Песто

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Баночка Pesto alla genovese
Феттучіні з песто

Песто (італ. Pesto), від pestato, pestare — топтати, розтирати, тиснути) — популярний соус італійської кухні на основі оливкової олії, базиліка і сиру. Зазвичай песто продається в маленьких баночках і має специфічний зелений колір. Існує різновид соусу червоного кольору, коли в соус також додаються в'ялені на сонці томати.

Походить з північної Італії, з регіону Лігурія, в основному — з Генуї (pesto alla genovese). Вважається, що песто відомий ще з часів Римської імперії, однак перше документальне свідчення про приготування такого соусу відносять до 1865[1].

Класичний Pesto alla genovese готується в мармуровій ступці з дерев'яним пестиком, з базиліка, вирощеного в околицях Генуї, кухонної солі, насіння сосни пінії, часнику, Лігурійської оливкової олії extra virgin (першого пресування) і сирів пекоріно, пармезан чи грана падано.

Найбільш часто песто застосовується з макаронами, при приготуванні супів, з крекерами або намазується на хліб.

У французькій історичній області Прованс існує свій варіант соусу — пісту (фр. pistou), в який зазвичай не додаються горіхи.

В Австрії з гарбузового насіння готують гарбузове песто. В Німеччині також готують свій варіант соусу, використовуючи замість базиліка черемшу.

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]