Обговорення користувача:Pig1995z

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Pig1995z
Правила обговорень

Мене зареєстрував--AS 22:43, 27 березня 2012 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:52, 23 листопада 2018 (UTC)

Ярослав Мудрий[ред. код]

Вітаю.

  • Знову видалив ваш абзац з «Ярослава Мудрого канонізували бо при ньому Київ став християнським містом». Весь абзац написаний як оціночне судження, без посилання на авторитетне джерело.
  • Абзац з «Благовірного князя Ярослава Мудрого стали шанувати на Русі відразу після смерті» також потребує додаткового вивчення. Хоча ви там поставили джерело, я не зміг знайти такої інформації. Ви її бачили? Судячи з усього Адам Бременський називав його святим, але нічого не сказано, що святим його одразу почали називати на Русі.

Inflicted Voodoo (обговорення) 09:58, 7 листопада 2018 (UTC)

Ок. попрацюю над цим всім.. Але в преамбулі полюбе має бути те що він святий - це однозначно Петрущак Обг@ 10:18, 7 листопада 2018 (UTC)
Ось тут є така думка http://2010.orthodoxy.org.ua/node/67099 "При нем Киев стал христианским городом. Он построил множество храмов, открыл христианские школы для детей, создал библиотеку, о которой до сих пор ходят легенды. И это – христианское делание. Он фактически написал свод законов, которые, в общем-то, регламентировали отношения в обществе, при этом не противоречили христианскому мировоззрению и христианскому отношению между людьми. Он не мог бы всего этого сделать, если бы целью жизни для него не было просвещение своего народа светом Христовой истины." Це висловив укр богослов Георгій Коваленко, і в преамбулі має бути те що він святий, а ви чомусь видалили. Це неправильно і неприпустимо Петрущак Обг@ 14:00, 7 листопада 2018 (UTC)
В преамбулі міститься короткий опис цілої статті і то не аргумент що нижче вже пише що він святий тому в преамбулі цього не має бути бо в статті нижче пише що він і князь і все те дублюється що в преамбулі. По друге Коваленко це не РПЦ а УПЦ МП.Петрущак Обг@ 14:13, 7 листопада 2018 (UTC)

Пропоную Вам скасувати Вашу правку. Пояснюю чому.

  • У преамбулі вже є згадування про те, що Ярослав святий. Навіщо плодити дублікати? Окрім того, воно логічно вписується в структуру - спочатку ім'я та походження, потім його діяльність і на завершення спадок.
  • Абзац з Коваленком. Навіщо це тут, коли вже є достатньо інформації про канонізацію в розділі УПЦ МП? Я би ще зрозумів, якби він був науковцем, зробив дослідження і на підставі якихось фактів щось доводив. Так можна будь-кого цитувати. Таким чином: 1. Коваленко не науковець, 2. Його судження є оціночним, 3. Ну і джерело orthodoxy.org.ua - сумнівного авторитету.

Сподіваюсь на розуміння Inflicted Voodoo (обговорення) 17:25, 7 листопада 2018 (UTC)

ок. з коваленком най буде по вашому але в преамбулі має точно бути про те що він святий і шанується православною церкво... і я вже писав що дубляж в преамбулі це норма бо за такою логікою треба буде все з неї стерти бо там вся інформація повторюється... чекаю на відповідьПетрущак Обг@ 18:01, 7 листопада 2018 (UTC)
Так в преамбулі вказано, що його зробили святим: «У православній церкві прославлений як благовірний». А Ви ще додаєте «Православний святий прославлений в лику благовірних». Навіть майже ідентичний текст. Для чого? Окрім того, як я казав вище, порушується логічний ланцюжок. Слідуючи цій логіці, можна посеред преамбули ще раз написати, що він син Володимира, а десь нижче ще раз, що він був одружений з Інгігердою. - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:43, 7 листопада 2018 (UTC)
Якщо в преамбулі сказано то інше треба видалити але одне твердження в преамбулі має бути а не 2Петрущак Обг@ 22:00, 7 листопада 2018 (UTC)

Стосовно релігії[ред. код]

Pig1995z, вітаю! Бачу наш колега активно за вас прийнявся, якщо ще будуть проблеми з ст., звертайтесь я завжди підтримаю, не прихильник вилучення, тим паче, що ст. дійсно заслуговує на життя. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:44, 7 листопада 2018 (UTC)

буду мати на увазі, дякую!)Петрущак Обг@ 18:02, 7 листопада 2018 (UTC)

Ще раз вітаю, пане Петрущак! Допоможіть врятувати одну з моїх праць ось тут. Може для когось ст. це просто робота, але для мене кожна ст. яку я створив - це як моя дитина. За нею слід дивитися, піклуватися, допомагати чим можна. Сподіваюсь Ви мене підтримаєте в цьому нелегкому шляху до становлення та поліпшення укр.вікі. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:29, 30 листопада 2018 (UTC)

Давайте пообідаємо в Києві[ред. код]

Мені дуже подобається ваша завзятість у написанні кожного дня 1 статті. Маю певну задумку як перегнати російську вікіпедію. Коротше цікаво було б познайомитисьBodiadub (обговорення) 14:48, 8 листопада 2018 (UTC)

я не проти - пишіть сюди для зручності https://www.facebook.com/pig1995z Петрущак Обг@ 14:52, 8 листопада 2018 (UTC)

Прошу вашої думки щодо видалення статті «Смирнов Ігор Вікторович»[ред. код]

Прошу вашої думки щодо видалення статті «Смирнов Ігор Вікторович». --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 11:42, 15 листопада 2018 (UTC)

висловивПетрущак Обг@ 13:37, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікічетверг[ред. код]

Я на третьому поверсі праворуч від бару, Я в синій кофті .- Дмитро Савченко (обговорення) 17:29, 15 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вознесіння[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вознесіння був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:05, 22 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Християнство і війна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Християнство і війна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:01, 28 листопада 2018 (UTC)

порада або прохання[ред. код]

Вітаю. Нема сенсу звертатися до авторів, які не розуміють світське призначення Вікіпедії. Звертайтеся "до світськості". Також щодо дій "таких авторів". Зрозумійте, — і Ви, і ми всі, — для них є ніщо, або дещо, що треба "нейтралізувати", за задумом їх "програми", — зробити це усіма можливими засобами... Повивчайте діяльність окремих користувачів. Абт зрозуміти — хто й до чого, і з якими мотивами, що робить ... тут...--Avatar6 (обговорення) 16:06, 28 листопада 2018 (UTC)

а як це вивчити?Петрущак Обг@ 17:33, 28 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Абхазька православна церква[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Абхазька православна церква був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 19:19, 19 грудня 2018 (UTC)

Візантійський тиждень[ред. код]

Вітаю, запрошу вас приєднатись до написання статей з історії Візантії Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Візантійський тиждень --August (обговорення) 12:33, 12 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Pig1995z!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:07, 17 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Годунова Ірина Федорівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Годунова Ірина Федорівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:50, 9 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Олексіос (Мадзиріс)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Олексіос (Мадзиріс) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:30, 11 лютого 2019 (UTC)