Шаблон:Феміністична філософія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону

Шаблон конкретизує теорію фемінізму (тоді як {{Фемінізм}} охоплює і практику жіночого руху). Доцільний у статтях, що стосуються концептів, праць, теорій, теоретикинь та діячок фемінізму та розділів феміністичної науки.

Застосування

Контроль повноти включення шаблону

Тематично пов'язані шаблони

  • {{Фемінізм}} — більш загальний шаблон, містить інформацію про історію, становище в різних країнах, проблеми феміністичного руху та інструменти з подолання нерівності статей. Доцільно ставити, коли стаття прямо не стосується теорії фемінізму, але до самої боротьби за рівноправ'я, гендерної рівності, нерівності чи становища жінок стосунок має.
  • {{Жінки в суспільстві}} — містить інформацію про становище та здобуток жінок у різних галузях влади, науки, мистецтва, спорту, місце в релігійних течіях та положення в різних країнах, образ в культурі. Доцільний у списках та оглядових статтях про жінок, а також у статтях про суттєвий вклад жінок у певну область.
  • {{Сексизм}} — розкриває всі форми дискримінації за статтю (переважно стосуються жінок), що в основному не мають статусу насильства, їх причини, наслідки, пов'язані феномени та інструменти подолання.
  • {{Насильство проти жінок}} — містить інформацію про форми дискримінації жінок, що мають статус насильства чи є жорстокими, негуманними, шкідливими. Включає фізичне, сексуальне насильство, знущання та примус, пов'язані феномени та інструменти для протидії насильству над жінками.
  • {{Користувачі за фемінізм}} — для демонстрації феміністичної політичної позиції.
  • {{Користувач проти сексизму}} — для заклику до рівноправ'я та коректного відношення незалежно від статі та гендеру, зокрема, у Вікіпедії.
  • {{Інтерес:Фемінізм}} — для виразу зацікавленості тематикою жіночих прав та внеску.