Громадська сила

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Громадська сила
Заснована / зареєстрована 25 вересня 2007
Штаб-квартира Дніпро


Очільник партії Краснов Загід Геннадійович
Кольори
Кількість членів ~ 15 тис.


Вебсторінка http://www.gromsyla.org.ua
Політика України
Політичні партії
Вибори

«Громадська сила» — сучасна українська політична партія і громадська організація, лідером та ініціатором створення якої є Краснов Загід Геннадійович. Основні дії партії направлені на місто Дніпро та інші населені пункти Дніпропетровської області.


Ідеологія[ред. | ред. код]

Історія партії[ред. | ред. код]

У серпні 2007-го, за іншими даними — 25 вересня 2007, Краснов Загід Геннадійович став ініціатором створення організації «Громадська сила» і був обраним її лідером.

В різні часи свого розвитку «Громадська сила» була звинувачена в різних скандалах. Партія часто звітує про проведення багатьох благодійних ремонтів і заходів за власний кошт в дитсадках, на майданчиках для відпочинку, в парках, тощо. Після перевірки активістами виявляється, що частина об'єктів або не існує, або були відремонтовані за рахунок міського бюджету Дніпра[1].

Участь у виборах[ред. | ред. код]

Місцеві вибори 2010[ред. | ред. код]

Першими виборами для «Громадської сили» були місцеві вибори до Дніпропетровської обласної та міської ради 2010 року. Партія не отримала широкої підтримки й не отримала жодного мандату.

Місцеві вибори 2015[ред. | ред. код]

Вибори 2015 року були вже набагато більш успішними, ніж попередні. Від партії до міської ради потрапило 7 депутатів. В загалом «Громадська сила» здобула 10.94 % голосів і посіла третє місце після партій Опозиційний блок і УКРОП. На посаду мера від партії балотувався її лідер — Краснов Загід, здобувши 12.42 %.

Місцеві вибори 2020[ред. | ред. код]

2020 року Партія здобула 10,4 %, посівши четверте місце серед інших партій. На виборчих перегонах за посаду мера Загід Краснов поступився у другому турі дійсному мерові Філатову Борису.[джерело?]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Въехать в рай на чужом горбу. LB.ua. Архів оригіналу за 19 грудня 2021. Процитовано 19 грудня 2021.

Джерела[ред. | ред. код]