Вікіпедія:Завдання для роботів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Вікіпедія:РДБ)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог
Скорочення
ВП:ЗДР
ВП:ЗДБ

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

На цій сторінці ви можете подати запит на вчинення якоїсь автоматичної дії, яку доцільніше провести роботом, а не людиною. Ботовласники розглянуть ваш запит і, спираючись на доцільність, виконають його.

Emblem-important.svg Будь ласка, не додавайте запити на дії, які можна виконати вручну (наприклад, заміна шаблону із малою кількістю включень або перейменування категорії з кількома статтями). Для швидшої роботи з категоріями ви можете встановити собі додаток HotCat у Налаштуваннях.

Додати новий запит

Зміст

Запити на права чогось[ред. код]

Добрий день! Пропоную створити окремого бота як в енвікі MusicBot. Бот перевіряє внесок користувача та чи відповідає він вимогам до кандидатів. Так буде легше, щоб не було проколів як тут чи тут. Також щоб бот перевіряв заявки на позбавлення прав, чи має той користувач взагалі права, які у нього хочуть забрати як тут. Це, звісно, можна робити вручну. Але є ще одне завдання для цього бота: перевіряти чи людина, яка голосує, має право на голосування. Наприклад, під час виборів АК щоб не бюрократи перевіряли кожного користувача, який голосує, а це робив бот. Ну і вилучав репліки там також. Цей бот полегшить роботу бюрократам та не буде потреби переглядати, чи внесок користувача, який хоче отримати права, наприклад, патрульного, вимогам до кандидатів. Дякую!--DiMon2711 18:10, 15 січня 2019 (UTC)

Гм. Загалом такий бот напевно був би корисним. Однак я не впевнений наскільки нагальним він є. Реалізувати такого бота досить складно через те, що по перше сторінки номінацій є погано структурованими, по друге, вони всі структуровані по-різному. Більше того, люди, які не відповідають вимогам це іноді новачки і вони неправильно оформлюють власну заявку (можуть неправильно назвати розділ, забути шаблон з посиланнями на список посилань про них тощо) — це додатково ускладнить задачу. Напевно, найбільш гарячою сторінкою номінацій у звичайний час (не вибори арбітрів) є ВП:ЗПП, і якщо прочитати вимоги до кандидатів, то з'являється ще одна проблема: є критерій про блокування за вандалізм, ляльковий театр для вандалізму та війну редагувань, який автоматично важко перевірити (легко перевірити чи було блокування, важко перевірити чи було воно саме за вандалізм і все це); є інший пункт про виняткові випадки — не часто, але його доводиться застосовувати. Тобто, через останній пункт не можна просто закривати номінацію. Цю штуку й перш за все річ про блокування можна вирішити тим, що бот писатиме лише попередження про потенційну невідповідність, але я не впевнений чи воно того настільки варте. На виборах стюардів використовується інструмент на Кузні інструментів (Wikimedia Toolforge), який перевіряє критерії але остаточна оцінка робиться вручну. Чи було б достатньо просто зробити такий інструмент для наших голосувань (або налаштувати той)? Чи буде набагато краще, якщо буде гаджет, який показуватиме потенційну відповідність критеріям при наведенні на нік користувача на сторінці запиту? Останні речі, на мою думку, набагато простіше реалізувати. Однак, я не заперечую якщо хтось реалізує саме бота. --塩基Base 02:40, 16 січня 2019 (UTC)
@Base: загалом я і казав, що бот буде лише сповіщати про невідповідність, але там, де користувач голосує, буде закреслювати його голос. Але я не знаю, як створювати додатки для вікіпедії, і якщо Ви кажете, що його створити буде простіше, то нехай навіть так.--DiMon2711 20:27, 16 січня 2019 (UTC)

Категорія:Битви Росії у Першій світовій війніКатегорія:Битви Росії в Першій світовій війні[ред. код]

Згідно з Правописом--Unikalinho (обговорення) 19:21, 12 січня 2019 (UTC)

Категорія:Країни-учасники Другої світової війни[ред. код]

Потрібно коректно поперейменовувати всі підкатегорії, де назва країни закінчується на голосний, з "Країна у Другій світовій війні" на "Країна в Другій світовій війні", згідно з Правописом. Фактично перейменувати всі, крім Білорусі та СРСР (Білорусь може варто взагалі вилучити, але це інше питання)--Unikalinho (обговорення) 19:14, 12 січня 2019 (UTC)

Нормативний контроль[ред. код]

Я хотів би виправити два перенаправлення: Шаблон:Бібліоінформація, Шаблон:Ac. Це допоможе гармонізувати код багатьох статей. Я створив Ac тому що був занадто ледачий кожен раз вводити повну назву (але тепер він занадто популярний). Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 14:44, 27 грудня 2018 (UTC)

Там проблема ще в назві. Див. СО даного шаблону. --『 』 Обг. 14:48, 27 грудня 2018 (UTC)

Подвійні перенаправлення[ред. код]

Доброго дня! Чи могли б боти повиправляти подвійні ато й потрійні і далі перенаправлення?--DiMon2711 13:06, 5 грудня 2018 (UTC)

Не зайвим було б по ручках надавати іменовувачам і перейменовувачам, деяким. :-).--Avatar6 (обговорення) 17:08, 5 грудня 2018 (UTC)
Є якась службова категорія цих подвійних щоб не бігати всіма перенаправленнями?--Rar (обговорення) 13:59, 7 грудня 2018 (UTC)
@Rar: Special:DoubleRedirects. API також з нею працює, як я розумію.--Avatar6 (обговорення) 14:36, 7 грудня 2018 (UTC)
Тю, їх всього 2300, а я думав зі 100 тисяч ).--Rar (обговорення) 14:50, 7 грудня 2018 (UTC)
Я й сам хтів взятися, але бачу там тони неконсенсусних перенаправлень, які радше відкотити.. Це не стосується Вашої роботи, хоча вона також наповнила список.--Avatar6 (обговорення) 15:05, 7 грудня 2018 (UTC)
@Rar та Avatar6: мені здається, що краще буде створити окремого бота для цього. Бо укрвікі розвивається і таких переменовувачів як я ставатиме все більше і краще бути готовими. Та і подвійні перенаправлення будуть створюватися ще неодноразово і скоріш за все якщо не я, то хтось інший напише знову сюди запит, щоб їх поприбирати.--DiMon2711 20:28, 7 грудня 2018 (UTC)
Тут один з тих випадків коли краще не вигадувати велосипед і використовувати готового pywikibot (хоча я в більшості випадків прихильник саме писати з нуля). Це одна з двох задач, які можуть робити глобальні боти, на ряду з простановкою інтервікі, оскільки останнє замінено Вікіданими, то вочевидь і від цієї задачі більшість ботовласників, на яку запускали ботів «на півставки» відійшли. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:43, 7 грудня 2018 (UTC)
@Base: сталося те, про що я казав. Навіть зараз, нехай боти і вилучили більшу частину подвійних перенаправлень, але їх все-таки багато і залишилось. Якщо pywikibota можна увімкнути, щоб він прибирав їх завжди (при кожному переуменуванні якої-небудь статті), то зробіть це.--DiMon2711 14:17, 8 грудня 2018 (UTC)
Питання. Я не знаю, як зробити-тримати бота, який працює "перманентно", або ж "за розкладом", напр. проходить завдання кожен день о 21.00. Гадаю це якийсь piece of code, що розміщений на сервері toollabs? Ризикну мати гадку — можливо на toollabs вже є подібне, і достатньо лише увімкнути його роботу також в ukwiki?--Avatar6 (обговорення) 04:24, 9 грудня 2018 (UTC)
Avatar6, загалом, той самий код який запускається з комп'ютера локально можна покласти на Кузню інструментів (Wikimedia Toolforge, колишній Wikimedia Tool Labs) і налаштувати Crontab його запуску (вказується команда, яку треба виконати і час коли її треба виконати). Формат часу кронтабу легко навчитись розуміти з сервісом https://crontab.guru . Про Кузню інструментів найкраще почитати в документації: wikitech:Help:Toolforge, там досить добре описано все. Наприклад, мій бот, який оновлює {{NUMBEROFACTIVEUSERSAGGR}}, це файлик з цим вмістом, який називається з повним шляхом /data/project/basebot/public_html/numberofactiveusersaggr/index.php, і йому відповідає наступний кронтаб: 0 */6 * * * jstart -N updatenumberofactiveusersaggrukwiki -mem 500m php /data/project/basebot/public_html/numberofactiveusersaggr/index.php --塩基Base 02:50, 16 січня 2019 (UTC)

Користувач:BunykBot[ред. код]

Перенесено із Вікіпедія:Запити до адміністраторів

--ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:15, 1 грудня 2018 (UTC)

Замінити посилання[ред. код]

Треба замінити посилання у статтях Категорія:Населені пункти Башкортостану: старе посилання http://www.perepis2002.ru/ct/doc/1_TOM_01_04.xls на нове посилання http://www.asmo-rb.ru/engine/data/attach/1/spravochnik.xls. Дякую. --Вальдимар 14:13, 26 листопада 2018 (UTC)

@Вальдимар: Тут не просто заміна. Це нове посилання є далі в тексті при національному складі. Добре розумію, що треба зробити іменований <ref>?--Rar (обговорення) 07:34, 27 листопада 2018 (UTC)

Фінали Кубків СРСР з футболу[ред. код]

Прохання забрати статті формату "Фінал кубка СРСР з футболу ХХХХ" з Категорія:Футбольні матчі, оскільки вони вже є в Категорія:Фінали Кубка СРСР з футболу (остання категорія є підпідкатегорією першої)--Unikalinho (обговорення) 05:34, 13 листопада 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, не пройшло й місяця.--Avatar6 (обговорення) 18:03, 5 грудня 2018 (UTC)

Замінити помилкове слово "безвісті"[ред. код]

Прохання до власників ботів замінити у сторінках (їх приблизно 200) помилкове слово "безвісті" на "безвісти", відповідно до правопису 1, 2.--Viiictorrr (обговорення) 20:45, 10 листопада 2018 (UTC)

Уілсон, Уоррен, Уолтер, Уільям[ред. код]

Прохання пройтись ботом сторінками Вікі й позамінювати на Вілсон, Воррен, Волтер, Вільям, відповідно до правопису § 97.

Також замінити ботом орієнтовно 500 перенаправлень Царство Польське на Королівство Польське (1815–1915).--Viiictorrr (обговорення) 17:22, 10 листопада 2018 (UTC)

Дубай (аеропорт) на Міжнародний аеропорт Дубаю[ред. код]

Так як у Дубаї є два аеропорти (Міжнародний аеропорт Аль-Мактум) та авіабазу Аль-Міхад, то Дубай (аеропорт) повинна стати дизамбігом. А отже усі вживання Дубай (аеропорт) у статтях повинні бути перероблені на Міжнародний аерропорт Дубаю (або Дубай, Дубая, не знаю як правильно). Дякую!--DiMon2711 23:19, 9 листопада 2018 (UTC)

@Димон2711: Це не до роботів. Вам потрібно спочатку подати запит на перейменування статті на ВП:ПСNickK (обг.) 23:04, 13 листопада 2018 (UTC)
Чого це Дубаю??? Міста ч/р в родовому відмінку мають закінчення -а,-я, тож Дубая.--Анатолій (обг.) 23:09, 13 листопада 2018 (UTC)
Власником є емірат Дубай, тож може бути й Дубаю. Я б навіть сказав, що точно не Дубая: якщо за власником, то (чий?) Дубаю, якщо за назвою, то (який?) Дубай. Але це не сюди, а на ПС — NickK (обг.) 23:51, 13 листопада 2018 (UTC)
то "емірат Дубай" чи "Дубайський емірат", зокрема в контексті "_ґрузинських_ муніципалітетів"?-).--Avatar6 (обговорення) 07:59, 14 листопада 2018 (UTC)

Як не знаєте як назвати, то й називайте як в оригіналі. В оригіналі нема ніяких відмінків, тож і треба в називному Дубай (міжнародний аеропорт) (еквівалент "Міжнародний аеропорт «Дубай»").--Avatar6 (обговорення) 07:59, 14 листопада 2018 (UTC)

Категорія:Національні домени верхнього рівня ( .sd...)[ред. код]

{| border='1'

таблиця з цим параметром дуже потворна, тому я хотів би це змінити

{| class="wikitable"

спасибі. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:31, 7 листопада 2018 (UTC)

@Andrew J.Kurbiko: YesТак Зроблено --«Teo» обг 13:00, 8 грудня 2018 (UTC)

Категорія Каталонія у містах Каталонії[ред. код]

У статтях, що в Категорія:Міста Каталонії необхідно вилучити категорії Категорія:Каталонія і Категорія:Географія Каталонії--Basio (обговорення) 17:48, 22 жовтня 2018 (UTC)

@Basio: YesТак Зроблено відповідно до запиту --«Teo» обг 19:27, 12 грудня 2018 (UTC)

Католицька церква[ред. код]

	
 Albania → Албанія
 Algeria → Алжир
 Angola → Ангола
 Antilles → 
 Argentina → Аргентина
 Armenia → Вірменія
 Australia → Австралія
 Austria → Австрія
 Bangladesh → Бангладеш
 Belarus → Білорусь
 Belgium → Бельгія
 Benin → Бенін
 Bolivia → Болівія
 Bosnia and Herzegovina → Боснія і Герцеговина
 Botswana → Ботсвана
 Brazil → Бразилія
 Brunei Darussalam → Бруней
 Bulgaria → Болгарія
 Burkina Faso → Буркіна-Фасо
 Burundi → Бурунді
 Cambodia → Камбоджа
 Cameroon → Камерун
 Canada → Канада
 Cape Verde → Кабо-Верде
 Central African Republic → Центральноафриканська Республіка
 Chad → Чад
 Chile → Чилі
 China → Китай
 Colombia → Колумбія
 Comoros → Коморські Острови
 Congo → Республіка Конго
 Congo (Dem. Rep.) → Демократична Республіка Конго
 Costa Rica → Коста-Рика
 Côte d'Ivoire → Кот-д'Івуар
 Croatia → Хорватія
 Cuba → Куба
 Cyprus → Кіпр
 Czech Republic → Чехія
 Denmark → Данія
 Djibouti → Джибуті
 Dominican Republic → Домініканська Республіка
 East Timor → Східний Тимор
 Ecuador → Еквадор
 Egypt → Єгипет
 El Salvador → Сальвадор
 Equatorial Guinea → Екваторіальна Гвінея
 Eritrea → Еритрея
 Estonia → Естонія
 Ethiopia → Ефіопія
 Finland → Фінляндія
 France → Франція
 Gabon → Габон
 Gambia → Гамбія
 Germany → Німеччина
 Ghana → Гана
 Gibraltar → Гібралтар
 Great Britain → Велика Британія
 Greece → Греція
 Guatemala → Гватемала
 Guinea → Гвінея
 Guinea-Bissau → Гвінея-Бісау
 Haïti → Гаїті
 Honduras → Гондурас
 Hungary → Угорщина
 Iceland → Ісландія
 India → Індія
 Indonesia → Індонезія
 Iran → Іран
 Iraq → Ірак
 Ireland → Ірландія
 Israel → Ізраїль
 Italy → Італія
 Japan → Японія
 Jordan → Йорданія
 Kazakhstan → Казахстан
 Kenya → Кенія
 Korea (South) → Південна Корея
 Kuwait → Кувейт
 Laos → Лаос
 Latvia → Латвія
 Lebanon → Ліван
 Lesotho → Лесото
 Liberia → Ліберія
 Libya → Лівія
 Liechtenstein → Ліхтенштейн
 Lithuania → Литва
 Luxembourg → Люксембург
 Macedonia → Республіка Македонія
 Madagascar → Мадагаскар
 Malawi → Малаві
 Malaysia → Малайзія
 Mali → Малі
 Malta → Мальта
 Mauritania → Мавританія
 Mauritius → Маврикій
 México → Мексика
 Moldova → Молдова
 Monaco → Монако
 Morocco → Марокко
 Mozambique → Мозамбік
 Myanmar → М'янма
 Namibia → Намібія
 Nepal → Непал
 Netherlands → Нідерланди
 New Zealand → Нова Зеландія
 Nicaragua → Нікарагуа
 Niger → Нігер
 Nigeria → Нігерія
 Norway → Норвегія
 Pacific (Oceania) → 
 Pakistan → Пакистан
 Palestine → Палестина
 Panama → Панама
 Papua New Guinea → Папуа-Нова Гвінея
 Paraguay → Парагвай
 Peru → Перу
 Philippines → Філіппіни
 Poland → Польща
 Portugal → Португалія
 Puerto Rico → Пуерто-Рико
 Réunion → 
 Romania → Румунія
 Russian Federation → Росія
 Rwanda → Руанда
 Saint Pierre and Miquelon → 
 São Tomé and Príncipe → Сан-Томе і Принсіпі
 Senegal → Сенегал
 Serbia and Montenegro → Сербія
 Seychelles → Сейшельські Острови
 Sierra Leone → Сьєрра-Леоне
 Singapore → Сінгапур
 Slovakia → Словаччина
 Slovenia → Словенія
 Solomon Islands → Соломонові Острови
 South Africa → Південно-Африканська Республіка
 Spain → Іспанія
 Sri Lanka → Шрі-Ланка
 Sudan → Судан
 Swaziland → Свазіленд
 Sweden → Швеція
 Switzerland → Швейцарія
 Syria → Сирія
 Taiwan → Тайвань
 Tanzania → Танзанія
 Thailand → Таїланд
 Togo → Того
 Tunisia → Туніс
 Turkey → Туреччина
 Uganda → Уганда
 Ukraine → Україна
 Uruguay → Уругвай
 USA → США
 Venezuela → Венесуела
 Viêt Nam → В'єтнам
 Yemen → Ємен
 Zambia → Замбія
 Zimbabwe → Зімбабве

Авіарейси, що вже завершилися або почалися[ред. код]

Доброго дня! Я пропоную, щоб боти позабирали зі статей про аеропорти написи "(з 10 травня 2018)", "(починається 2 березня 2018)","(закінчується 5 жовтня 2018)" і так далі. Також бажано позабирати їх ще й англійською, наприклад "(begin 2 may 2018)". Також треба забрати і сам напрямок, який завершився. Тобто треба позабирати ці написи лише з датами, які вже були. І взагалі, це потрібно робити періодично, бо вручну довго, а залишати це не діло. Дякую.--DiMon2711 16:13, 17 жовтня 2018 (UTC)

Категорія:Шаблони:Аніме[ред. код]

Прохання перейменувати

Так категорія називається у більшості іншомовних розділів Вікіпедій. У нас також вона відповідає за манґу (окремої категорії Категорія:Шаблони:Манґа не передбачено). Дякую. --WithUinH (обговорення) 09:50, 17 жовтня 2018 (UTC)

Метелики[ред. код]

Перейменувати категорії родин згідно з назвами материнських статей:

--Стефанко1982 (обговорення) 17:09, 12 жовтня 2018 (UTC)

Назви в статтях міняти? Маю на увазі, в таксобоксах? --«Teo» обг 17:08, 13 жовтня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено Назви категорій змінено. Назви в таксобоксах, посилання на перенаправлення старих назв на нові міняти на правильні? --«Teo» обг 17:19, 13 жовтня 2018 (UTC)
За бажанням, можна! Зокрема, бажано, Синявці на Синявцеві (тут якась тавтологія). Німфаліди на Сонцевики необов'язково, бо це рівнозначні синоніми. Дякую.--Стефанко1982 (обговорення) 17:25, 13 жовтня 2018 (UTC)
Якісь особливі умови є? Тільки посилання, чи в текстах також? Наприклад тільки посилання [[Синявці]]→[[Синявцеві]] чи і в текстах без посиланнь Синявці→Синявцеві? --«Teo» обг 21:12, 13 жовтня 2018 (UTC)
Лише посилання.--Стефанко1982 (обговорення) 21:31, 13 жовтня 2018 (UTC)

Слухайте но, якщо вилучили категорії-перенаправлення — хоч опишіть в категоріях преамбулу — надайте синоніми назви класу!!--Avatar6 (обговорення) 13:29, 14 жовтня 2018 (UTC)

Навіщо у категоріях преамбула з синонімами? Для цього є материнська стаття. --Стефанко1982 (обговорення) 14:48, 14 жовтня 2018 (UTC)
А навіщо вона потрібна тому, хто її перегляне дарма бо не знайде те, що шукає? Тут, — якщо шукає за латинською назвою! Усе в категоріях лопатити - куди потрапив... Дякую Шаблон:Woidwanderer . — мені непотрібні ні статі, ні вміст цілком. Користувачу треба отримати те , що він шукає, а не наснаги тих вікіпедистів з нав'язування йому інформації замість результатів пошуку .--Avatar6 (обговорення) 15:30, 14 жовтня 2018 (UTC)
Для того і вказується материнська стаття, щоб розібратися, що це за категорія.--Стефанко1982 (обговорення) 15:46, 14 жовтня 2018 (UTC)

Категорії Кавалери Хреста Воєнних заслуг[ред. код]

Прохання, якщо це вважається доцільним, замінити кириличне "І" на латинське "I" у назвах категорій:

Дякую. --WithUinH (обговорення) 18:25, 29 вересня 2018 (UTC)

Запустив.--«Teo» обг 18:37, 29 вересня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено здається, там в основному були включення через шаблони, що знайшов, те підправив вже вручну.--«Teo» обг 19:49, 29 вересня 2018 (UTC)

Португальські муніципалітети[ред. код]

Треба замінити у цій категорії розділовий знак (тире на двокрапку)--N.Português (обговорення) 06:36, 21 вересня 2018 (UTC):

 • стара орфографія —
 • стара орфографія:
YesТак Зроблено --«Teo» обг 16:51, 25 вересня 2018 (UTC)

Категорія:Газети українською[ред. код]

У статтях з Категорія:Газети українською замінити на Категорія:Україномовні газети. Першу категорії поставити на швидке вилучення.--Стефанко1982 (обговорення) 04:42, 16 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:20, 16 вересня 2018 (UTC)
За яким критерієм на швидке вилучення? Категорія:Газети українською - історія редагувань. з огляду на К:Журнали українською (390) перейменування категорії зроблено від і для себе особисто..--Avatar6 (обговорення) 17:02, 16 вересня 2018 (UTC)
@Стефанко1982: Ваша думка щодо К:Журнали українською (390) і перейменування категорії газет?--Avatar6 (обговорення) 04:45, 26 вересня 2018 (UTC)
Я подав цей запит, бо були дві категорії-синоніми. За терміном давнішою була Україномовні газети, тому її залишили. Яку залишити зараз? Мені здається, що це синоніми, і для мене немає особливого значення яку залишити. Але якщо є журнали українською та фільми українською, то, напевно, треба уніфікувати назви категорій.--Стефанко1982 (обговорення) 05:20, 26 вересня 2018 (UTC)
без претензій щодо дій. Я про концепт, логіку структуруваня-категоризації. ВП:Категоризація порожня щодо теми, спроби редагувати сторінку настанови відкочюють "тиконоси" — тож анархія в назвах категорій панує. Корисно — докладніше c:Commons:Naming categories. Не читав, але постійно працюю над категоріями і бачу вміст через результат. Зрештою, сучасна англійська мова як така, має в кілька разів меншу варіативність, в. commons процес деваріації "візуалізовано-реалізовано", - через технічні процеси.-Avatar6 (обговорення) 16:53, 27 вересня 2018 (UTC)
Обговорення користувача:Олександр Гаврик#Стилізація, в назвах категорій....--Avatar6 (обговорення) 17:26, 27 вересня 2018 (UTC)

--Avatar6 (обговорення) 17:26, 27 вересня 2018 (UTC)

@Стефанко1982:, гадаю треба розпочати обговорення, щодо називання категорій. Я роками працюю над впорядкуванням категорій Українською, Української Вікіпедії. Де, і як почати таке обговорення, щоб обгрунтувати всю безглуздість деяких назв категорій, зокрема стосовно країн, громадянства, національності (і статей) із прикметниковим зворотом, або із уточненням (для статей уточння природніше через пошук за номінативом), замість назв категорій, як використовуються назви в класифікації знань: назва класу сутності (P31: є одним із — клас сутності , часто, і доречно, в назвах саме категорій мати номінатив-означення саме перед. назвою-епонімом (чи як воно зветься?) для адмінодиниць), природне мовне уточненя (місцевий відмінок : місце, час …)
Ботоперекладачі — як до Вас звернутися¿, щоб Ви не дебілізували читачів вікі і спотворювали поняття і різницю між поняттями "громадянство",країна", "національність-етнос. --~~``

Турнір Дана Колова — Ніколи Петрова 2008Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2008[ред. код]

Помилка в передачі болгарського прізвища. --В.Галушко (обговорення) 18:16, 2 серпня 2018 (UTC)

@В.Галушко: будь ласка уточніть Ваш запит. І нижче теж.--Andriy.v (обговорення) 18:42, 2 серпня 2018 (UTC)
Оригінальне написання — Никола Петров. --В.Галушко (обговорення) 18:56, 2 серпня 2018 (UTC)
Посилання червоне, але воно присутнє в багатьох статтях. --В.Галушко (обговорення) 18:58, 2 серпня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:27, 2 серпня 2018 (UTC)
доробив всі турніри з 2007 по сучасність. --«Teo» обг 00:59, 4 жовтня 2018 (UTC)
Жартую, не з 2007, а з 2006 здається він проводиться, принаймні за пошуком до 2006 посиланнь з неправильною назвою немає. --«Teo» обг 01:08, 4 жовтня 2018 (UTC)

Нерозривні пробіли[ред. код]

Було б непогано за допомогою бота встановлювати нерозривні пробіли перед тире, між іменами та римськими числами (наприклад: Карл XII), між скороченнями «м.», «с.», «смт», «р.», «вул.» та назвами географічних об'єктів, населених пунктів і вулиць (наприклад: м. Київ, вул. Шевченка, р. Дніпро), між числами та скороченнями (наприклад: 2018 р., 20 кг, 1000 км, XXI ст., 10 тис., 42 млн тощо), усередині скорочень (наприклад: 476 р. до н. е.), між ініціалами й ініціалами та прізвищем (наприклад: І. Я. Франко), після скорочення «ім.» (наприклад: університет ім. Т. Г. Шевченка) тощо. Адже статей з такими помилками Вікірозмітки, як відсутність нерозривних пробілів, в українській Вікіпедії безліч, і навіть якщо існують боти, які їх виправляють, значного результату не видно, а виправляти все вручну я вважаю недоцільним.--M. Humeniuk (обговорення) 16:40, 3 грудня 2018 (UTC)

Категорія:Річки стариціКатегорія:Річки-стариці[ред. код]

--Albedo (обговорення) 22:03, 17 грудня 2018 (UTC)