Radar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Radar
Тип ТзОВ
Галузь Охоронна діяльність
Гасло Від проблем до безтурботності всього один RADAR
Засновано 1997 (під назвою Securia)
Штаб-квартира Україна Україна : 02000, Київ, провулок Лабораторний, 6
Територія діяльності Швеція Швеція
Фінляндія Фінляндія
Норвегія Норвегія
Польща Польща
Україна Україна
Росія Росія
Казахстан Казахстан
Білорусь Білорусь
Ключові особи Сергій Власко
(уповноважений в України)
Сайт www.theradar.com.ua

Компанія RADAR — міжнародний сервіс, що надає послуги охорони мобільних телефонів, цифрових пристроїв та інших особистих речей. Окрім повернення у разі їх втрати, сервіс надає послуги безпеки особистих даних, оперативно блокує платіжні картки, мобільні телефони та інші носії конфіденційної інформації.

Загальна інформація[ред. | ред. код]

Восени 2019 року компанія RADAR здійснила ребрендинг, змінивши назву і розширивши напрямок послуг. Компанія була створена у Швеції в 1997 році[1] під назвою Securia, пізніше відома як mySafety[2].

На сьогоднішній день RADAR здійснює свою діяльність на території Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі, Росії2006 року[3]), Казахстану2012 року[4]), Білорусі2014 року[3]), а з 2008 року — і в Україні, надаючи послуги допомоги клієнтам, а саме захист особистої інформації. Станом на 2019 рік послугами компанії користується понад 15 мільйонів чоловік по всьому світу.

Напрямки послуг[ред. | ред. код]

Компанія RADAR надає широкий спектр послуг, пов'язаних з охороною цінних речей, а також захистом дітей, домашніх тварин та особистої інформації. Мета послуг — підвищити ефективність та полегшити процес повернення втраченого від того, хто знайшов річ до власника. Процес здійснюється за рахунок мобільного додатку та додаткових аксесуарів із зазначенням ID-номера, а також контактною інформацією колл-центру. Компанія забезпечує максимальну конфіденційність клієнту і бере на себе всі витрати щодо повернення речей, включаючи виплату винагороди за знахідку. Усі сервісні послуги, що надає компанія RADAR, працюють по всьому світу.

Послуги RADAR орієнтується на сучасні цифрові рішення захисту клієнтів, і поділяються на IT/Інноваційні сервіси (RADAR.Smart, RADAR.Screen та RADAR.ID) та високоемоційні сервіси — охорона багажу, захист дітей, охорона домашніх тварин, охорона спортивного інвентарю, а також охорона ключів та документів.

Мобільна безпека: RADAR.Smart

Послуга надає можливість оперативно заблокувати телефон і забезпечує його повернення у разі втрати. Radar працює у трьох напрямках безпеки:

 • мобільний додаток (який необхідно попередньо скачати та зареєструватися), за допомогою якого власник втраченого ґаджета може дистанційно керувати пристроєм, миттєво його заблокувати, а також встановити місцезнаходження телефону. Для цього необхідно звернутися в колл-центр RADAR або зробити це самостійно, через особистий кабінет з будь-якого іншого гаджета або ПК;
 • спеціально встановлене зображення з інформацією на екрані щодо дій для повернення пристрою. Людина, яка знайшла пристрій, може зателефонувати за номером, що вказаний на заблокованому екрані. Тоді оператор по ID-номеру визначить власника;
 • компанія бере на себе організацію доставки знайденого пристрою та винагороджує за повернення знайденої речі. Якщо пристрій не повернули власнику протягом 14 днів, компанія RADAR повертає гроші за невиконані зобов'язання.
Безпека екрана: RADAR.Screen

Послуга надає можливість захисту екрану смартфона у разі фізичного пошкодження. Сервіс працює як розширена гарантія смартфона на фізичні пошкодження, окрім гарантії, що надають виробники. Працює за допомогою додатка для віддаленої перевірки функціональних можливостей дисплея. Завантаживши додаток, клієнт отримує попередню діагностику дисплея, а також гарантію, що в разі пошкодження екрану, сервіс допоможе з відновленням або компенсує витрати, пов'язані із заміною скла.

Безпека особистих даних: RADAR.ID

RADAR стоїть напоготові охорони особистих даних. Завдяки алгоритмам і аналізу інформації, сервіс може виявити вкрадену через інтернет інформацію (номер паспорта, номер кредитних карт або пароль для входу в соціальну мережу). Аби запобігти шахрайству з інформацією і подальшій її незаконній передачі, система попереджає власника про витік даних автоматичним листом електронною поштою та СМС з інструкцією рекомендованих подальших дій.

Особиста інформація, яка зберігається в облікових записах, месенджерах і на цифрових носіях стала предметом шахрайства в Інтернеті, які призводять до зломів, витік персональних даних, поширення вірусів та інших видах кіберзлочинів. Місія RADAR — захистити особисті дані і запобігти незаконному отриманню інформації.

Охорона багажу

Послуга надає можливість швидко повернути багаж. Для цього необхідно прикріпити до багажу бірку з ID-номером і контактами підтримки. Перш ніж вирушити у поїздку, необхідно активувати послугу на сайті із зазначенням всієї необхідної інформації. Той, хто знайде багаж, може зв'язатися з представником сервісу та багаж повернеться до власника ще під час подорожі. Послуга працює по всьому світу.

Захист дітей

Послуга надає можливість знайти дитину, що загубилась. Для безпеки дітей пропонується використовувати браслет з ID-номером і контактами служби підтримки. Дорослі можуть звернутися за вказаним номером, повідомивши про місцезнаходження дитини. А сервіс миттєво знайде контакти батьків за ID-номером, та повідомить, де знаходиться дитина і передасть її в руки батьків.

Охорона тварин

Послуга дозволяє повернути втраченого домашнього улюбленця. На нашийник тварини кріпиться кулон з ID-номером, забезпечуючи власнику повну конфіденційність. На кулоні вказано номер цілодобової служби підтримки. Людина, яка знайде тварину, може звернутися до служби підтримки, і компанія поверне власнику чотирилапого друга без додаткових витрат. Послуга працює по всьому світу.

Охорона спортивного інвентарю

RADAR може стати системою безпеки для будь-якої цінної речі — такої, наприклад, як велосипед чи гірськолижне спорядження. Для засобів пересування або екіпіровки пропонується наклейка з ID-номером і контактною інформацією у разі втрати, а також відміткою про винагороду. Людина, яка знайшла спортивний інвентар або інші цінні речі, може звернутися за номером цілодобової гарячої лінії.

Охорона документів і ключів

Активована на сайті послуга надає можливість повернути втрачені документи (паспорт, закордонний паспорт або водійське посвідчення) і ключі. На документи кріпиться наліпка, а на ключі — брелок із ID-номером і контактами служби підтримки. Людина, в чиї руки потрапила знахідка, може легко зв'язатися з оператором RADAR. Завдяки унікальному ID-номеру, працівники сервісу мають змогу швидко визначити власника і доставити документи за вказаною адресою.

GPS- та Bluetooth-трекери

Для особливих випадків безпеки RADAR розробив GPS- та Bluetooth-трекери. GPS-трекер Trackimo — маленький водостійкий гаджет для смартфону, який працює у парі з програмним забезпеченням та допомагає відслідковувати місцезнаходження людей, тварин або цінних речей. Може використовуватись для захисту людей літнього віку, дітей, домашніх тварин або будь-яких особистих речей. Trackimo дозволяє перегляд та керування кількома пристроями з однієї панелі кабінету користувача. Трекер працює по всьому світу — в будь-яких місцях, де є GPS-покриття. Гаджет обладнаний аварійним голосовим каналом для зв'язку з літніми людьми та дітьми. Для екстрених випадків є кнопка SOS, яка сигналізує про небезпеку та миттєво передає координати знаходження об'єкту або суб'єкту.

Персональний Bluetooth-трекер BiiSafe Buddy синхронізується з мобільним телефоном та дозволяє ділитись місцезнаходженням з близькими, відправляти звуковий сигнал та надсилає повідомлення у разі якщо користувач загубив або забув пристрій, прикріплений до цінних речей.

Співпраця з операторами мобільного зв'язку Київстар, lifecell, Vodafone[ред. | ред. код]

У співпраці з трьома операторами мобільного зв'язку в Україні компанія RADAR створила зручний мобільний додаток для захисту для блокування телефону. Користувачі мобільних мереж Київстар[5][6], lifecell[7] та Vodafone[8] можуть придбати пакет послуг з електронним ідентифікатором пристрою, дистанційним блокуванням, визначенням геолокації та можливістю доступу до фото з втраченого телефону. Клієнтам сервісу надається спеціально встановлене зображення з інформацією на екрані щодо дій для повернення пристрою. Працівники сервісу забезпечують повернення телефону власнику, або ж виплачують грошову компенсацію, у разі якщо пристрій не було повернено протягом 14 днів.

Серед інших партнерів RADAR — банки OTP Bank[9], Forward Bank[10], Альфа-Банк[11], «ПУМБ»[12] та фінансова компанія «КредитМаркет»[13].

Колаборація з Київстар та Atlas Weekend[ред. | ред. код]

Компанія RADAR має на меті привернути увагу користувачів мобільних пристроїв до важливості захисту особистої інформації та застережних засобів, які можуть застерегти від кібератак та злочинів в інтернеті. Однією з ініціатив компанії в даному напрямку стала колаборація з найбільшим фестивалем східної Європи Atlas Weekend, що відбувся з 9 по 14 липня 2019 року.

Компанія RADAR представила лімітовану лінійку тимчасових татуювань «#твоєповертається». Гості фестивалю могли безкоштовно отримати тату-стікери з месседжами «Мої фото тільки мої», «Запость, видалиш зранку», «#сторізтайм» та іншими закликами, що стосуються безпеки, пов'язаної із захистом смартфонa[14].

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Інформація про компанію (рос.). «mySafety». Процитовано 5 листопада 2019. 
 2. Інформація щодо зміни назви (рос.). «mySafety». Процитовано 5 листопада 2019. 
 3. а б «Альфа-Хранитель» найдет утерянные ключи, телефон или документы (рос.). «Интерфакс». Процитовано 5 листопада 2019. 
 4. О компании (рос.). «mySafety Казахстан». Процитовано 5 листопада 2019. 
 5. Мобільна Безпека. «Київстар». Процитовано 5 листопада 2019. 
 6. 200 утерянных телефонов вернулись к владельцам благодаря «Мобильной безопасности» (рос.). «Вікна Одеса». Процитовано 5 листопада 2019. 
 7. Lifecell забезпечить захист мобільних для своїх абонентів. «Lifecell». Процитовано 5 листопада 2019. 
 8. Послуга Vodafone Safety допоможе повернути загублений смартфон. «techToday». Процитовано 5 листопада 2019. 
 9. ОТП Банк: ваше банковское обслуживание и страхование в одном отделении (рос.). «Деньги.ua». Процитовано 5 листопада 2019. 
 10. Украинские страховщики пытаются перенять европейский опыт в страховании личных вещей (рос.). «Капитал». Процитовано 5 листопада 2019. 
 11. СК «Альфа Страхование» предлагает клиентам принципиально новый страховой продукт (рос.). «Альфа Страхування». Процитовано 5 листопада 2019. 
 12. «Ренессанс Кредит» развивает линейку комиссионных продуктов (рос.). «ProstoPravo». Процитовано 5 листопада 2019. 
 13. «Охоронець КредитМаркет» — ефективний захист від втрати цінних речей. «КредитМаркет». Процитовано 5 листопада 2019. 
 14. Лімітований реліз тимчасових татуювань до Atlas Weekend. «Cosmopolitan». Процитовано 5 листопада 2019. 

Посилання[ред. | ред. код]