Пам'ятники Дубна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пам’ятники та пам'ятні знаки міста Дубно.

Назва Розташування Фото Короткі відомості
Пам'ятник провіднику ОУН Степану Бандері в м.Дубно Вул.Замкова (поруч Дубенської міської ради) Stepan Bandera.jpgБандера пам'ятник.jpg Відкритий 13 жовтня 2016 року
Пам'ятник авіаторам Дубна Вул.Грушевського Авіаторам Дубна (1).jpg Відкритий у 2016 році
Пам'ятний знак до 70-ліття УПА в м.Дубно Майдан Героїв УПА (біля дубенського залізничного вокзалу) Пам’ятний знак до 70-ліття УПА.JPG Відкритий 12 жовтня 2012 року
Пам’ятний знак на честь 100-річчя Іллінської церкви перехрестя вул. Д.Галицького — вул. Винниченка Пам'ятний знак на честь 100-річчя Іллінської церкви (Дубно).jpg Відкритий в 2008 році.
Пам’ятник жабі вул. Кирила і Мефодія Пам'ятник жабі (Дубно).JPG Відкритий у 2011 році, за ініціативи Дудка Л. І.. Табличка на пам’ятнику говорить: «Хто в душі мене не має, того я не задушу.»
Пам'ятний знак євреям розстріляним в місті під час ІІ Світової війни вул. Млинівська Пам'ятний знак розстріляним в місті під час ІІ Світової війни євреям (Дубно).jpg
Пам’ятник Миколі Пирогову вул. Шевченка (територія госпісу) Пам'ятник Пирогову М.І. (Дубно).jpg
Пам’ятник загиблим в Афганістані вул. Грушевського (парк біля ЗОШ № 6). Пам'ятник загиблим в Афганістані (Дубно).jpg
Пам’ятник Тарасу Шевченку вул. Д.Галицького Пам'ятник Т.Г. Шевченку (Дубно).jpg Відкритий у 1990 році.
Пам’ятний знак борцям за волю та незалежність України м-н. Незалежності Пам'ятний знак борцям за волю та незалежність України(Дубно).jpg У 2012 році на місці пам’ятного знаку планується відкриття пам’ятника.
Пам’ятник Герою Радянського Союзу Іванову Івану Івановичу вул. Шевченка Пам'ятник Іванову І.І. (Дубно).jpg Відкритий у 1978 році. В кінці 2000-х рр. був намір демонтувати пам’ятник у зв’язку з його аварійним станом.
Монумент героям танкової битви вул. Львівська Танк (Дубно).JPG Відкритий у 1985 році.
Братська могила Радянських воїнів та тувинських добровольців вул. Замкова Братська могила (Дубно).JPG Відкритий у 1952 році. В 1985 році був реконструйований.
Пам’ятник на військовому кладовищі вул. Забрама,26 Військове кладовище (Дубно).jpg Відкритий у 1952 році.
Пам’ятний знак в честь 50-річчя заснування чеського села Страклів вул. Страклівська (напроти будинку № 59) Зобр021.jpg Відкритий у 1926 році.
Тарас Бульба. Борцям за незалежність України центральна площа Дубна Фото Відкритий у 2017 році.

Див. також[ред. | ред. код]