Обговорення користувача:Taromsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

повідомлення не залишайте

Для пропозицій й питань пінгуйте {{пінг|Taromsky}}

Чому саме так?

Вважаю продуктивнішою практикою обговорення статей ніж обговорення користувачів. Вікіпедія створена для вміщення знань українською мовою, й ми як редактори маємо обговорювати та поліпшувати власне ці знання. Інструмент пінг приверне увагу користувача саме на сторінку, що потребує уваги. Пінг на обговоренні сторінки залишиться для наступних редакторів, що приверне увагу на недосконалості, що викликали обговорення у минулому. Натомість обговорення якоїсь сторінки у обговоренні користувача не можливо буде віднайти майбутніми редакторами тої сторінки.--Taromsky (обговорення) 18:21, 17 лютого 2019 (UTC)

HotCat[ред. код]

За допомогою HotCat можна додати кілька категорій одним редагуванням: потрібно натиснути «++», потім додати категорії і натснути «Зберегти».--Анатолій (обг.) 22:47, 15 лютого 2017 (UTC)

Не зрозумів?[ред. код]

ви прочитали? Висновки зробили? Чи просто відкинули? Ми працюємо в одному проекті, де є правила встановленні спільнотою. І якщо працюємо, то треба давати якийсь відповідний знак, а це повідомлення іншому користувачу, а не просто відкинути це перепрошую не дитячий садок. --Jphwra (обговорення) 05:55, 20 травня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Бовуд-хауз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бовуд-хауз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 04:29, 25 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пенсакольський музей мистецтва[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пенсакольський музей мистецтва був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 25 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Аеронавігаційний університет Ембрі-Ріддл[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Аеронавігаційний університет Ембрі-Ріддл був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:22, 27 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Полкський музей мистецтва[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Полкський музей мистецтва був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:29, 28 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:41, 2 листопада 2019 (UTC)

Назва населеного пункту Росії[ред. код]

Вітаю! Чи є джерела на чинну назву Розсвіт? Відповідно правил передачі топонімів має бути Розсвєт. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:15, 3 листопада 2019 (UTC)

Категорії[ред. код]

Доброго дня! Навіщо ви додаєте категорії про етнічну приналежність людей, якщо про це немаю в статті інформації? На чому ви грунтуєтесь? --Anntinomyобг 11:38, 8 листопада 2019 (UTC)

Привіт. Користувач, схоже, плутає етнічну приналежність з етнічним походженням. Це питання вже обговорюється тут.--Piramidion 12:18, 8 листопада 2019 (UTC)
Ок, якщо вже обговорили, можна робити запит на скасування та попередження? --Anntinomyобг 16:07, 8 листопада 2019 (UTC)
Я не знаю, про яку конкретно статтю мова, але особисто я скасовую, якщо категоризація явно неправильна. Загалом же — якщо обговорення завершиться тим, що користувачі підтримають мою пропозицію, то всі такі категорії буде замінено ботом на точніші відповідники.--Piramidion 16:48, 8 листопада 2019 (UTC)