іншомовним шаблонам, проставив українські інтервікі... --Nickispeaki (обговорення) 12:05, 24 грудня 2012 (UTC)
ну, видно гора основний шаблон. --Vovchyck (обговорення) 12:09, 24 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:36, 25 січня 2013 (UTC)

Не "ІнтегровАна", а "Інтегровна"

Побачив в розділі "Вікіпедія:Запити на статті" Математика запит на статтю "Інтегрована Функція". Як я розумію мова йде про функцію інтеграл від якої існує. В такому випадку доречно і правильно казати інтегровна, тобто та яку можна інтегрувати, а не інтегрована, яку вже проінтегрували (проінтегрована функція це первісна). не знаю навіщо комусь первісну функції обзивати інтегрованою.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 10:44, 25 січня 2013 (UTC)

Поправити


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 10:44, 25 січня 2013 (UTC)

Галичани (нація)

Запрошую Вас долучитися до обговорення статті Галичани (нація). --Dajan
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 10:44, 25 січня 2013 (UTC)

Вилучення статті


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 10:44, 25 січня 2013 (UTC)

Дякуємо

Дякую за допомогу в статті Бабасан Циренжаповіч Циренов!--Mongol (обговорення) 10:55, 6 лютого 2013 (UTC)

Переклад, будь ласка?

переводити подвоїться Дельта потенціальна яма ?? TonyMath (обговорення) 20:48, 12 лютого 2013 (UTC)

Запрошення

--Krupski Oleg (обговорення) 17:06, 21 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Ariari.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ariari.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у проекті

--Helgi (обговорення) 11:44, 30 березня 2013 (UTC)

Домінік Зброжек

Вельмишановний пане! Кафедра геодезії не володіє авторськими правами на статтю про Д. Зброжека, а лише її автор. І ще одне, в такій малій статті Ви допустилися декількох суттєвих неточностей. Автор декількох наукових статтей про Д. Зброжека і користувач Adrbal 22:25 (CET), 30 березня 2013 року.

то чо ше досі в вікі нема фахової (наукової) статті від пана користувача Adrbal. як не як: пиши статті, а не базікай--Vovchyck (обговорення) 08:42, 31 березня 2013 (UTC)
Взагалі то Ви зовсім не ввічливі як для львів"янина : ображаєте незнайомих людей. Я принаймні на 40 років старший від Вас. Буду тепер знати, що серед молодих укрвікіпедистів є просто невиховані люди і хотів би, щоб керівництво укрвікі оцінило Вашу відповідь заслуженою нагородою. Користувач Adrbal 0:50 (CET), 1 квітня 2013 року.
ніяк не хтів, образити пана Adrbal. "пиши статті, а не базікай" це такий лозунг
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

. Я розумію, що вам неприємно, але мені так само не дуже сподобалось, що ви критикуєте те, що я зробив (написав), а ви як фахівець могли зробити (написати) ліпше, але чогось не зробили нічо. В кінці кінців вікіпедія вільна енциклопедія і працювати можна всім. це була моя спроба, невдала. добре. Пан Adrbal чи хто-небудь інший має право зробити ліпше. А так Ви використовуєте свій і мій час на нікому непотрібну дискусію - базікання. --Vovchyck (обговорення) 14:46, 1 квітня 2013 (UTC)

Розмова не йде про те, що Ви написали, чи просто зіпсували, статтю (і ще не виправили), а про те що Ви не спитали дозволу автора першоджерела, а когось другого, а тепер афішуєте тим, що маєте право! Ваш вислів в українській мові образливий, але сперечатися з Вами ми більше не будемо. Хай тепер про це думає керівництво укрвікі. Користувач Adrbal 0:20 (CET), 2 квітня 2013 року.

Шановний колего

Добрий день!

Я уважно слідкую за всіма сторінками укрВІКІ, що стосуються біологічної тематики. Ви створюєте багато цікавих статтей щодо різних організмів. І це чудово! Найбільше таланить «Зоології» – в цьому розділі працює найбільше активних авторів. Менше сторінок створюється в інших галузях біології. Інколи трапляються статіі з ботаніки та єволюції. Бувають сторінки з палеонтології. З іншими галузями зовсім погано.
Тривожний стан з проблемами екології, хоча давно уже існує проект «Екологія», але він досі був швидше мертвий, ніж живий. В інших розділах (крім англійського) теж кепсько. Всі нібито знають, що таке екологія, і навіть цікавляться пролемами екології, але, на жаль, пишуть до Вікіпедії дуже рідко.
Ми, небайдужі до укрВІКІ і проблем Екології, спробуємо, в міру наших сил, виправити цей стан. З цією метою реанімуємо Вікіпедія:Проект:Екологія.
Просимо активно приєднатися до цього проекту і залучити всіх Ваших колег і друзів. Пишіть про екологію тих тварин, рослин і інших організмів, якими Ви цікавитеся, та й про загальні питання екології теж. Кожний може внести значний внесок в «Екологічну термінологію», у крайньому разі використовуючі існуючі словники.

<<<Долучайтесь! >>> orestsero (обговорення) квітень 2013 (UTC)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 00:55, 14 травня 2013 (UTC)

Т'ялінг Купманс

Вітаю! Незрозуміло, чому в статті Т'ялінг Купманс у прізвищі і імені написано апостроф, коли має бути м'який знак, і чому немає подвоєного л, коли воно є в оригіналі (Tjalling). Це ж суперечить правопису. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:11, 6 червня 2013 (UTC)

як знаєте, що так правильно то змініть. Я написав як знайшов--Vovchyck (обговорення) 15:13, 6 червня 2013 (UTC)

Водяний різак

Вітаю. Перепрошую, що відкинув Ваші редагування — вийшов конфлікт редагувань, я якраз додавав картку, зображення, виправляв помилки. Взагалі то моя провина, що не поставив шаблон:Редагую — думав, що ніхто не почне за кілька хвилин мене виправляти. Мій варіант був повніший, до того ж картка, яку Ви взяли у англійців — з помилками. Рід монотипний, а вони втулили до картки кілька видів, що є просто синонімами видів інших родів. --Олег (обговорення) 09:51, 18 липня 2013 (UTC)

не беріть в голову, я оцінив ваш варіант --Vovchyck (обговорення) 11:31, 18 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:02, 24 липня 2013 (UTC)

Місяць Полтавщини

6 вересня розпочинається Місяць Полтавщини. Запрошую до участі. З повагою, --KuRaG (обговорення) 06:56, 4 вересня 2013 (UTC)

Ференц Богдан Васильович

Шановний Vovchyck, не редагуйте статтю, якщо є шаблон "Ця стаття в процесі редагування певний час."--Dghooo (обговорення) 10:31, 7 жовтня 2013 (UTC)

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vovchyck!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Nickispeaki (обговорення) 14:09, 12 грудня 2013 (UTC)

Краї Латвії

Прошу не робити поспішних редагувань. Ваші правки потім будуть внесені автоматично ботом у всіх статтях. Зараз ви вносите лише хаос. --Намѣсникъ (обговорення) 12:56, 30 квітня 2014 (UTC)

перепрошую, а хто так шаблони створює? Якщо робите таких покручів, то спочатку доробіть, а потім статті створюйте. Якщо ше робите то поставте позначку редагую. А тепер про мої правки: вони переклад того хаосу який хтось написав і навпаки впорядковують той бардак. --Vovchyck (обговорення) 13:00, 30 квітня 2014 (UTC)
а, так то Ваш бардак. Ще раз, спочатку зробіть нормальний шаблон, а потім статті пишіть. Там нема шаблону редагується. Нормальна реакція людини, що бачить бардак, за який ніхто не відповідає — поприбирати. --Vovchyck (обговорення) 13:04, 30 квітня 2014 (UTC)
Якщо мені буде потрібна ваша допомога при написанні статей і шаблонів, я до вас звернуся. А поки що, дозвольте обійтися без неї. Нормальна реакція — це «запитати» того, хто робить, а не сіяти хаос в роботі іншого. --Намѣсникъ (обговорення) 13:10, 30 квітня 2014 (UTC)
не згоден нормально поставити шаблон редагую чи пишу. Тому що Ви маєте позначати, що працюєте над статтею чи чим там ще. А я дивлюсь на статтю не бачу щоб нею займалися, купа російських слів, дві можливі реакції: на видалення чи поправити. Хаос вносить той хто не закічує свою роботу і не позначає, що він над цим працює, а не той хто бачить неподобство і його виправляє --Vovchyck (обговорення) 13:16, 30 квітня 2014 (UTC)
По-перше, я не знав про такий шаблон «редагую». По-друге, ваші «добрі наміри» і виправлення робочої (тимчасової і внутрішньої) мови шаблону враз зламали вигляд 42 статей написаних українською. Кому ви зробили краще? --Намѣсникъ (обговорення) 13:22, 30 квітня 2014 (UTC)
Повторю. То є на вашій відповідальності, що Ви a) не позначаєте, що працюєте над статтею b) створюєте статті за незакінченими шаблонами. --Vovchyck (обговорення) 13:25, 30 квітня 2014 (UTC)
Я це знаю і не тікаю від відподвідальності. Працюю над цим. Інакше я б не звертався до вас. Мені просто не зрозуміло як можна виправдовувати ваше «покращення» у шаблон, якщо воно поламало понад 40 статей? Тому прошу не робити необчливих кроків і поспішних висновків. Більше нічого. --Намѣсникъ (обговорення) 15:35, 30 квітня 2014 (UTC)
хіба я редагую, після звернення--Vovchyck (обговорення) 15:38, 30 квітня 2014 (UTC)
Ні. Дякую.--Намѣсникъ (обговорення) 15:58, 30 квітня 2014 (UTC)

Категорії одним рядком

Не робіть так, будь ласка, це не зручно для тих буде редагувати після вас. --Igor Yalovecky (обговорення) 13:52, 23 травня 2014 (UTC)

не згоден, але добре--Vovchyck (обговорення) 13:58, 23 травня 2014 (UTC)

Запрошення


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:15, 2 липня 2014 (UTC)

Суржик в Нотр-Даме

Дядя, не позорь Галычину: слово «їзда» происходит не от украинского «їздити», а от российского «езда». Этот полусуржик-полуварваризм сунули в словари в памятном 1933-м году, — вместе с «уборщиця» (вместо «прибиральниця»), «окурок» (вместо «недопалок»), «сугубо» (вместо «суто»), «карта» (вместо «мапа»), «качка» (вместо «хитавиця») и прочими самобытнейшими словесами с целью примитивизации. В результате, к примеру, в языке великороссов были и «утка» и «качка», а в украинском — одна-единственная «качка» (интеллегенция кривилась, но её приструнили, а рагуль и привык: «тіки шо» и «поки шо»... ) Деятельность тогдашних филологов даёт повод нынешним ымперцам вроде Онотоле тявкать о «примитивности украинского по сравнению с русским, от которого он, собственно, и происходит».

Я понимаю, что побуждало советских лексикографов писать те богомерзкие словари («артилеристы, Сталин дал приказ!»), я понимаю, что вдохновляет нынешних Вассерманов (кровавая гебня башляет щедро!), но решительно не возьму в толк — ты-то на кой чёрт собственный язык тиранишь?! (Ну правда же - был бы ещё хоть с нашего Мухосранска оболдуем затюканным, что ж поделать? Я бы не стал разоряться и спорить с кретином о красоте неведомого, но... живёшь в украинском Пьемонте, смотришь украинские телеканалы, учился в украинской школе — и защищаешь «реформы» русификаторов! Как?! КА-АК??!! Это же немыслимо, — ну у меня так точно в голове не укладывается!..)

В "доголодоморных" словарях фигурировали исключительно «їхання» (процесс езды), «їхавиця», «їхавичка» (время езды), «їздження», «їздіння» (оживлённое движение на дороге). Сколько синонимов! Поразительнейшая нюансировка значений, недоступная росс. языку! — Не-е, не потерпели, — затёрли, причесали под одну гребёнку: весь семантический цветник накрыла одна большая «їзда»!

Во избежание пусто-порожних срачей к вышеупомянутому «їханню» прилагалась ссылка на источник — ресурс «Словопедія», где даже имеется пример: «Дві години їхання». Удаление её со статьи вместе с самим «їханням» говорит о, как минимум, ознакомлении с ней и сознательном устранении неудобоваримых для костного ума слов: печально... Те же «їхавиця» и «їхавичка» есть в словаре Гринченко

...Если, конечно, ты и о Гринченко с его местом в укр. лексикографии не знаешь, то и о нём метать бисер не буду, а лишь пожелаю наваявшему свыше 10000 правок грамотею долгих лет плодотворного редактирования литературного языка, но главное — помнить мудрость предка: «тіки шо» и «поки шо»!

  • ігнор непідписаного, і не українського тексту, ми в Укрвікі--Vovchyck (обговорення) 21:12, 10 серпня 2014 (UTC)

Шаблон:Paleo-bird-stub

Чим Вам не сподобався шаблон:викопні-птахи і навіщо мавпувати назву та зображення з англвікі?--Стефанко1982 (обговорення) 18:32, 21 серпня 2014 (UTC)

просто правильно би мало бути шаблон:викопні-птахи-доробити чи шаблон:загомовка-викопні-птахи. Бо раптом хтось захоче зробити шаблон:викопні-птахи, де просто їх організовано перерахувати. ну і англ. назва коротша. в нас нема установленого приципу назв заготовок, а я вважаю має бути, тому шукаю структуру в англ. назвах. Але якшо в нас є такі правила, то я помилився--Vovchyck (обговорення) 08:18, 22 серпня 2014 (UTC)
На рахунок слова "-доробити" у назві шаблону, то я з Вами згідний. Я тут не догледів і помилився. Але погодьтеся, що тупо копіювати шаблони з англвікі чи рувікі теж не правильно. Я вважаю, що укрвікі має бути автентичною. Мені здається, що це питання треба винести на обговорення на сторінці проекту Біологія. Коли буду мати можливість, я ще детальніше вивчу правила побудови шаблонів і винесу на обговорення. Вікіпедія- колективний проект. Таке питання ми не маємо право виносити самостійно. Як товариство вирішить, так і буде. З повагою Стефанко1982.
ніц не маю проти--Vovchyck (обговорення) 11:51, 22 серпня 2014 (UTC)
Добре. Домовились. Бажаю Вам успіхів.

СВТ

Добридень! Я дуже-дуже вдячний за допомогу в поліпшенні щойно створеної статті. Та будь ласка, зачекайте трохи, аби у нас не виникало конфліктів при збережені редагувань. Дякую!--vityok (обговорення) 15:30, 10 жовтня 2014 (UTC)

Гіалокластит

Колего, нащо? Це ж перетворення коду статті на якусь потвору, яку неможливо буде нормально читати й редагувати. Дякую за бажання допомогти, але я все скасовую. Stas (обговорення) 23:00, 20 жовтня 2014 (UTC)

Саркофаг Александра

Вітаю! Вибачте, але не розумію чому Ви виправили [1] Zimina (обговорення) 23:50, 14 листопада 2014 (UTC)

Це трохи суб'єктивно, але я вважаю що Посилання це пряма калька. Лінк, ланка, посилання. Хоча, якщо ви наполягаєте, то можу повернути--Vovchyck (обговорення) 21:57, 14 листопада 2014 (UTC)

Поясніть?

Що воно таке оті — Ланки?? Просто поверніть туди старе Посилання. З повагою Jphwra (обговорення) 16:30, 12 грудня 2014 (UTC)

Лінк, посилання чи ЛАНКА?--Vovchyck (обговорення) 16:39, 12 грудня 2014 (UTC)
Це треба обговорити спільнотою, а не просто хтось один вирішив і вперед під танки. Згода? Jphwra (обговорення) 16:44, 12 грудня 2014 (UTC)
будь-ласка--Vovchyck (обговорення) 16:46, 12 грудня 2014 (UTC)
Подавайте на обговрення [2]. Jphwra (обговорення) 17:17, 12 грудня 2014 (UTC)

«Трапецієподібний м'яз»

Ніби посилання вже на місці. Перегляньте будь ласка. Якщо годиться - то чи можна зняти оту лейбу що "без джерел"? Бо стаття в роботі й уже потроху наповнюється. Kinedw (обговорення) 13:56, 30 грудня 2014 (UTC)

Звісно, я не адміністратор, і навіть не патрульний, просто побачив, що бракує джерел, от і поставив. Думаю нічого поганого не сталось би якби ви після доповнення джерел самотужки зняли той шаблон, Ви ж справді додали джерела --Vovchyck (обговорення) 14:50, 30 грудня 2014 (UTC)

Джон Кольер письменник

Дякую за посилання, особливо вдячний за шаблон, але все ж вважаю більш доцільною назву Джон Кольер письменник, оскільки існує ще й Джон Кольер художник

тоді треба в дужках--Vovchyck (обговорення) 15:48, 23 січня 2015 (UTC)
а і ще, ви впевнені, що має бути КольЕр, а не КольЄр? --Vovchyck (обговорення) 15:53, 23 січня 2015 (UTC)

Згоден. Дякую за допомогу. --Козарик Віктор (обговорення) 15:55, 23 січня 2015 (UTC)

Бродівські каземати

Чувак, про Бродівські каземати - я ж поставив шаблон, що пишу..Це в рамках "Вікі любить пам'ятки". Для чого редагуєш..? — Це написав, але не підписав користувач Остап-Юліан Атерваль (Захарко) (обговореннявнесок).

Ми з тобою, не срали разом в кукурузі, шо ти мені ту чувакаєш. шоб було видно, шо ти пишеш постав шаблон
{{пишу}}
НА СТОРІНКУ, а не на сторінку обговорення. І ще, підписуй свої повідомлення--Vovchyck (обговорення) 21:12, 9 березня 2015 (UTC)
привіт. даруйте, що втручаюся. користувач — новачок. Ви ж незрівнянно довше у Вікіпедії, отже могли б глянути на сторінку обговорення й підказати як саме підписувати репліки. це досить часто трапляється спочатку: ред.№ 3927937. звісно, звертання «чувак» не можна вважати аж надто чемним. але й Ваша реакція трохи перебільшено різка. гляньте його внесок — він мало з ким спілкувався на сторінках обговорень, ще просто не навчився того, що нам уже видається за норму… --アンタナナ 00:32, 10 березня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:34, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Тиждень народів Росії

Доброго дня! Якщо я правильно пам’ятаю, Ви немало писали на цю тему. Будь ласка, погляньте на сторінку проекту - можливо, у Вас буде натхнення що-небудь написати в рамках тематичного тижня.

--Тутовий (обговорення) 22:15, 22 червня 2015 (UTC)

Статтю Житія святих в одному томі номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Житія святих в одному томі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2015. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 19:33, 12 липня 2015 (UTC)

Статтю Дорофеєв Дмитро Олександрович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Дорофеєв Дмитро Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Олег (обговорення) 14:07, 10 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування

До @Vovchyck:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 12:59, 12 вересня 2015 (UTC)

Веселковий опціон

Вітаю. Ви перейменували статтю, яку я створив. Назва - переклад з англійської. Поясніть, будь ласка, чому Ви вважаєте Ваш варіант перекладу більш вдалим за оригінальний? Дякую. -- Hypers (обговорення), 9 жовтня 2015 (UTC)

все дуже просто, подивився в словник і перейменував :)--Vovchyck (обговорення) 18:59, 9 жовтня 2015 (UTC)
Що за словник? Там є саме такий "опціон"? Поділитеся лінком? -- Hypers в) 12:12, 12 жовтня 2015 (UTC)
нема, але переклад rainbow як прикметник райдужний в українській мові означає за тлумачним словником щось пов'язане з кольором і щось різнокольорове. А опціон так названий через вигляд функції винагороди (payoff function), яка за формою нагадує веселку (райдуга хоч і присутня в тлумачному словнику, фонетично костурбате і перші згадки в словниках створених за радяньських часів, тому підозрюю насаджене слово). Звісно можна було б посперечатись, що в слові райдуга є дуга, проте так воно не стає менше насадженим і не змінює свого прикметникового значення. --Vovchyck (обговорення) 08:52, 14 жовтня 2015 (UTC)
Вибачте, але ми не в асоціації з Вами граємо. Слова "веселка" і "райдуга" повні синоніми. Розумієте, у всіх сенсах. І форм і кольорів. Фонетична кострубатість - то Ваше суб'єктивне сприйняття. Це точно не аргумент перейменовувати чужу статтю. Як будете створювати свою - називайте, як хочете (в межах правил). Ви, напевно, не тими словниками користуєтесь. Чи може Панас Мирний, Олександр Олесь та багато інших користувалися совітськими словниками? І як їм ніхто про фонетичну кострубатість не підказав? Я вважаю, що Ваших підозр, асоціацій та суб'єктивних відчуттів недостатньо, щоб перейменовувати цю статтю. Іншаке буде хаос - всі почнуть набігами перейменовувати всі підряд статті, бо щось там фонетичне та радянське ввижається. От тут, наприклад, хтось візьме і поверне стару назву, бо в нього "веселка" асоціюється з веселощами, а не з дугою. Тому прошу Вас повернути оригінальну назву статті. Як компроміс пропоную Вам Ваш варіант перекладу навести у визначенні в дужках.-- Hypers в) 11:10, 21 жовтня 2015 (UTC)