Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Arcanumbox.jpg Обкладинка гри

Розробник Troika Games
Видавець Sierra Entertainment
Дистриб'ютор Activision
Дата випуску NA 21 серпня 2001
EU 24 серпня 2001
Версія 1.0.7.4 (вересень 2001)
Українська локалізація немає
Жанр стімпанк
рольова відеогра
Віковий
рейтинг
ELSPA: 11
ESRB: M
OFLC: MA15
PEGI: 12
USK: 12
Платформа Microsoft Windows
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій CD-ROM
Керування клавіатура, миша
Роздільність SVGA

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscuraвідеогра в жанрах RPG і стімпанк, випущена компанією Troika Games в 2001 році. Реліз гри в США відбувся 21 серпня 2001 року. Гра створювалася вихідцями з Black Isle Studios: Тімом Кейном[ru], Леонардом Боярським[ru] і Джейсоном Андерсоном[en]; і багато в чому продовжує традиції Fallout. З моменту випуску гра потрапила в число бестселерів, але комерційного успіху не мала (в США було продано 234 000 примірників, а загальний прибуток від продажів гри становив 8,8 млн. доларів). Це стало однією з причин фінансової кризи Troika Games.

Дія гри розгортається на континенті Арканум — фентезійному світі, де відбувається промислова революція. Історія починається в момент катастрофи дирижабля «Зефір» (англ. IFS Zephyr), після якого в живих залишається тільки протагоніст, якому потім доводиться подорожувати континентом. Гра представлена ​​в ізометричній проекції і має відкритий ігровий світ, по якому герой і його супутники можуть безперешкодно переміщатися. Під час подорожей гравець відвідує міста, села та інші локації, взаємодіє з місцевими жителями і б'ється з супротивниками. У процесі гри гравцеві стають доступні як магія, так і технічні засоби.

Ігрова преса переважно позитивно відгукувалася про гру. На веб-ресурсі IGN гра отримала оцінку 8,7 і 24 серпня 2001 отримала звання «Вибір редакції» (англ. Editors Choice). Оглядачі PC Gamer і GameZone привласнили грі 9 балів з 10. Згодом GameZone, як і IGN, також привласнила грі звання «Вибір редакції». Оглядачем The Electric Playground Arcanum була названа «найбільш різноманітною і відкритою рольовою грою на цей час». Середній бал гри на агрегаторах GameRankings і Metacritic становив 77,93% і 81% відповідно.

Посилання[ред.ред. код]