Старт (партія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Старт
Заснована / зареєстрована
Штаб-квартира


Очільник партії Вадим Голіков
Кольори
Кількість членів


Вебсторінка
Політика України
Політичні партії
Вибори

Політична партія «Старт» (до 23.10.2020: „Політичне об'єднання «Пряма дія»“) — сучасна українська політична партія [1]. Зареєстрована 13 грудня 2006 року. Голова партії - Голіков Вадим Вадимович.

Історія[ред. | ред. код]

У 2005 році прийняте рішення про створення політичної партії, яка буде гідно представляти ідею «Об'єднання Пересвіт» на політичному схилі.

10 грудня 2005 року у Києві відбувся перший з'їзд, на якому були затверджені статут [2] та програма [3] діяльності майбутньої Партії.

13 грудня 2006 року було зареєстровано Політичну партію "Політичне об'єднання «Пряма дія».

Ідеологія[ред. | ред. код]

Ідейним лідером політичної партії "Політичне об'єднання «Пряма дія» є Старовойт Андрій Петрович. Ідеологічну діяльність партії засновники виводять з загальної ідеї Об'єднання «Пересвіт» — ідеї «перетворення світогляду», яка базується на боротьбі з "рабством власного «я», тобто боротьбі з власними слабостями тіла і душі. Основними ідеологічними орієнтирами є виховання у нації поваги до трьох основних людино творчих цінностей — Батьків, Батьківщини, Вчителя.

Символіка партії являє собою смолоскип у формі лука з натягнутою тятивою, що символізує живий вогонь, який викриває, навіть, приховану нечисть. Срібна стріла нібито направлена прямо в серце «нечистій силі».

Починаючи з моменту створення політичної партії «Пряма Дія», її команда [4] відкрито ігнорує існуючу в Україні традиційну політичну систему і веде свою власну діяльність, влаштовуючи різноманітні акції [5], направлені на змінення свідомості пересічних громадян, що і вважає основою глобальних змін в Україні у майбутньому.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Єдиний реєстр громадських формувань
  2. Статут партії[недоступне посилання з липня 2019]
  3. Програма партії[недоступне посилання з липня 2019]
  4. команда[недоступне посилання з липня 2019]
  5. акції. Архів оригіналу за 2 листопада 2007. Процитовано 5 жовтня 2009. 

Посилання[ред. | ред. код]