Річард Евен Борхердс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Річард Евен Борхердс
англ. Richard Ewen Borcherds
Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Народився 29 листопада 1959(1959-11-29) (57 років)
Кейптаун, Південно-Африканська Республіка Південно-Африканська Республіка
Помер Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Поховання Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Місце проживання Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Громадянство
(підданство)
Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Національність Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Alma mater Кембриджський університет
Галузь наукових інтересів математика
Заклад Університет Каліфорнії (Берклі)
Посада Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Вчене звання професор
Науковий ступінь Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Науковий керівник Джон Гортон Конвей
Відомі учні Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Батько Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Мати Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
У шлюбі з Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Діти Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Нагороди Медаль Філдса — 1998
Автограф Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.
Особ. сторінка Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.

link=Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.?uselang=uk [{{localurl:Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.}}?uselang=uk Роботи] у Вікіджерелах
link=Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.?uselang=uk [{{localurl:Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.}}?uselang=uk Висловлювання] у Вікіцитатах
Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 34: The entity data must be a table obtained via mw.wikibase.getEntityObject.

Річард Евен Борхердс (* 29 листопада 1959, Кейптаун, Південно-Африканська Республіка) — британський математик, який працює в галузях теорії груп, теорії чисел та геометрії. Найбільш відомий через свої роботи, що пов'язують скінченні групи з іншими галузями математики. Борхердс також працює над математично строгим формулюванням квантової теорії поля. Нагороджений медаллю Філдса в 1998 році.

Біографія[ред.ред. код]

Народився в Кейптауні, але родина переїхала до Бірмінгему коли йому було лише шість місяців. В 1978 році одержав золоту медаль на Міжнародній олімпіаді з математики. В молодомі віці був одним з провідних гравців в шахи у Англії, але пізніше сконцентрувався лише на математиці. Навчався в Кембриджському університеті, де його науковим керівником був Джон Гортон Конвей. Пізніше переїхав до Каліфорнійського університету в Берклі, де зараз займає посаду професора.

Посилання[ред.ред. код]