Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kandydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 27 квітня 2019 року.

Номінувати нову статтю
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Шахтар (Донецьк) 1—2—1[ред. код]

Пропонує:Meteor06 14:51, 20 квітня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Шахтар (Донецьк) 1 2 1 33.33% 20 квітня 2019 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. Стаття, як мені здається, підходить під критерії добрих статей Meteor06 14:51, 20 квітня 2019 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  1. 1. Багато тверджень без посилань на джерела, особливо в розділі «Історія». 2. Підрозділ «Керівництво Фонсеки» обрізаний — третій абзац закінчується тим, що Шахтар виграв у першому турі. А що було далі, як завершився сезон? І яким був єврокубковий сезон у 2018-2019 роках? --Sehrg (обговорення) 17:40, 20 квітня 2019 (UTC)
  2. Більшість червоних посилань насправді мають сторінки, тобто не зроблено елементарної перевірки: наприклад Віктов ЗвягінцевЗвягінцев Віктор Олександрович. Потрібно переписувати у формі ПІБ. Немає чіткого критерію у розділі «Інші відомі футболісти» (наприклад, гравці національних збірних). У такому стані можна сприймати як оригінальне дослідження. Графік востаннє поновлювався три роки тому. Немає сезону 2018/2019 у таблиці «Сезони». Навіщо у таблиці робити стовбець «Інші турніри», а в примітці пояснювати, що «Інші» — це Суперкубок. Хіба не можна написати відразу? Ященку, Грачову, Петрову можна ж окремо прописати кількість матчів у СРСР і Україні. Всі головні тренери значимі. --Roman333 (обговорення) 19:33, 20 квітня 2019 (UTC)
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
  1. Цілі розділи без посилань на джерела.--Парус (обговорення) 15:04, 20 квітня 2019 (UTC)
  • Зауваження:

Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей