Обговорення користувача:Olegvdv68

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Питання[ред. код]

Чи не маєте бажання спробувати себе, як адміністратора Вікіпедії? --Jphwra (обговорення) 10:57, 27 липня 2017 (UTC)

Щиро дякую за довіру, але краще писатиму статті. З повагою, --OlegVDV68 11:17, 27 липня 2017 (UTC)

Запрошення до Місяця Боснії і Герцеговини[ред. код]

Пане Олеже!

Запрошую Вас до роботи в рамках Місяця Боснії і Герцеговини.

Хоча сам місяць триватиме з 1 до 30 вересня, створити потрібні для Української Вікіпедії статті або покращити вже наявні хоча б до рівня добрих можна вже зараз!

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 15:09, 7 серпня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:15, 10 серпня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:26, 15 серпня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:48, 31 грудня 2017 (UTC)

Статтю Готтард Гейнріці необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Готтард Гейнріці, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 квітня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Standin.GLHF (обговорення) 21:51, 16 квітня 2018 (UTC)

Сторінку Медаль «За визволення Криму» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Медаль «За визволення Криму», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 травня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 17:05, 21 травня 2018 (UTC)

‎Nongshim[ред. код]

Добрый день! Можете дополнить статью с эн?--Станислав Савченко (обговорення) 14:50, 8 червня 2018 (UTC)

Дякую за пропозицію. Не моя галузь. З повагою, --Oleh68 17:24, 8 червня 2018 (UTC)

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців

Валь-Ріданна[ред. код]

Дополните статью с эн, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 19:09, 9 червня 2018 (UTC)

Стосовно перейменувань видів зброї[ред. код]

Доброго дня...

Ви здійснили ряд перейменувань назв зброї (наприклад АК-230 на 30-мм автоматична гармата АК-230). Не те, що це велика помилка, але попередні назвиавідповідала Правилам та вже були уніфікованими.

Не хочу починати війну перейменувань, бо воно того не варте, але на мою думку, варто було би винести на обговорення, раз є відхилення від вищенаведених Правил.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 18:44, 14 липня 2018 (UTC)

Вітаю! Дякую за слушне зауваження. Дійсно ми обговорювали це питання, сам брав участь. Але, почав опрацьовувати декілька статей по артилерійських системах і натрапив на складності з їхнім позначенням. В основному це стосувалося німецьких та британських гармат, типу 100 mm/47 OTO Mod. 1924/1927/1928, QF 4 inch naval gun Mk IV, XII, XXII, 21 cm Mörser 16, 37 mm/54 Breda Mod. 1932/1938/1939, якось кострубато звучить. Там міліметри, там дюйми чи сантиметри — звісно в кожній країні свої стандарти іменувань, кодувань, тому вирішив трохи підправити, якось уніфікувати. Якийсь одноманітності добитися. Можливо дійсно трішки захопився. Проте, в будь-якому випадку вдячний Вам! З повагою, --Oleh68 04:20, 15 липня 2018 (UTC)

Статус Файл:8 pdr-photo.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:8 pdr-photo.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Shmurak (обговорення) 14:49, 29 липня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 17:48, 9 вересня 2018 (UTC)