Обговорення користувача:Mr.Ilia T

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Mr.Ilia T!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:55, 2 січня 2017 (UTC)

Сетцу (лінкор)[ред. код]

Вітаю! Уточніть, будь ласка, довжину лінкору, де вказані параметри, бо у Вас там вказано 7162,5 (!) метра. -- Анатолій Мітюшин (обговорення) 21:23, 6 березня 2017 (UTC)

Анатолій Мітюшин Дякую за зауваження, помилку виправлено. Mr.Ilia T (обговорення) 10:31, 7 березня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Mr.Ilia T вітаю! Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:28, 23 липня 2017 (UTC)


Mr.Ilia T вітаю ще раз! Бачу, що фактично ви вже розпочали участь Неолімпіаді. Запрошую зареєструватися офіційно у табличці учасників.--Yasnodark (обговорення) 11:46, 24 липня 2017 (UTC)

Шаблон:Всесвітні ігри[ред. код]

То вже оформіть цей шаблон в іграх 1981 та 2017 (я тут взагалі використав шаблон з Олімпіади). І чесно кажучи Ваш шаблон виходить дублем Олімпійського, бо вони схожі за оформленням. Тобто або використовуйте або ставте взагалі на вилучення як дублера існуючого. --Jphwra (обговорення) 06:46, 24 липня 2017 (UTC)

Шаблон на ШВ поставив. Переробляти не бачу сенсу, поставлю з Олімпійських ігор. --Mr.Ilia T (обговорення) 07:32, 24 липня 2017 (UTC)
Ще одне. Не забувайте про інтервікі, а то я дві Ваші статті вже прив'язував до інтревік за 1981 та 1985. --Jphwra (обговорення) 08:03, 24 липня 2017 (UTC)
Дякую, постараюсь не забувати про інтервікі. --Mr.Ilia T (обговорення) 08:19, 24 липня 2017 (UTC)

Вилучення шаблону[ред. код]

Зараз на цей шаблон є посилання (Шаблон:Всесвітні ігри), тому його не можна вилучати. Перенаправити теж не можна, оскільки {{Картка:Олімпійські ігри}} має інші аргументи. Будь-ласка, переробіть статті на «олімпійський», тоді цей можна буде вилучити. --ReAlв.о. 18:07, 28 липня 2017 (UTC)

Навігаційний шаблон відокремив, тому проблем з вилученням цього Шаблон:Всесвітні ігри я думаю не повинно бути.--Mr.Ilia T (обговорення) 06:04, 29 липня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Я закрив Вашу заявку (вона вже у архіві). Будь-ласка, поставте {{db-author}} на файли, які підпадають під зауваження Alex Khimich, щоб звернути на них увагу адміністраторів, бо файли з порушеннями слід вилучити. --ReAlв.о. 19:46, 6 серпня 2017 (UTC)

Доброго дня, ліцензію на файли поставив і думаю проблем з ними не буде, тому шаблон не ставив --Mr.Ilia T (обговорення) 05:22, 7 серпня 2017 (UTC)

Королівство Імерина[ред. код]

Доброго дня, пане Mr.Ilia T. У мене вийшла дуже кумедна ситуація: я почав писати статтю про королівство Імерина у себе на чернетці (як частина серії статей з доколоніальної історії Мадагаскара), але на певний час відволікся на допомогу пану Estabiano з його статтями про Клондайк, які він номінував на статус добрих. Сьогодні ж, коли я нарешті отримав час дописати свою статтю, то побачив, що вона вже створена!). Справа в тому, що ця стаття (Ви можете переконатись самі) опрацьована з джерелами і я, чесно кажучи, мав сподівання працювати над нею для досягнення статусу доброї. Чесно, я не знаю, що робити у цьому конкретному випадку. Можливо, у Вашу статтю, з Вашої згоди, звичайно, можемо перенести окремо історію королівство Імерина, виправити інтервікі (це я можу взяти на себе). Можемо звернутись до адміністратора по допомогу (знову ж таки, якщо Ви згодні). Що Ви скажете? З повагою та надією, --SW (обговорення) 07:50, 7 серпня 2017 (UTC)

Доброго дня @Shwagro25:, так треба щось вирішувати. Ваша стаття має значно більше інформації і краще оформлена, але якщо перенести окремі розділи, то мені здається, що доведеться багато матеріалу переписувати в обох статтях, оскільки в мене лише загальна інформація про королівство, і все ж таки, на мою думку, це може стати вирішенням цієї казусної ситуації. А можна і справді звернутися за допомогою до адміністраторів --Mr.Ilia T (обговорення) 08:21, 7 серпня 2017 (UTC)
Звернувся по допомогу до адміністратора, пана @YarikUkraine: (щоб ми з Вами не наломали дров в перенесенні інформації з однієї статті в іншу). З повагою, --SW (обговорення) 10:58, 7 серпня 2017 (UTC)
Добре, сподіваюся, що пан адміністратор допоможе у цій ситуації. --Mr.Ilia T (обговорення) 12:17, 7 серпня 2017 (UTC)
Це називається Вікіпедія:Об'єднання статей. Як на мене — тут найліпший (з точки зору текстів, історій редагувань, ...) шлях такий: ви у чернетці Користувач:Shwagro25/Чернетка зводите тексти, робите об'єднаний текст. Статтю Королівство Імерина чіпати не треба. По завершенні роботи я чи інший адміністратор робить такі дії:
 1. Вилучення статті
 2. Перейменування чернетки у статтю
 3. Відновлення вилучених пунктом 1 редагувань.
Оскільки вилучені редагування мають старіші дату-час, ніж доповнена-перейменована чернетка, текст не зміниться, лише об'єднаються історії редагувань. --ReAlв.о. 15:17, 7 серпня 2017 (UTC)
Тобто, якщо я Вас правильно зрозумів, пане @ReAl:, я можу далі працювати над статтею в чернетці, а потім, коли робота буде виконана, звернутись до Вас? З приводу об'єднання статей: у статті пана Mr.Ilia T дані узагальнені. Розділ Історія в моїй чернетці містить більш деталізовану інформацію, тому я не впевнений, чи об'єднання буде раціональним у цьому випадку. З повагою, --SW (обговорення) 18:12, 7 серпня 2017 (UTC)
У будь-якому разі одна тема — одна стаття (за виключенням випадків, коли підтема така велика, що може бути окремою статтею). Ви описуєте одну й ту ж державу в один і той же період, томі стаття має бути одна (це на сайті рефератів може бути два різних реферати на одну тему, в енциклопедіях так не буває). Отже, слід все варте уваги (наприклад, у Вас нема нічого про обмін визнаннями протекторатів 1890 року) перенести в одну статтю і потім адміністраторам об'єднати історії, як написано у «Об'єднання статей». --ReAlв.о. 18:22, 7 серпня 2017 (UTC)
Так, більше всього, доведеться у Вашу чернетку, пане @Shwagro25:, дописати деякі дрібні деталі з моєї статті, і адміністратор виконає дії вказані вище. Це, напевно, краще, що можна зробити зараз для статті. --Mr.Ilia T (обговорення) 18:48, 7 серпня 2017 (UTC)
Я абсолютно не маю нічого проти. Тоді, після того, як я остаточно допишу статтю (це відбудеться завтра-післязавтра), я звернусь до пана ReAl для об'єднання статей. З повагою, --SW (обговорення) 19:03, 7 серпня 2017 (UTC)

Друга франко-малагасійська війна[ред. код]

Доброго дня. Я хочу Вас попередити, що починаю писати статтю про другу франко-малагасійську війну…просто, на всякий випадок, щоб не було більше у нас з Вами таких кумедних випадків). p.s. Ви не хочете прийняти участь в обговоренні номінації Королівство Імерина на добру? А там, можливо, Вас ще які-небудь статті зацікавлять. Буду радий Вашій активності в проекті добрих і вибраних статей. З повагою, --SW (обговорення) 14:25, 11 серпня 2017 (UTC)

Доброго дня, дякую за попередження, але можете писати статті про історію Мадагаскару спокійно), поки що не має бажання писати статті на цю тему. У обговоренні залюбки прийму участь. --Mr.Ilia T (обговорення) 14:47, 11 серпня 2017 (UTC)

Літня Універсіада 2005[ред. код]

Я оформив там вебсайт в карті. Переоформіть це в інших своїх статтях. --Jphwra (обговорення) 10:06, 13 серпня 2017 (UTC)

Дякую, переоформлю. --Mr.Ilia T (обговорення) 10:12, 13 серпня 2017 (UTC)
Там краще використати це: http://www.fisu.net/, замість Вашого, бо видає помилку відсутності такої сторінки. --Jphwra (обговорення) 11:08, 13 серпня 2017 (UTC)
А й справді помилка, знову дякую і знову перероблю. --Mr.Ilia T (обговорення) 11:16, 13 серпня 2017 (UTC)
Я вже сам переробив. --Jphwra (обговорення) 11:19, 13 серпня 2017 (UTC)
Гаразд. --Mr.Ilia T (обговорення) 11:28, 13 серпня 2017 (UTC)
Mr.Ilia T доброго дня! Прошу вас залишити ваш голос та коментарі на цій сторінці цій. Ухвалення прозорих та розгорнутих критеріїв допоможе запобігти вилученню статей про потенційно значимих осіб спорту, а це стимулюватиме написання нових статей.--Yasnodark (обговорення) 14:50, 15 липня 2018 (UTC)
Mr.Ilia T доброго дня! Прошу вас залишити ваш голос та коментарі на цій сторінці. Ухвалення прозорих та розгорнутих критеріїв допоможе запобігти вилученню статей про потенційно значимих осіб спорту, а це стимулюватиме написання нових статей.--Yasnodark (обговорення) 14:51, 15 липня 2018 (UTC)

Веломісяць у Вікіпедії![ред. код]

Вітаю, дорогий велосипедисте! Радий повідомити, що з 22 серпня по 22 вересня в нас проходитиме Веломісяць. Закликаю долучитись до конкурсу з наповнення статтями на велотематику української Вікіпедії і здобути цінні призи, перемігши в ньому!
З повагою, голова оргкому Звірі 11:22, 19 серпня 2017 (UTC)

Привітання[ред. код]

Доброго дня Mr.Ilia T! Хочу привітати вас з прийдешніми Днем Прапора та Днем Незалежності і хай буде з нами сила!--Yasnodark (обговорення) 14:51, 20 серпня 2017 (UTC)

Доброго дня, пане @Yasnodark:, дякую. Вас і всю Україну також вітаю зі святами. --Mr.Ilia T (обговорення) 15:04, 22 серпня 2017 (UTC)


Mr.Ilia T Навзаєм! вітаю ще раз, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:21, 29 серпня 2017 (UTC)

Вітаю, пане @Yasnodark:. Дякую за запрошення, але змушений відмовитися від участі в місячнику. Не моя тема. --Mr.Ilia T (обговорення) 13:37, 29 серпня 2017 (UTC)

Дікембе Мутомбо[ред. код]

Вітаю! Не хочете доповнити цю заготовку, яку ви зберегли? В інших вікі набагато повніші статті про цього баскетболіста. Можете перекласти з англійської або хоча б з російської, якщо проблеми з іншими мовами - Inflicted Voodoo (обговорення) 19:52, 4 вересня 2017 (UTC)

Доброго дня, пане @Inflicted Voodoo:. Так зараз займуся цією справою. --Mr.Ilia T (обговорення) 11:26, 5 вересня 2017 (UTC)
Супер, дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 11:28, 5 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно розпочався 20 вересня, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark

Mr.Ilia T Також прошу вас також висловитися щодо банера для проекту на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 21 вересня 2017 (UTC)

7000[ред. код]

Football Incubator 7000.png Цей користувач долучився до заливки сьомої тисячі статей з футбольного інкубатора

Доброго вечора, пане Mr.Ilia T! Дозвольте привітати Вас з черговою віхою проекту Футбольний інкубатор та подякавати за Ваш внесок у її досягнення традиційним сімволічним юзербоксом. Дуже радий, що проект знаходить нових активних учасників. 7 тисяч наче й немало, але іноді здається, що тих червоних посилань не меншає, тож буду радий й надалі бачити Вас серед учасників проекту. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:21, 30 жовтня 2017 (UTC)

Доброго вечора, пане @Thevolodymyr:, дякую за привітання, сподіваюся, що вся наша спільнота створить ще не мало статей у межах цього проекту. --Mr.Ilia T (обговорення) 20:57, 30 жовтня 2017 (UTC)

Статті на швидке вилучення[ред. код]

Вітаю. Я вам дуже вдячна що ви постійно продивляєтеся нові сторінки і подаєте ті з них, які не відповідають правилам Вікіпедії, на швидке вилучення. Але якщо вам не важко, будь ласка, додавайте також повідомлення про те, що не так зі сторінкою, авторові статті, наприклад Шаблон:Db-nn містить повідомлення Шаблон:Незначимо і дає автору знати про те, що саме не так з його статтею. (також при постійному прибиранні шаблону можна поскаржитися на запитах ВП:ЗА) Дякую --Helixitta (ut) 14:31, 1 листопада 2017 (UTC)

Доброго вечора, пані @Helixitta:, про повідомлення постараюсь не забувати. --Mr.Ilia T (обговорення) 15:06, 1 листопада 2017 (UTC)
спасибі Face-glasses.svg--Helixitta (ut) 16:23, 1 листопада 2017 (UTC)
Пані @Helixitta:, а як у цій ситуації діяти з анонімом? --Mr.Ilia T (обговорення) 18:51, 7 листопада 2017 (UTC)
Добрий вечір. На жаль, ніяк. Анонімів сенсу повідомляти немає, це можуть бути тимчасові люди, сьогодні з цим IP, завтра з іншим чи взагалі не повернутися сюди. Ідея сповіщень — коли користувачі вже зареєструвалися і, відповідно, щось від Вікіпедії хочуть, тому гарно їм повідомляти що вони роблять не так з самого початку. Ідеально це робити м'яко, хаха, але в мене це здається не дуже виходить. А от аноніми можуть мати лише зовсім тимчасовий внесок. Іноді користувач створює статтю як IP, а потім реєструється і першим редагуванням щось туди додає, тому можна його сповістити. А так вона просто вилучається, тут вже нічого не поробиш. --Helixitta (ut) 21:28, 7 листопада 2017 (UTC)
@Helixitta:, дякую за роз'яснення. --Mr.Ilia T (обговорення) 12:04, 8 листопада 2017 (UTC)

Вейн Макснер[ред. код]

Доброго дня. Створення невеликої сторінки за допомогою «Хокейного інкубатора» (а також футбольного і баскетбольного) складається з двох етапів:

 1. Thevolodymyr, за допомогою бота, робить заготовку статті — всю основну роботу.
 2. Інший користувач заливає сторінку в основний простір Вікіпедії, робить доповнення і виправляє помилки.

Зараз відсутнє речення про кількість ігор в НХЛ, тобто значимість під сумнівом. Якщо ви подаєте сторінки на вилучення, то це маєте знати. Ну це ж елементарно, з іншої сторінки взяли речення і змінили лише значення.

Також — відсутність посилання на джерела інформації. Якщо у бота не вийшло це зробити — повинні робити ви. Плюс, за час від створення англійської версії, з'явилися інші сайти. Не зайве буде і їх додати.

Вейн Макснер здобував трофей Реда Тілсона. Написання 3-5 коротеньких речень займе від сили 10 хвилин і буде видно ваш внесок у створення сторінки.

Квартальнов Дмитро В'ячеславович — в тексті і таблиці зазначено, що грав у двох збірних, у шаблоні — в одній. Більш за все, не перевіряли після бота. Дякую. --Roman333 (обговорення) 12:34, 3 листопада 2017 (UTC)

P.S. Сайт про гравців збірної СРСР. --Roman333 (обговорення) 12:38, 3 листопада 2017 (UTC)
Вітаю, пане @Roman333:, дякую за зауваження — виправлю. Посилання банально забув поставити, про трофей допишу. З повагою, --Mr.Ilia T (обговорення) 13:36, 3 листопада 2017 (UTC).

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІIІ ступеня
Нагороджується Mr.Ilia T за участь у Місяці Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 13,1 бала, причому всі – за створення нових статей.

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 19:36, 6 листопада 2017 (UTC)

Олесь Діброва, Дякую! --Mr.Ilia T (обговорення) 20:19, 6 листопада 2017 (UTC)

Медові Брати[ред. код]

Доброго дня! я вчора створив сторінку Медові Брати, але її було вилучено, прошу повідомити, в чому її невідповідність, і що потрібно зробити, щоб вона все-таки могла бути створена. Щиро дякую!

Вітаю пане @Dmytro Kushnir:, якщо Ви про сторінку Miellésime, то вона була написана іноземною мовою, що в українській Вікіпедії не допускається. По самій сторінці Медові Брати я, якщо чесно, не пам'ятаю, що в ній було тому зверніться до користувача yakudza, і поставте її на обговорення описавши саме чому ця стаття є значимою для Вікіпедії. З повагою, --Mr.Ilia T (обговорення) 15:32, 9 листопада 2017 (UTC)

Дякую за відповідь! Щодо Miellisime я зрозумів, так, я про Медові Брати. Звернуся до Yakudza.

Гравці НХЛ[ред. код]

Я там переоформив трохи Ваші статті. Гадаю Ви інші зробите саме так і підкорегуєте решту. --Jphwra (обговорення) 19:16, 11 листопада 2017 (UTC)

Так, звичайно. --Mr.Ilia T (обговорення) 19:42, 11 листопада 2017 (UTC)
До Янне Лаукканена (№ 1369) виправив, а решта за Вами. До речі не ізолюйте статті, перегляньте як зробив я. І так само можете зробити і ви. --Jphwra (обговорення) 19:46, 11 листопада 2017 (UTC)
Ту позначку про ізольованість статті можна не прибирати, бот постійно працює і сам прибере його згодом. --Jphwra (обговорення) 20:03, 11 листопада 2017 (UTC)
Зрозуміло. --Mr.Ilia T (обговорення) 20:04, 11 листопада 2017 (UTC)
Від Вас просто треба підправити статті, зробити зв'язку статті з іншими статтями хокейної тематики (клубами, чемпіонатами, драфтами, збірними). А так в принципі все гаразд правда надалі все одно треба розвиватись і розвивати статті. Раджу в цьому плані переглянути в архіві мої останні статті, як про діючих гравців так і тих хто виступав ще в 70-90-х роках. Удачі та натхнення. А і ще подумайте над патрулюванням, якщо не в листопаді, то в грудні або в січні раджу подати заявку на патрульного. --Jphwra (обговорення) 20:14, 11 листопада 2017 (UTC)
Дякую. Найближчі дні присвячу цим статтям. --Mr.Ilia T (обговорення) 20:17, 11 листопада 2017 (UTC)
@Jphwra: тезку, вибачте, що втручаюсь, я тут читав і абсолютно з Вами згоден. Шкода, що мені самому бракує чи то часу, чи то бажання так зробити. Але мабуть, варто буде в статтях в моєму СО "зробити зв'язку статті з іншими статтями" музичної тематики, але так, щоб не перегинати палицю :-) --Володимир Ганджук 13:51, 30 листопада 2017 (UTC)
@Vogand: дякую за підтримку, бачив Ваше спілкування з НіКком до якого відверто кажучи претензій не маю. Є просто зауваження до деяких редакторів відносно застосування деяких слів та словосполучень. --Jphwra (обговорення) 07:15, 22 лютого 2018 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Відносно гравців. Якщо стаття має понад 5000 байтів і купу розділів, то не треба лишати шаблон про незавершеність статті. --Jphwra (обговорення) 19:29, 28 лютого 2018 (UTC)

Так, той шаблон я просто забув прибрати. Дякую. --Mr.Ilia T (обговорення) 19:53, 28 лютого 2018 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Активуйте, будь ласка, вікіпошту у налаштуваннях. Маю для Вас приємну новину — сувенір за участь у темтижні. Маю питання, щоб оформити пересилку. Або напишіть на мій мейл anna.khrobolovaAt sign.svgwikimedia.org.ua. Дякую!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 19:28, 19 листопада 2017 (UTC)

Доброго дня, @AnnaKhrobolova (WMUA):, вікіпошту налаштував. --Mr.Ilia T (обговорення) 15:11, 20 листопада 2017 (UTC)
Mr.Ilia T вітаю з 2-м місцем в Неолімпіаді.--Yasnodark (обговорення) 16:47, 22 листопада 2017 (UTC)
@Yasnodark: дякую! --Mr.Ilia T (обговорення) 17:00, 22 листопада 2017 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Логотип Кантонального вікітижня.png

Добрий день!

Запрошую Вас до участі в Кантональному вікітижні, що триватиме з 16 до 30 грудня 2017 року. Тематика стосуватиметься кантонів, Кантонів та пов'язаних з ними понять.

Якщо Ви згодні взяти участь, додайтеся до списку учасників на сторінці вікітижня.

Сподіваюсь на Ваше розуміння. З повагою Олесь Діброва (обговорення) 13:16, 10 грудня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Mr.Ilia T вітаю! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список (якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 14:36, 26 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. --Yasnodark (обговорення) 14:36, 26 грудня 2017 (UTC)

Mr.Ilia T вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:47, 30 грудня 2017 (UTC)
Yasnodark, дякую і Вас вітаю! --Mr.Ilia T (обговорення) 17:18, 30 грудня 2017 (UTC)
Mr.Ilia T навзаєм, а як щодо пропозиції вище щодо створення вашого варіанту переліку найкращих романів, не зацікавило?.--Yasnodark (обговорення) 14:39, 14 січня 2018 (UTC)
Yasnodark, на жаль, я не фанат фантастичної літератури й тому не набереться в мене достатньої кількості для списку. --Mr.Ilia T (обговорення) 15:30, 14 січня 2018 (UTC)
Mr.Ilia T може тоді складете бодай той список, який згадаєте. Можливо у цьому допоможуть ці поки незавершені списки 1 та 2 та вибір видатних критиків 3 та деякі інші списки https://www.livelib.ru/selection/16252-top-100-knig-fentezi-i-nauchnoj-fantastiki-po-versii-national-public-radio, https://www.goodreads.com/list/tag/speculative-fiction , http://www.arwz.com/zinearticlesTOPTEN3.php , https://io9.gizmodo.com/21-books-that-changed-science-fiction-and-fantasy-forev-1610590701 , https://www.goodreads.com/shelf/show/speculative-fiction , https://www.mirf.ru/book/chto-pochitat-100-knig-fantastiki , http://fishki.net/2402921-100-luchshih-fantasticheskih-knig-po-mneniju-zhurnala-mir-fantastiki.html , http://fb2-epub.ru/publ/serija_knig/top_100_knig_v_zhanre_fantastiki_i_fehntezi/2-1-0-123 , http://www.100bestbooks.ru/index.php?tag_id=18 . Можливо там побачити знайомі назви з прочитаного. Щодо кількості, то ключове слово "фантастичні елементи", можливо якусь частину книг ви не сприймали за жанрові на час прочитання, що ви могли сприймати за дитячу книгу, щось за пригодницьку тощо.
Головне створити цю сторінку зз кількома першими романами, щоб вона набула вигляду згодом аналогічно до 1 чи 2, а далі день за днем додавати. Почати можна без оформлення.
скільки набереться - стільки хай і буде, система підрахунків дозволяє будь-яку кількість. Бодай 15 - добре, 25 - ще краще.--Yasnodark (обговорення) 15:47, 14 січня 2018 (UTC)
Yasnodark, гаразд, спробую. --Mr.Ilia T (обговорення) 16:19, 14 січня 2018 (UTC)
Mr.Ilia T Буду дуже вдячний.--Yasnodark (обговорення) 14:26, 15 січня 2018 (UTC)
Mr.Ilia T Вітаю! Коли чекати на продовження формування списку?--Yasnodark (обговорення) 13:47, 19 лютого 2018 (UTC)
Yasnodark Доброго дня, протягом тижня планував закінчити. --Mr.Ilia T (обговорення) 14:39, 19 лютого 2018 (UTC)
Yasnodark Вітаю! Список начебто завершив і хочу віддати Вам належне, під час складання списку в мене виникло велике бажання перечитати деякі з творів знову ). --Mr.Ilia T (обговорення) 20:30, 21 лютого 2018 (UTC)
Mr.Ilia T Вітаю та дякую! В мене таке бажання теж періодично виникає та його переважно переборюю, бо ще є така купа нечитаних шедеврів...
Тому побажаю вам прочитати хоча б якісь з чудових книг, що посідають найвищі позиції у цьому переліку. Хоча вони і не перекладені українською та їх рівень без сумнівів вартий того, щоб прочитати їх іншою зрозумілою мовою. Час ще є, можливо ті кілька книжок, що ви прочитаєте до завершення опитування, розширить ваші обрії (і ще більше змінить ваше сприйняття жанру) і тоді, ви їх зможете включити до списку. Дуже раджу, проте якщо ви обираєте зарубіжні книги, видані виключно українською. Тоді список пропозицій буде значно вужчим, проте щось якісне вам можу підшукати.--Yasnodark (обговорення) 14:01, 22 лютого 2018 (UTC)
Дуже б хотілося, щоб ви принаймні одну книгу зі списку обрали для прочитання. Дуже хотілося почути ваш відгук. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:01, 22 лютого 2018 (UTC)

WAM Address Collection[ред. код]

Congratulations! You have more than 4 accepted articles in Wikipedia Asian Month! Please submit your postal mailing address via Google form or email me about that on erick@asianmonth.wiki before the end of Janauary, 2018. The Wikimedia Asian Month team only has access to this form, and we will only share your address with local affiliates to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. Please contact your local organizers if you have any question. We apologize for the delay in sending this form to you, this year we will make sure that you will receive your postcard from WAM. If you've not received a postcard from last year's WAM, Please let us know. All ambassadors will receive an electronic certificate from the team. Be sure to fill out your email if you are enlisted Ambassadors list.

Best, Erick Guan (talk)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Mr.Ilia T. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 08:07, 1 січня 2018 (UTC)

Вітаю, yakudza, дякую за довіру. Заявку вже подав. --Mr.Ilia T (обговорення) 12:38, 1 січня 2018 (UTC)
Вітаю. За підсумками обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. Вдалих редагувань. --Helixitta (ut) 23:41, 4 січня 2018 (UTC)
Супер, дякую! --Mr.Ilia T (обговорення) 05:44, 5 січня 2018 (UTC)

WAM Address Collection - 1st reminder[ред. код]

Hi there. This is a reminder to fill the address collection. Sorry for the inconvenience if you did submit the form before. If you still wish to receive the postcard from Wikipedia Asian Month, please submit your postal mailing address via this Google form. This form is only accessed by WAM international team. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. If you have problems in accessing the google form, you can use Email This User to send your address to my Email.

If you do not wish to share your personal information and do not want to receive the postcard, please let us know at WAM talk page so I will not keep sending reminders to you. Best, Sailesh Patnaik

Confusion in the previous message- WAM[ред. код]

Hello again, I believe the earlier message has created some confusion. If you have already submitted the details in the Google form, it has been accepted, you don't need to submit it again. The earlier reminder is for those who haven't yet submitted their Google form or if they any alternate way to provide their address. I apologize for creating the confusion. Thanks-Sailesh Patnaik

Олімпіада[ред. код]

Доброго дня. Запрошую взяти участь у проекті «Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018». З повагою, --Roman333 (обговорення) 06:31, 8 лютого 2018 (UTC)

Вітаю пане @Roman333:, а до місячника допускаються статті, що стосуються тематики зимових Олімпійських ігор інших років чи лише конкретно ігор 2018 року? --Mr.Ilia T (обговорення) 20:28, 8 лютого 2018 (UTC)
Можна про всі зимові Олімпіади. Навряд, що б хтось заперечув, якщо будуть створенні сторінки і про літні Олімпіади. Це коли за перемогу в подібному проекті є можливість отримати суттєвий приз, тоді окреслюють тему. Що б не було якихось непорозумінь або образ.
Я подав до інкубатора заявку на Сета Мартіна, учасника ОІ-1964. Взагалі, по ХХ ст. ще багато прогалин. --Roman333 (обговорення) 20:52, 8 лютого 2018 (UTC)
@Roman333:, Дякую. --Mr.Ilia T (обговорення) 20:55, 8 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня. Каміл Каштяк не може бути легендою «Дукли» чи «Спарти» — грав лише по одному сезону. По «Дуклі» я робив виборку — там гравці, які провели по 400-500 матчів і мають по 4-5 чемпіонських титули. У «Спарти» — відповідно до довідника. Якщо вам потрібно прив'язати сторінку, візьміть 1966 у хокеї з шайбою. З повагою, --Roman333 (обговорення) 16:28, 18 лютого 2018 (UTC)

Вітаю @Roman333:, дякую за зауваження та посилання. --Mr.Ilia T (обговорення) 17:31, 18 лютого 2018 (UTC)

Роберто Донадоні[ред. код]

Виставив вище вказану статтю в кандидати на добру. Прошу визначитись. З повагою, --Дми88 (обговорення) 8:10, 12 березня 2018 (UTC)

Фінали Кубка Стенлі[ред. код]

Дякую за статті. Бачу потроху червоне зникає і тема розвивається.--Jphwra (обговорення) 08:04, 25 березня 2018 (UTC)

Даніель Седін‎[ред. код]

Доброго дня. Не варто використовувати слово «колишній». Він має значимість просто як хокеїст, а роки кар'єри відображаються у шаблоні та тексті. Наприклад, Вік Стасюк має зараз 88 років, то звичайно що колишній. А Харламов Валерій Борисович загинув, то він ніяк не може бути діючим. З повагою, --Roman333 (обговорення) 14:40, 11 квітня 2018 (UTC)

Вітаю пане @Roman333:, дякую візьму до уваги. --Mr.Ilia T (обговорення) 17:12, 11 квітня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:New Jersey Champs logo 2003.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:New Jersey Champs logo 2003.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 02:43, 14 квітня 2018 (UTC)

Плей-оф Кубка Стенлі[ред. код]

я чесно кажучи коли робив поділ на плей-оф + фінал КС, то виходив з того, що на більш свіжі фінали є інформація. Але бачу у вас вже є поза мого шаблону поділ. То от думаю, що є сенс вирішити чи так треба виокремлювати плей-оф, якщо фактично це буде дублювання того матеріалу з головних статей. Бо в більшості випадків у нас на жаль відсутні хокеїсти і мовчу про суддів. Тобто буде занадто багато осіб в червоному і сто відсотків з помилками, чого я особисто дуже не люблю. То от хочу запитатись, може поки обмежитись окремими статтями про плей-оф за шаблоном, а фінали можна і теж питання до якого року обмежитись окремими статтями про фінал. Знову ж, подивився в англів (бо інформація звідти буде), в них фінали більш-менш цікаві (скоріш інформативні) з 1970 року. То які думки колего по плей-оф і фіналу? --Jphwra (обговорення) 16:57, 29 квітня 2018 (UTC)

Тобто, якщо я Вас правильно зрозумів, Ви хочете обговорити чи доцільно з певних років об'єднувати статі по плей-оф і фіналу?--Mr.Ilia T (обговорення) 17:22, 29 квітня 2018 (UTC)
Не правильно, я мову веду чи є сенс в окремих статтях про плей-оф до 2010 року як в шаблоні? І з якого року варто створювати окремі статті про фінали, як на мене з сезону 1969/1970 років. Я про це веду мову. Які думки з цього приводу? --Jphwra (обговорення) 17:28, 29 квітня 2018 (UTC)
просто статті про плей-оф будуть куці до певного періоду, бо там лише автори закинутих шайб є або взагалі немає. А от варіант плей-оф в мене в шаблоні з 2010, а фінали я пропоную з 1970 року. Обидва розділи окремі,окремо про плей-оф і окремо про фінал. --Jphwra (обговорення) 17:31, 29 квітня 2018 (UTC)
На рахунок фіналів то я продивлявся англійські статті й фінали до 1970 року я не бачив сенс створювати. Про плей-оф то в англійців окремі статті йдуть приблизно з 1983 року й мені здається їх цілком можливо підігнати під варіант з нашим 2010 роком, але пропустивши розділи з бомбардирами й воротарями. --Mr.Ilia T (обговорення) 17:48, 29 квітня 2018 (UTC)--Mr.Ilia T (обговорення) 17:48, 29 квітня 2018 (UTC)
То зупиняємось на 1983 для плей-оф? Добре, а фінали з якого року? І прошу пінгувати мене, добре? --Jphwra (обговорення) 17:55, 29 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: фінали краще всього з 1970 року хоча коротесенькі стаби там можна постворювати з 1917 року, але краще напевно буде замість них дописати відсутню інформацію в сезони НХЛ. А для плей-оф так, 1983. --Mr.Ilia T (обговорення) 18:37, 29 квітня 2018 (UTC)
ОК, домовились. В шаблон зараз внесу зміни. --Jphwra (обговорення) 18:39, 29 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: Ви схоже переплутали місцями в шаблоні фінали і плей-оф. --Mr.Ilia T (обговорення) 19:15, 29 квітня 2018 (UTC)
Вау, перепрошую, зараз виправлю. --Jphwra (обговорення) 19:16, 29 квітня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено Все, тепер потроху будемо ліквідувати те червоне. О і ще, я доповнив сьогоднішні статті з ХІ. Інакше вони були б «сиротами». Там прошу звертати в англомовній версії на посилання які йдуть із статті і саме так зробитит і в нас. Що власне я і зробив. --Jphwra (обговорення) 19:22, 29 квітня 2018 (UTC)

Файл:New Jersey Champs logo 2003.png[ред. код]

Його треба вилучити чи як? --Jphwra (обговорення) 08:31, 8 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: так, він у статті не потрібен. --Mr.Ilia T (обговорення) 08:58, 8 червня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено --Jphwra (обговорення) 09:00, 8 червня 2018 (UTC)

Сезони НХЛ[ред. код]

Я розпочав розділяти плей-оф від сезонів, а ще прибираю категорії (сезон і по роках). Можеш звернути увагу, що відтепер замість просто Сезон НХЛ, відтепер змінив на конкретний, наприклад, Сезон НХЛ 2012—2013. Тепер постараюсь всі статті до від'їзду за кордон поділити, що є в шаблонах + туди додаю Драфти НХЛ, а ще звичайно туди треба додавати Матчі всіх зірок (звичайно коли в нас будуть), а також матчі зимової класики і решту. Так як в англів треба робити і неперевантажувати головну категорію Сезон НХЛ усіма статтями які підпадають по роках. Тобто до сезону 1982/83 у нас точно будуть турніри окремо по роках, а далі побачимо. Буде час і головне можливість дійдемо і до початку, аж 1918 року ). Сподіваюсь так буде. Коли я починав, про ці змагання була лише одна стаття та й взагалі на хокейну тематику по чемпіонатах нічого не було, а зараз є Німеччина, Польща, Швейцарія, СРСР, чемпіонати світу, Європи. Так що думаю здолаємо і цей шмат роботи. --Jphwra (обговорення) 19:38, 13 червня 2018 (UTC)

@Jphwra:, що ж, будемо працювати. --Mr.Ilia T (обговорення) 08:21, 14 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:55, 15 листопада 2018 (UTC)