Молдовська залізниця

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Молдовська залізниця
Calea Ferată din Moldova
Тип Державне підприємство
Галузь Залізничний транспорт
Засновано 1991
Ключові особи Топала Юрій Костянтинович, генеральний директор
Продукція Залізничний транспорт, вантажний транспорт, сервіс
Власник(и) Молдовська держава
Співробітники 12 000
Сайт Official Site • CFM.md
CMNS: Молдовська залізниця на Вікісховищі
Railway map of Moldova.png

Молдовська залізниця (рум. Calea Ferată din Moldova) — залізничний оператор у Республіці Молдова, який несе відповідальність за пасажирські та вантажні перевезення, а також залізничну інфраструктуру в межах країни. Є наступником Одесько-Кишинівською залізниці часів СРСР. Загальна протяжність мережі CFM (станом на 2009 рік) — 1232 км, з яких 1218 км широкої колії (1520 мм), і 14 км стандартної колії (1435 мм). Вся мережа одноколійна і неелектрифікована. Межує з румунськими залізницями (1520/1435 мм — зміна ширини колії) на заході, і Українськими залізницями на сході.

Історія[ред.ред. код]

У 1844 році генерал-губернатор Новоросії і Бессарабії граф Михайло Воронцов розробив проєкт залізниці, що мала з'єднати Одесу зі селом Паркани на Дністрі. Залізнична компанія Одеса — Київ запропонувала з'єднати залізницю Одеса-Київ з відгалуженням на Паркани через Тирасполь. За указом імператора Миколи I будівництво фінансувалось урядовим коштом.

У 1871 році було побудовано міст через річку Дністер. 28 серпня 1871 року залізничне сполучення Тирасполя з Кишиневом було офіційно відкрито. Ця дата вважається датою заснування молдавської залізниці. Лінія, що з'єднує Бессарабію з Чорним морем та мережа залізниць України та Росії, стали основою для майбутнього розвитку.

У 1875 році лінію Кишинів — Корнешти — Унгени було відкрито і створено з'єднання з Румунською залізничною мережею.

Рухомий склад[ред.ред. код]

MD.ST.Strășeni modern.train.leaving 2012-10-21.JPG

Більша частина рухомого складу, що використовуються CFM була зроблена в СРСР та країнах РЕВ. Найпоширеніші типи локомотивів: М62, 3ТЕ10М, 2ТЕ10М, 2ТЕ10В, 2ТЕ10Л, ЧМЕ3, ТЭМ2У.

Політична заангажованість[ред.ред. код]

Персонал CFM в основному складається з російськомовних працівників, російська мова використовується у процесі роботи. Примітно, що головний виконавчий директор CFM Мирон Гагауз, який обіймав посаду міністра транспорту, є одним з небагатьох членів уряду, хто не говорить офіційною мовою країни. Історично склалося так, що CFM має хороші стосунки з комуністичною партією Молдови. У 2009 році його працівники підписали листа, в якому вони засудили протести опозиції проти фальсифікації парламентських виборів у 2009 році.

Перспективи відновлення руху з Бесарабією[ред.ред. код]

У 1999 році через відсутність вантажопотоку і аварійний стан колії на ділянці Березине — Басарабяска було демонтовано близько 20 км залізничних колій на території України (Одеська залізниця) і майже 1,5 км — на території Молдови (Молдовська залізниця).

Залізничники України і Молдавії планували розпочати влітку 2016 року реалізовувати проект будівництва залізничної ділянки Березине — Басарабяска і розпочати капітальний ремонт колії дільниці Арциз — Березине, але роботи так і не розпочалися через відсутність фінансування. Орієнтовна вартість робіт з української сторони становила 300 млн гривень[1].

У травні 2017 року було заплановано знайти паритетне фінансування, щоб вкладати не тільки українські бюджетні гроші, а і європейські гранти під цей проект[2].

30 липня 2017 року, під час засідання українсько-молдовської робочої групи з питань транспорту, яке відбулося в Кишиневі, Молдова підтвердила проведення відновлювальних робіт на своїй ділянці протяжністю 2,2 км. Вже складено кошторис попередньої вартості будівництва верхньої будови колії, а також акти по відновленню сегмента перегону Басарабяска — Березине. Крім того, що згідно із поправками до двосторонньої угоди, умови регулювання міжнародних перевезень вантажів між двома країнами на двосторонній і транзитної основі будуть послаблені. Зміни повинні бути остаточно затверджені під час Міжурядової комісії, яка відбудеться у вересні 2017 року в Одесі[3].

Галерея[ред.ред. код]

Chisinau railway station 02.jpg Chisinau Station.jpg Станция Бендеры 1 - Донор.jpg Станция Бендеры 2 - Донор.jpg
Вокзал ст. Кишинів Перони ст. Кишинів Вокзал ст. Бендери І Вокзал ст. Бендери ІІ
Railway terminal, Calarasi (Moldova).jpg Lipcani railway station.jpg Ocnița railway station.jpg
Вокзал ст. Калараш Вокзал ст. Липкани Вокзал ст. Окниця

Дивись також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]