Обговорення користувача:Еколог Світлана

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Еколог Світлана!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:13, 1 квітня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Тернополі!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 19:15, 20 березня 2017 (UTC)

Вікізустріч у Тернополі[ред. код]

Запрошуємо 18 лютого (неділя) до Тернопільської обласної універсальної бібліотеки, де відбудеться зустріч з одним з найпрацьовитіших українських вікіпедистів, уродженцем Тернополя Мар'яном Довгаником. Початок о 15:00. Подія у Facebook. P.S. Ви отримали це повідомлення, тому що у Вас на сторінці стоїть шаблон про те, що Ви з Тернополя.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 19:15, 20 березня 2017 (UTC)

смт[ред. код]

Вітання! @Еколог Світлана: Смт пишеться без крапки, бо це абревіатура, а не скорочення! --Микола Василечко (обговорення) 17:08, 10 березня 2017 (UTC)

Місяць Тернополя[ред. код]

Вітання! @Еколог Світлана: прошу звернути увагу, що всі створені статті кожного учасника додаються у відповідний розділ «Створені статті» (за днями), а також журі у відповідній статистиці (за учасниками), тому прохання не вписувати статті в таблицю учасників. --Микола Василечко (обговорення) 13:55, 11 березня 2017 (UTC)

Дякую--Еколог Світлана (обговорення) 15:30, 19 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гришин Едуард Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гришин Едуард Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:50, 18 березня 2017 (UTC)

Див. також[ред. код]

Не треба таких розділів у статті, якщо посилання на статтю вікіфікується в тексті. --Микола Василечко (обговорення) 12:50, 21 березня 2017 (UTC)

Острів Херд[ред. код]

Добрий день! Дякую, що активно пишете до укр-вікі! Трохи пройшовся по Ваших статтях і побачив цю. Почав думати, чому немає інтервікі? А, їх видно таки немає! Ніхто не створив статтю іншими мовами! Зате є Острів Херд і острови Макдональд. В якій повно інтервікі. От теперечки і запитання - навіщо було створювати статтю ще окремо про острів? Тим паче, що Ви продублювали в ній інформацію і фото з тої? Ну ще й помилки (недопереклад з російської)... Може видалити статтю? ЧИ якщо щось Ви нове дописали, то додати то тої, більшої? Бачив, що Ви проводите курс з Вікіпедії. Молодці! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 14:15, 23 березня 2017 (UTC)

Пишу.[ред. код]

Ще таке - я бачу, що чимало Ваших статей із цими шаблонами. Намагайтеся їх забирати або в той же день (якщо вийшло все більш-менш до пуття зробити). Або через пару днів, коли бачите, що не вийде за тиждень зробити.. А то бот буде видаляти і забивати Вам СО. І ще. Курко Віталій Сергійович. Посилання і примітки треба оформлювати так, щоб був текст (хтмл і ейчтітіпі людиною погано сприймаються! ;-) ). Я оформлю тут, а Ви, принаймні у нових статтях так оформлюйте. І старі потрошку підправляйте!--Nickispeaki (обговорення) 14:19, 23 березня 2017 (UTC)

Частіше дивіться КОД інших статей. А іноді треба дивитися й Переглянути історію - так можна швидко дізнатися, що, хто і коли робив. Ну і теж - дивлячись, як роблять інші, самому вчитися. :-) На все добре!--Nickispeaki (обговорення) 14:25, 23 березня 2017 (UTC)

Туди ж - додавайте згадки про статті до інших відповідних статей. Так, Курко я додав до статті Краківщина, де він народився. Це теж обов'язково робити, інакше бот буде ставити у статті про Курко шаблон "ізольована стаття", що значить, що на статтю ніяк з інших статей не потрапиш. Але коли Ви додасте посилання до, наприклад, Краківщина, мало того, що бота задовільните, так ще й статтю таку більше читатимуть. --Nickispeaki (обговорення) 14:36, 23 березня 2017 (UTC)

Промисловість Китаю[ред. код]

Чи можете із автором зв'язатися? Щоб доробила. Категорії треба. І вікіфікувати, тобто із слів зробити посилання на відповідні статті. Може ще щось, це тільки перший погляд. Чи могли б самі взятися (ну, в крайньому випадку)?--Nickispeaki (обговорення) 14:28, 23 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Михайла Коцюбинського (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Михайла Коцюбинського (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:28, 23 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Дениса Січинського (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Дениса Січинського (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Леся Курбаса (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Леся Курбаса (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Герасимчук Петро Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Герасимчук Петро Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дзюблюк Олександр Валерійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дзюблюк Олександр Валерійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Іващенко Юрій Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іващенко Юрій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вакула Іван Григорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вакула Іван Григорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Галникіна Світлана Олександрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Галникіна Світлана Олександрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Жиляєв Микола Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жиляєв Микола Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Заруцький Юрій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Заруцький Юрій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Краглик Ульян Устимович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Краглик Ульян Устимович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Векірчик Кузьма Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Векірчик Кузьма Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:58, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Бліхар Євген Йосипович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бліхар Євген Йосипович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 10:38, 28 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Протасевича (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Протасевича (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:38, 28 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Романа Купчинського (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Романа Купчинського (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:38, 28 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Луців Ігор Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Луців Ігор Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 10:39, 28 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Миколи Гоголя (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Миколи Гоголя (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:36, 30 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Курко Віталій Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курко Віталій Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:37, 30 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)