Обговорення користувачки:RainbowUnicorn

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архіви

Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написала Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

мир та світ[ред. код]

Добридень, дякую за редагування в статті Карлос Куельяр, проте не плутайте поняття «мир» та «світ», та відповідно їх кубки — en:Peace Cup та World Cup) Тому прошу у майбутньому звертати увагу) --YarikUkraine 14:02, 3 травня 2011 (UTC)

Оу, мені було невідомо про існування такого кубку. Можливо варто було б створити хоча б стаб про нього, щоб не було у майбутньому таких непорозумінь?--UNICORN 14:09, 3 травня 2011 (UTC)
Було б непогано...може з часом і створимо, проте це далеко не єдиний футбольний кубок про який відсутня стаття, нажаль.. --YarikUkraine 14:18, 3 травня 2011 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю. Як на Вашу думку, до якої загальної категорії можна віднести Романи Х року, Вірші Х року, Оповідання Х року, П'єси Х року, Повісті Х року? --Олег 19:43, 13 червня 2011 (UTC)

По-перше, мені не вдалося знайти жодної з перелічених Вами категорій, окрім Романи Х року. По-друге, мені здається, що зазвичай кажуть, що твір такого-то року, якщо він був виданий книгою цього року. І статті зазвичай пишуть саме про книги (романи чи там збірки), а не окремі вірші чи оповідання. Тому логічно додавати до категорії Книги Х року. Але категорія Література справді дуже невпорядкована і нелогічна, знайти, що куди пхати там важко, можливо, там є і щось краще.--UNICORN 06:58, 14 червня 2011 (UTC)
Я мав на увазі не категорії а статті про романи, повісті, вірші, оповідання, п'єси Х року. Їх, на мою думку, об'єднує дещо спільне — все це літературні твори. При чому три останні точно не можна включати у категорію Книги, а щодо перших двох, то на мою думку і їх коректніше включати у Категорію «Літературні твори». «І статті зазвичай пишуть саме про книги (романи чи там збірки), а не окремі вірші чи оповідання» — напевно приблизно так і думали ті, хто створював колись категорії Книги. Наразі маємо 40 статей про вірші, близько десятка про оповідання та 35 п'єс + невідома кількість некатегоризованих до цих категорій статей. Більшість з них не категоризована за роком, деякі перебувають у категоріях Твори Х року вкупі з картинами, пам'ятниками, музикою, комп'ютерними іграми фільмами, та іншими творами. Я Вас ні в якому разі не звинувачую — Ви зробили так як і всі. Більше того не знаю в якій іншомовній вікіпедії використовують категорію «Літературні твори за роком». Натомність існують «вірші за роками», «оповідання за роками», які входять у «літературу за роками». Але навіть в росіян у ru:Категория:Стихотворения по годам 80% категорій містять одну статтю. Мені здається краще вони були б у загальній літературній категорії Х року. Я не впевнений на 100%, що правий, просто хотілось почути ще чиюсь думку. Ви поміняли категорію у категорії, яка була у моєму списку спостереження — от я у Вас і запитав. Вибачте. --Олег 15:38, 14 червня 2011 (UTC)
Ну, Ваша ініціатива з категоризацією виглядає логічною. Але якщо Ви створюєте категорію Літературні твори за роком, то варто довести справу до кінця і створити решту категорій типу Літературні твори ХХ року, а не лишати їх червоними.--UNICORN 16:06, 14 червня 2011 (UTC)

Дизамбіги[ред. код]

Бачу, ти взявся за іспаномовні дизамбіги. Це класно, бо як згадаю, скільки там роботи ще, то аж страшно. Хіба є декілька нестиковок.

 1. кінцеве -ia у мене передається як -ія, за правописом, звідси Навія, Тапія-де-Касар'єго (а в середині слова я передаю як -іа-, за аналогією зі словами типу Іглесіас);
 2. localidad у більшості випадків на місто аж ніяк не тягне, там населення часто кілька десятків чоловік, а то й менше. Може краще населений пункт?--Adnyre 16:47, 24 червня 2011 (UTC)
1) Я не буду робити усі іспаномовні дизамбіги, лише деякі. 2) За правилами іспанської як українське -іа- читається лише -ía-, причому незалежно від його положення у слові, за українським правописом в кінці слів воно має передаватися як -ія. Іспанське -іа- читається як -йа-. Тобто Sierra читається як Сьєрра, а не сіерра чи сієрра; Tapia de Casariego читається наближено до Тапья-де-Касарьєго. Це легко перевірити у гугл-транлейті. Я керуюся іспанською вимовою, бо інакше я заплутаюся у цих ваших конвенціях і аналогіях. 3) Про локалідад я знаю, просто не придумалося слово, яким би це можна було назвати. Мабуть, буду писати «поселення».--UNICORN 17:07, 24 червня 2011 (UTC)
1) І за то арігато. 2) Ну, про вимову іспанської я знаю. Те, як передавати -іа- в середині слова — питання спірне, але кінцеве -ia все-таки буде -ія, ніколи не чув про Валенсью, Сор'ю чи Сегов'ю. 3) Поселення, мабуть, буде добре.--Adnyre 17:29, 24 червня 2011 (UTC)

Вікіпроект Критерії значимості[ред. код]

--Kharkivian 01:49, 15 листопада 2011 (UTC)

Запрошення до обговорення Критеріїв значимості залізниць[ред. код]

--Kharkivian 01:49, 15 листопада 2011 (UTC)

Запит на створення програми[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний розробнику Програмного Забезпечення! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і розробити для нас програму, що могла би автоматично вікіфікувати посилання на села та шукати в них координати? Можливі алгоритми роботи викладені на сторінці Вікіпедія:Завдання для роботів. Проект був би дуже вдячним!

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Локшина
 2. Хуан Естебан Педернера
 3. Хосе Фігероа Алькорта
 4. Мануель Кінтана
 5. Вісенте Лопес-і-Планес
 6. Луїс Саенс Пенья
 7. Роберто Марселіно Ортіс

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:47, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 12:37, 10 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:40, 25 січня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Almendra (album).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Almendra (album).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:02, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Andres Calamaro-Alta Suciedad.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Andres Calamaro-Alta Suciedad.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:03, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Argentina ukr map.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Argentina ukr map.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Babel poster ukr.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Babel poster ukr.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:07, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Cancion-animal.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Cancion-animal.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:39, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Diarios-de-motocicleta.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Diarios-de-motocicleta.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:23, 25 березня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії RainbowUnicorn!

В минулому ви створили 340 статей Вікіпедії та додали понад 4,2 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:59, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:09, 17 липня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:50, 3 вересня 2014 (UTC)


Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До RainbowUnicorn. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 14:04, 8 вересня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Catedral Catolica Ucrania Santa Maria del Patrocinio.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Catedral Catolica Ucrania Santa Maria del Patrocinio.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Sergento 21:52, 1 грудня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії RainbowUnicorn!

В минулому ви створили 341 стаття Вікіпедії та додали понад 4,2 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:28, 28 січня 2016 (UTC)

Файли що порушують ВП:КДВ[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження ряд файлів, список яких знаходиця нижче. Однак при перевірці виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

У вашому випадку всі файли суперечать пункту 3(а) ВП:КДВ. Ось список файлів:

 1. Файл:2arg pesos anverso.jpg
 2. Файл:2arg pesos reverso.jpg
 3. Файл:5arg pesos anverso.jpg
 4. Файл:5arg pesos reverso.jpg
 5. Файл:10arg pesos anverso.jpg
 6. Файл:10arg pesos reverso.jpg
 7. Файл:20arg pesos anverso.jpg
 8. Файл:20arg pesos reverso.jpg
 9. Файл:50arg pesos anverso.jpg
 10. Файл:50arg pesos reverso.jpg
 11. Файл:100arg pesos reverso.jpg
 12. Файл:1arg centavo.jpg
 13. Файл:5arg centavo.jpg
 14. Файл:10arg centavo.jpg
 15. Файл:25arg centavo.jpg
 16. Файл:50arg centavo.jpg

--Andriy.v (обговорення) 09:50, 9 квітня 2016 (UTC)

Додавання категорій[ред. код]

Вітаю Вас! Вимушений скасувати додавання Вами категорії «Міста Аргентини» у категорію «Баїя-Бланка», оскільки у неї є вже категорія «Міста провінції Буенос-Айрес», що є підкатегорією до «Міста Аргентини», що спричинює дублювання даної категорії. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 16:55, 21 травня 2016 (UTC)

Це не дублювання. Можете відкрити категорію "міста України" і подивитися, що вона влаштована так само: є категорії за областю, але кожне місто також лежить у кореневій категорії. Це логічно, бо не всі знають, у якій області (провінції) шукати конкретне місто.
Ну дивіться, робіть, як знаєте. --Yukh68 (обговорення) 17:04, 21 травня 2016 (UTC)
Дякую за розуміння

Запрошення до участі в урду-українському тижні[ред. код]

Disscusion in divani font.png

Доброго дня, RainbowUnicorn!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення тематичного Тижня урду-української співпраці, що проходитиме з 1 по 31 жовтня 2016 року.

Приєднуйтеся!      -- Ата (обг.) 13:00, 26 вересня 2016 (UTC)

Тиждень нумізматики[ред. код]

Вітаю! Бачу Ви зробили великий внесок до статті про аргентинський песо, тому пропоную Вам долучитися до Тижня нумізматики. --Парус (обговорення) 12:28, 21 січня 2017 (UTC)

Якщо буде час, то можливо щось напишу ще про аргентинські гроші (аустраль і т.п.), але нічого не обіцяю. --UNICORN 13:02, 21 січня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. RainbowUnicorn, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 19:01, 31 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Патрулювання[ред. код]

Здається ви не є патрульною. А я часто патрулюю ваші редагування, і ще жодного не відкотив. Чи не могли б ви подати заявку на отримання статусу аби мені менше роботи залишалось? Будь ласка. ;) --Буник (обговорення) 17:06, 26 травня 2017 (UTC)

На жаль, мушу вас розчарувати. Коли в укрвікі вводилася система патрулювання, мій голос був проти. Потім мене кілька років не було в укрвікі, але коли я повернулася, я не побачила ніяких змін у якості статей, хоча патрулювання функціонувало усі ці роки. Патрулювання не приносить жодної користі вікіпедії, лише забирає час у досвідчених користувачів, а вони б могли використати його на написання статей. Цю дурну роботу просто треба скасувати. --UNICORN 18:03, 26 травня 2017 (UTC)
З одного боку так, але з іншого є певна користь. Патрулювання дозволяє рано чи пізно виявити вандалізм на тих сторінках які не є в списках спостереження активних користувачів. Ось приклад. ще приклад. Ну й свій список спостереження можна проглядати спокійніше, якщо бачиш що половину редагувань там хтось вже читав, або редагування робилось користувачем якому можна довіряти. --Буник (обговорення) 07:53, 31 травня 2017 (UTC)
Щодо очевидних змін в якості - так патрульних всього лиш 300, з них активних напевне 30, тому кількість непатрульованих сторінок постійно збільшується. Якщо ви матимете статус і навіть нічого не позначаючи і не заходячи в список спостереження, редагування які ви робите позначатимуться перевіреними що змершить кількість дурної роботи іншим. --Буник (обговорення) 07:53, 31 травня 2017 (UTC)

Ще приклад: Національний парк Іґуасу (Аргентина) більш ніж на рік перенесли до Бразилії. Були б ви патрульною - могли б помітити замість мене. (Хоча там і Mr.Rosewater полінувався перевірити, але то напевне тому що був зайнятий перейменуванням категорії, а не патрулюванням всіх статтей в ній). --Буник (обговорення) 08:21, 31 травня 2017 (UTC)

Справа в тому, що рано чи пізно вандалізм помічають і без патрулювання - з ним боролися і до появи цієї системи. Не дарма патрулювання немає ні в англійській ні в іспанській вікіпедіях. Для виправлення вандалізму також патрулювання не потрібне - це може зробити будь-який користувач. В теорії патрулювання має пришвидшувати цей процес, але насправді практика показує, що це не так. Навіть серед ваших прикладів один провисів цілих півроку. Ну а приклад з нацпарком доводить, що кількість патрульних не грає ролі: патрульний може позначити сторінку як перевірену навіть якщо там є вандалізм, якщо він не кричущий, про помилки та оформлення я навіть не буду починати. Більш того, мені нерідко зустрічалися випадки, коли патрульні у статтях виправляли правильне на неправильне. Не тому, що вони погані, вони просто не розуміються на предметі статті, не знають нюансів, а сама система патрулювання підштовхує їх до того, щоб продивлятися статті "чужої" тематики. В цілому, я повторюся, що вся система патрулювання - це дурна робота, тому мені зовсім не хочеться підтримувати цю систему своєю участю, навіть номінальною. Вибачайте. --UNICORN 09:11, 31 травня 2017 (UTC)
Так якраз навпаки, національний парк не був позначений поки я не відкотив і не позначив. А ви пропустили. Те що щось довго висить без перевірки - це не така вже й велика проблема, ось Меланхолія (фільм) вже 6 років без перевірки висить, колись і до нього руки в когось дійдуть. Без патрулювання ми б взагалі не знали скільки часу воно без перевірки лежить. --Буник (обговорення) 09:24, 31 травня 2017 (UTC)

І крім всього іншого, ви цю дурну роботу вже й так робите, якщо звісно переглядаєте свій список спостереження. Якщо не переглядаєте - ок, тоді вибачте що потурбував. --Буник (обговорення) 09:45, 31 травня 2017 (UTC)

Дієго Марадона[ред. код]

В мене до Вас прохання, пройтись по Примітках і прибрати ті які не працюють (з тексту звичайно прибрати). Бо їх там забагато і чесно дуже багато, я старався виправляв, але сил вже немає. І не треба занадто сильно проводити вікіфікацію статті. --Jphwra (обговорення) 20:17, 10 червня 2017 (UTC)

Чесно кажучи, не зовсім розумію, чому це прохання до мене. Логічніше було б написати це тому, хто писав (точніше перекладав) статтю - Oleksandr Tahayev. Стаття справді невичитана і там ще дуже багато роботи. Можливо я колись і займусь нею, але не можу гарантувати, що це буде скоро. --UNICORN 07:42, 11 червня 2017 (UTC)

Флер[ред. код]

Вітаю. Я вам вірю що помилкове передавання назви гурту доволі поширене, проте це не робить його правильним. Звісно це слово відсутнє в українській мові, тому воно має якось передаватися. Для передачі слів зазвичай використовують правила передачі слів (принаймні мають використовуватись, а не писатися "як хтось там почув"). Згідно § 91 чинного правопису літери "Oe, ö, eu передаються літерою е". Аби побачити помилковість передачі назви гурту, можемо порівняти її зі словом, яке має схожий звук. Це слово сутенер /sut(ə)nœʀ/. Ось транскрипція слова флер /flœʀ/. Звісно ніхто не скаже слово "сутеньор", бо таке передавання слова є неправильним. Як і неправильним передаванням є слово "фльор" замість "флер". Маю надію ви мене зрозуміли. Якщо вам подобається суржикова передача слова, нехай буде так. Проте така передача слова є помилковою. Дякую за увагу. Zorator22 (обговорення) 19:38, 7 березня 2018 (UTC)

Алехандра Пісарник[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. підкажіть, будь ласка, чи ця стаття створена у рамках Вікіпедія:WikiGap 2018 — Україна? --アンタナナ 19:54, 18 березня 2018 (UTC)

Так.--UNICORN 20:08, 18 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Енергетика Аргентини[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Енергетика Аргентини був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:10, 18 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2018
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської кухні! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв та напоїв Азії. RainbowUnicorn, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями. Наснаги Вам!

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @RainbowUnicorn:! Як учасника минулорічного тижня азійської кухні запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас нових смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:24, 20 жовтня 2019 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 16:48, 18 березня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:La palabra ucrania.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:La palabra ucrania.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 18:54, 19 травня 2020 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Ви вилучили карту з картки у статті Ель-Агілар. Не робіть так. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 09:04, 23 серпня 2020 (UTC)

По-перше, нормальної картки там і не було, був якийсь огризок без половини полів. Його варто було б довести до ладу, якщо він вам так потрібен. По-друге, ви своїм скасуванням мого редагування відкинули не лише зміни у картці, а й інші зміни у статті, а це вже некрасиво. Не робіть так. Дякую за розуміння. --UNICORN 09:27, 23 серпня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 21:49, 19 грудня 2020 (UTC)

Тиждень корінних народів Америки[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 13:42, 20 лютого 2021 (UTC)