Ласкаво просимо до проєкту «Військова техніка», який опікується статтями на відповідну тематику, що охоплює зброю, бронетехніку, військову авіацію та військові кораблі. Завітайте також до сусіднього проєкту «Військова історія».
Для того, щоби взяти участь у проєкті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). І на сторінках обговорень ставте свій автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), також - і в вікні редагування. Якщо виникли запитання про проєкт, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка.
Andriy911 18:54, 19 листопада 2010 року (UTC) (переважно бронетехніка)
ГМ-94/ЛПО-97 ручний гранатомет, був на озброєнні російського спецназу під час захоплення Криму[1].
Торн (РЕБ), Таран (РЕБ) — системи радіорозвідки, помічені на окупованому сході України; Таран не РЕБ, а комплекс радіо і радіотехнічної розвідки Р-381Т «Таран», соррі
Барак (ЗРК) (en:Barak 8) — спільна розробка Індії та Ізраїлю, ЗРК, здатний вражати широкий діапазон повітряних цілей (від БПЛА та крилатих ракет до літаків)
ASCOD — спільна Австрійсько-Іспанська розробка, сімейство броньованих бойових машин (існує модифікація — легкий танк зі 105 мм гарматою). Відома як Pizarro в Іспанїі та Ulan в Австрії.
{{cite book
| title = Raising Red Flags: An Examination of Arms & Munitions in the Ongoing Conflict in Ukraine
| url = http://www.armamentresearch.com/ares-research-report-no-3-raising-red-flags-an-examination-of-arms-munitions-in-the-ongoing-conflict-in-ukraine-2014/
| year = 2014
| publisher = Armament Research Services
| series = Research Report
| volume = 3
| author = Jonathan Ferguson, N. R. Jenzen-Jones }}
оскільки вона містить досить вичерпний перелік озброєнь, використаних в «Зоні АТО» станом на початок осені 2014 року.