Stormfront

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип Stormfront із зміненим Сонячним хрестом і девізом «Біла гордість над усім світом»

Stormfront (Штормфронт) — міжнародний Інтернет-форум для білих націоналістів, що пропагує ідеї переваги білих, заперечення Голокосту та антисемітизму.

Сайт структурований як тематичний дискусійний форум, де обговорюються численні повідомлення за різними темами, в тому числі ідеології, науки, ревізіонізму, самоосвіти і самооборони. Stormfront також містить новини, рекламу товарів магазинів, контент, призначений для дітей, а також широкі зв'язки з націоналістичними організаціями. Логотип сайту представлений у вигляді кельтського хреста, загального для неофашистських іконографії, оточеного девізом «White Pride World Wide» (укр. Біла гордість над усім світом.

Історія[ред. | ред. код]

Stormfront розпочався і діяв як «електронна дошка оголошень» (англ. bulletin board system — BBS) з початку 1990 до створення у 1995 інтернет-сайту колишнім лідером Ку-Клукс-Клану і білим націоналістичним активістом Доном Блеком[en].

У 2001 в статті в газеті USA Today журналіст Тара Маккелві називає Stormfront «найвідвідуванішим інтернет-сайтом білого панування (англ. white supremacist) в мережі».[1].


У 2002 інтернет-сайт «Stormfront» був видалений з німецької індексації Google за заперечення Голокосту[2].

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. McKelvey, Tara (July 16, 2006). Father and Son Team on Hate Site. USA Today (Gannett Company). Процитовано December 28, 2008. 
  2. http://news.cnet.com/2100-1023-963132.html

Див. також[ред. | ред. код]