Обговорення користувача:Great Cockroach 007

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статтю Містер Метан номіновано на вилучення[ред. код]

Чи допомагаєте Ви новим учасникам?[ред. код]

Генріх фон Пітрейх[ред. код]

Олександp Беля Архімандрит[ред. код]

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
Побачив Вас в номінанти в патрульні. Ви написали 2 статті церковної тематики про Кошице. Свого часу я шалено багато часу витратив, щоб знайти цього роду інформацію. Дякую Вам за цей Ваш внесок і удачі в голосуванні в патрульні. Jack Bulitlo (обговорення) 13:57, 11 лютого 2018 (UTC)
 • Я дуже радий, що мій внесок оцінений. Мені приємно, правда. Дякую. ---GC 007 (обговорення) 14:02, 11 лютого 2018 (UTC)


Щодо статті Cleveroad[ред. код]

Подяка[ред. код]

вопрос[ред. код]

Вітаю. Вип'ємо ж кави.=)[ред. код]

Cup-o-coffee-simple.svg Вітаю з набуттям прав патрульного. Заслужено. BiNA (обговорення) 16:24, 4 березня 2018 (UTC)

Щодо перекладів[ред. код]

помогите[ред. код]

пропозиція[ред. код]

Вікі любить музику[ред. код]

Питання[ред. код]

Стаття IPMS Boryspil (UA) пропонована до вилучення як спам[ред. код]

1[ред. код]

Правка[ред. код]

Невідомий Патріот[ред. код]

В продовження теми[ред. код]

Пролетарське (електродепо, Нижній Новгород)[ред. код]

Стаття Містерія(реп-виконавець)[ред. код]

Маленьке проханнячко[ред. код]

Білоруська партія свободи[ред. код]

Рейтинг ФІФА[ред. код]

Запрошення[ред. код]

Крик душі[ред. код]

Ваши "санкции" я видал в гробу. Имею право на свое мнение - по поводу того, что на самом деле есть "лайно собаче". Догадайтесь с трех раз.

Ваши "санкции" я видел в гробу. Привет.

 • @Андрій дмитрук: Не маєте Ви такого права у Вікіпедії. Тут править порядок встановлений часом і правилами. Може Вам в гробу нудно і хочеться змінити формати, але нам особливо не цікава Ваша позиція щодо діяльності проекту. З повагою, GC 007 (обговорення) 20:17, 11 листопада 2018 (UTC)
  Я-то не в гробу,а вот "санкции" ваши - для меня именно там. И душа моя не кричит, не дождетесь. Просто смешно и противно смотреть, как вы обо мне врёте. Конец связи.
  @Андрій дмитрук: І Вам посмішок в ці осінні дні. --GC 007 (обговорення) 20:25, 11 листопада 2018 (UTC)

Чому інформація про університети це нормально, а про кафедру — ні?[ред. код]

Я знайшов інформацію про університет і подумав що кафедра (дрібніший елемент системи освіти) теж заслуговує на статтю. В чому моя помилка?

 • @V-Style Ment: Ви могли б мені відповісти й у себе на СО, тему я там почав. Але менше з тим. Про університет може бути стаття і це абсолютно вірно, але не про кожну кафедру. Є критерії значимості. Про цю структуру має бути маса авторитетних джерел (не афілійованих!!!); оскільки це наукова галузь, повинна бути маса відповідних публікацій; необхідна велика увага громадськості до цієї структури, відомі працівники кафедри. І все це одразу повинно бути присутнім. Окремо кафедри не значимі. Якщо простим порівнянням пояснити, то про Володимира Зеленського стаття можлива, а про його ніс або ногу — ні. --GC 007 (обговорення) 20:59, 17 листопада 2018 (UTC)
 • @Great Cockroach 007: Дякую, зрозумів. А от припустимо про комп'ютерну гру сторінку створити можна? Я бачив статтю про WoW і хочу написати про DNFTM. Це цікава гра, яка вийшла нещодавно у стім і я хочу про неї написати.--VSMent (обговорення) 00:56, 19 листопада 2018 (UTC)
  @V-Style Ment: Гадаю, поки ні. Я погуглив трохи, нічого немає про гру. Це буде звичайний СПАМ. Але можете спробувати, якщо назбираєте ВП:АД. Для того, щоб підписуватися і був реальний час відповіді — ставте чотири тильди (значок «~»). --GC 007 (обговорення) 23:51, 18 листопада 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: Дякую, спробую) VSMent (обговорення) 15:21, 23 листопада 2018 (UTC)