Обговорення користувача:Shynkar
Див. також
[ред. код]- Обговорення користувача:Shynkar/Архів1_2012-16
- Обговорення користувача:Shynkar/Архів1_2016-18
- Обговорення користувача:Shynkar/Архів1_2019-20
Основні засади Вікіпедії | Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shynkar! |
Для чого ми розвиваємо Вікіпедію |
Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом. Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента. Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки. Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
|
Як створити статтю | |
Як редагувати статті | |
Ілюстрування статей | |
Потренуйтеся тут! | |
Правила і вказівки | |
Стиль оформлення статей | |
Авторські права | |
Довідка | |
Користувачі, що допоможуть Вам | |
Словничок вікітермінів |
--Divega (обговорення) 09:07, 26 листопада 2012 (UTC)
Статті без джерел
[ред. код]Ви створюєте статті (Мікросорум, Pavonia, Міканія та інші про рослини), інформація в яких не відповідає змісту, наведеному у посиланнях. Або чесно наводьте джерела, написаних Вами статей, або додавайте інформацію з навденого джерела. Підходьте до створення статей добросовісніше. Інформація без джерел може бути вилучена, статті без інформації — теж. Крім того, рекомендую Вам почитати Вікіпедія:Біологічні статті. --Олег (обговорення) 16:10, 23 вересня 2020 (UTC)
- В обговореннях статей (Мікросорум, Pavonia, Міканія вказав на переклад. В обговореннях інших можете вказати самі: у вас дуже гарно виходить ловити на порушенні авторських прав, не робіть вигляд, що ви не встановили джерело.
Вікіпедія:Біологічні статті прочитав. Що ще?
- Не має значення встановив я, чи ні джерело — робіть те, що маєте робити самі згідно ВП:В — «Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.» Не додаючи шаблон про переклад, Ви порушуєте авторські права справжніх авторів. «Усі матеріали, розміщені у Вікіпедії, доступні на умовах ліцензій GNU Free Documentation License (GFDL) та Creative Commons Attribution/Share-Alike (CC BY-SA). Тобто статті Вікіпедії можуть копіюватись, модифікуватись та розповсюджуватись обов'язково за умови, що на їхні копії, чи нові версії, поширюється така ж свобода використання та розповсюдження, як і на оригінали, й у кожному випадку зазначається автор запозиченої з Вікіпедії статті (пряме посилання на статтю з Вікіпедії задовольняє даній вимозі щодо визнання авторських прав).» Дякую, що почитали Вікіпедія:Біологічні статті. Зверніть, будь ласка увагу, що наукову назву виду та роду біологічною латиною завжди виділяють курсивом. При цьому шаблон латинської мови не ставиться. Також рекомендовано додати і заповнити Шаблон:Картка:Таксономія. Якщо потрібно, я можу Вам допомогти оформити одну статтю для прикладу. --Олег (обговорення) 09:05, 24 вересня 2020 (UTC)
- Не потрібно. Зробіть краще внесок у створенні бота, щоб виправити всі застарілі посилання на Банківську енциклопедію. Беріть також приклад з Mcoffsky: не встигаю внести нову статтю, а вже вставлені потрібні картки, категорії і зв'язки з іншомовними вікі :)
- Так, все це потрібно. Чому Вас це дивує? Можна довести до адекватного стану статтю, потім братися за написання нової, ніяких проблем не буде. Не зовсім зрозумів що з посиланнями на Банківську енциклопедію, бачу є шаблон. Якщо проставляли посилання вручну без шаблона, краще зверніться на Вікіпедія:Завдання для роботів. --Олег (обговорення) 15:08, 24 вересня 2020 (UTC)
- Саме про це я і прошу. Сформулюйте завдання, бо я тільки знаю, що треба змінити https://www.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997 на https://old.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997
- Так, все це потрібно. Чому Вас це дивує? Можна довести до адекватного стану статтю, потім братися за написання нової, ніяких проблем не буде. Не зовсім зрозумів що з посиланнями на Банківську енциклопедію, бачу є шаблон. Якщо проставляли посилання вручну без шаблона, краще зверніться на Вікіпедія:Завдання для роботів. --Олег (обговорення) 15:08, 24 вересня 2020 (UTC)
Наукові назви таксонів
[ред. код]Вітаю. Це неочевидно, але огортайте "латинські" назви родів і видів, не в шаблон {{lang-la}}, а просто похилий текст (у Вікіпедія:Біологічні статті є примітка "шаблон «латинська мова» не використовується"). Це радше код, який тільки нагадує латину. --AS 11:08, 12 жовтня 2020 (UTC)
- Сприйняв, дякую.Shynkar (обговорення) 14:25, 12 жовтня 2020 (UTC)
Статтю Кольоропроба необхідно поліпшити
[ред. код]Статтю Кольоропроба, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 25 жовтня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:15, 25 жовтня 2020 (UTC)
Стосовно статті «Отці-пілігрими»
[ред. код]Доброго дня.
Ви створили статтю Отці-пілігрими.
Але вже більше 6 років існує стаття Батьки-пілігрими, яка є набагато більшою та має інтервікі. Варто якось об'єднати їх, і одну зі статей зробити основною, а іншу залишити як перенаправлення.
З повагою, --V Ryabish (обговорення) 09:55, 28 жовтня 2020 (UTC)
- Дякую, перенаправив. З повагою Shynkar (обговорення) 10:04, 28 жовтня 2020 (UTC)
Уточнення
[ред. код]Салют! Будь ласка, вказуйте у шаблоні на СО версію сторінки, з якої переклали. Це заощадить час патрульним. Дякую. --Fessor (обговорення) 14:12, 29 жовтня 2020 (UTC)
- Добре, буду вказувати. Shynkar (обговорення) 06:03, 30 жовтня 2020 (UTC)
Запитання ("Українська музична енциклопедія")
[ред. код]Шановний колего! Ви створили шаблон для посилань на другий том зазначеного видання. На тому ж ресурсі я знайшов 1-й і 4-й томи. Передусім питання: чи не плануєте Ви зробити шаблони для них? Друге питання - радше особисте: чи не маєте Ви посилань на 3-й та інші томи починаючи з 5-го? Заздалегідь вдячний, Александр Васильев (обговорення) 09:33, 27 листопада 2020 (UTC)
- На жаль, не маю посилань на 3-й і 5-й. Тому і шаблонів немає. Shynkar (обговорення) 09:54, 27 листопада 2020 (UTC)
- Дякую, шановний колего! А шаблони на 1 і 4 томи будуть? Александр Васильев (обговорення) 10:01, 27 листопада 2020 (UTC)
- Вони вже є. По 4-му тому пройшовся, там мало залишилося статей, які не мають посилань на УмузЕ
- Спасибі ще раз! Александр Васильев (обговорення) 10:15, 27 листопада 2020 (UTC)
- Вітаю. 5-й є тут і тут. --Lanamy (обговорення) 05:04, 9 грудня 2020 (UTC)
- Спасибі ще раз! Александр Васильев (обговорення) 10:15, 27 листопада 2020 (UTC)
- Вони вже є. По 4-му тому пройшовся, там мало залишилося статей, які не мають посилань на УмузЕ
- Дякую, шановний колего! А шаблони на 1 і 4 томи будуть? Александр Васильев (обговорення) 10:01, 27 листопада 2020 (UTC)
- На жаль, не маю посилань на 3-й і 5-й. Тому і шаблонів немає. Shynkar (обговорення) 09:54, 27 листопада 2020 (UTC)
- @Lanamy: Дякую! Shynkar (обговорення) 07:56, 9 грудня 2020 (UTC)
- Усі 5 томів на одному реcурсі: 1 том, 2 том, 3 том, 4 том, 5 том. Перші два - скановані, не розпізнані (ті самі скани, що вже були в мережі); третій - так само, але сканований чомусь тільки з 10-ї сторінки (списка джерел, власне статті починаються на 12-й стор.); четвертий і п'ятий - уже відома електронна версія ІМФЕ. - Александр Васильев (обговорення) 12:51, 9 грудня 2020 (UTC)
Доброго дня. Пропроную допрацювати статтю Бортовий комп'ютер. А саме розділ "Можливості маршрутних бортових комп'ютерів" привести до енциклопедичному стилю. Та додати джерела. Я візьму на себе Бортові комп'ютери літака та космічного апарату. Galkinletter (обговорення) 08:55, 17 грудня 2020 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах
[ред. код]--Сергій Липко (обговорення) 03:19, 18 грудня 2020 (UTC)
Підробка
[ред. код]Вітаю. Поясніть, будь ласка, чи Ви повністю не розумієте принципів роботи з джерелами інформації? Ось стаття Григор'єв Антон Олексійович. Ви її переклали з рувікі. Але стаття рувікі базувалася на 6 (шести!) джерелах, ще й оформлених виносками. Тому читачу зрозуміло, що й звідки взято. Ви ці джерела ігноруєте, але вставляєте українську енциклопедію, з якої інформацію не брали. Це є фальсифікацією. Ви це зробили вже в кількох сотнях статей. Будь ласка, припиніть таку діяльність. Якщо вже перекладаєте, використовуйте ті самі джерела, а додавайте українські тоді, коли додаєте з них інформацію. --Brunei (обговорення) 16:28, 11 січня 2021 (UTC)
- @Brunei: Дуже дивна реакція. Дійсно, дуже довгий час я перевіряв на відповідність гасел вікіпедії до гасел всіх 5 томів Музчної енциклопедії. Посилання на Українську Музичну Енциклопедію - це саме посилання. Джерелами вже створених сторінок є джерела, які вказали автори, які наповнювали тіло статті. Якщо я був автором перекладеної статті, то джерелом є перекладена стаття, про що я зазначував на сторінці обговорення статті. Єдиним зауваженням за весь час було прохання вказувати версію. Я пообіцяв вказувати - і виконую обіцянку.Shynkar (обговорення) 17:40, 11 січня 2021 (UTC)
- Вікіпедія не може бути джерелом. Стаття в рувікі - це не джерело. Джерела, вказані в статті, необхідно переносити до української статті. Шаблон на сторінці обговорення гарантує збереження авторських прав тих, хто писав російську статтю. Надійні джерела мають бути вказані в українській статті.--Brunei (обговорення) 17:53, 11 січня 2021 (UTC)
- Вікіпедія - це енциклопедія, третинне джерело, а тому може, як таке, бути авторитетним джерелом для вікі будь-якою мовою. Немає потреби, маючи третинне джерело, вказувати на всі первинні, або навіть вторинні джерела! Вся відповідальність (і авторське право) перекладається на авторів третинного джерела. Це ж очевидно!Shynkar (обговорення) 19:18, 11 січня 2021 (UTC)
- Вікіпедія не є авторитетним джерелом. Не вказуючи примітки, ви обмежуєте можливості користувача знаходити справжні джерела інформації. Очевидно, що користувач не буде гасати по інтервікі і шукати примітки в іншомовній статті. Ну або буде, але тоді перестане читати укр вікі. --Kanzat (обговорення) 20:30, 11 січня 2021 (UTC)
- Вікіпедія - це енциклопедія, третинне джерело, а тому може, як таке, бути авторитетним джерелом для вікі будь-якою мовою. Немає потреби, маючи третинне джерело, вказувати на всі первинні, або навіть вторинні джерела! Вся відповідальність (і авторське право) перекладається на авторів третинного джерела. Це ж очевидно!Shynkar (обговорення) 19:18, 11 січня 2021 (UTC)
- Вікіпедія не може бути джерелом. Стаття в рувікі - це не джерело. Джерела, вказані в статті, необхідно переносити до української статті. Шаблон на сторінці обговорення гарантує збереження авторських прав тих, хто писав російську статтю. Надійні джерела мають бути вказані в українській статті.--Brunei (обговорення) 17:53, 11 січня 2021 (UTC)
- @Kanzat: Вікіпедія - це енциклопедія, третинне джерело (далі див. вище).Shynkar (обговорення) 07:27, 12 січня 2021 (UTC)
Вікіпедія не авторитетне джерело. Вікіпедія не авторитетна енциклопедія. Перекладати відповідальність на анонімних авторів безглуздо. --Kanzat (обговорення) 10:44, 12 січня 2021 (UTC)
- Ви самі хоть розумієте, що говорите? Навіщо вимагати авторитетних джерел, щоб в результаті отримати неавторитетне (по вашому)? Що тоді ви взагалі тут робите?
Ще раз повторюю (для особливо ...): «Вікіпедія - загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія» (зрозумійте нарешті!)Shynkar (обговорення) 11:11, 12 січня 2021 (UTC)
- Здається ви не розумієте що робить авторитетне джерело авторитетним і чому анонімні "вікі"-проекти такими не можуть бути в принципі.--Kanzat (обговорення) 11:27, 12 січня 2021 (UTC)
- Вибачте, ви пишете нісенітницю. Вікіпедію не компілюють фахівці, тому вона не може бути авторитетним джерелом. Якщо у статті не наведено джерел, має стояти шаблон-попередження. --AS 11:48, 12 січня 2021 (UTC)
- @AS: Давайте почнемо знову. Як вірно помітив Brunei: «...стаття рувікі базувалася на 6 (шести!) джерелах, ще й оформлених виносками. Тому читачу зрозуміло, що й звідки взято.» Тому ставити шаблон-попередження немає підстав. До того ж є посилання на Музичну енциклопедію Shynkar (обговорення) 12:42, 12 січня 2021 (UTC)
- Користувач:Shynkar, Вам тепер уже 3 користувачі кажуть одне й те саме: Вікіпедія не є надійним джерелом. Статті мають посилатися на надійні джерела, а не на щось інше. Це була основа мого найпершого повідомлення. Що ж, повторю знову: Поясніть, будь ласка, чи Ви повністю не розумієте принципів роботи з джерелами інформації?--Brunei (обговорення) 14:14, 12 січня 2021 (UTC)
- Музична енциклопедія може вважатися надійним, авторитетним джерелом? Ви хочете, щоб я вказував її в розділ Джерела, а не Посилання?
- Давайте. Чи ви перевірили, чи джерела не сфальсифіковані; що в них справді є наведена інформація? --AS 16:00, 12 січня 2021 (UTC)
- Користувач:Shynkar, Вам тепер уже 3 користувачі кажуть одне й те саме: Вікіпедія не є надійним джерелом. Статті мають посилатися на надійні джерела, а не на щось інше. Це була основа мого найпершого повідомлення. Що ж, повторю знову: Поясніть, будь ласка, чи Ви повністю не розумієте принципів роботи з джерелами інформації?--Brunei (обговорення) 14:14, 12 січня 2021 (UTC)
- @AS: Давайте почнемо знову. Як вірно помітив Brunei: «...стаття рувікі базувалася на 6 (шести!) джерелах, ще й оформлених виносками. Тому читачу зрозуміло, що й звідки взято.» Тому ставити шаблон-попередження немає підстав. До того ж є посилання на Музичну енциклопедію Shynkar (обговорення) 12:42, 12 січня 2021 (UTC)
Але ж (цитую):«Бажано додати до статті посилання на тематичні сайти й список літератури за темою, передусім українську (якщо така є). Якщо вони безпосередньо не використовувались під час написання чи перекладу статті, додавайте такі посилання в розділи «Додаткова література» й «Посилання», а не в розділ «Джерела»». Ви можете чітко сформулювати прохання ?Shynkar (обговорення) 14:38, 12 січня 2021 (UTC)
- Прохання дуже чітке було на початку: Якщо вже перекладаєте, використовуйте ті самі джерела, а додавайте українські тоді, коли додаєте з них інформацію. Тобто не просто переклад тексту, але зі збереженням усіх джерел у тій же формі.--Brunei (обговорення) 15:26, 12 січня 2021 (UTC)
- Так, це бажано, але не завжди можливо через блокування ру. При можливості буду додавати, що взагалі, як на мене, можуть робити цензори при перевірці замість того, щоб відбирати час.Shynkar (обговорення) 15:44, 12 січня 2021 (UTC)
- Якщо щось взято з заблокованого сайту, який не можна перевірити, ставте замість того джерела шаблон {{джерело}}. Тут нема жодних цензорів, тут усі волонтери. Ви створюєте сотні статей конвеєром, які нема можливості перевірити. Потрібна співпраця від Вас.--Brunei (обговорення) 15:51, 12 січня 2021 (UTC)
- Добре, буду додавати {{джерело}}, хоч це дурня.
- Звісно, дурня. Додавайте нормальні джерела. То на крайній випадок.--Brunei (обговорення) 16:40, 12 січня 2021 (UTC)
- Добре, буду додавати {{джерело}}, хоч це дурня.
- Якщо щось взято з заблокованого сайту, який не можна перевірити, ставте замість того джерела шаблон {{джерело}}. Тут нема жодних цензорів, тут усі волонтери. Ви створюєте сотні статей конвеєром, які нема можливості перевірити. Потрібна співпраця від Вас.--Brunei (обговорення) 15:51, 12 січня 2021 (UTC)
- Так, це бажано, але не завжди можливо через блокування ру. При можливості буду додавати, що взагалі, як на мене, можуть робити цензори при перевірці замість того, щоб відбирати час.Shynkar (обговорення) 15:44, 12 січня 2021 (UTC)
Статтю Вірановський Георгій Миколайович (військовий) висунуто на поліпшення
[ред. код]Стаття Вірановський Георгій Миколайович (військовий), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 7 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 10:54, 7 лютого 2021 (UTC)
Статтю Таджицька література висунуто на поліпшення
[ред. код]Стаття Таджицька література, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 22:55, 10 лютого 2021 (UTC)
Сторінку Westmere (мікроархітектура) номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Westmere (мікроархітектура), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 лютого 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 21:39, 15 лютого 2021 (UTC)
Статтю Катир Мамед висунуто на поліпшення
[ред. код]Стаття Катир Мамед, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 18 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 08:23, 18 лютого 2021 (UTC)
Тиждень корінних народів Америки
[ред. код]--Sakateka (обговорення) 13:33, 20 лютого 2021 (UTC)
Статтю Імпліцитний читач висунуто на поліпшення
[ред. код]Стаття Імпліцитний читач, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 23 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 08:27, 23 лютого 2021 (UTC)
Невільний File:VyerkinBI19191990.JPG, який не використовується
[ред. код]Дякуємо за завантаження файлу File:VyerkinBI19191990.JPG. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).
Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:31, 26 лютого 2021 (UTC)
Стаття ASIC, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 лютого 2021. Що ще можна зробити? 118.99.104.36 05:20, 28 лютого 2021 (UTC)
Статтю Костел Святого Духа (Вільнюс) необхідно поліпшити
[ред. код]Brunei (обговорення) 16:20, 28 лютого 2021 (UTC)
До чого тут борщ, коли таке коїться на кухні?
[ред. код]Вітаю.
Висловлюю симпатії (і є за що!). Однак, не розумію, до чого тут борщ (до того ще й із «вінегретом» з кирилиці, перемішаної з латиницею), і навіщо було його прирівнювати до кухні? Для детальних пояснень хотів був написати «лист користувачеві», але не знайшов на Вашій СО такої функії, то змушений був «пожартувати» тут. Захочете без жартів поговорити з цього приводу — напишіть мені, будь ласка лист, скориставшись такою функцією на моїй СО. Далі разом будемо думати, що із цим «борщем» робити. Смачного Вам, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:28, 1 березня 2021 (UTC)
- @Biletsky Volodymyr: не знайшов на Вашій СО «лист користувачеві», але готовий обговорювати сваволю адміністраторів та патрульних...
- Вітаю. Свавілля адміністраторів — це «вічна тема» і тратити час на неї не хочу, а от інтервікі із статті К-Line на статтю On-board diagnostics потрібно прибирати, бо це непорівнювані речі, як малеееенький борщ і величеееезна кухня. Думав домовитися тет-а-тет (листом), однак, можна і тут --Biletsky Volodymyr (обговорення) 12:15, 2 березня 2021 (UTC)
- Інтервікі із статті К-Line прибрав, On-board diagnostics прив'язав до OBD. Цитату про борщ на своїй сторінці доповнив посиланням на М. Жванецького :)
- Вітаю. Свавілля адміністраторів — це «вічна тема» і тратити час на неї не хочу, а от інтервікі із статті К-Line на статтю On-board diagnostics потрібно прибирати, бо це непорівнювані речі, як малеееенький борщ і величеееезна кухня. Думав домовитися тет-а-тет (листом), однак, можна і тут --Biletsky Volodymyr (обговорення) 12:15, 2 березня 2021 (UTC)
Але до чого тут я?
- Дякую! Ви читаєте мої думки! А «до чого тут Ви?» Перепрошую, якщо я щось не так зрозумів - по-моєму, Ви започаткували і OBD і K-line, то, думаю, Ви їх і прив'язали саме так. Тепер мені майже все подобається! Здоров'я і всього найкращого, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:40, 2 березня 2021 (UTC)
Сторінку Маркетингова діяльність номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Маркетингова діяльність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 березня 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 10:42, 7 березня 2021 (UTC)
Сторінку Ринкова стратегія номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Ринкова стратегія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 березня 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 11:15, 7 березня 2021 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах
[ред. код]--Сергій Липко (обговорення) 01:15, 12 березня 2021 (UTC)
Вікіпроєкт Транспорт
[ред. код]
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!
|
--Kisnaak Обг.Внесок 18:51, 13 березня 2021 (UTC)
Оформлення
[ред. код]Вітаю! Маю до Вас кілька прохань:
- й головне, розберіться будь ласка з іменуванням статей, бо якось дивно виглядає спочатку такий порядок і тут же такий. Треба обрати вже щось одне, бажано, щоб воно збігалось із духом правила про йменування статей;
- якщо не важко, додавайте інтервікі та шаблони-картки до своїх статей. У поєднанні ці дві речі додають до статті багато корисної інформації з Вікіданих, окрім того ще й помилки таким чином можна знайти і виправити;
- у деяких випадках варто шукати додаткові джерела, це також збагачує статті.
Разом з тим, я дуже вдячний за Вашу працю! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 07:14, 22 березня 2021 (UTC)
- «Статті про осіб (персоналії) іменуються двома порядками — енциклопедичним (східним) і канонічним (західним). Енциклопедичним найменуванням статей вважатимемо порядок, що відповідає Прізвище Ім'я По батькові, канонічним навпаки — Ім'я По батькові Прізвище.»
Продовжуйте добавляти картки, мені це важко. З повагою Shynkar (обговорення) 07:31, 22 березня 2021 (UTC)
- А далі того речення Ви прочитати не змогли? Там розписано, для яких осіб який порядок вживається. --Mcoffsky (обговорення) 17:51, 22 березня 2021 (UTC)
- Якщо ви маєте на увазі Габіден Мустафін, то це якраз найбільш вживана форма імені (див. каз. Ғабиден Мұстафин, Ғабиден Мұстафин кенті). Пропоную обговорювати це на сторінці обговорення конкретних статей.Shynkar (обговорення) 05:53, 23 березня 2021 (UTC)
- А далі того речення Ви прочитати не змогли? Там розписано, для яких осіб який порядок вживається. --Mcoffsky (обговорення) 17:51, 22 березня 2021 (UTC)
Енциклопедія НТШ
[ред. код]Доброго дня. Здається ви займаєтесь розміщенням посилань на українські енциклопедії. Знайшов сьогодні Енциклопедія НТШ http://encyclopedia.com.ua/ - там десь до 1000 статей. --Kanzat (обговорення) 09:37, 24 березня 2021 (UTC)
@Kanzat: Літери А, Б, В ? Але - дякую...
- Вітаю! Маю до Вас пропозицію, а саме: я змінив посилання в шаблоні 5-го і 6-го томів; пропоную вставляти лише один № сторінки, тоді посилання працюватиме точніше, проте, якщо вставляти два № сторінок, типу: "21-22", то посилання відсилає на зовсім інші сторінки. До речі, трохи про інше, можливо для Вас буде цікаво - є понад 100 енциклопедій на сайті Інтернет-архіву. З повагою. --Lanamy (обговорення) 13:05, 19 квітня 2021 (UTC)
WRating — сервіс, який оцінює ваш внесок у відвідуваність Вікіпедії.
[ред. код]Привіт. Дякую, що наповнюєте українську Вікіпедію. Мене звати Андрій UkrFace і я розробник рейтингу WRating. Рейтиг зіставляє об'єм правок, які ви зробили, з відвідуваністю відповідних статтей.
Система вже оцінила ваш акаунт. Завдяки вашому внеску Вікіпедія у червні отримала 553 174 переглядів (детальніше).
Рейтинг оновлюється щомісяця, зазвичай до 5-го числа кожного місяця.
Також я розробив юзербокс:
РЕЙТИНГ W |
Слідкую за своїм рейтингом на WRating |
---|
Код: {{WRating|wiki=uk|username=Shynkar}}
Його можна розмістити на своїй сторінці, посилання з нього веде прямо на ваш результат.
Буду радий бачити вас серед користувачів рейтингу.
UkrFace (обговорення) 16:43, 9 липня 2021 (UTC)
Стаття Піретрум, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 липня 2021. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 20:21, 9 липня 2021 (UTC)
Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!
[ред. код]До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.
Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».
Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.
Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).
Натисніть тут, щоб проголосувати.
Фото | Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | У вікі з | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ravidreams | Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) | Індія / Катар | тамільська | 2005 | 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) | адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії | з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду | переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня | |
AshLin | полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) | Індія | конкані | 2006 | 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) | автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії | 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії | дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух | |
Adamw | Адам Вайт (Adam Wight) | Німеччина | англійська | 2012 | 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) | 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту | працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа | пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами) | |
Victoria | Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) | Велика Британія | російська | 2007 | 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) | адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду | родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі | забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин | |
Pundit | Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) | Польща / США | польська | 2007 | 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) | чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії | професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі | завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху | |
Waltercolor | Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) | Франція | французька | 2011 | 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) | членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки | асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем | новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх | |
Reda Kerbouche | Реда Кербуш (Reda Kerbouche) | Алжир / Росія | арабська та шавія | 2010 | 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) | співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів | родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії | гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає | |
Laurentius | Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) | Італія | італійська | 2004 | 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) | адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» | магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій | прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду | |
ProtoplasmaKid | Іван Мартінес (Iván Martínez) | Мексика | іспанська | 2006 | 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) | адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду | 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика | введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії | |
GerardM | Герард Мейссен (Gerard Meijssen) | Нідерланди | нідерландська | 2003 | 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) | активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм | засновник Omegawiki | звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих) | |
Raavimohantydelhi | Рааві Моханті (Raavi Mohanty) | Індія | гінді | 2016 | 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) | зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства | 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу | більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність) | |
Fjmustak | Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) | Палестина | арабська й англійська | 2005 | 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) | член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах | родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами | збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх | |
Mike Peel | Майк Піл (Mike Peel) | Іспанія | англійська | 2005 | 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) | адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) | радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує | найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою) | |
Vini 175 | Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) | Бразилія | португальська | 2007 | 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) | заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації | лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ | забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі | |
Discott | Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) | Південна Африка | англійська | 2006 | 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) | активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР | кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога | більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів | |
Rosiestep | Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) | США | сербська (підзабула), англійська | 2007 | 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) | адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 | магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті | найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо | |
Pavan santhosh.s | Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) | Індія | телугу | 2013 | 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) | адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій | виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом | найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності) | |
Lionel Scheepmans | Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) | Бельгія | французька | 2011 | 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) | 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету | досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) | забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом | |
Yasield | Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) | Кот-д'Івуар | французька | 2013 | 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) | віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці | 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО | поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень |
Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).
Також можете ознайомитися із обговоренням програм кандидатів у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Скоро (як завжди, важливі) вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа |
Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)
Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії!
[ред. код]Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Shynkar!
Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.
Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.
Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.
Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:44, 29 січня 2022 (UTC)
Стаття Соняшниці, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 червня 2022. Що ще можна зробити? --『白猫』Обг. 13:17, 14 червня 2022 (UTC)
Сторінку Маркетолог номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Маркетолог, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2023. Що ще можна зробити? Belcher.Jr (обговорення) 17:59, 11 червня 2023 (UTC)
Порушення авторських прав у статті Міжрядний обробіток ґрунту
[ред. код]Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Міжрядний обробіток ґрунту, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: Міжрядний обробіток ґрунту. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Міжрядний обробіток ґрунту.
Надалі пропонується:
- якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
- якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Міжрядний обробіток ґрунту, і її буде відновлено.
- Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрко (обговорення) 09:14, 24 серпня 2023 (UTC).
Порушення авторських прав у статті Візуальні ефекти
[ред. код]Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Візуальні ефекти, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://ia903002.us.archive.org/35/items/terminologycinema/Terminology%20Cinema.pdf (сторінки 231-233). Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Візуальні ефекти.
Надалі пропонується:
- якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
- якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Візуальні ефекти, і її буде відновлено.
- Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Seva Seva (обговорення) 01:39, 19 грудня 2023 (UTC)
Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом
[ред. код]Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви входите до числа найактивніших авторів української Вікіпедії, створивши понад 100 статей — тож ви також зробили вагомий внесок до цього зростання й розвитку!
Ви можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті
- Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
- Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві
З 26 січня до 4 лютого також триває Вікімарафон 2024. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .
Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:24, 27 січня 2024 (UTC)
КДБ проти ОУН на видалення
[ред. код]Сторінку КДБ проти ОУН номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття КДБ проти ОУН, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 лютого 2024. Що ще можна зробити? ~~~~ --Vova XIX V (обговорення) 16:27, 15 лютого 2024 (UTC)
Сторінку Торговиця (археологічна пам'ятка) номіновано на об'єднання
[ред. код]Статтю Торговиця (археологічна пам'ятка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 квітня 2024. --Олекса Юр 21:47, 6 квітня 2024 (UTC)
Сторінку Командна торгівля номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Командна торгівля, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 липня 2024. Що ще можна зробити? --Jurek (обговорення) 03:57, 5 липня 2024 (UTC)
Вікіконференція + нагороди «Вікіпедія 20» у кінці жовтня
[ред. код]Вітаю!
Пишу, щоб запросити вас долучитися до Вікіконференції — щорічної конференції про Вікіпедію, вікіпроєкти та вільні знання, яку проводить ГО «Вікімедіа Україна». Цього року вона пройде 19—20 жовтня онлайн і 26—27 жовтня у Києві.
Участь безкоштовна, і для офлайн-участі передбачені стипендії на проїзд в межах України та проживання. Якщо ви не брали участь у Вікіконференції раніше, можете прочитати більше про минулорічну та подивитися коротке відео з позаминулорічної.
- Реєстрація триває до 15 жовтня, зареєструватися можна за посиланням. Також можна висувати пропозиції до програми (до 8 жовтня для онлайн-днів, до 15 жовтня для Києва)
Також на Вікіконференції у Києві ми плануємо вручити нагороди «Вікіпедія 20», щоб відзначити внесок українських вікіпедистів за 20 років існування української Вікіпедії. Зараз до п’ятниці 4 жовтня включно можна висувати кандидатури. Читайте більше та подавайте пропозиції в анкеті за посиланням.
Якщо маєте питання, пишіть мені особисто або на розсилку оргкомітету Вікіконференції: wmuaconwikimedia.org.ua
Дякую!
Ви отримали це повідомлення, бо входите до списку найактивніших дописувачів Вікіпедії. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:17, 2 жовтня 2024 (UTC)