Дієтологія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дієтоло́гія — наука про фізіологічні та біохімічні основи харчування здорової людини та при різноманітних захворюваннях.

Включає розділи: раціональне харчування, превентивне та дієтичне харчування, нутриціологія (вивчає вплив харчових речовин на фізіологічні та біохімічні процеси в організмі). На межі фармакології та дієтології розвивається фармакодієтологія[1].

Класифікація ВООЗ[ред. | ред. код]

Згідно визначення ВООЗ, дієтологи контролюють приготування і подачу їжі, розробляють модифіковані дієти, беруть участь в дослідженнях і навчають окремих людей і групи правильному харчуванню.[2][3] Цілі дієтологів — забезпечити лікувальне харчування, а також отримати, безпечно приготувати, подати і порадити смачну, привабливу і поживну їжу для пацієнтів, груп і співтовариств. Модифікація дієти для вирішення медичних проблем, пов'язаних з дієтичним споживанням, є важливою частиною дієтології. Професійні дієтологи можуть також надавати спеціалізовані послуги для хворих на такі хвороби як діабет, ожиріння, онкологія, остеопороз, педіатрія тощо.

У різних країнах і умовах роботи використовуються різні професійні терміни, наприклад: дієтолог, клінічний дієтолог, громадський дієтолог, дієтолог в сфері громадського харчування, зареєстрований дієтолог, дієтолог громадської охорони здоров'я, терапевт-дієтолог або дієтолог-дослідник.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. ДІЄТОЛО́ГІЯ //ЕСУ
  2. World Health Organization. Classifying health workers: Mapping occupations to the international standard classification P. 5.
  3. U.S. Bureau of Labor Statistics: Occupational Outlook Handbook, 2010–11 Edition.Dieticians and nutritionists Accessed 11 March 2011.[недоступне посилання з лютий 2021]

Посилання[ред. | ред. код]