Обговорення користувача:Pesko/Архів 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Оце швидкість!

Я тільки-но створив статтю про Одланьєра Соліса і ви вже встигли її поредагувати! Нічого собі! AtUkr (обговорення) 15:42, 21 березня 2012 (UTC)

Найвідоміші постаті України)

Тільки зібрався поставити на швидке вилучення, як ви мене опередили. Дійсно, швидко працюєте:) --Дмитро Драганов (обговорення) 18:14, 29 березня 2012 (UTC)

Про шаблон копівіо

Доброго дня чи ночі! Коли ставите шаблон про порушення авторських прав, то текст, який порушує авторські права, слід вилучити (ставити шаблон недостатньо, треба текст вилучити). Будь ласка, виправіть цей недогляд в статтях, в яких Ви ставили цей шаблон, та надалі дотримуйтесь цього правила. Наснаги! --Kharkivian (обг.) 20:53, 8 квітня 2012 (UTC)

Категоризація

Доброго дня. Категоризуйте статті, бо ці виставки, звичайно, цікава штука, але їх треба ж ще кудись приткнути. --ДмитрОст 14:38, 9 квітня 2012 (UTC)

Спам

Вітаю. Вважаю це посилання [1] спамом, тому й воно було відкинуто. Існує безліч сайтів, які проводять подібні огляди, чому Вікіпедія має виділяти лише один із них. Звісно, якщо це найавторитетніший в світі або в Україні сайт, і це якось підтверджено незалежними джерелами, тоді посилання на нього можна додавати. --yakudza 17:40, 19 травня 2012 (UTC)

Шаблони copyvio

Вітаю! Дякую за роботу зі знаходження закопірайчених текстів у Вікіпедії. Але якщо бачите, що анонім чи новачок заливає щось, що на нормальну статтю перетворити не можна, це краще ставити просто на швидке вилучення за загальними критеріями. --Microcell (обговорення) 17:14, 21 жовтня 2012 (UTC)

Патрулювання

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до нової системи Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей. --yakudza 13:31, 25 жовтня 2012 (UTC)

дякую звичайно. але ні, зараз не хочу, можливо пізніше --Pesko (обговорення) 16:08, 25 жовтня 2012 (UTC)

Статус Файл:Інтер'єр Церкви Різдва Богородиці (Яворів).jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Інтер'єр Церкви Різдва Богородиці (Яворів).jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Cepгій (oбг.) 22:03, 6 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Видання та Телепрограма

Не підкажете, чому ви використовуєте великий шрифт у назві оригіналу для наведених у заголовку шаблонах (використання <big></big>)? Та те саме питання стосовно використання {{lang-en|}} для назви оригіналу, нижче ж є така річ, як "мова оригіналу"? --Divega (обговорення) 07:48, 6 грудня 2012 (UTC)

1. (<big></big>) більший шрифт помітніший (так я виділяв саме назву)
2. ({{lang-en|}}) більш наочно
--Pesko (обговорення) 13:59, 6 грудня 2012 (UTC)
Чи варте використання шаблону як не у всіх? Тобто такого немає ні у рувікі, ні у англвікі. Велика назва наведена у назві сторінки, і на початку. Те саме стосується підпису мови. Виходить масло масляне.--Divega (обговорення) 14:05, 6 грудня 2012 (UTC)
«...такого немає ні у рувікі, ні у англвікі...» - я робив, у першу чергу, так, щоб мені було зручно шукати інформацію. щодо назви можна погодитись, але щодо підпису мови - ні, так «більш наочно» (принаймі для мене)
--Pesko (обговорення) 14:11, 6 грудня 2012 (UTC)
Як на мене, то уніфікація з іншими важливіша за персональні зручності. Оскільки є параметр шаблону "мова оригіналу", то до чого його дублювання? Тут Стів Джобс (книга) такий підхід виправданий (хоча можливе рішення і за допомогою виносок) але у більшості випадків це зайва інформація.--Divega (обговорення) 14:23, 6 грудня 2012 (UTC)
за такою логікою наявність назви і оригіналу назви у картці є також непотрібним дублюваннями інформації, оскільки вона повторюється в описі статті, але, тим не менш, такий підхід широко використовується (чи навпаки. аналогічно з іншим типом інформації, що присутня у картці і у статті).
«але щодо підпису мови - ні, так «більш наочно» (принаймі для мене)»--Pesko (обговорення) 14:29, 6 грудня 2012 (UTC)

Знову з того ж приводу. Якщо з позначенням мови для іншомовних видань ще можна погодитись, то навіщо у цій статті Людина біжить над прірвою таке:

Назва мовою оригіналу укр. Людина біжить над прірвою

Для цього випадку у Шаблон:Видання чітко зазначено:

| назва_оригіналу = <!-- якщо оригінал виданий на іншій мові -->

У даному випадку ваші дії є вже прямою неповагою до стандартів оформлення статей.--Divega (обговорення) 10:38, 10 грудня 2012 (UTC)

от тут погоджуюсь. зараз виправлю--Pesko (обговорення) 10:45, 10 грудня 2012 (UTC)
Там взагалі не має бути рядку про мову оригіналу.--Divega (обговорення) 10:48, 10 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Четверте Царство (трилогія)

Зауважте, що можливо деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:00, 15 грудня 2012 (UTC)

Патрулювання

Вітаю, Pesko. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Acedtalk 19:05, 18 грудня 2012 (UTC)

привіт! за результатами обговорення Вам видано прапорець патрульного (редактора) та відкочувача. бажаю плідної праці на проект. успіхів! --アンタナナ 16:47, 27 грудня 2012 (UTC)
дякую. буду працювати--Pesko (обговорення) 16:49, 27 грудня 2012 (UTC)

Нагорода

Нагорода
Шановний колего! Дякую за те, що Ви прийняли участь в Місяці рок-музики. Гарних новорічних свят!

--Monolit (обговорення) 00:27, 31 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції

--Glorin (обговорення) 14:06, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів

--KuRaG (обговорення) 11:52, 10 січня 2013 (UTC)

Подорож на Пуп Землі

Вітаю. Ви впевнені, що потрібна стаття про кожен том? Це ж один твір, пропоную об'єднати дві статті. --Acedtalk 15:03, 10 січня 2013 (UTC)

погоджуюсь, промайнула в мене така думка--Pesko (обговорення) 15:34, 10 січня 2013 (UTC)
Дякую. --Acedtalk 16:17, 10 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:45, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні кінопремій

--KuRaG (обговорення) 10:57, 1 лютого 2013 (UTC)

Збірка промінців надії

Вітаю. Мені здається доцільно перейменувати статтю на «Мій хлопець — псих». Мені самому не подобається така назва, але це офіційна назва фільму в прокаті України. --Єнотенко (обговорення) 22:00, 5 лютого 2013 (UTC)

...який демонструвався виключно російською, тобто це російський переклад, що завезений в Україну. думаю, правильно дивитись на назву перекладу українською мовою, оскільки він єдиний (хоча і неофіційний). тому, думаю, не варто зінювати назву--Pesko (обговорення) 22:24, 5 лютого 2013 (UTC)
Я цього не знав, просто бачив постер українською і там написано «Мій хлопець-псих» тож я хотів його додати до статті. Якщо ви на 100% впевнені що він демонструвався виключно російською тоді згоден.

Герой (фільм, 2002)

Я додав зображення до Вашої статті Герой (фільм, 2002), хотів би попросити Вас відпатрулювати ці зміни Alecs (обговорення) 20:24, 9 лютого 2013 (UTC)

Запрошення

--Dmytro Lomonosov (обговорення) 00:46, 8 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії

--SteveR (обговорення) 10:50, 10 березня 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з серпня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

  • якщо всі облікові записи з ім'ям Pesko в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
  • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до серпня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Pesko~enwiki
  • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до серпня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Pesko~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 22:38, 25 травня 2013 (UTC)

Фільми

Хотів би висловити Вам свою вдячність за те, що створюєте такі чудові статті про фільми. Надзвичайно приємно натрапляти на них. Якщо матимете вільний час — напишіть, будь ласка, про якийсь фільм з фільмографії цього актора. Я старався, коли писав статтю про нього, а посилання на статтю йдуть лише з однієї стрічки. З повагою!— Шиманський હાય! 21:41, 3 грудня 2013 (UTC)

дякую. щось та й напишу))--Pesko (обговорення) 10:25, 4 грудня 2013 (UTC)
Доброго вечора! Знову я . Чи не зацікавить Вас цей фільм? Варта було б про нього мати статтю. — Шиманський હાય! 20:36, 24 січня 2014 (UTC)
ТакТак Зроблено якщо хочете, то можете розширити сюжет, я там мало написав--Pesko (обговорення) 10:20, 25 січня 2014 (UTC)
Дякую! — Шиманський હાય! 14:34, 25 січня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у місяці Єдності України


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:36, 20 березня 2014 (UTC)

Щодо патрулювання

Ви затвердили сьогодні декілька редагувань користувача AndriiPrysiazhniuk. Прошу врахувати те, що він у кожну статтю про особу додає недоречні посилання на портали країн. --Basio (обговорення) 19:50, 26 вересня 2014 (UTC)

дякую за попередження, матиму на увазі)--Pesko (обговорення) 09:43, 27 вересня 2014 (UTC)

Дуринди

Доброго дня! Радий знову бачити Вас за роботою! Набрався сміливості і доповнив статтю за Вашою манерою. Можете глянути, чи все правильно зробив? Може є якісь варіанти доповнення? Якщо Ви не проти — буду надсилати Вам на рецензію статті про фільми, які доповнюватиму (може зразу наведете якийсь зразок — Вашу статтю, яка б слугувала шаблоном)? З повагою, — Шиманський હાય! 08:17, 27 вересня 2014 (UTC)

і Вам доброго) та на здоров'я, мені не тяжко) (як на мене — це хороша базова стаття, яку звичайно можна доповнити, розширити,...) а варіанти завжди можна знайти, так що сміливо доповнюйте, змінюйте, експерементуйте — так знайдете якийсь цікавий варіант (і мені не забудьте підказати). а за шаблон можна взяти, наприклад, цю статтю --Pesko (обговорення) 10:05, 27 вересня 2014 (UTC)

Після злучення тварина сумна

Добрий день! Ніяк від Вас не відстану, пишу і пишу . Цю статтю хочуть вилучити, а я помітив, що Ви часто дописуєте на тему сучасної української літератури. Може, як маєте що додати, — доповните статтю, щоб її не вилучали. З повагою, — Шиманський હાય! 12:27, 8 жовтня 2014 (UTC)

доброго! ой не знаю, чи я зможу додати там щось--Pesko (обговорення) 08:16, 9 жовтня 2014 (UTC)

Ромовий щоденник

Доброго дня. Свого часу ви створили статтю Ромовий щоденник. Після цього інший учасник (який тепер назавжди заблокований) створив Ромовый дневник про той самий фільм. Чи не візьметесь об'єднати ці статті ? --Movses (обговорення) 21:36, 21 грудня 2014 (UTC)

Запрошення


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:15, 3 січня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:09, 27 травня 2015 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)

--Сергій Липко (обговорення) 02:25, 7 березня 2016 (UTC)

Люди Ікс

Доброго дня. Посилання коректне, так я поставив фільми у хронологічному порядку. Події Апокаліпсису відбуваються у 1982 році, тоді як події Росомахи відбуваються у 1986 році. Так що посилання коректне.--NOSFERATU (обговорення) 12:13, 24 травня 2016 (UTC)

Роман Ірванця та інше

Вітаю, @Pesko:! Дякую за пильність, Росію додав помилково, вибачте. Побачив, що маєте прапорець, тож чи не могли б ви відпатрулювати зміст категорії Категорія:Романи Василя Кожелянка.З повагою.--Yasnodark (обговорення) 17:32, 24 грудня 2015 (UTC)

Вітаю, @Pesko: ще! пропоную вам як автору та редактору низки статей на фантастичні теми та учаснику фантастичних проектів де-факто, офіційно долучитися до створених мною проектів Вікіпедія:Проект:Фантастика , Вікіпедія:Проект:Фентезі, Вікіпедія:Проект:Фантастика жахів, Вікіпедія:Проект:Наукова фантастика, зареєструвавшись де-юре.
Можливо вас також зацікавить заповнення графи події у рубриці "Цей день у світі наукової фантастики, зокрема Портал:Наукова фантастика/Цей день у науковій фантастиці/липень тощо.

Під подіями розуміються світові конвенти жанру, вихід фільмів та книжок, події у романах та фільмах. :Як от: цього дня Ендрю Віггін прибув на планету...З повагою --.Yasnodark (обговорення) 15:50, 22 липня 2016 (UTC)

Вітаю, @Pesko:! Чи не могли б ви відпатрулювати Луї Буссенар , Дені Верас, Робер Мерль.--Yasnodark (обговорення) 12:26, 25 липня 2016 (UTC)
@Yasnodark:відпатрулював, ще подивіться на статтю Дені Верас, там потрібно виправити вказані недопрацювання--Pesko (обговорення) 17:12, 28 липня 2016 (UTC)
Дякую. Стаття Дені Верас - не моя, я лише стрічку порталів та категорії додав, тож це питання не за адресою.--Yasnodark (обговорення) 12:26, 28 липня 2016 (UTC)

Правопис / ВП:МОВА

Згідно чинного українського правопису, а саме § 87: G і h звичайно передаються літерою г, в окремих словах англійського походження h передається літерою х. Притримуйтесь його при написанні у Вікі. А вимова — це акт мовлення, а не написання.--Watashi-wa (обговорення) 07:32, 13 серпня 2016 (UTC)

згідно чинного українського правопису, а саме § 15: «У власних назвах іншомовного походження етимологічний g згідно з усталеною традицією вимовляється як г; проте збереження g у вимові не є порушенням орфоепічної норми. Отже, правильною є вимова: Гданськ і Ґданськ, Гренландія й Ґренландія, Гібралтар і Ґібралтар; Гарібальді й Ґарібальді, Гете й Ґете».
Ви прочитали, що я написав: «вимова — це акт мовлення, а не написання». Літери G і h звичайно передаються письмово літерою г. А вимовляти ви можете хоч на суахілі.--Watashi-wa (обговорення) 07:48, 13 серпня 2016 (UTC)

Фільм

Шановний колего, а ви не думали над варіантом назви "Хвіст махає псом?" - бо якщо "собака" ще може бути, то "виляє" дуже вже змахує на русизм... лише питаю. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 17:44, 22 серпня 2016 (UTC)

@Mykola Swarnyk:, наскільки я пам'ятаю, саме так переклали фільм українською (але треба ще раз подивитись)--Pesko (обговорення) 18:09, 23 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо

@Pesko:! вітаю, запрошую зареєструватися та прийняти участь у вересні у цьому проекті. Сподіваюся перш за все на ваші якісні статті саме про українські фантастичні твори та їх авторів. Бо ця тема представлена вкрай малою кількістю статей. Можливо вас зацікавлять представлені тут: http://argo-unf.at.ua/load/kozlov_ivan/3 .--Yasnodark (обговорення) 14:26, 27 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування

Саме від Вас залежить, яким буде Арбітражний комітет. З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:25, 7 вересня 2016 (UTC)

Жінки 20-го століття

Напишите сюжет, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 11:40, 6 березня 2017 (UTC)

Невільний файл, який не використовується Image:Міст шпигунів (плакат фільму).jpeg

Дякуємо, що Ви завантажили Image:Міст шпигунів (плакат фільму).jpeg. Сторінка опису файлу визначає його як невільний і такий, що може бути використаний у Вікіпедії лише за умови fair use (добропорядного користування). Проте файл на даний момент не використовується у жодній статті Вікіпедії. Якщо файл раніше був у статті, будь ласка, перевірте цю статтю і з'ясуйте, чому його було вилучене. Ви можете повернути його, якщо вважаєте, що це буде корисно.

Якщо Ви завантажили інші медіа-файли, будь ласка, перевірте факт їх використання у статтях Вікіпедії. Ви можете переглянути список сторінок 'зображень', які Ви редагували, на службовій сторінці «мій внесок» (посилання на неї розташовується у верхній частині будь-якої сторінки Вікіпедії, за умови Вашого входу до системи), де «Зображення» вибираються зі спадаючого меню. Майте на увазі, що будь-які невільні файли, які не використовуються у статтях будуть видалені через сім днів, згідно з крітеріями швидкого вилучення. Дякуємо. Andrei Kurbiko (обговорення) 19:34, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроєкту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроєкту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Питання

Чи не маєте бажання спробувати себе, як адміністратора Вікіпедії? --Jphwra (обговорення) 10:54, 27 липня 2017 (UTC)

не зараз, дякую--Pesko (обговорення) 11:12, 6 серпня 2017 (UTC)

Привітання та інше

Доброго дня Pesko1 ! Хочу привітати вас з прийдешніми Днем Прапора та Днем Незалежності! До речі, не хочете трохи перемкнути фокус уваги і у зв`язку з початком Універсіади написати про якісь види спорту на цих змагання в рамках Неолімпіади?--Yasnodark (обговорення) 14:11, 20 серпня 2017 (UTC)

P.S. Якщо ви читали та дивилися "Темну вежу" не можете без спойлерів повідомити за якою саме книгою чи якими знято фільм, прошу без деталей сюжету?.--Yasnodark (обговорення) 16:44, 22 серпня 2017 (UTC)
вітаю. читав "Темну вежу", але фільму не дивився, тому відповіді не знаю--Pesko (обговорення) 17:13, 22 серпня 2017 (UTC)
Здається по всій серії, жалкую, що сходив, прочитавши лише половину першої книги. А вам раджу, як просвітленому.Yasnodark

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо

Pesko вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:43, 28 серпня 2017 (UTC)

вітаю! дякую--Pesko (обговорення) 18:30, 28 серпня 2017 (UTC)
Доброго дня! Тож очікую на вашу реєстрацію!--Yasnodark (обговорення) 16:37, 30 серпня 2017 (UTC)