Пластична хірургія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Результат дії пластичної хірургії

Пласти́чна хірургі́я — розділ хірургії, що займається операціями, спрямованими на усунення деформацій і дефектів органу, тканини або поверхні людського тіла.

Найчастіш виконуються такі пластичні операції: корекція носа, підборіддя і вух, підтяжка обличчя, чола та шиї, блефаропластика, пластика брів, корекція губ, ін'єкції із застосуванням ботоксу®; ліпосакція в області живота і талії, збільшення, зменшення і корекція грудей, омолодження рук; збільшення сідниць, ліпосакція в зоні «галіфе», зміна форми малих і великих статевих губ.

Види пластичних операцій[ред.ред. код]

Пластичні операції розділяються на два основних види  — реконструктивні та естетичні.

Реконструктивні пластичні операції допомагають усунути деформації, дефекти тканин і органів, і відновити їх функції методами пластичної хірургії. Подібні операції проводяться у людей, яким нанесено тілесне ушкодження в результаті травми, хвороби або у яких є вроджені дефекти.

Естетичні пластичні операції — це застосування методів пластичної хірургії з метою поліпшення зовнішності. Їх класифікують за областю виконання:

Однією з найпопулярніших естетичних пластичних операцій є ліпосакція, виконувана в різних зонах в залежності від показань.

Посилання[ред.ред. код]