Зелена канапа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Галерея «Зелена канапа» — приватна галерея сучасного мистецтва заснована в 2006 році. Розташована у місті Львів на вулиці Вірменській в будинку №7, приміщенні середньовічного вірменського суду "хуц", або "хуцу", під дзвіницею (1570 р.) Вірменського собору.. Працює з вівторка по неділю, з 11 – 18, вхід вільний.

Діяльність[ред. | ред. код]

«Зелена канапа» співпрацює з найкращими представниками мистецького Львова, що має давні культурні традиції і мистецьку школу: Львівська національна академія мистецтв , Українська академія друкарства, Львівський Коледж Декоративного і прикладного мистецтва імені Івана Труша.

Змінні експозиції відбуваються що три тижні. Концептуальні проекти, персональні виставки, щорічні сезонні експозиції. Галерея представляє такі види мистецтва: Живопис, скульптура, графіка, ремесла, медіа-мистецтво, інсталяція тощо.

Для більшості творів представлених на виставках в галереї «Зелена канапа» - це прем'єрний показ. Крім того для значної частини митців – виставки в галереї «Зелена канапа» також перші в творчій біографії.

Галерея «Зелена канапа» з успіхом представляла львівське мистецтво на міжнародних фестивалях „Арт-Київ” в 2007, 2008, започаткованого Українським домом у 2006 році. У Фестивалях "Файн Арт" у 2009, 2011 роках, що відбувались у Мистецькому Арсеналі ( Київ).

Бере участь у львівських фестивалях, серед яких Форум видавців у Львові (2007), Ніч у Львові 2010, 2011, 2012, 2013 рр., Дні Львова у містах України (Суми 2013) та інших.

Серед художників з якими співпрацює галерея «Зелена канапа»:

Див. також[ред. | ред. код]