Пассі (кладовище)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Цвинтар Пассі
Цвинтар Пассі
Цвинтар Пассі
Інформація про цвинтар
Країна Франція
Розташування Париж
Адреса rue du Commandant Schœlsing 2

Кладовище Пассі (фр. Cimetière de Passy) — одне з відомих кладовищ Парижу, яке розташоване у XVI окрузі за адресою: rue du Commandant Schœlsing 2. Кладовище влаштоване як сад, що висить, воно височиє над майданом Трокадеро та знаходиться поблизу від палацу Шайо. Для того, щоб потрапити на кладовище необгідно обійти пагорб та пройти через монументальні ворота, які створив архитектор Берже. Кладовище нараховує всього близько 2000 могил.

На почтаку XIX сторічча на місці стровинних кладовищ Парижу почали виникати нові. За межами міста (ці райони увійшли в кородони міста лише 1 січня 1860 року) були засновані кладовища Монмартр — на півночі, Пер-Лашез на сході та кладовище Монпарнас на півдні. У самому сердці французької столиці виникло кладовище Пассі.

Кладовище було відкрито у 1820 році в заможному кварталі на правому березі поблизу Єлисейських Полів, що зробили кладовище Пасі місцям поховання парижської аристократії, це єдина паризьке кладовище, да наявні приміщення, що опалюються. Після Першої світової війни, на однієї з стін кладовища встановлений барельєф військової слави.

Відомі особистості, що поховані на кладовищі[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]