Бебе Стівенс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Бібі Стівенс)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж South Park
Бібі Стівенс.png
Бебе Стівенс
Стать жіноча
Колір волосся блондинка
Вік 10
Професія учениця
Релігія Католицизм, Юдаїзм
Перша згадка Картман і анальний зонд
Озвучення Дженіфер Хоуел

Барбара «Бебе» Стівенс (англ. Barbara «Bebe» Stevens) — персонаж мультиплікаційного серіалу «Південний Парк», учениця четвертого класу, однокласниця головних героїв. Можливо, її ім'я утворено від слова «Baby» (дитина), або від його французького еквіваленту «Bébé».

Сім'я[ред. | ред. код]

Мати Бебе — стереотипна блондинка з великими грудьми, яка в молодості домагалася всього за допомогою своєї зовнішності. Бебе не хоче йти по її шляху і збирається стати адвокатом або морським біологом, проте вона цікавиться косметикою і вечірками більше, ніж її подруга Венді. Батько Бебе з'являється лише в фіналі епізоду «Відеонабір тупої зіпсованої повії», коли він говорить, що Бебе повинна перестати наслідувати Періс Хілтон, і вести себе більш належним чином.

Роль у Південному парку[ред. | ред. код]

Бебе була першою дівчинкою в класі, у якій виросли груди, що викликало ажіотаж серед чоловічої половини учнів, і спонукало Венді вставити грудні імплантати. В епізоді «Будиночки для ігор» Бебе закохується в Кайла, проте вирішує, що не може впоратися з «взаємозалежністю» і починає зустрічатися з Клайдом. Хоча в деяких епізодах видно, що вона все ще відчуває почуття до Кайла, в епізоді «Список» вона фальсифікує результати виборів найкрасивішого хлопчика в класі, щоб Клайд, чий батько володіє взуттєвим магазином, виявлявився на першому місці, а Кайл — на останньому.

Бебе — найкраща подруга Венді Тестабургер. Вона допомагає Венді в складних ситуаціях, як наприклад спроба привернути увагу Стена, коли він, як і інші хлопчики в класі, закохався в міс Елен, тимчасову заміну містера Гаррісона в епізоді «ринопластична клініка Тома». Однак, коли їй вигідно, Бебе перестає спілкуватися з Венді — як, наприклад, в епізоді «Відеонабір тупої зіпсованої повії», коли Венді втрачає популярність, не розділяючи загальну моду на Періс Хілтон. В епізоді «Циці Бебе руйнують суспільство», Венді ображається на Бебе, заздрячи що їй приділяють більше уваги; В епізоді «Список» Бебе вступає за спиною Венді в таємну змову з метою покупки найкращою взуття в місті і, коли Венді намагається з нею змагатися, мало не вбиває її.

Посилання[ред. | ред. код]