Cyberpunk 2077

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Cyberpunk 2077
Cyberpunk2077logo.png
логотип гри
Загальне
Розробник Польща CD Projekt RED
Видавець Польща CD Projekt
Європейський Союз Bandai Namco Entertainment[1]
СШАWarner Bros. Interactive Entertainment[2]
Жанр(и) Action RPG
Платформа Xbox One
Microsoft Windows
PlayStation 4
Мова англійська
Творці
Продюсер Річард Борзимовський
Керівник(и) Адам Бадовський
Сценарист(и) Станіслав Свенціцький
Ігродизайнер(и) Конрад Томашкевич
Композитор(и) Марцін Пшибилович[3]
Технічне
Дата анонсу 30 травня 2012
Дата випуску 16 квітня 2020
Локалізатор CD Projekt RED
Рушій REDengine 4
Режим гри Однокористувацький
Носій оптичний диск, цифрова дистрибуція, Epic Games Store[d], Steam і Good Old Games
Керування геймпад, клавіатура та миша
Офіційний сайт

«Cyberpunk 2077» (укр. «Кіберпанк 2077») — відеогра в жанрі action RPG в стилі кіберпанк, що розробляється польською студією CD Projekt RED на ігровому рушії REDengine 4 для Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One. CDPR відкрили новий підрозділ у Вроцлаві та співпрацювали з Digital Scapes під час розробки гри. Персонал перевищує кількість, яка працювала над The Witcher 3: Wild Hunt. Вперше гру було анонсовано 30 травня 2012 року. 11 червня 2018 року на виставці E3 був представлений перший трейлер. Гра являється адаптацією настільної гри Cyberpunk 2020, події якої відбуваються на п'ятдесят сім років пізніше в Найт-Сіті, Каліфорнія, відкритому світі з шістьма різними регіонами. Гравці беруть на себе роль найманця V, при бажанні можна буде змінювати зовнішність і стать персонажа. В грі присутні 3 класа персонажа - NetRunner, Techie і Solo. V має арсенал далекобійної зброї і варіанти для рукопашного бою, кожен з яких може бути змінений.

Сетинг[ред. | ред. код]

Найт-сіті це американський мегаполіс у вільному штаті Каліфорнія, контрольований корпораціями і не підкорений законам як країни, так і штату. У ньому розвиваються конфлікти від розгулу бандитських війн і їх суб'єктів-власників, що борються за панування. Місто залежне від робототехніки для повсякденних аспектів, таких як збір відходів, технічне обслуговування та громадський транспорт. Його візуальна ідентичність походить від чотирьох епох, які він зазнав-строгий ентропізм, барвистий кітч, імпозантний неомілітаризм і розкішний неокитч. Інтернет управляється корпораціями і армією. Бездомність збільшується, але кібернетична модифікація також доступна для бідних, породжуючи косметичну залежність і подальше насильство. Цими загрозами займається збройна сила, відома як Psycho Squad. Травматологічна бригада може бути використана для швидкого надання медичних послуг. Через постійну загрозу заподіяння фізичної шкоди всім громадянам дозволяється володіти і відкрито носити вогнепальну зброю в громадських місцях.

Випуск[ред. | ред. код]

Nuvola apps kaboodle.svg Зовнішні відеофайли
Nuvola apps kaboodle.svg Тизер-трейлер на сайті YouTube
Nuvola apps kaboodle.svg Трейлер (E3 2018) на сайті YouTube
Nuvola apps kaboodle.svg Ігролад на сайті YouTube
Nuvola apps kaboodle.svg Кінематографічний трейлер на сайті YouTube

Гра «Cyberpunk 2077» була анонсована у травні 2012 року. У січні 2013 року був випущений тизер-трейлер, який досяг 12 мільйонів переглядів до червня 2018 року. У тому ж році було підтверджено, що гра вийде на Microsoft Windows, а вихід на PlayStation 4 і Xbox One був анонсований на E3 2018, де вони показали другий трейлер і медіа-ексклюзивну демонстрацію ігроладу, випущену для публіки у серпні того року, після її появи на Gamescom. На E3 2019 третій трейлер показав дату випуску 16 квітня 2020 року. Після цього, гра отримала більше передзамовлень, ніж «The Witcher 3: Wild Hunt». Друга демонстрація ігроладу була продемонстрована учасникам E3, а 15-хвилинна версія з'явилася в інтернеті наприкінці серпня, після того, й тоді був анонсований вихід гри на Google Stadia.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]