Обговорення користувачки:Anne Vinci

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --Tomahiv 17:16, 15 січня 2011 (UTC)

Вікізустріч у Харкові з нагоди 8-миріччя української Вікіпедії[ред. код]

Вікізустріч у Харкові 18 серпня (неділя)[ред. код]

Всі деталі у інформації про вікізустріч! Приходьте! Будемо раді бачити! З повагою, --Kharkivian (обг.) 07:49, 12 серпня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб у Дніпропетровську[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Anne Vinci!

Запрошуємо на другу вікізустріч у Дніпропетровську, що відбудеться 27 квітня за сприяння «Вікімедіа Україна».

Зустріч присвячена Вікіфлешмобу — дню написання нових статей в українській Вікіпедії. Усі учасники вікізустрічі зможуть отримати відшкодування за доїзд в межах Дніпропетровщини (і суміжних областей), а в рамках вікіфлешмобу — невеличкі сувеніри.

Метою зустрічі у Дніпропетровську є знайомство вікіпедистів регіону, участь у дні написання статей та допомога новачкам Вікіпедії, які, можливо, прийдуть на акцію.

Вікіфлешмоб присвячений пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 14:59, 24 квітня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017[ред. код]

Вітаю! Часом не бажаєте долучитись до місячника фантастики?--Andrew-CHRom (обговорення) 18:01, 29 серпня 2017 (UTC)

Andrew-CHRom, дякую за пропозицію, зареєструвалась.--Anne Vinci (обговорення) 11:26, 30 серпня 2017 (UTC)

Спасибі. Гарного Вам внеску.--Andrew-CHRom (обговорення) 08:29, 30 серпня 2017 (UTC)
Вітаю Anne Vinci! Як координатор проекту Фантастика дякую за вам реєстрацію. Та я вважаю, що ви зробили дуже суперечливий вибір, бо стаття «Премія «Локус» за найкращий фентезійний роман» є доволі складною для написання, тож хочу, щоб перш, ніж ви її розпочати, ви добре оцінили свої сили і можливо почали з чогось простішого. Вона має виглядати як роки 1971-74 роки зі статті Премія «Локус» за найкращий фантастичний роман чи Премія Джона В. Кемпбелла найкращому новому письменнику-фантасту, саме останню варто брати за приклад, повна інформація є у міжнародній електронній базі фантастики http://www.isfdb.org/cgi-bin/award_category.cgi?347+1 , для такої авторитетної премії мають бути представлені усі номінанти, а також назва мовою оригіналу та дослівна в українському перекладі. Найбільш наближена до оптимуму французька стаття, хоча і та має недоліки. Якщо ви вирішили, що вам це по силах, то беріться. А як ні, то краще оберіть статті про якісь фантастичні романи.--Yasnodark (обговорення) 12:37, 30 серпня 2017 (UTC)
Yasnodark, я зрозуміла, дякую за інформацію, я все-таки візьму цю статтю.--Anne Vinci (обговорення) 12:50, 30 серпня 2017 (UTC)
Anne Vinci дуже якісний початок. З нетерпінням чекаю на продовження статті. --Yasnodark (обговорення) 16:01, 7 вересня 2017 (UTC)
Anne Vinci Я бачу що ви, окрім премії почали приділяти увагу і письменникам, за що вдячний, проте якщо вам вдасться більше хочеться бачити статті про фентезійні твори, ніж про авторів фентезі. Проте рішення за вами.--Yasnodark (обговорення) 16:30, 15 вересня 2017 (UTC)
Yasnodark, можливо щось напишу, якщо буде час.--Anne Vinci (обговорення) 20:05, 15 вересня 2017 (UTC)
Вітаю Anne Vinci! Нагадую, що сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячнику, у якому ви зареєструвалися, тож буду радий черговим статтям, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:17, 20 вересня 2017 (UTC)
Доброго дня Anne Vinci! Я вас попрошу не вилучати порожніх заготовок на дні чи власне дні на сторінці проекту, я сам цим займаюся після того, як впевнюся, що заготовку заповнити буде нічим, бо часто учасники їх забувають заповнити, написавши статтю чи інше. А дні я залишаю навіть у випадку не створення. Бо завжди можна щось пропустити та для комплексного уявлення. Дякую за засилля та у цьому контексті вони поки не потрібні.--Yasnodark (обговорення) 15:18, 23 вересня 2017 (UTC)
Yasnodark, добре, але щодо вилучення днів — дати 21 вересня були продубльовані, а 23 вересня відсутні.--Anne Vinci (обговорення) 16:06, 23 вересня 2017 (UTC)
За це виправлення вдячний. Anne Vinci Хотілося б вмістити у ваші плани якісь з перелічених нижче статей про найбільш помітних та недооцінених фантастів:

Чарльз Л. Харнесс, Вілсон Такер, Річард Каупер, Черрі Вайлдер[de], Ніл Баррет-молодший, Чарльз Ерік Мейн, Волтер Тівіс[es], Баррі Молзберґ[de], Рассел Гобан[en], Кіт Рід, Елізабет Вонарбур[fr], Роберт Л. Форвард, Артур Селлінгс[en] та не менш помітні твори Парадоксальні люди, «Рік спокійного Сонця», «Глибокий вакуум», «Володар минулого», «Проект "Король"», «Гаряча лінія Змійоносця[en]», «Немає ворогу окрім часу», «Море та літо», «Майклмас[en]», «Вершник на хвилі шоку[en]», День відродження[en], «Сутінки Бріарею[en]», Волден два[en]. Бо Карен Андерсон, Хуаніта Коулсон, Еймі Бендер, Ларісса Лай, Емілі Сент-Джон Мандел, при всій повазі до них мають менше право на створення статей, ніж названі вище. Проте звісно завжди за вами, та ці потрібніші за обрані вами.--Yasnodark (обговорення) 15:51, 27 вересня 2017 (UTC)

Yasnodark, я не хочу писати статті про твори, які я не читала, бо не хочу знати спойлери. Про деяких авторів з вашого списку напишу.--Anne Vinci (обговорення) 07:43, 28 вересня 2017 (UTC)
Дякую за письменників у планах. Бачу, що не лише у планах.
Щодо творів, розумію — сам такий. Справа в тому, що ці твори - з когорти не багатьох десятків найскравіших жанрових творів, до яких ще не дотягнулися перекладачі північного сусіда, тож ви з одного боку не могли їх прочитати східнослов'янськими мовами, а з іншого боку, без створення статей - ця вирогідність у майбутньому - прочитати ці твори українською прямуватимуть до нуля, бо навіть московити невидану класику ігнорують, а наші в основному перекладають лише те, що переклали російською. Єдиний шанс побачити ці твори українською (після чого і виникне небезпека попереднього спойлерування) - це створити статті в укрвікі, це досить дієвий спосіб, що вже довів свою ефективність.
Хоча якщо ці аргументи не змінили вашу думку, то є інший список творів якісної фантастики, неперекладеної українською, проте присутньою у ненадто відомих перекладах російською, — оберіть одну з найвищих позицій цього списку, а якщо сподобається — можна і надалі спускатися додолу за списком. Повірте ці книги, достойні прочитання, хоча про більшість з них ви можливо і не чули, підбиралися не розпіарені. Тож дуже раджу, як буде час, на жаль ворожою мовою. Бо нашою не перекладалися. Можливо прочитання надихне на створення статтті про якийсь з цих романів, що зможе пришвидшити переклад творів, бо видавці укрвікі читають. І з спойлерами проблем нема, бо є можливість ознайомитись з текстом доступною мовою.
Другий вихід — складніший і повільніший — у разі володіння вами англійською на рівні, достатньому для отримання задоволення під час читання художки мовою оригіналу, напровсяк (як би воно не писалося) випадок даю посилання на теоретичне та віддалене майбутнє:

.--Yasnodark (обговорення) 13:48, 28 вересня 2017 (UTC)

Yasnodark, дякую за список творів.--Anne Vinci (обговорення) 13:58, 28 вересня 2017 (UTC)
Нема за що, бо часто гадаєш навіщо я це читав, а тут від кожної з позицій принаймні верхньої половини - задоволення гарантоване майже для кожного шанувальника жанру. --Yasnodark (обговорення) 14:02, 28 вересня 2017 (UTC)
Anne Vinci Дякую за поліпшення премії "Юпітер", тільки не забудьте додати джерело, де ви знайшли номінантів. Не бажаєте також створити статтю про Премія «Локус» за найкращу повість інформація є тут : http://www.isfdb.org/cgi-bin/award_category.cgi?361+1 та http://www.isfdb.org/cgi-bin/award_category.cgi?389+1 ? --Yasnodark (обговорення) 13:46, 13 жовтня 2017 (UTC)
Yasnodark, номінанти були на сайті Фантлаб, що у розділі Посилання. Премію «Локус» за найкращу повість зараз не дуже хочеться робити, занадто багато номінантів. Може колись потім.--Anne Vinci (обговорення) 13:56, 13 жовтня 2017 (UTC)
Наведіть тут точну сторінку, бо я не знайшов.
Yasnodark, 1974 рік, 1975 рік. На сторінці з нагородою біля цих років з правого боку є посилання «подробнее», нажаль інших років немає. Якщо ви зможете десь їх знайти, я додам до статті.--Anne Vinci (обговорення) 15:13, 13 жовтня 2017 (UTC)

Правильна назва іншої премії * Меморіальна премія Джеймса Тіптрі-молодшого http://www.sfadb.com/James_Tiptree_Jr_Memorial_Award

  • Дякую за відповідь, Юпітерівських номінантів не знайшов, як і коли створював статтю.
  • Номінанти премії Тіптрі-молодшого є тут: http://www.isfdb.org/cgi-bin/ay.cgi?43+1991 . Сподіваюся, що ви їх додасте.
  • Якщо повість поки занадто, то можете наступним разом взятися за Премія «Локус» за підлітковий роман там лише три роки http://www.isfdb.org/cgi-bin/award_category.cgi?383+1 . Щодо повісті, де років забагато для сучасної вашої наснаги, то можливо вам згодом варто буде створити статтю виключно з лауреатами та 4-ма іншими найпершими номінантами, а потім за можливістю додавати інших номінантів, як буде час та бажання. Щоб хтось не створив напівробку, яку все одно треба буде доробляти комусь з нас.--Yasnodark (обговорення) 16:38, 17 жовтня 2017 (UTC)
Yasnodark, про номінантів премії Тіптрі-молодшого планую створити окрему статтю, як в англ. вікі. Премію «Локус» за підлітковий роман теж планую взяти. Щодо повісті подумаю, ідея гарна.--Anne Vinci (обговорення) 16:42, 17 жовтня 2017 (UTC)
Дякую! Можна юпітерських номінантів тут пошукати: http://www.sfadb.com/Jupiter_Awards_All_Nominees Yasnodark
Yasnodark, в мене не працює це посилання.--Anne Vinci (обговорення) 12:55, 26 жовтня 2017 (UTC)
Там поки теж лише відомі нам роки, проте зараз також - не працює. Добре, що встиг подивитися. Не хочете за Такера чи Селлінгса[en] узятися?--Yasnodark (обговорення) 12:58, 26 жовтня 2017 (UTC)
Yasnodark, зараз почала писати Список номінантів Меморіальної премії Джеймса Тіптрі-молодшого, може трохи згодом.--Anne Vinci (обговорення) 13:10, 26 жовтня 2017 (UTC)
Anne Vinci вітаю! Нещодавно померла визначна жінка - Джуліен Мей. Підходить для двох тематичників.-Yasnodark (обговорення) 17:10, 18 листопада 2017 (UTC)
Yasnodark, дякую, додам до списку.--Anne Vinci (обговорення) 17:47, 18 листопада 2017 (UTC)
Anne Vinci дякую та вітаю! Не подивитесь також, що не так у Премія «Неб'юла» за найкраще оповідання, 1966 рік - не можу побачити помилку.--Yasnodark (обговорення) 14:19, 21 листопада 2017 (UTC)
Yasnodark, виправила.--Anne Vinci (обговорення) 14:23, 21 листопада 2017 (UTC)
Anne Vinci вітаю! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з 50 найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Рене Баржавель «Ніч часів[fr]» (фр. «La Nuit des temps», 1968), https://www.litmir.me/br/?b=552589
  2. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read

.--Yasnodark (обговорення) 17:45, 1 грудня 2017 (UTC)

Yasnodark, дякую за пропозицію, цікава ідея, не впевнена, що 50 романів назбирається, але щось таки складу.--Anne Vinci (обговорення) 18:35, 1 грудня 2017 (UTC)
Дякую! Сподіваюсь, що назбираєте. А в мене інша проблема: навіть за підходу 1 автор - 1 роман, викинув ніби все що можна, а потім те що не збирався. А сьогодні згадав про "Алісу у Дивокраї" і тепер не знаю чи роман Пола Андерсона викидати чи Пірса Ентоні.--Yasnodark (обговорення) 13:52, 2 грудня 2017 (UTC)
Yasnodark, щось назбирала. Список створила у своїй чернетці, відпишіть, будь ласка, коли буде час, чи підходить формат.--Anne Vinci (обговорення) 13:33, 4 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci Чудовий довершений список, якщо до об'єднання списків у наступному році, прочитаєте щось ще можете внести зміни. Тільки низка зауважень: прошу перенести до іншої сторінки: 1. І друге у серіях визначитись з конкретним романом. Наприклад у мене це "Гаррі Поттер та келих вогню" та "Гра перстолів" у обраних вами серіях. Та ваш вибір конкретних романів звісно найпевніше буде іншим. а може і ні. І ви переплутали романи Гакслі і Замятіна. Приклад оформлення східних слов'ян -Михайло Булгаков. Твори Шекспіра та Дю Мор'є варто заміти - це не романи.--Yasnodark (обговорення) 14:00, 5 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci я тут не знаю, кого викидати, щоб Сюзанну Кларк (яку позавчора згадав) включити, а ви мені про "Майстра і Маргариту" нагадали. Тепер ще складніше, я вже стільки всього вилучив. Тож буду гадати. Дякую за корективи, а чим ви замінили 2 твори, щоб я не шукав, бо цікаво.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 5 грудня 2017 (UTC)
Yasnodark, лише додала у кінець списку «Дружину мандрівника в часі», але не вважаю, що цей роман один з 50-ти найкращих, просто усі інші, що я читала, ще гірші. Тож сподіваюся, що ще щось прочитаю, що зможе його звідти витіснити, а зараз лишається 49 книг.--Anne Vinci (обговорення) 15:42, 5 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! І звіно нових фантастичних статей такого ж якісного рівня.--Yasnodark (обговорення) 16:35, 30 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci прошу прийняти участь в обговоренні щодо фантастичних статей на 1, та [1]] та допомогти врятувати статті, що були неаргументовано номіновані на вилучення.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 15 лютого 2018 (UTC)

Серія «Галактичне оточення[en]»[ред. код]

Anne Vinci Дуже раджу прочитати надзвичайно цікаву серію Мей, перекладену російською, читати варто у такому порядку, щоб отримати найкраще враження:

Anne Vinci є також ще низка помітних пані "Фантастика": Люсі Сассекс[en], Елінор Кемерон[en], Черрі Вайлдер[de], Сюзанна Маршаль[en], Максін Маккартур[en], Шері С. Теппер, Джоан Слончевськи[en], Хіромі Ґото[en], Елізабет Вонарбур[fr], Ґудрун Паузеванг[en], Джулі Чернеда[en].--Yasnodark (обговорення) 17:28, 24 листопада 2017 (UTC)

Anne Vinci доброго дня. Не бажаєте охопити вашою клавіатурою вище зазначених метринь?, бо на сторінці "червоннопанного місячника" я спеціально їх не зазначив У пропозиціях, щоб хтось напівробку не зробив, а дві останні ваші обранниці все ж поступаються їм авторитетом. Хоча і створення тих статей є теж дуже важливою, хоч і не першорядною справою.--Yasnodark (обговорення) 13:57, 16 грудня 2017 (UTC)
Anne VinciДруга про пропозиція останній Гроссмейстер фантастики, про якого немає статті в укрвікі Джеймс Ґанн (1923—) . Найстарший Гроссмейстер, якого в англомовному світі називають останнім фантастом "Золотого віку НФ". Найстарший романіст англомовної фантастики — зараз пише частіше ніж у молоді року — 4 романи за останні роки, з них 2 у цьому році.--Yasnodark (обговорення) 13:57, 16 грудня 2017 (UTC)
Yasnodark, про когось з вашого переліку напишу, про Шері Теппер, наприклад, вже давно збираюся.--Anne Vinci (обговорення) 11:51, 17 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci Буду дуже вдячний. --Yasnodark (обговорення) 13:17, 17 грудня 2017 (UTC)
Anne Vinci Вітаю! Ну як там, до Теппер та інших руки ще не дійшли? --Yasnodark (обговорення) 14:52, 11 січня 2018 (UTC)
Yasnodark, поки що ні, коли буде настрій — напишу.--Anne Vinci (обговорення) 15:05, 11 січня 2018 (UTC)
Тоді бажаю якнайскоршого поліпшення настрою.--Yasnodark (обговорення) 15:07, 11 січня 2018 (UTC)
Anne Vinci вітаю, знаю, що ви зареєстровані не лише в нашому розділі. Чи не можете ви висловитися на цій з приводу важливої групи категорійних об'єктів, що полегшують пошук та навігацію і зокрема нам легше бачити, що перекладати.--Yasnodark (обговорення) 14:01, 23 вересня 2018 (UTC)
Anne Vinci вітаю, дякую, а ви не маєте там як патрульна перейменовувати категорії?--Yasnodark (обговорення) 13:30, 25 вересня 2018 (UTC)
Yasnodark, ні, нажаль теж не можу, там наче треба на голосування ставити перейменування чи щось таке.--Anne Vinci (обговорення) 13:49, 25 вересня 2018 (UTC)
@Anne Vinci: вітаю, сподіваюся, що ви активізуєте свою участь "Фантастичній осені" та знайдете час принаймні на кілька статей про фантастичні твори, приміром М`євіля чи Теппер, чи про інші з списку потрібних або про когось з переліку фантасток вище чи авторів фентезі нижче. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:25, 29 жовтня 2018 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Доброго дня. Вам надано статус патрульного та відкочувача. Бажаю успіхів на вікіпедійній ниві.--Стефанко1982 (обговорення) 11:57, 9 жовтня 2017 (UTC+3)

Стефанко1982, дякую.--Anne Vinci (обговорення) 09:01, 9 жовтня 2017 (UTC)
Вітаю Anne Vinci, прошу вас відпатрулювати статті 1, 2, 3, 4, бо йдуть намагання зробити українську премію, що вручалася протягом тривалого часу в Харкові, виключно російською, та додається непотрібна та неенциклопедична фраза "у минулому" у 1, знову вилучається корисна інформація зі статті 2 та вдаючи, підмінюються наші усталені терміни англіфікованими аналогами з іншим змістовним наповненням у нашому розумінні у 3, 4, 5.
Стефанко1982 прошу затвердити 1, 2, 3, 4, 5 та накласти захист для редагувань, з дозволом лише адміністраторам, бо через ту дурну пропаганду власних ідей користувачем Piznajko, що продовжує деструктивну діяльність та воює зі мною у цих статтях, не можу ніяк знайти час на дорахунок внеску місячнику фантастики. Нехай краще їх не чіпає поки ніхто. А як вам теза про російський Крим 6 чи більш ранні регулярні спроби, представляючи українських митців як російських чи осіб з поодинокими антиукраїнськими висловлюваннями як лютих українофобів? А до того ж, жодної реакції на 10 разову війну редагувань у статті про 7. Інша інформація з останнього приводу є у моєму запиті до ад-рів на відповідній сторінці та запитах на коментар. Сил моїх вже не нема. Бо жодної реакції на його дії не бачу. Тож прошу також вжити заходів. Користувач свідомо і цілеспрямовано підриває гармонійну роботу у вікіпедії.--Yasnodark (обговорення) 12:24, 6 червня 2018 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]

Питання[ред. код]

Вітаю Anne Vinci прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 15:43, 18 червня 2018 (UTC)

Біографія Ніла Геймана[ред. код]

Вітаю! Маю до Вас пропозицію-прохання. Як дивитесь на те, щоб перекласти з англійського розділу статтю про Ніла Геймана. Вона досить громіздка, тож пропоную поділити її та перекласти спільними зусиллями. Сам не берусь, бо то досить марудна робота, тому існує ймовірність, що залишу переклад на півдорозі. Наперед дякую за відповідь.--Andrew-CHRom (обговорення) 13:13, 24 червня 2018 (UTC)

Andrew-CHRom, дякую за пропозицію. Я не проти, але зможу почати лише за два тижні. Якщо почекаєте, то можемо поділити роботу.--Anne Vinci (обговорення) 14:34, 25 червня 2018 (UTC)
Дякую! Домовились!--Andrew-CHRom (обговорення) 17:39, 26 червня 2018 (UTC)

Andrew-CHRom, я готова розпочинати переклад, якщо Ви ще не передумали. Нарешті закінчила універ, тож маю трохи більше вільного часу.--Anne Vinci (обговорення) 13:04, 10 липня 2018 (UTC)

Anne Vinci, я теж сьогодні отримав диплом магістра. Оце так збіг. Пропоную завтра поділити на частини і розпочати переклад. Дякую.--Andrew-CHRom (обговорення) 19:17, 10 липня 2018 (UTC)
Напишіть, будь ласка, які саме підрозділи хочете перекладати. А я вже візьмусь за те, що залишиться.--Andrew-CHRom (обговорення) 10:53, 11 липня 2018 (UTC)
Andrew-CHRom, давайте я візьму першу половину (розділи з Early life до Novels включно)? Доречі, ми будемо працювати у чернетках? І що Ви хочете зробити з тією невеличкою біографією, що там вже є, просто видалити?--Anne Vinci (обговорення) 11:56, 11 липня 2018 (UTC)
Добре, тоді я візьмусь за другу частину, від Film and screenwriting і до кінця. Як на мене, бажано якось інкорпорувати вже написаний текст в наш переклад (за можливості). Думаю, що можна відразу працювати на сторінці, тільки перед тим, як зберігати зміни, на всяк випадок виділити і зберегти свій текст.--Andrew-CHRom (обговорення) 12:12, 11 липня 2018 (UTC)
Andrew-CHRom, добре, домовились. Може навіть спробую ще який роман Геймана почитати.--Anne Vinci (обговорення) 12:29, 11 липня 2018 (UTC)
Романи в нього непогані, але вершина його творчості, як на мене, то комікси про Пісочного чоловіка. Якраз зараз читаю, геніальна річ.--Andrew-CHRom (обговорення) 12:41, 11 липня 2018 (UTC)
Andrew-CHRom, дякую за пораду.--Anne Vinci (обговорення) 13:04, 11 липня 2018 (UTC)
Anne Vinci та Andrew-CHRom дякую за поліпшення, може на вибрану потім подасте, зі свого боку пораджу почитати один з романів мого улюбленого автора Джона Бойда[en] https://coollib.net/a/9444 , http://bookfi.net/book/1066947 , http://lux.bookfi.net/book/1532807 , http://lux.bookfi.net/book/1532807 .--Yasnodark (обговорення) 15:42, 13 липня 2018 (UTC)

Пропозиція та подяка[ред. код]

@Anne Vinci: вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та на повторення минулорічних звитяг, які на цьому тижні я врешті-решт дорахував, тож вітаю з третім місцем.--Yasnodark (обговорення) 15:23, 1 вересня 2018 (UTC)

Yasnodark, дякую, зареєструвалася.--Anne Vinci (обговорення) 10:15, 3 вересня 2018 (UTC)
Anne Vinci Дякую за реєстрацію, сподіваюсь, що приділите увагу зокрема і згаданому вище на цій сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:00, 4 вересня 2018 (UTC)
Anne Vinci доброго вечора! Вітаю вас зі святами, побачив, що замість іншого роману ви включили до вашого переліку роман про привидів, тож можу вам порадити для прочитання інший на цю ж тему: Пітер С. Біґл[en] «Прекрасна й затишна місцина» (англ. «A Fine and Private Place», 1960) http://coollib.net/b/308077/read . До речі, раніше вилучений вами роман Одрі Ніффенеггер я минулого року прочитав і він на мене справив досить гарне враження, хоча поки і не знайшов йому місця у топ-50. Радий вашим поліпшенням статей, створених під час тематичника, бо не все не вистачає, тож сподіваюсь, що вам захочеться прошерстити й інші. З повагою та найкращими побажаннями у новому році.--Yasnodark (обговорення) 17:48, 3 січня 2019 (UTC)
Anne Vinci вітаю, хотів cпитати, чи не дійшли у вас руки чи не з'явилося бажання прочитати рекомендовані мною романи Біґла та Мей? Прочитані романи у вашому списку найкращих, що не потрапили до топ-50 — можете виокремити у розділи "не проходять за кількістю" та "не проходять за якістю".--Yasnodark (обговорення) 16:29, 16 лютого 2019 (UTC)
Можливо вам також захочеться створити статті Премія Брема Стокера за найкращу збірку[en] чи Премія Брема Стокера за найкращий роман[en] ? З повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:29, 16 лютого 2019 (UTC)
Yasnodark, вітаю, до романів руки ще не дійшли. Список найкращих скоро відредагую згідно вашої поради. Статті може колись перекладу, наразі часу нема.--Anne Vinci (обговорення) 15:09, 18 лютого 2019 (UTC)
вітаю Anne Vinci! Ну як там з редагуванням списку і створенням розділів "не проходять за кількістю" та "не проходять за якістю". До речі, побачив сьогодні у вас твір «Трава» Теппер. Цікаво ви його в оригіналі читали? Чи його переклали однією зі східнослов'янських мов?--Yasnodark (обговорення) 14:17, 6 квітня 2019 (UTC)
Yasnodark, вітаю. Списки може складу пізніше. «Траву» читала англійською, про переклади не знаю.--Anne Vinci (обговорення) 13:27, 11 квітня 2019 (UTC)

Всесвітня премія фентезі[ред. код]

Anne Vinci Вітаю, а ви не можете також додати до поліпшеної вами статті "Всесвітня премія фентезі: «За заслуги перед жанром»" номінантів та назви найкращих творів лауреатів та номінантів українською, як у Дейвідсона? Також дуже зрадію, якщо у вас буде наснага створити статті про лауреатів цієї найпрестижнішої фентезійної нагороди. Це Аврам Дейвідсон[en], Пітер Біґл[en], Теніт Лі, Менлі Вейд Веллмен[en], Едгар Гоффменн Прайс[en], Френк Белкнеп Лон, Челсі Квін Ярбро,Рей Рассел[en], Г'ю Б. Кейв[en], Ллойд Александер[en] та найстаршого лауреата премії «Гросмейстер фантастики» Джеймса Ґанна, якого називають останнім автором "Золотого століття фантастики". Або поліпшити статтю Джин Вулф, про лауреата обох найперестижніших титулів. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:23, 19 вересня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за Вашу роботу з оцінювання у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:51, 3 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, форму заповнила.--Anne Vinci (обговорення) 12:13, 3 вересня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:02, 5 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, форму заповнила.--Anne Vinci (обговорення) 08:37, 6 вересня 2018 (UTC)
Доброго дня Anne Vinci, маю кілька питань. Хотів спитати, чи ви вже отримали сертифікат за минулорічний місячник? Також прошу за бажання висловитися тут щодо відомої перекладачки. Дуже сподіваюся, що наприкінці цьогорічного місячника ви оберете принаймні 2-3 із зазначених на цій сторінці письменників, бо цього року ви зробили декілька якісних статей та поліпшень, проте до минулорічних звитяг ще далеко. Прошу на тематичникові запитання відповісти з пінгом.--Yasnodark (обговорення) 17:35, 28 листопада 2018 (UTC)
Yasnodark, так, сертифікат вже отримала. На жаль, цього року маю менше часу, тож такий невеликий внесок.--Anne Vinci (обговорення) 09:02, 29 листопада 2018 (UTC)
Дякую за відповідь, щодо другого так і гадав, а наостанок з 2-3 статтями про фантастів не вийде?--Yasnodark (обговорення) 14:08, 29 листопада 2018 (UTC)
Yasnodark, можливо, подивлюся по часу.--Anne Vinci (обговорення) 14:15, 29 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:26, 1 листопада 2018 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз триває Вікімарафон, і протягом наступних чотирьох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є доволі активною патрульноюю, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі проходять по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 23:48, 26 січня 2019 (UTC)

Вікіпедія:WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю Anne Vinci Звертаю вашу увагу на вікіподію Вікіпедія:WikiGap 2019, хоча я і не є її організатором, я там додав зокрема помітних письменниць-фантасток, список на сторінці Вікіпедія:WikiGap 2019/Пропоновані теми. Можливо вас зацікавлять запропоновані жіночі обличчя фантастики. З повагою--Yasnodark (обговорення) 14:43, 1 березня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:43, 22 червня 2019 (UTC)

Про Сабріну[ред. код]

Закликання в серіалі відбуваються на латині. Я це знаю, бо я в оригіналі дивлюся.--NOSFERATU (обговорення) 09:02, 21 серпня 2019 (UTC)--NOSFERATU (обговорення) 09:02, 21 серпня 2019 (UTC)

NOSFERATU, на мою думку, декількох слів за серію недостатньо, щоб вважати латину мовою оригіналу.--Anne Vinci (обговорення) 09:50, 21 серпня 2019 (UTC)