Обговорення користувачки:Nastjaa23

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Nastjaa23!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:30, 3 лютого 2016 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Андреас Штайнгьофель[ред. код]

З чого Ви вирішили, що Андреас Штайнгьофель "письменник-фантаст"??--Єфремова Настя (обговорення) 16:45, 29 лютого 2016 (UTC)

Єфремова Настя доброго дня! Він є письменником-фантастом, адже писав серед іншого - фентезі та НФ:

Ось категоризація в англвікі https://en.wikipedia.org/wiki/Andreas_Steinh%C3%B6fel en:Category:German fantasy writers

http://www.piper-fantasy.de/taxonomy/term/6968/all
https://de.wikipedia.org/wiki/Contemporary_Fantasy
http://www.fictionfantasy.de/andreas-steinhoefel
http://www.sf-radio.net/buchecke/fantasy/isbn3-4922-6559-6.html
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/anders-von-andreas-steinhoefel-fantasy-roman/400979878-76-2862

.--Yasnodark (обговорення) 16:52, 29 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:52, 7 березня 2016 (UTC)

Їсти, молитися, кохати[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Їсти,_молитися,_кохати Не можу зрозуміти, звідки в шаблоні "Літературний твір" з'являються дані про ISBN іноземного видання та посилання на сайт. Я їх не додаю. І вони тут зайві, бо стосуються англомовного видання. Допоможіть, будь ласка, де це можна виправити Також проблема: не можу додавати в цей шаблон дані про видавництво, автора обкладинки тощо.--Єфремова Настя (обговорення) 21:48, 15 квітня 2016 (UTC)

Вітаю! Можливо краще спробувати інший шаблон {{Видання}}. Виглядає на прикладі ось так. --AnatolyPm (обговорення) 14:35, 24 квітня 2016 (UTC)
Дуже дякую! Те, що треба.--Єфремова Настя (обговорення) 15:01, 24 квітня 2016 (UTC)
{{Видання 
| назва       = 
| назва_оригіналу  = <!-- якщо оригінал виданий на іншій мові -->
| переклад      = <!-- перекладачі -->
| фото        = Example.jpg
| ширина       = 250px
| підпис       = Обкладинка 25-го видання  
| автор       = 
| ілюстрації     = <!-- автор-ілюстратор -->
| дизайн_обкладинки = <!-- автор обкладинки -->
| країна       = <!-- країна оригінального видання -->
| мова        = <!-- оригінальна мова видання -->
| серія       = <!-- назва серії, якщо є -->
| тема        = 
| жанр        = 
| місце       = <!-- місце (місто) видання -->
| видавництво    = 
| дата_публікації  = <!-- дата публікації оригінального видання -->
| публікація_українською_мовою =
| media_type     = <!-- на папері/онлайн -->
| сторінки      = <!-- бажано для першого видання -->
| isbn        = 
| попереднє_видання = 
| наступне_видання  = 
| тираж       = 25000
}}

Роб Скоттон[ред. код]

Для новачка, можливо, на перший погляд дещо може здаватися незрозумілим у розмітці і правилах оформлення, однак спробую пояснити. Я повернув до статті вилучений вами шаблон {{DEFAULTSORT}}. Він потрібен для того, щоб у категорії (наприклад, Англійські художники) цього художника можна було б знайти за літерою «С» (тобто за прізвищем), а не за «Р». У подальшому не забувайте його проставляти перед категоріями внизу статті.

Також я повернув категорію Художники-ілюстратори Великобританії, замість неіснуючої категорії Категорія:Британські люстратори (він ж ілюстратор, а не люстратор, вірно?). Також об'єднав Категорія:Дитячі книги і Категорія:Англійські письменники в одну більш конкретну Категорія:Англійські дитячі письменники (як нам вказує ВП:КАТ). --AnatolyPm (обговорення) 18:20, 24 квітня 2016 (UTC)

Дякую за пояснення. Шаблон прибрала випадково, оскільки тоді вносила інші редагування. А з "люстраторами" вийшла така дивна одруківка.
Щодо категорій намагалася розібратися, але так і не зрозуміла до кінця принцип їх використання. З основної категорії треба вибирати якомога детальнішу підкатегорію, що підходить до статті, і її проставляти? І чи існує система пошуку категорій? Ще раз дякую.--Єфремова Настя (обговорення) 19:25, 24 квітня 2016 (UTC)
Нема за що. Так, правильно, статтю не слід відносити до категорії і, одночасно, до підкатегорії цієї категорії, якщо є більш конкретна. Але і не варто зловжити надмірною кількістю категорій. Знайти категорії можете через пошук. Тут нічого складного: якщо це персоналія — день народження, рік народження, місце народження (Уродженці Осаки), діяльність (Японський архітектори і Дизайнери меблів; категорія поки містить мало статей про японських дизайнерів меблів, аби виділити її у більш конкретну Японські дизайнери меблів), лауреат значимої премії (Прітцкерівські лауреати — як правило, про яку вже існує стаття; категорії про малозначимі премії і нагороди створювати не варто), нагорода, орден (Кавалери Ордена мистецтв та літератури якщо є). Також можна додати категорії: дата смерті, місце смерті, від чого помер (якщо відомо, наприклад Померли від діабету), випускник навчального закладу (у цьому випадку, Випускники Осацького університету мистецтв) та ін.
Якщо виникатимуть питання, звертайтесь. Можете одразу писати на сторінках обговорення користувачів (у кожного є своя сторінка обговорення). Також у вас є чернетка, яку ви можете створити і там починати статті, а потім, коли вони готові, переносити в основний простір. --AnatolyPm (обговорення) 06:19, 25 квітня 2016 (UTC)

Статтю Ірина Савка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ірина Савка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 жовтня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 15:56, 4 жовтня 2016 (UTC)

Статтю Оксана Була номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Оксана Була, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:36, 10 жовтня 2016 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Nastjaa23. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Nickispeaki (обговорення) 15:34, 17 березня 2018 (UTC)

Якщо будуть запитання - дайте знати мені на Сторінку Обговорення (СО). З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 15:35, 17 березня 2018 (UTC)

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
 3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.