Дзеркало тріснуло

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

«Дзеркало тріснуло» (англ. The Mirror Crack'd from Side to Side) — детективний роман Агати Крісті, вперше опублікований в 1962 році видавництвом Collins Crime Club. Дія роману відбувається у вигаданому англійському селищі Сент-Мері-Мід, розслідування веде Міс Марпл.

Тріснуло дзеркало
The Mirror Crack'd from Side to Side.jpg
Українське видання
Жанр кримінальний роман[d] і роман
Автор Агата Крісті
Мова англійська
Видавництво Collins Crime Club[d]
Опубліковано 12 Листопада 1962
Переклад Віктор Шовкун в 2011 році
Попередній твір Вілла «Білий Кінь»
Наступний твір Годинники (роман Агати Крісті)

Сюжет[ред.ред. код]

Міс Марпл розслідує вбивство Хітре Бедкок, що випила отруйний коктейль, який, як припускали, призначався американській кінозірці Марині Грегг, чиєю шанувальницею була Хітра. У ході розслідування міс Марпл виявляє багато темного в минулому Марини, а також нитки, що зв'язують Марину з іншими жителями селища.

Спочатку розслідування заходить у глухий кут, оскільки немає очевидних мотивів для вбивства Хітрей. Марина Грегг сама віддала Хітрі свій келих з напоєм незабаром, після їхнього першого знайомства. Це наводить на думку, що саме Марина була передбачуваною жертвою, до того ж вона відома особистість, і швидше за все саме її хотіли усунути. Але Міс Марпл згадала, як зблідла Марина, коли почула від Хітрей історію їхньої першої зустрічі. Стає очевидним, що сама Марина отруїла Хітре. Залишається з'ясувати причину.

Див. також[ред.ред. код]


книги Це незавершена стаття про книгу.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.